|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  114 115 [116] 117 118   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 19:45:37   
vocicana
Ja ne znam sta je sa Suzi, mada msm da se jako iznervirala zbog onog napucavanja od pre dva dana. Volela bi I ja da se javi samo da kaze da li su dobro.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2876
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 20:33:11   
bebilule

IZVORNA PORUKA: jekiki


IZVORNA PORUKA: l Jel jekiki rece da je gledala moto gp trku?!!! Jekiki, provalio ti muz rr sifru user posted image .


user posted image user posted image user posted image Nije nije provalio,inace obozavamo moto GP, a navijamo za Rosija hihihihihi, to me opusta i smiruje


Nekidan kviz na tv-u. Ni takmicari ni moj mm ne zna kome pise doktor na moto pantalonama. Ja naravno jedina znala....tako da te razumijem.

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 2877
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 21:58:32   
janabons
Kako ste mi trudnice?
Ja danas po podne pala, okliznula se na stepenik, svom tezinom zveknula. Nadam se da je sve ok, beba mrda. Najgore mi je prosla noga, zglob mi je malo nateko i boli kad hodam... bice valjda bolje sutra.
Suzi, nema te... kako ste? Nadam se da ces nam se sutra javiti

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 2878
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 22:03:00   
Maraj
O Boze janabons!!! Pa kako si pala, jesi li uspela da se zadrzis? Jao i ja strepim kad idem niz stepenice pa idem blize gelenderu

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 2879
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 22:10:35   
Jole84
Vocicana kako si ti? Vidim sve je bilo ok na UZ, sad uživancija, mani se sređivanja, lenstvuj malo user posted image user posted image
Jana kako bre pade leleee...jel se dobro osećaš sada? Odmaraj...user posted image


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2880
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 22:13:20   
janabons
Maraj, ni sama ne znam kako sam tako izgubila ravnotezu... trudna zena... poremecena ravnoteza valjda.
Pala sam na levi bok, al sam se rukama docekala, da ne udarim stomak, valjda sam samo o bebi mislila, zato mi je clanak na nozi nadrljao. U trenutku me je oblio hladan znoj, jer nisam mogla da ustanem i bol u nozi je bio jak. Sva sreca tu je bio mm, pa me podigo.
Boze, nisam pala od kad sam bila dete. Stvarno je ova trudnoca drugo stanjeuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2881
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 22:14:58   
Bekolino 25
Jana kako si sada ...joj ja bas mrzim te stepenice

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 2882
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 22:20:44   
MAMAMAJ
Jana, nadam se da si bolje. Čuvajte se, žene, jeste drugo stanje, jesmo drugačije kad smo trudne.
Suzi nedostaje baš... user posted image

< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 30.8.2015 22:23:35 >

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 2883
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
30.8.2015 22:40:28   
Maraj
Jao janabons cuvaj se....
i ja sam jako smotana u trudnoci.... ispada mi sve iz ruku. Nisam nesto pojela a da se nisam uflekala , jedno mislim drugo pricam...ma haos

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2884
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 0:53:40   
superm
Janabons, cuvaj se, nadam se da si dobro!
Trudnice moje, laku noc!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2885
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 5:12:27   
dijana1*
Ne mogu da spavam, opet nesanica grrrr.
Jana sva sreca pa nisi pala na stomak. Dobro si prosla. Zimske trudnice dobro se cuvajte kada zahladi user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2886
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 6:02:54   
bebilule
Jutro user posted image . Opet neko spavanje na rate, ali dobro... Ja pijem kaficu pa ću da pravim spisak, odosmo po pelene, garderobu, stvarčice za higijenu i tkt... Valjda ću znati šta da uzmem user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2887
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 6:56:55   
Maraj
Dobro jutro drage
ja da se pohvalim, spavala sam do pola 6 !! user posted image ....divno je spavati....
bebilule user posted image srecno u kupovini!
Meni danas stize krevetac i ormaric! Jes da jos nije sredjena sobica al nacicemo privremeno gde cemo smestiti to dok se soba ne okreci

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 2888
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 7:19:44   
popkica bebic
user posted image dobro jutro! Ja opet jurila komarce (izvin'te ako ima tema i za ovo) celu noc.user posted image
Mada, pored svih tih zala, uspela sam da u stanju budnosti i mirovanja u krevetu osetim i moju user posted image I evo i sada me konstantno 10ak minuta vec bije ispod pupka, lagano i nezno, ali to creva nisu, znam. Jana, kako si?

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2889
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 7:28:56   
dijana1*
Popkice imauser posted image bavo za malu mrvicu.
Ja sam sva osamucena , hiljudau puta sam zaspala i probudila se a sada me je alatm probudio. Danas Kosti prvi dan vetica. Idem da se spremam.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 2890
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 8:26:53   
MAMAMAJ
Dobro jutro drage, probudilo me sunce kroz prozor, mislim da sam malo izgorela, haahahh, ja ne verujem koliko već prži, svašta.
Moja M još danas kući, od sutra polazi u vrtić, iako se beskrajno ponosim i jedva čekam, tužna sam nekako, sinoć plakala, hormoni čine svoje. user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2891
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 8:44:02   
vocicana
Dobro jutro vrednice moje I sve padalice!user posted image , nije smesno. Janabons pa mogla si da se upropastis. Nadam se da te ne boli strasno od jutros.
Ja sam nocas u pola 3 ustala, kuvala caj, jela mentol bombone, kada nista drugo ne smem, grlo me razbija, nos I kijanje. U 4 sam zaspala I malo pre ustala.
Dobro je da mucnina nema vise, samo bi mi to jos falilo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 2892
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 8:50:28   
Maraj
Ja stavila pasulj da se kuva.... stvarno nemam vise ideju sta za rucak.... u stanu pretoplo. Toplije nego napolju pa sam upalila klimu.
Odoh sad da slikam bekana i mene pa cu vam kasnije postaviti slicicu nas dvoje u temi user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2893
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 8:56:27   
pipi_coco
Dobro jutro trudnjačice
Ja zadnjih par dana super spavam malo za promjenu.

Janabons, cuvaj se, sreca pa si uspjela zaštiti stomak. I mene je strah pada, još uskoro kada krenu poledice ajaoj.
Voci probaj malo sa medom i limunom, mlakim cajem od šipka da to grlo saniraš, mene je to spasilo sad kad sam imala gripu.
Ja danas moram do posla, a to mi je tako smor user posted image , ali eto mora se.

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2894
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 8:59:50   
vocicana
Jao kako me boli I grebe, pa ovo je stvarno bzv. A I imunitet mi je verovatno u down-u, mada mi rezultati nisu losi. Ma to su mi neku sugu pacijenti doneli. Ali sada vise ne rafimuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 2895
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 8:59:53   
bebilule
Ja do sada pravila spisak šta treba kupiti da baš ne odem mašući rukama. Na šta će ovo ličiti...isto Alisa u zemlji čuda user posted image . Trebala bih i ja postaviti jednu slikicu, nismo odavno pozirali. Ej Maraj, obuci nešto preko gaća, izgleda ima tamo u temi o slikama stomaka neki frik sa fetišom na user posted image user posted image

Ej vocicana, stavi neku oblogu, ono kao kad smo djeca bili, to uvijek pali.
Janabons se ne javlja, valjda je dobro nakon tog pada...

< Poruku je uredio bebilule -- 31.8.2015 9:02:01 >

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 2896
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 9:04:14   
LIDIJA STEVAN
Dobro jutro trudnice,nocas opet burna noc kod mene,svraaab..jaoooj zene pa ja stvarno ne znam kako izdrzati vise..legla sam u 4h..pa opet ustala u 5h da se cesem..spavala do 7:30h..ovo nije normalno..bas sam malaksala..em juce se naradila od sredjivanja posle krecenja em od svraba,nocas sam peglala ves da bi skrenula misli sa alergije..rane sam napravila svud po telu..uzas..
Janabons zenska cuvaj se,kako si od jutros?

_____________________________

Dete je najvece blago..

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 2897
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 9:12:11   
bebilule
Joj lidija al se patiš. Ne znam, popij bensedin naveče za spavanje, možda se bolje odmoriš.

Inače sad skontah, danas pune 33 nedelje!!! Joj, al se približava user posted image

(odgovor članu LIDIJA STEVAN)
Direktna veza do poruke: 2898
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 9:17:15   
Anoniman
jutrouser posted image
meni una celu noc imala tempuser posted image po podne kod dr moram da je vodim..

jana nadam se da si bolje, mene od pada jos uvek ziga desni kuk...tako sam i ja pala docekala se na sakama, a sva tezina u nogama presla, pa danima nisam osecala zglobove na rukma i nogama

lidija bas se namuci sa tom alergijom.
bebiluleuser posted image za 35user posted image
marajuser posted image

ja dugujem slicicu od juce nije hteo slikomat, bice u toku dana..

< Poruku je uredio Unina mama -- 31.8.2015 9:19:42 >

(odgovor članu vocicana)
  Direktna veza do poruke: 2899
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 9:23:32   
vocicana
Lidija, znam da ti je tesko, ne znam sta da ti kazem, drzim se, popij stvarno nesto za smirenje uvece, makar malo da se odmoris, neobicno si umorna I neispavana...a tek svasta ide.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu LIDIJA STEVAN)
Direktna veza do poruke: 2900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  114 115 [116] 117 118   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  114 115 [116] 117 118   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here