|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  111 112 [113] 114 115   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 7:26:47   
jekiki
Bekolino kafica je skuvana izvoli user posted image
Mamamaj i ti si dobrodosla, tebi sa mlekom user posted image

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2801
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 7:29:13   
Maraj
I ovaj moj bekan u stomaku ne spava. Kad uhvati da udara u jednu tacku-ne staje. Da l to udara rukom ili nogom ne znam al je bas u stsnju da poduze vremena udara u istu tacku

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2802
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 7:30:35   
Bekolino 25
E divno moze i meni malo mleka user posted image inace dr me izgleda za prirodno planira joooj meni

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 2803
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 7:36:52   
MAMAMAJ
Hvala, evo ja ću da donesem neke krempite, šampite, šta volite. Meni se jede indijski orah, baš ima smisla uz kafu user posted image
Ja sad već tačno raspoznajem po jačini udarca da su neki jači, neki slabiji, e sad da li su rukice ili nogice, zavisi gde ima više mesta.
Bekolino, ne plaši se prirodnog, daće Bog, biće to sve super. user posted image

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 2804
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 7:40:59   
vocicana
Dobro jutro stomacici, ja ne bi bila prva na javljanju, ali ustala sam brate u pola 7! Zato uvece kokoska mi nije ravna!
Pijem nes, kako ste vi devojke? Kijam, slinavim, vec neki dan, ali dobro proci ce. Jos malo I idem dragom, jedva cekam da se smestim u avion I da mu pohitam u zagrljaj.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2805
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 7:42:08   
MAMAMAJ
Usput, da vam kažem što ne znam da li su rukice ili nogice, nešto se tripujem da mi se bebica još nije okrenula glavom na dole. user posted image
Pojma nemam otkud mi to, jedva čekam četvrtak da vidim na uz šta će mi reći.
Ovo dvoje su u šestom već uveliko bili u željenoj pozi user posted image
Evo pisala sam u temi Položaj bebe user posted image

< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 30.8.2015 7:48:55 >

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2806
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 7:52:14   
Maraj
Mamamaj moj je karlicno i nema nameru da se okrene . A kako me udara ispod pupka rekls bih da su nogice u pitanju jer su mu na uz rukice bile u nivou pupka. Bas je uporan. Preko 15 min udara u istu tacku.
Kad smo kod klope....meni se jede pica kod Bucka. Devojke koje su u bg-u znaju sigurno na koju picu mislim.... al mi daleko da idem s N.bgd-a do skoro dorcola....

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2807
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 7:55:54   
vocicana
Jao Maraj, ne podsecaj me. Ja bi morala mnogo duze putovati do Bucka... Kakva pica! Cudo!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2808
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 8:02:45   
MAMAMAJ
Joj, može pizza, ja uživam u slanom u drugoj i trećoj trudnoći, u prvoj slatko ubijala, htela ćera da mi bude slatka. user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2809
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 8:09:11   
jekiki
Mamamaj moze li sampita ako je u ponudi user posted image
Maraj ja kod Bucka odavno ne jedem , nije vise to to, bar meni, ali zato pored corba kafea ima pica na drva i frh je user posted image

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2810
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 8:10:19   
vocicana
Ja sam prvi put trudna, ubijam I slano I slatko. Ne jedem ja puno, ali msm da mi je pritisak verovatno nizi panmi prija slanije, a sto se slatko tice, ja I inace ne jedem slatko previse, medjutim...pocela sam da nadoknadjujem godine nejedenja slatkog, pojedem cokoladu 100 gr kao dva I dva sto u zivotu nisam radila. Ali ne svakog dana user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2811
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 8:19:37   
MAMAMAJ
Jeki, nemoj pomisliti da sam vredna, šampita bi bila eventualno iz Skroz Dobre, to je moj maksimum, i fizički i finansijski, hahahahahuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2812
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 8:24:49   
Maraj
Jekiki ja volim pilecu salatu kod bucka. user posted image zato volim tu picu a i lepo je pecena .....
jao sto sam gladna a mm jos nema iz prodavnice

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2813
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 8:32:01   
MAMAMAJ
Voći, ja sam kao dete i devojka tamanila čokoladu i eto u prvoj trudnoći, ali otkako ostah trudna s drugim detetom, totalno mi se promeniše prohtevi, i to ne samo u trudnoći, nego i ovako, počeh slaniše da preferiram. Neka reakcija na muške hormone, šta li... user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2814
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 8:32:10   
LIDIJA STEVAN
Dobro jutro i od mene,nocas napokon malo vise spavala,legli smo oko 24h ,do tad gledali farmu,ustajala sam na sat vremena da piskim,standardni bolovi u nogama ,stopala otekla,karlica i kukovi rasturaju,jedva ustajem iz kreveta,gorusica davi ali rennie mi tu pomaze,skuvala nessic za mm i mene,cekam da se probudi,pa kad popijemo kafu,danas on nastavlja sa radovima u kuci,tj kreci kuhinju,pa posle krecenja detaljno generalno ribanje kuhinje.Svima zelim lep danasnji dan..a ja se nadam tom zahladjenju krajem nedelje koji ce me bas obradovati..
P.s.Maraj i moj bekan je jako nemiran u stomaku,osecam tacno udarce nogu i rukica,tacnije raspoznajem..tkdj raspoznajem i kad se okrece na bokove..tad mi stomak dobije totalno drugaciju formu..meni to sve jako zanimljivo..iako nije bas neki prijatan osecaj...

_____________________________

Dete je najvece blago..

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2815
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 8:32:50   
vocicana
user posted image mamamaj , a Maraj isto! Pileca salata....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2816
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 8:33:48   
jekiki
Mamamaj kada je sampita u pitanju ili nesto cokoladno nisam probirljiva user posted image
Maraj jel ti se muz vratio iz prodavnice inace ces pojesti njega kada dodje user posted image

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2817
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 8:37:25   
vocicana
Jao dace Bog da zahladni malo, bas sam nepokretna po ovoj vrucincini.
Mamaj, jela sam kao klinka, a kasnije nisam bas bila zainteresovana za cokoladice I sl. Sada ce ova bebica biti slatka, kao secer. Mm obozava slatkise, msm da ce I ovo cudo majkino da voli. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu LIDIJA STEVAN)
Direktna veza do poruke: 2818
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 8:40:58   
MAMAMAJ
Lidija, drago mi je da si se odnorika i da si spremna za nove radne pobede. user posted image
Ja odoh da nameštam sobu, malci doručkovali i zaigrali se, pa da iskoristim dok se još nisu dokačili, kasnije sam sudija. user posted image

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 2819
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 8:42:27   
jekiki
Vocicana od cetvrtka kazu malo blaza temperatura, i ja jedva cekam po ovom paklu ne funkcionisem, a nekada mi ni + beskonacno nije smetalo, izdrzi jos par dana user posted image
Za sve trudnjacice user posted image

< Poruku je uredio jekiki -- 30.8.2015 8:44:09 >


_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2820
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 8:45:25   
vocicana
Uh, a danas ipak moram da malo sredim stan, mada nisam bas orna na ovoj temperaturi, sto kazes, cini mi se da sam mogla +80 da izdrzim, ali zadnje dve godine siz ubodem od vrucine. Ma predugo traje u kontinuitetu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 2821
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 8:50:05   
jekiki
Voci ja tek sad vidim da si iz Ks, moj omiljeni gradic user posted image ali nisam bila 14.god tu u poset_i

< Poruku je uredio jekiki -- 30.8.2015 8:51:23 >


_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2822
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 8:54:55   
vocicana
Izvoli draga, rado cu te ugostiti. I ja ga volim, mada smo kao grad pukli, kao Kragujevac sto je bio pre koliko godina. Mada lep je.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 2823
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 9:01:55   
jekiki
Voci hvala user posted image boze zdravlja sledece godine verovatno cu sa smizlom doci tu kod tetke, bar se nadam, pa se mozda i vidimo

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2824
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 9:29:51   
Maraj
Evo me do sad sam jela.....kao da je tajfun prosao kroz kuhinju user posted image

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 2825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  111 112 [113] 114 115   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  111 112 [113] 114 115   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here