|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
8.10.2015 9:04:26   
lesica
Drage, ma ne radi se samo o pakovanju i smeštaju istih, nego cela logistika, uklapanje u iznos, mozganje kome šta kako po uzrastu, po polu, je vrlo, vrlo, vrlo dugotrajan proces, koji zaista zahteva mnogo vremena, mozganja, kalkulisanja, jurenja poklona da bude što bolji... a da nikom ne bude izdatak.

Iskreno, ja ove godine tu odgovornost ne mogu da preuzmem na sebe, jer znam koliko zahteva, a potpuno sam sigurna da ne mogu da dam maksimum.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
8.10.2015 9:05:29   
Rosita
Ma naravno, deci je svejedno, nema tu problema, nego ja samo iznesoh taj moj subjektivni osecaj.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
8.10.2015 9:10:42   
Ivanka 75
Ili da svako napravi paketic za svoje dete (tajno naravno), da se svi paketici sakupe kod nekoga i upakuju u iste Deda Mrazovske vrecice (ima ih uvek u Tempu za manje od 50din), da se ne bi razlikovali.

Volim brainstorming user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
8.10.2015 9:15:36   
serpica

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ili da svako napravi paketic za svoje dete (tajno naravno), da se svi paketici sakupe kod nekoga i upakuju u iste Deda Mrazovske vrecice (ima ih uvek u Tempu za manje od 50din), da se ne bi razlikovali.

Volim brainstorming user posted image




Moze jos samo da nadjemo dobrovoljca user posted image mozda je ipak lakse obzirom da nas nece biti puno iz Nisa da uzmemo gotove paketice cak mislim da bi recimo dexy co mozda i odvzo to u igraonicu....
Les naravno da je to puno posla i ne moze tek tako..bravo i za sve prosle N.godine...user posted image bitno je da se okupimo

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
8.10.2015 9:21:35   
mali_mis
RR Deda Mraz, jupiiii user posted image
Armin (2,5) + dvoje odraslih, Novi Sad

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
8.10.2015 10:00:39   
Azra_
Već Deda Mraz! Mi nikada nismo dolazili zbog paketića jer je dete uvek dobijalo zaseban koji smo mi pravili, a po njegovim željama šta bi voleo da dobije od Deda Mraza. tako da to što nema paketića meni nije nikakav problem. Svako napravi za svoju decu i kraj... Faktor iznenađenja izostaje, naravno! :-) A deci je najmanje bitno u kakvoj su kesi ako unutra ima ono što se njima dopada. Što reče Ivanka, bitnije je da se ugovore igraonice na vreme.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
8.10.2015 10:14:01   
Sanjica26 RR
Mislim da se niko ne duri. Pitala je Les sta mislimo i lepo smo napisali. Samo jednom smo bili, ali moja Teodora je bila jako mala da bi razumela sta je paketic.
Meni je druzenja na prvom mestu.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 8.10.2015 10:15:46 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
8.10.2015 10:18:39   
lesica
Eee i da ne zaboravim, meni sve konstruktivne ideje znače samo da znate... kako vreme odmiče smislićemo već nešto za paketiće.

Nego dajte da se fokusiramo na prijave i na predloge igraonica. Dajte ideje. user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
8.10.2015 10:29:42   
Didy
Jao, što ja volim ovu našu ringeraju. Kad god da baneš, uvek neka žurka. user posted image user posted image
Prijavljujemo se: Sofija 4 i Stefan 7 godina + jedan odrasli.
Možda nije loša opcija da svi poručimo iste paketiće u nekom simboličnom iznosu i da tražimo da nam isporuče u igraonice. To bi zahtevalo najmanje cimanja i za organizatore, a i za nas roditelje. Zašto mislim da treba da budu simbolične cene paketića? Zato što je deci važno da je paket i da šuška i da ga dobiju od Deda Mraza lično, a nama je važno da se družimo, popijemo kafu zajedno i ispričamo. Bar ja tako gledam na svako naše RR Dedamrazovsko druženje kojem se svake godine iznova radujem. user posted image
Predlažem igraonicu Jungle mania u Novom Sadu. Da na vreme rezervišemo. Ima li predloga za termine ili je za to još rano? Ja sad nešto gledam kalendar, možda 26. da bude u Novom Sadu? Prethodnog vikenda je Sveti Nikola, a 12. mi nešto rano da bude.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
8.10.2015 11:25:53   
Modessty
Šerpi i ja već pričale na ovu temu pre nekoliko dana. Što se Niša tiče igraonica sunce je koliko znam uvek raspoložena da izađe u susret, a možemo da pitamo i u Malom Princu (tu bi zamolila Ivanku da pita jer je u komšiluku). Mada je malo skučen prostor za slikanje.
Što se paketića tiče najbolje bi bilo da se sastanemo i uz kaficu dogovorimo šta i kako. Ove godine je igraonica manji problem.

Za NIŠ DOGOVOR U TEMI RR Druženje u Nišu

< Poruku je uredio Modessty RR -- 8.10.2015 11:26:34 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
8.10.2015 14:48:15   
Zemunka85
Ja jeeeeedva cekam user posted image . Prijavljujem Laru (3,5god) i dvoje odraslih.
Sve mi je jasno i ne mogu ni da zamislim koliko treba organizacije oko paketica i sl. Secam se i u osnovnoj svi bismo da budemo blagajnici, pa kada jesmo - boli glava. Ja izgubim dane kupovajuci za par najdrazih ljudi a kamoli za 20oro 30oro dece sve uklopiti naci, kupiti, popakovati, doneti ... sve vas razumem.
Meni je tkdj zao sto deca nece dobiti isti poklon i sto nece biti isto upakovan. Zbog njih .. nista vise. Bojim se da se neko dete ne rastuzi. Ali opet - roditelji najbolje znaju sta je dete narucilo pa se mozda tako najvise i oduseve. Jedino kada bismo se dogovorili da budu isto upakovani. I mi, kao i vecina ostavimo poklon ispod jelke (+ u vrticu, + jos negde),, pa ovo moze biti neka druga zelja sa spiska zelja. Ne ona glavna.
Svakako, ni ja, kao ni vecina ne idemo na RR druzenje zbog paketica, pa .. prezivecemo. Ta okupljanja su divna, divno bude i tako ce biti i ove godine, sigurna sam, sa ili bez paketica (vasih) user posted image . Jeeeedva cekam!!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
8.10.2015 16:10:24   
wivern

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75
Dajte jos ideja kako da pokrenemo organizaciju paketica po gradovima!
Dexy Co ima paketice, da li se secate jos neke firme koja ih pravi?


Ovo je sjajna ideja user posted image
Jos samo kad bi Beogradjanke bile ovako orne za akciju kao i Nislijke user posted image
Da se razumemo, meni nije problem da sakujem paketic za moje dete, ali mislim da bi bilo lepo da se organizujemo.
Ako nista drugo barem prema ceni paketica, da se deca ne bi mnogo razlikovala.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
11.10.2015 22:27:33   
Milenica059
Nis, Iva 18 meseci, Lana 10 godina, 3 odraslih. Tu sam za svaku saradnju sto se tice paketica :)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
11.10.2015 22:35:38   
veselicaa
Ove godine cemo verovatno biti u Nisu za Novu godinu ali se jos uvek necu prijaviti dok ne budem bas sigurna u to.
Slazem se sa Ivankom da je najbolje da se pokloni naruce pa da sva deca imaju iste paketice,Dexy co ima bas lepe a i jeftini su,mi smo im uzeli za ovu Novu godinu,1300 dinara su a pristojni su bili,imali su tri igracke.Malo je bilo slatkisa jedino.U slatkoj kuci imaju oni lepi u obliku kucica od kartona ali su oni od slatkisa,nemaju igracke.

(odgovor članu Milenica059)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
20.10.2015 13:21:11   
lesica
Hajde devojke, posustale ste!

Čekamo prijave i predloge gde i kada!!!
user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
20.10.2015 13:29:00   
isidora88
nama odgovara sve osim 18.12.najbolje vikend pred ng.
igraonica plava zvezda je moja preporukauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
20.10.2015 13:36:08   
Anck Su Nmaun
Pa i nije tako losa ideja da svako napravi svoj paketic, svaki roditelj zna sta bi mu dete volelo da dobije i tako napravi paketic...sto da ne. Jeste da je ovako nama lakse ali s obzirom da tu ima dosta posla, ni ovo nije losa ideja.
I kod mene u firmi se tako radi, oni nam daju vaucere u odredjenom iznosu mi pokupujemo i kad bude predstava s Dedicom mi donesemo paketice..i ispadne super!

Sto se tice igraonica u Ns- Ja bih predlozila
- Tri 4 sad, zadnji deo dvorista veca je
-Starli je veliki ali je malo hladniji pa neznam....


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
20.10.2015 23:53:11   
Azra_
Ja shvatih da se zvanično nismo prijavili.

Niš: jedno dete i dvoje odraslih... Pošto se ne prave paketići, nema potrebe da navodim imena i godine...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
21.10.2015 0:18:59   
wivern
Nismo posustale user posted image , samo cekam mm da mi kaze koliko dece dovodimo. Da li ide i njegova najmladja sestricina. Naravno da mi svaki dan kaze pitacu je danas user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
21.10.2015 10:26:40   
mama krava
Evo i nas...

BG - Nada 6 god i Dušan 2 god.

+ Mama sigurno i tata možda!

Nemam pojma gde bismo mogli...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
21.10.2015 22:11:19   
wivern
Napokon se skockali
Troje dece 1,7,8 god
Dvoje odraslih i jedno poludete koje hoce na dedamraza ali nece poklon user posted image
Mi smo show potpuni user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
22.10.2015 10:11:47   
Modessty
Što se Niša tiče mislim da su u igraonici Sunce raspoložni da i ove godine daju prostor za reklamu. Čekam da potvrde pa da ugovramo datum

Ja prijavljujem za sada:

3 deteta

a odrasli, ja sigurno user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
22.10.2015 12:10:35   
Azra_
Mod, to su lepe vesti!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
22.10.2015 12:54:30   
isidora88
Jel moderatori ili admin zove igraonice? Mogli bi da pocnete da zovete i u NS jer necemo naci termin. Prosle godine je bio kreativni klub pa mozete i njih ponovo kontaktirati

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
22.10.2015 13:05:07   
Modessty

IZVORNA PORUKA: isidora88

Jel moderatori ili admin zove igraonice? Mogli bi da pocnete da zovete i u NS jer necemo naci termin. Prosle godine je bio kreativni klub pa mozete i njih ponovo kontaktirati


Ne. Samo sam ja preuzela obavezu na sebe za Niš jer sam već prošle godine kontaktirala sa igraonicama.
Ostali gradovi moraju da se dogovre oko organizacije

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here