|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
22.8.2011 19:50:41   
Didy
Ja sam čula za ime Jagoda. I nije mi nešto čudno, ako uzmemo u obzir da je Višnja dosta često ime. Kao i Dunja. Voćkasta imena.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
22.8.2011 23:05:12   
Anoniman
Opsolutnouser posted image
I ja cak mnoooooooooogo volim vockasta imena...Npr. volim Visnju, a naaaaaajvise volim Dunjuuser posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 427
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
22.8.2011 23:11:27   
jance

IZVORNA PORUKA: liliana

Janče, mislim da nisi pogodila oblast (to  "oko Užica")-jer ja prvi put čujem za takvo ime, a  otprilike sam  tu negde blizu.user posted image



moz biti, ja to ne pamtim, znam samo da je covek negde iz tog dela Srbije... geografija i orijentacija u prostoru mi nikad nisu bile jace strane user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
22.8.2011 23:13:54   
jance

IZVORNA PORUKA: Didy

Ja sam čula za ime Jagoda. I nije mi nešto čudno, ako uzmemo u obzir da je Višnja dosta često ime. Kao i Dunja. Voćkasta imena.user posted image


nastavnica u nizim razredima moje osnovne se zvala Visnja a dve devojcice koje je imala su se zvale Jagoda i Dunja.. meni je to bilo izuzetno slatko... jos da su i tatu prekrstili pa da se zove npr Jablan, pa da budu svi vockasti user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
22.8.2011 23:20:56   
GRGA
Dunja je divno ime!!!user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
22.8.2011 23:24:17   
Anoniman
Jesteuser posted image Milo i slatko, bas za devojcicu...Odmah me asocira na neko okruglo detence sa pazic fizurom i krupnim milim ocimauser posted image

(odgovor članu GRGA)
  Direktna veza do poruke: 431
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
22.8.2011 23:29:09   
GRGA
Da neko slatko mjirno dete,,

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
25.8.2011 8:41:20   
Didy
IZVORNA PORUKA: verolino

Jesteuser posted image Milo i slatko, bas za devojcicu...Odmah me asocira na neko okruglo detence sa pazic fizurom i krupnim milim ocimauser posted image

Moje jako dobre drugarice ćerkica se zove Dunja i baš ovako izgleda kako si opisala.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
27.8.2011 11:20:07   
pepeljuga
Juce sam imala klijenta sa imenom Gojimir a pre neki dan Haralampije user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
27.8.2011 12:09:03   
IVA 11
Dva brata- Lav i Tigar! Cujem ja svaki dan jedna majka zove: "Laveeee, Tigreeee", i ja se sve smijem misleci "ova je luda", kad ono stvarno joj se djeca tako zovu. user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
27.8.2011 18:59:05   
Brana
Mozda nisu toliko cudna,ali za mene su bila kada sam ih prvi put cula,a to su imena Jaroslav i Rusomir! user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 27.8.2011 19:04:32 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
13.10.2011 21:51:42   
crazymama
najcudnije ime ima moja drugarica iz osnovne skole, ERVEHEJA!
ela, ako se prepoznas, ljubi te drugarica :)

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
1.11.2011 22:47:26   
minam
O svašta! user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
1.11.2011 22:52:43   
Vika
Nikad čula! Zna li ko značenje ako ga ima?

(odgovor članu minam)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
1.11.2011 22:53:08   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Juce sam imala klijenta sa imenom Gojimir a pre neki dan Haralampije user posted image


Meni su redovni klijenti bili Tarzan i Dzjekson rodjena braca .Kad su prvi put usli u banku ja sam mislila da me zezaju dok mi nisu dali licne karte.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
1.11.2011 22:54:51   
Anoniman
Meni je naqjcudnije ime koje sam cula do sada Omiljena...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 441
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
2.11.2011 9:50:13   
boba 11
Naj-bljak imena za koja sam cula su Jevrosima -tako je drugar dao ime cerki jer se rodila na babin rodjus pa po njoj a sad je zovu Jeca a musko ime Relja mi je i simpaticno i luckasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
2.11.2011 9:51:22   
Olga75
moja komsinica ( baka od ihahaj godina ) je Jevrosima a zovu je Jevra , jeste malo arhaicno

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
15.11.2011 6:51:21   
jabukica
IZVORNA PORUKA: Didy

Ja sam čula za ime Jagoda. I nije mi nešto čudno, ako uzmemo u obzir da je Višnja dosta često ime. Kao i Dunja. Voćkasta imena.user posted image


Meni je Dunja prelepo ime user posted image i nije mi čudno, nisam baš za voćkasta imena ali Dunja mi je prelepo, a isto tako mi se sviđaju ova dva imena po cvetu, najviše Nevena, zatim Jasmina (dok mi muško ime Neven nekako nije za muškarca, ne ide mi ime cveta za muško i to ti je)

< Poruku je uredio jabukica -- 15.11.2011 7:02:50 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
26.11.2011 0:50:53   
milia
Sin nasih prijatelja je Rafail. 

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
26.11.2011 2:45:42   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Olga RR

moja komsinica ( baka od ihahaj godina ) je Jevrosima a zovu je Jevra , jeste malo arhaicno


Ja znam jednu mladu devojku Jevrosimu i sasvim mi je ok. Isto je zovu Jevra.

IZVORNA PORUKA: viking RR

Devojke, hajde da pokušamo da ne vređamo ljude koji nose čudna imena, ipak nije fer... Uostalom, ono što je nama čudno, drugome je sasvim normalno i obrnuto. Tema je otvorena da bi se čulo za neobična imena, a ne da ih pljujemo...


Ceo zivot ponavljam svoje ime kad se sa nekim upoznajem. I oduvek je ljudima cudno ime Vukica. Zapamte me kao Milicu, Ljubicu, ali moje ime retko. Zvali su me najpogrdnijim mogucim kombinacijama bilo cega sto ima veze sa vukovima... I ovo Vukosava sto koristim za ime na forumu je samo jedan nadimak koji imam... Vuki, Vucko (ko da sam kuce), Vuksa fuksa, Vukica fukica itd...

Elem, sta kazete za ovo ime jednog studenta Indijca: Nayeeb - cita se NAJEB!!! Aj budite normalni i pribrani kad ga prozivate...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
26.11.2011 12:05:10   
bratzz
Moj instruktor za voznju inace rodjeni brat moje najbolje prijateljice zovese Tikica. Kad sam ga upoznala mislila sam damu je to nadimak a devojka sa kojom sezabavljao jenjegovu licnukartu nosila roditeljima da im dokaze da setako zaista zove.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
26.11.2011 13:33:29   
NadaR
Kod nas u BiH , zivi djecak koji se zove Bin Laden Krupic . Sta ce jadnicak , vjerovatno jedva ceka 18.god. da moze podnijeti zahtjev za promjenu imena. user posted image

Imamo jos i Nehru, Naser, Huda, Ronaldo , Fidel ,Muhamed Ali ..

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
26.11.2011 13:50:31   
limunada
Moja poznanica je dala maloj ime Verona po gradu a hteli su Azija user posted image ,bezveze skroz...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
26.11.2011 14:27:32   
Olga75
i baka Jevra je ok samo mi je arhaicno ime user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here