|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
20.11.2015 17:25:09   
Rivana
Ja sam tek sad videla, temu. Da li moze jos uvek da se prijavi i koja je cena za Beograd?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
20.11.2015 19:47:39   
Zemunka85
Zenske, a da vas pitam nesto - hocete vi decici taj dan dati poklon koji je najvije zeleo/zelela? Ili tek neku sitnicu da upotpuni dogadjaj?

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
20.11.2015 19:55:42   
lesica
Ja sitnicu.
Realno, meni je uvek glavni poklon kod kuće kada pravimo feštu od cele priče.


Malo kasnije, samo da polegam klince ću vam napisati koliko se uplaćuje za dedice i da krenemo polagano sa pripremama.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
21.11.2015 7:12:05   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja sam tek sad videla, temu. Da li moze jos uvek da se prijavi i koja je cena za Beograd?


Mozes Rivana. Konacan spisak ce bi5i kada svi uplate za deku

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
21.11.2015 7:45:51   
Misha i Ljisha
Mame koliko treba da se uplati za NS? Da li se na kraju zna? I meni dodje puno tih aksinih 1550 a i nije puno s druge strane. Sta ga ja znam. U svakom slucaju slazem se da svako donese svoj poklon

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
21.11.2015 14:01:55   
Mala Elena
Sto se tice Aksine ponude, i nije puno za dve igracke jer su oni inace skupi, ali ne zna se kakve su igracke . To moze biti puzla i neka malecka plisana sto je bezveze .
A inace , mnogo cemo vise natrpati ako sami kupujemo i samim tim trebace nam dublji dzep . Opet, mi smo i planirali da joj pravimo paketic tako da eto prilike i dozivljaja uzgred user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
21.11.2015 14:08:12   
Rosita
IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Zenske, a da vas pitam nesto - hocete vi decici taj dan dati poklon koji je najvije zeleo/zelela? Ili tek neku sitnicu da upotpuni dogadjaj?


E to se i ja pitam. Do sad nismo imali plan, bio je mali. Ja sam zeznula stvar (racionalistička zemljana duša user posted image ), pa mi dete sad veruje da Deda dolazi u igraonicu, moram da peglam. Mislim da ću i tu da stavljam ono što želi, a za kod kuće jednu lepu krupniju stvar koju želi, ne znam.

Ja sam na prvu loptu bila tužna što nema rr paketića, onako zbog tog nekog kolektivnog duha, ali kad pogledam, realno, za D je sad i bolje da dobije paketić koji ja spremim. On slatkiše ne sme zbog alergije, a ja bih stavila one koje sme. I td. A za Aksu, šta znam, ne može se baš doneti sud na nevidjeno, koje i kakve su igracke i td... Kad sve saberes i oduzmes, bolje svi sami da prave.

< Poruku je uredio Rosita -- 21.11.2015 14:11:29 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
21.11.2015 14:14:01   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Sto se tice Aksine ponude, i nije puno za dve igracke jer su oni inace skupi,



Aksa ima najeftinije igračke tj u poređenju sa Dexy, Lavirintom i ostalima. Mi se na kraju uvek vratimo u Aksu, jedino me jaaaako nervira što su postali užasno aljkavi pa su im kutije od igračaka redovno pocepane pa na kraju ipak moram platiti skuplje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
21.11.2015 18:33:23   
Azra_
Anči, skroz se slažem oko Akse. Mi smo skoro kupovali neke igračke, 5-6 komada, što pokloni, što za naše dete, u Aksi su bile najpovoljnije. A u četvrtak sam klincu kupovala neke knjige pred put , da ima da se zanima, i između ostalog, model mozga basic sicience, bio je 480din, a svuda je oko 800-1000din. Dakle, mame, kada pravite paketiće za dete, uporedite cene pre kupovine. Uz to, Aksa ima kvalitetne igračke i ne prodaje razne plastikarije. Sve ima svoje.

< Poruku je uredio Azra_ -- 21.11.2015 18:35:13 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
22.11.2015 0:34:13   
Didy
Moji dobijaju bas mnogo paketica - iz firme mm dobiju ogroman paketic pun sjajnih i kvalitetnih igracaka, pa od mene iz skole, iz vrtica, od rodbine... Tako da im mi ne spremamo nikakav dodatni. I za RR Deda Mraza cu im spakovati nesto simbolicno. Meni je RR Deda Mraz posebno drag jer se vidim s dragim zenicama, deca se izigraju u igraonici, paketic dodje nekako usput. A kako cu ga uneti? Ostavim ih u gepeku auta i kad se deca rastrce po igraonici, unesem ih. Ne znam sta je problem i otkud tolika frka oko paketica.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
22.11.2015 13:56:47   
Rosita
Mislim da oko tog unosa poklona brinuše mame koje dolaze same ili su im deca manja ili već... No pričuvaće ih neko dok mame unese poklon. Sve će biti dobro user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
22.11.2015 13:59:45   
Ana RR
Mi ćemo isto samo neku sitnicu, pravi paketić je uvek kući ispod jelke. Neku igračkicu ili knjigu, par kinder jaja, ribice, štapići, keks sa cimetom, znači ono što najviše voli user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
22.11.2015 14:21:24   
adulence
Diddy pa nekima mze biti prob.i ja razumem...jer evo npr mi,nismo vozaci i nemamo kola,ali opet cu nekako da se snadjem poslacu mm pre nas da odnese u kamicak,a ja cu sa njih dvoje sama i to mi je opet teze ali sve za decije osmehe...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
23.11.2015 9:14:23   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Azra_

Anči, skroz se slažem oko Akse. Mi smo skoro kupovali neke igračke, 5-6 komada, što pokloni, što za naše dete, u Aksi su bile najpovoljnije. A u četvrtak sam klincu kupovala neke knjige pred put , da ima da se zanima, i između ostalog, model mozga basic sicience, bio je 480din, a svuda je oko 800-1000din. Dakle, mame, kada pravite paketiće za dete, uporedite cene pre kupovine. Uz to, Aksa ima kvalitetne igračke i ne prodaje razne plastikarije. Sve ima svoje.

Idi u Mogly ili onaj Čarobni čardak na trošarini... mnoooogo jeftinije od Akse i nije plastikarija.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
23.11.2015 9:16:51   
Modessty

IZVORNA PORUKA: adulence

Diddy pa nekima mze biti prob.i ja razumem...jer evo npr mi,nismo vozaci i nemamo kola,ali opet cu nekako da se snadjem poslacu mm pre nas da odnese u kamicak,a ja cu sa njih dvoje sama i to mi je opet teze ali sve za decije osmehe...

Možeš da lepo spakuješ u neku torbu u kojoj se neće videti šta je unutra i eto ga. I ja nemam auto.
Kažem vam, preprošle iprošle godine svi paketići su bili kod mene. Moja deca su dobila odgovor da smo mi pomoćnici Deda Mraza i da mu čuvamo poklone. Danilo je bio baš srećan što je Dekin pomoćnik. Pitao me i da li će i ove godine biti Dekin patuljak user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
23.11.2015 11:29:03   
adulence
ma mod snaci cu se ja nekako nije to frka,samo sam htela reci da je nekome mozda zaista prob...


inace moja velika devojcica mi je za poklon trazila alat,sa cekicem ,busilicom itd....vrlo zenstveno,kaze ja hocu da budem MajstoV

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
23.11.2015 11:35:42   
Modessty
mi se juče dogovorile da kupujemo zajedno paketiće, skupismo parice pa ćemo zajedno lagano. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
23.11.2015 11:38:44   
adulence
oooo to je bas lepo,svaka vam cast,stvarno!!!

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
24.11.2015 9:08:43   
bubulence
Mame da li pravite bebama paketice? Mislim sada za rr deda mraza. Moja je mala i nista skoro ne sme da jede. Za Bozic ce dobiti igracke i to je to. Prosto ne znam sta bih stavila u ovaj paketic... a zao mi je da samo ona nema...
I da li za NS moze da se prijavi jos dece? Mozda bih povela kumu i kumica ako nemaju nista u planu , ali rekoh da vidim prvo da li ima mesta...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
24.11.2015 9:37:21   
lesica
Bubi, možeš da povedeš, ionako nam je završena prijava kad se bude uplatilo za Deda Mraza. Javi samo da li da ih stavim na spisak.

Trenutno nas malo koči dedica u NS-u, nikako da pronađemo nekog slobodnog, tako da ako imate predloge, javite.


Uglavnom, daa, sami definitivno pakujemo paketiće. Ja ću Damjanu neku sitnicu, tek da bude u kesi za slikanje ( mada može i Lenkin user posted image

ionako ništa ne zna)

< Poruku je uredio lesica RR -- 24.11.2015 9:40:08 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
24.11.2015 9:41:40   
bubulence
Onda kod mene stavite jos jednu mamu i decaka od 1,5 god.
Jeste li kontaktirali Slavicu? Ona ima ekipu koja radi za nju, ima i deda mraza... moza i nekoliko komada user posted image .

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
24.11.2015 9:56:31   
Sanjica26 RR
Ako nije problem Lesice mene izbrisi. Izvini molim te.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
25.11.2015 17:26:14   
Jekica89nis
Ako nije kasno da se prijavimo za Nis :)
Anastasija, Sofija i Damjan (2g,1g,1g) + 3 odraslih :)user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
26.11.2015 0:04:47   
marketing RR
NS, imamo dogovor sa Slavicom, sutra ćemo potvrditi konačno. Doći će njen Deda Mraz u 14h.

(odgovor članu Jekica89nis)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
26.11.2015 0:20:54   
Didy

IZVORNA PORUKA: marketing RR

NS, imamo dogovor sa Slavicom, sutra ćemo potvrditi konačno. Doći će njen Deda Mraz u 14h.


user posted image Jedva cekam! user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here