|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
29.11.2011 14:02:12   
Agripina
U mom rodnom gradu jedan mali se zove Brusli (mislim da se piše sastavljeno), a imala sam nedavno stranku koji se zove Kamenko.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
30.11.2011 17:06:54   
Sesilija 83
Jednog mog poznanika mama se zove Tankosava a zena je strasno krupna i ime joj uopste ne lezi...
A Kasandru imam u komsiluku sad je odrasla devojcica,dobila ime po seriji a brat Randu

(odgovor članu Agripina)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
6.12.2011 22:34:49   
plačljiva
U mom rodnom gradu postoji lik koji se zove Kenedi Krstić user posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
24.1.2012 15:22:48   
MaryJane
Da podignem malo temu - baš je zabavna!
Jedan prijatelj se zove Đokica Pešić (kao da nije bilo dovoljno što je Đokica :-))
A najgrđa su mi Sisoje i novokomponovano - Stefanela. A šta je sin? Beneton?

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
4.2.2012 0:58:15   
Anoniman
znam decaka koji se zove Cican Ilicuser posted image
ovde ima komsija Strasimiruser posted image
A citajuci ovu temu iskidah se od smeha..Tarzan,zagor,Kenedi..Ofra..Stanica..
e,sjecam se bake jedne koja se zvala Nerandza-Nerauser posted image
sjecam se izbeglica iz HR iz Vojnica prezivali se Zatezalo i Napijalo,a deda,sin i unuk svi se zvali Mirko Napijalo!

(odgovor članu MaryJane)
  Direktna veza do poruke: 455
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
4.2.2012 1:08:38   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jelena038

Sam vam pisala kako je moj teča kumovao nekim seljacima i rodilo se dete, oni piju, piju... Nego kume, kako ćemo za ime..? Videćemo u crkvenom kalendaru, ja sam za stari običaj... Opet oni, posle pola sata: Ama, kume, ime, kako ćemo? Ama, šta se sekirate, ima crkveni kalendar... Posle jedno dva sata, otvoriše oni crkveni kalendar, kad su videli da moj teča ne odustaje, a teča mi je za...bant strogi, kažu: Kume? Pa ne možemo po crkvenom kalendaru nikako... Što? Pa, kume, danas je prepodobni Sisoje veliki... user posted image user posted image user posted image Ložio ih je do ujutru, da je pobožan i da ne može mimo kalendara i na kraju im rek'o Vasilije, i oni srećni popadaše pijani user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sam rodjena na sisoja velikoguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 456
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
4.2.2012 1:17:04   
World
znam jednu preslatku djevojcicu koja se zove seherzada.... nekim zenama tacno treba zabraniti da gledaju serije koje nisu domace....

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
4.2.2012 1:23:08   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu World)
  Direktna veza do poruke: 458
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
4.2.2012 10:15:10   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Sesilija 83

Jednog mog poznanika mama se zove Tankosava a zena je strasno krupna i ime joj uopste ne lezi...
A Kasandru imam u komsiluku sad je odrasla devojcica,dobila ime po seriji a brat Randu


I ja imam u komsiluku Kasandru .user posted image Brat joj je Kristijan .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
4.2.2012 10:52:01   
branki*
u kraju u kom zivim ima dosta pripadnika jedne nacionalne manjine koji imaju cudna prezimena i daju ponekad cudna imena,tipa-antonela,samanta,dzesika,sebastijan...u odeljenju sam imala decaka po imenu elvis picojkic.na faksu koleginicu po imenu florida.a,poznajem i zenu koja se zove perunika.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
5.3.2012 21:08:45   
Cunce
Uh, pa nemam poznanike sa nekim cudnim imenom, jedino sa neobicnim koje mi se svidja, pa nema razloga stavljati ga ovde.. Nego vidim da se ljudi cude ako uz srpsko prezime ide strano ime, a mi smo bas tako isplanirali posto ce decacic dobiti ime po prijatelju mog dragog koji je prosle godine umro, a igrom slucaja nije Srbin.. sad ce neko reci da je glupo, ali nama se i ime dopada, tako da ne odustajemo. a i ko zna gde cemo zaglaviti, ne ostaje nam se ovdI, mozda odemo negde gde ce ljudima biti cudno nase prezime, a decakovo ime sasvim normalno user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
6.3.2012 9:26:34   
Ognjenka
Moj zet zna lika koji se zvao nekako normalno tipa Jovan Petrovic. Onda je promenio ime u Bobi Grej. Kaze da je oduvek zeleo tako da se zove.user posted image
U osnovnoj skoli sam imala druga koji se zvao Spasa Drakula.
Mama od jedne drugarice zvala se Javorina. A tata Jablan. Gde se nadjose?user posted image

I mala digresija: imala sam koleginicu koja se zvala Jelena Jovanovic. Uvek je pricala kako zeli da se uda za nekog sa neobicnim prezimenom jer joj njeno tako obicno. Onda je nasla decka koji se zove Petar Petrovic. Mislim da se i udala za njega. Poslednji put kad smo pricale ziveli su zajedno.

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
6.3.2012 14:53:39   
MicinaMama
meni je naj cudnije sto sam cula da se covek zove Karanfil...i to u mom gradu ziveou Bosni...i naravno ime Svemir kao jedan od profesora u skoli.Vec je neko spomenuo to ime

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
10.3.2012 13:43:41   
Milen@
Samnom je u bolnici ležala žena ( moj prvi porođaj) koja je blizancima dala ime Neon i Ksara.

< Poruku je uredio Milen@ -- 10.3.2012 13:44:04 >


_____________________________

Ti si moje Sunce,sreća,moj vazduh,najveća ljubav....SMISAO MOG ŽIVOTA!!!!

Julija 05.04.2010.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
10.3.2012 14:56:07   
branki*
o,boze,zamislite samo: "zdravo,ja sam svemir!"

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Milen@)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
13.3.2012 14:29:13   
crazymama
znam za jednu zenu koja se zvala svemirka, i to nije bila baba, nego neko '70.godiste, na zalost umrla je od teske bolesti...
a jutros sam u novinama procitala da se neka zena zove LIJANDERKA user posted image

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
13.3.2012 21:38:16   
Cunce
mi zapeli da bude Dzon, pa nek se smeje ko hoce
nego mi kazu da ce bebac, znajuci kakvo ga ime ceka, sedeti u stomaku dok se ne predomislimo user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
13.3.2012 21:54:16   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

ja sam rodjena na sisoja velikog


To je veliki svetac. MM je ranjen na Svetog Sisoja i preživeo je hvala Bogu i ovom svecu. Moju dobru drugaricu su na ovaj praznik kola udarila na pešačkom prelazu (nije bila kriva, kriv je bio vozač) i čudom je preživela.

Ti si srećno dete:)

< Poruku je uredio dunja RR -- 13.3.2012 21:58:10 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
13.3.2012 22:00:02   
crazymama

IZVORNA PORUKA: Cunce

mi zapeli da bude Dzon, pa nek se smeje ko hoce
nego mi kazu da ce bebac, znajuci kakvo ga ime ceka, sedeti u stomaku dok se ne predomislimo user posted image


cunce, a gde zivite i da li vam je prezime domace ili strano?

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
13.3.2012 23:29:26   
Cunce

IZVORNA PORUKA: crazymama

cunce, a gde zivite i da li vam je prezime domace ili strano?


e to je frka, sto je prezime srpsko, al' mi nekako ide uz Dzon.. i zivimo u vukojebini user posted image
samo sto planiramo d'idemo odavde i ne znamo gde cemo dospeti user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
13.3.2012 23:37:19   
crazymama
nesto kao dzon malkovich :)))

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
14.3.2012 0:23:31   
Cunce
ma stavice me neka mamica ovdi cim detetu dam ime, u fazonu "pazi dzon _ _ _ ..., pa sta njegovi tata i mama misle, sto ga nisu nazvali dragutin" user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
14.3.2012 9:07:43   
tatjan@
Ajoj kakva imenauser posted image

Cunce mi imamo u selu Jennifer i Johnatan, pa se navikli ljudi user posted image Meni ovakva imena uopste nisu smesna, normalna imena, jedino sto zvuce tako americki..pa mu dodje kao cudno malo. Smesna su mi imena tipa Traktorka i Lijanderka.. katastrofa user posted image

Ja inace radim na zakazivanju pregleda, pa sam cula svakakva, ali su mi ubedljivo gora prezimena od imena.. ja bi se ubila da se prezivam, Kisprdilo, Lencuga, Kenjalo, Danguba.. tacno vidim ljude kako ih mrzi da diktiraju svoje prezime i jos se trude sto brze da ih izgovore i pobegnu.. ajoj

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
15.3.2012 21:50:46   
Cunce
e pa i ovi ovde ce morati da se naviknu jer je odluka vec doneta user posted image
ukucani se vec navikli posto, kad pricamo o bebi, koristimo i ime

ajoj, tako genijalnih prezimena ima, slatko sam se nasmejala user posted image
posle usranog dana mi i treba smeh

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
15.3.2012 23:07:47   
pepeljuga
Znam jednu g-dju se zove Omiljena user posted image

Cunce, a zasto dajete bebi to ime, je l' to neka simbolika u pitanju ili vam se prosto svidja?

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here