|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
18.11.2015 23:44:02   
ica82
Meni to deluje previse,pretpostavljam da ce biti sitne igrackice,neka se izjasni vecina,bolje da su nam dali vaucere pa da odaberemo sta da spakuju (samo predlog). Mnogo mi preko 3000 za dvoje user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
18.11.2015 23:55:01   
Modessty
Napisaće svaka za sebe al da kažem da se generalno nišlijke ne slažu sa cenom. Da preciziram - ŠErpica, Klarita, Ivanka, Ana13, Jole, Daca i ja smatramo da je cena velika za njihovu ponudu. Verujemo da njiohve igračke koštaju toliko, ali mislimo da možemo bolje da se organizujemo i dobijemo paketiće sa igračkom i slatkišima za manje pare. Nije nas mnogo pa možemo lepo i lako da se organizujemo.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 0:00:05   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Napisaće svaka za sebe al da kažem da se generalno nišlijke ne slažu sa cenom. Da preciziram - ŠErpica, Klarita, Ivanka, Ana13, Jole, Daca i ja smatramo da je cena velika za njihovu ponudu. Verujemo da njiohve igračke koštaju toliko, ali mislimo da možemo bolje da se organizujemo i dobijemo paketiće sa igračkom i slatkišima za manje pare. Nije nas mnogo pa možemo lepo i lako da se organizujemo.



Slažem se MOd. Ja sam ionako mislila da Ivi stavim Lalalupsi igračku u taj paketić a u Aksin to ne mogu, sorry.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 19.11.2015 0:03:18 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 0:01:53   
Ana13
Za te pare bih vise od jedne cokolade. A igracke mi nisu prioritet,ne znam gde cu i ove sto imam,a i ne idu mi uz kafu user posted image
Salu na stranu,za te pare moze i bogatiji paketic da se napravi.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 0:04:37   
Ivanka 75
A i nije mi fer da Šerpi za 3 dece plaća deda Mraza 3 puta a ja sa jednim jednom. Meni to prosta računica, jedna porodica plaća jednom Deda Mraza.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 0:29:01   
marketing RR
Onda imamo konačnu odluku, svako donosi svoj paketić.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 0:33:18   
Azra_
Pa ženske, onda svako svom detetu napravi paketić, u skladu sa željama i mogućnostima, za Deda Mraza se skupe pare po porodici, slažem se sa Ivankom i to je to... Nekome trebaju slatkiši, nekome ne trebaju, neko hoće lutku, neko medu. Uvek nešto fali. Kad je već ovakva situacija, što je dodatno komplikovati. Meni lično je ok Aksina ponuda, ali svakako se ne pitam ako većina u Nišu nije za.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 0:38:54   
Ana13
Azra,nama ne odgovara Aksina ponuda,ali cemo se svakako organizovati,skupiti pare i zajedno napraviti paketice za svu decu. Za iste pare moze bolji paketic da se napravi.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 6:31:25   
serpica
Tek sad sam uspela da napisem..
Da,iskreno,cak i da ne prijavim najstarije dete ( sta bi njoj moglo u paketic ona u feb.puni 11god.) opet mi je punoo 4500din za troje,a ovo najmladje jos i ne zna sta su igracke..Mislim,da su obzirom na ime i kvalitet mogli da daju bolju/raznovrsniju ponudu.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 9:58:32   
isidora88
kako doneti paketic a da dete ne vidi? ima li neko ideju? nemam pojma ni gde u stanu da ga sakrijem, a ne kako da sa njim dodjem do igraonice?user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 10:06:10   
Ivanka 75
A zasto ne narucite za Bg I NS preko Akse ako vam odgovara?
Jedino ako je kolicina u pitanju.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 10:26:07   
Ana13

IZVORNA PORUKA: isidora88

kako doneti paketic a da dete ne vidi? ima li neko ideju? nemam pojma ni gde u stanu da ga sakrijem, a ne kako da sa njim dodjem do igraonice?user posted image

pitajte u igraonici da vece pre donesete paketice

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 11:19:47   
Modessty

IZVORNA PORUKA: isidora88

kako doneti paketic a da dete ne vidi? ima li neko ideju? nemam pojma ni gde u stanu da ga sakrijem, a ne kako da sa njim dodjem do igraonice?user posted image


kao što kriješ paketić koji staviš ispod jelke.
Prošle i preprošle godine svi paketići su bili kod mene na terasi. Deca videla naravno, dobili odgovor da smo mi pomoćnici Deda Mraza i da čuvamo paketiće za deku user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 12:05:51   
dejana007
Napravis paketic stavis u gepek da sedi par dana pa posle u igraonicu - tako cu ja najverovatnije user posted image Dok ja stavljam Nikolu da se igra, muz ce da unese sasvim neprimetno paketić user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 12:05:57   
WladimirWB
Javite sta je konačan odgovor da bi mogli da se organizujemo.

Meni lično odgovara i aksina ponoda, ali kako većina odluči tako nek bude. Mene će dolazak u Sunce dan ranije koštati skoro 1000din tako da neću ništa povoljnije proći a imaćemo obavezu više...

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 12:11:35   
WladimirWB

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Onda imamo konačnu odluku, svako donosi svoj paketić.



ok. onda je to svršen čin.

a za zakup, za dedu? jel potrebno uplatiti na neki Tr ili keš kad dođemo?

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 12:51:11   
Modessty

IZVORNA PORUKA: WladimirWB


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Onda imamo konačnu odluku, svako donosi svoj paketić.



ok. onda je to svršen čin.

a za zakup, za dedu? jel potrebno uplatiti na neki Tr ili keš kad dođemo?


Wladimire imate privatnu poruku


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu WladimirWB)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 13:10:26   
isidora88
dejana ja dolazim sama, tako da nece moci mm da iznese paketic, angazovacu nekog iz igraonice da ga donese, smislicemo valjda nesto, jos ima vremena

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 14:24:18   
lesica
Dragi moji,
sada ću ja nešto da vam ispišem. pa da stavimo tačku na celokupnu polemiku. Biće poduže, a tiče se samih paketiće.

Finalni dogovor će biti kada budemo doznali šta se zbiva sa Deda Mrazom ( animatorom) u Novom Sadu, pa ćemo spram toga znati kako ćemo to realizovati plaćannje. Uglavnom to će biti potvrda dolaska, jer smo mi u dužnosti da javimo igraonicama i animatorima ukupan broj dece i odraslih.


Elem, što se paketića tiče!
Kao što u startu napisasmo, situacija je takva kakva je! I Dunja i ja ( pogotovo ja ove godine) smo u cajknotu sa vremenom, pa je bilo nemoguće organizovati nešto lepo a finansijski prihvatiljivo.
Prilikom odabira paketića, ne radi se o 1,2,3 pa ni 10paketića, već o 100 a prethodnih godina i po 120-130. A to je zaista veliki, ogroman posao!

U CENU paketića koji je RR do sada pravila ULAZI: igračke, čiji se odabir vrši na osnovu uzrasta i pola deteta, slatkiši odnosno kašice/ hrana tj slatkiši koji odgovaraju i bebama, neka knjižica/film/društvena igra, novogodišnje kese, kartice za imena, deda mrazovi.

U CENU tih dosadašnjih paketića NE ULAZI: trud, rad, pakovanje, danonoćno mozganje, logistika, uklapanje u dinar ( kupovina jednih knjižica u jednoj knjižari, drugih u drugoj, moljakanje distributera igračaka da daju veleprodajne cene iako se sve kupuje od strane fizičkog lica a ne pravnog, samim tim to je veeeliki posao jer maltene niko to neće da prihvati), a sve u cilju toga što na taj broj dece i dinar dva koji preostane po paketiću jaaaako puno znači ( to je po još koja krem bananica ili već..), dalje, gorivo, i vreme... a to sve u cilju toga da te cene paketića budu niže jer smo izuzetno dobro svesni situacije u državi, pa za jedan paketić nije strašno ali već dva, tri i više jeste, a cilj nam je da sami paketići što kvalitetniji!

Poenta je da znajući da se Deda Mraz sve ređe organizuje po firmama a sve češće dobijaju vaučeri za decu, poenta Novogodišnjeg druženja je upravo to druženje i taj doživljaj prisustva Deda Mraza!

Iz gore pobrojanog smo tj. ja sam insistirala da svako svom detetu organizuje paketić spram mogućnosti, jer znajući situaciju sa različitim prodajnim lancima znala sam da cena formiranog paketića neće biti ispod 1500, jer su to firme koje svaki deo svoje usluge naplate!!! ( što je po meni mnogo ako je u pitanju više dece) Želeli ste da pokušamo da organizujemo, organizovali smo, dobili ponudu, koja je nekima ok, nekima previše! Međutim kako celokupna organizacija jeste unutar Ringeraje, odluka je takva da ili smo svi za ili ništa od toga, pa se vraćamo na prvobitnu ideju!

Jedna digresija - nemojte se povoditi za onim već gotovim paketićima koji se izbace neposredno pred novu godinu i koji su oko 1000 dinara, kao što je bilo pominjano. Realni da budemo, to je jedan tip paketića koji neće odgovarati primera radi bebama, ili deci koja su preko 7-8 godina.
Dakle, šanse nema da se svima udovolji, i stoga jeste ovaj put najbolje da se svako pobrine za svoje dete/decu! Ja u tome zaista ne vidim ništa ni teško ni strašno komplikovano.


Na pitanje kako od deteta sakriti paketić? Evo odgovora:
Da li je ikome palo na pamet kada smo prošle godine moje dete i ja same išle u kupovinu slatkiša, same donele kući, i same ( ona zajedno samnom) pakovale u kese?
Ali ona i dalje veruje u Deda Mraza!!!
Zašto? Zato što joj je objašnjeno da smo mi pomoćnice Deda Mrazovih pomoćnika, to su oni Deda Mrazovi koji dolaze u vrtiće, igraonice, pozorišta, dok pravi Deda Mraz isključivo dolazi kući i deci donosi poklone kući, i njega ne uspemo da vidimo!





Ljubi vas lesica sve! Manite te polemike, deci treba druženje i igranje i sam Deda Mraz, ostalo je sporedno!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 14:39:20   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Modessty RR


Prošle i preprošle godine svi paketići su bili kod mene na terasi. Deca videla naravno, dobili odgovor da smo mi pomoćnici Deda Mraza i da čuvamo paketiće za deku user posted image


Napisah baš ja isto.



_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 17:47:21   
ica82
Pa onda jos da nam kazete cenu bez paketica, ili je data a ja propustila, ili cekamo za NS, jel tako?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 18:17:01   
Modessty
čekamo NS

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 19:15:10   
Torbica
Ja bih takodje sama spremila paketice za moje troje, jer oni hoce nindzu/gormite/shopkins..... Mnogo mi je da za 4500 ne mogu da im stavim ono sto zele.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 19:40:54   
mama krava
Sto se mene tice ok je sve! Samo javite da uplatimo ono sto treba za igraonicu! Hvala cure!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
19.11.2015 21:29:07   
dunja RR
Što se tiče paketića, sve rešeno, svaki pravi svoj.

Željko Veseljko bi nam došao u NS, čuli smo se i večeras, ali nema termina.


Tako da ćemo platiti deku za NS, ako neko ima predlog za deku neka sada napiše, ili ćemo preko Jupitera naći deku, i javiti konačnu cenu za uplatu.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here