|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
22.10.2015 13:26:20   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Pa i nije tako losa ideja da svako napravi svoj paketic, svaki roditelj zna sta bi mu dete volelo da dobije i tako napravi paketic...sto da ne. Jeste da je ovako nama lakse ali s obzirom da tu ima dosta posla, ni ovo nije losa ideja.

Ja sam stara, znate da nijedan RR Deda Mraz nisam.preskocila.
Al s obzirom da smo mi ustanovili porodicno da zovemo Deda Mraza i tom prilikom dajemo poklone koje mi spremimo, meni ovogodisnje jednostavno komplikovano. Dvostruko da smisljam pa puta tri... Previse za mene.
Ako se budu negde porucivali tipski paketici, sudelovacu. Ovako...

P.S. Isi, Plava zvezda je previse mala za ovakvo okupljanje.
Tri, cetiri, sad je odvojeno od roditelja, sto je super za one cija deca mogu (i hoce) da se maknu od njih, al oni sa majusnim ce dzedzeti tamo bez mogucnosti za razgovor.

Moj predlog vam je Jupiter. Dovoljno prostrano, ima deo za bebe, deo sa lavirintom, posebna prostorija gde mogu paketici da budu, a za odrasle vise nego dovoljno (kafe u dva nivoa).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
22.10.2015 15:34:15   
isidora88
Sta znam, mozda jeste mala, ali sve zavisi koliko ce biti prijavljenih. Ja sam predlozila jer moje dete bas voli tamo da ide, pa se nadam da bi bio opusteniji na poznatom terenu. Meni je svejedno, mada cu verovatno morati da budem uz dete stalno jer nece hteti da se odvaja od mene ako nikog ne poznaje. A posto cu biti 8.mesec trudnoce bilo bi pozeljno da mogu negde da sednem i da me on vidi jer nema sanse da cu moci dugo da stojim ili da ga nosimuser posted image .

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
22.10.2015 19:09:10   
Rosita

IZVORNA PORUKA: lesica RR



Jedna izmena u odnosu na prethodne godine - ovoga puta smo razmišljali da vi sami spremate paketiće ( ove godine je organizacija kratka sa vremenom a i prostorom) a mi obezbeđujemo igraonice/prostor, animatore...


Ovako je lesica napisala. Po meni, sto mozgati, ono sto je valjalo do sad moze i dalje- bese Kamicak? Jednom smo bili, jednom izostali zbog bolesti.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
22.10.2015 20:16:20   
wivern
Rosi i nama je to sasvim ok, nemam zamerke.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
23.10.2015 15:24:53   
mama krava
Može Kamičak i što se nas tiče.


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
24.10.2015 7:35:26   
moja ciklama
Danica 1,5god + 2 Odraslih

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
24.10.2015 10:59:57   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Pa i nije tako losa ideja da svako napravi svoj paketic, svaki roditelj zna sta bi mu dete volelo da dobije i tako napravi paketic...sto da ne. Jeste da je ovako nama lakse ali s obzirom da tu ima dosta posla, ni ovo nije losa ideja.

Ja sam stara, znate da nijedan RR Deda Mraz nisam.preskocila.
Al s obzirom da smo mi ustanovili porodicno da zovemo Deda Mraza i tom prilikom dajemo poklone koje mi spremimo, meni ovogodisnje jednostavno komplikovano. Dvostruko da smisljam pa puta tri... Previse za mene.
Ako se budu negde porucivali tipski paketici, sudelovacu. Ovako...



Sva deca ce kuci dobiti paketic koji je spremljen bas za njih tako da po mom misljenju ne treba mnogo da se stavlja akcenat na paketice. Pogotovo sto svi znamo razlog zbog kog ove g nece biti RR paketica. Ali ako vas mrzi da pakujete, da smosljate u vek ima da se kupi gotovih paketica koji uopste nisu lose. I to za male pare. Bitno je da je sareno i da suska user posted image a mame da se druze.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
24.10.2015 13:37:00   
wivern
E zene iz Bg ajde da se dogovaramo ko ce da kontaktira igraonice. i koje igraonice imamo u vidu.
Dajte da malo olaksamo Les i Dunji one su u haosu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
24.10.2015 17:49:34   
Ana13
Da se prijavimo user posted image
Nina 1 god i dvoje odraslih
kako se nislijke dogovore za paketic,tako cemo i mi.Nama paketic nije ni bitan...jos uvek user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
25.10.2015 12:04:16   
Didy
Prijavljujem Bubulence i dvoje decice - jedno cudo od 4 i po godine i drugo cudo od nepunih godinu dana. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
29.10.2015 7:02:15   
sonyasha
Mnogo je bilo lepo druženje prošle tri godine i nadamo se da će biti i sledeće, ali je meni termin 22.12. pa će teško Vojina imati ko da dovede, bićemo daće Bog, sveži iz bolnice! Ali želim vam lep provod i da se vidimo dogodine!user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
29.10.2015 7:13:19   
serpica
Evo i mi da se prijavimo:
4-oro dece i dvoje odraslih Nis

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
29.10.2015 8:54:41   
Modessty
Ja da prijavim moju Gagu i dve divne devojčice - 5 god i 3,5god

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
29.10.2015 8:55:58   
Ivanka 75
Ja sad kapiram da se nismo prijavili, jedno dete (5g) i dvoje odraslih, Niš.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
29.10.2015 8:57:11   
Modessty
ima vas bre na spisku! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
29.10.2015 8:58:57   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

ima vas bre na spisku! user posted image


Nisam nas ovde upisala. znači ja se podrazumevam, stara koka, ha! user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
29.10.2015 9:51:59   
Mala Elena
Elena (nepun 21m ) i dvoje odraslih. Moze Kamicak sto se mene tice ..zaista i ne znam neke vece igraonice a ove koje znam su preskupe .

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
29.10.2015 14:33:15   
WladimirWB
Nadam se da nismo zakasnili sa prijavom...

Niš - Nemanja 5,5god

Nastavljamo zajednički doček. Ako moze da se bira ja sam za RR paketić ali ako ne, valjda se organizujemo...

Samo mi javite na pp broj racuna i iznos za uplatu. Ja sam konstantno na putu i nemam uvek net da bi aktivno ucestvovao na forumu. Javite sta je definitivno dogovoreno oko paketica, ako moze da se bira mi smo za Vas paketic!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
30.10.2015 13:47:55   
viktori
Evo i nas Bgd Nikola 3 godine i dvoje odraslih. Nekako cemo sakriti pokloncic da ga ne vidi. Nije losa ideja koju je neko predlozio...da kupimo iste kese pa samo stavimo sve poklone po kesama da klincima deluje da svi imaju iste :-)

< Poruku je uredio viktori -- 30.10.2015 13:49:12 >


_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu WladimirWB)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
30.10.2015 13:52:15   
jess021
Da li smo mi premali da se prijavimo?
Ne znam kakva je praksa bila do sad, da li su dolazila mame sa malim bebama?


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
30.10.2015 14:51:50   
wivern
Jess evo odgovora, mesec i 10 dana user posted image

user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
30.10.2015 15:05:33   
Zemunka85
Jesam ovo ja slikaalaaaa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
30.10.2015 15:06:42   
wivern
Ovo nas je tata slikao, a mozda si i ti user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
30.10.2015 15:10:51   
Zemunka85
user posted image imam ja jednu ovakvu slikuuuuu, diiivna je. Ja sam, ja sam user posted image .

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
30.10.2015 15:26:44   
wivern
Hhihihihihi user posted image
Sad gledam kolicni je ne vidi se od dedine brade user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here