|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2016
28.11.2015 18:27:47   
emicaa

IZVORNA PORUKA: adulence

Von i nas budzet je ogranicen,glesamo da se uklopimo oko 1000 e +-
E sad gledala sam preko sabre imaju oni svasta i cene su ok ali super stvar je sto daju popust stvarno fin...inace emice vi ste nesto kasno bili na moru pa me zanima vreme,sledece god smo se odlucili da idemo posle Reljinog rodjendana i krstenja boze zdravlja,krajem septembra i zahvatili bi smo i oktobar,sta mislite kako je u grckoj...

ado mi smo išli sredinom oktobra i tad je 4 dana bilo savršeno za kupanje,jedan dan je bio vjetar nismo mogli nikyd mrdnuti i dva dana onako prohladno,nije baš za kupanja.Ali more je bilo bvš toplo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Letovanje 2016
28.11.2015 21:15:46   
vonavoj
Serpice,u kom periodu ste bili?
Sta mislite o mestu Nikiti,nasla sam 4 apartm.za 400e.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Letovanje 2016
28.11.2015 21:35:04   
jess021
Von, Nikiti je extra. Malo mesto, lepo setaliste, lepo more, Lidl...a svuda okolo prelepe plaze.
Ja u Tursku, Egipat ili sl. necu ici neko vreme, za sad je samo Grcka opcija.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Letovanje 2016
28.11.2015 21:37:33   
vonavoj
Odlicno! Jos mm da ubedim da uplatimo ranije!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Letovanje 2016
28.11.2015 21:47:12   
serpica
Von u Tunis isli krajem maja a u Tursku kraj jula i pocetak avgusta...
mene ove godine koci prevoz jer nemamo dovoljno veliki auto,pa nam je jedina solucija avion jer busom sam isla prosle godine s malim detetom i vise nikad,to je bilo strasno...nadam se da nadjem dobru ponudu za avio prevoz primera radi ove god je bila ponuda za Krit 129 e polupansion sa avio prevozom..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Letovanje 2016
28.11.2015 22:00:50   
adulence
Jasno mi je da nema pravila za vreme,hmmm ko zna mozda i pre Reljinog rodjendana...meni je bitno da nadjemo neko fino mestasce,jer ako bi isli avionom nema puno skitanja,jer mm i ja nismo vozaci,znaci evengualno par puta do nekog drugog mesta...
Joj a all inclusive je fantazija...nema brige...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Letovanje 2016
28.11.2015 22:12:01   
vonavoj
Adu,jesi nasla nesto zanimljivo?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Letovanje 2016
28.11.2015 22:12:16   
serpica
Ado i da hoces pored dece tesko da mozes mnogo da setas user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Letovanje 2016
28.11.2015 22:41:09   
adulence
Von jos uvek samo listam,nisam joa nista ,zapala mi je za oko lagomandra,sabra daje bas fin popust...
Hehhehe Serpi utesi me...ahahhaha...
Znate sta mene zene plasi grcka kategorizacija konretno mi se ne svisja npr ato u vecini hotela sa all incluzivom se placaju suncobrani i lezaljke na njihovoj plazi...ja sam bila u tunisu i egiptu na all i to je raj,a za grcku ne znam kako to izgleda volela bi da neko iz prve ruke kaze ...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Letovanje 2016
29.11.2015 9:52:23   
emicaa
Naš hotel nije imao svoju plažu tako da su se plaćale ležaljke,čini mi se dva i po eura za cijeli dan.Imali smo all inclusive,internet samo na recepciji mada bi bilo bolje da ima i u sobi user posted image hotel je sa 4zvjezdice

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Letovanje 2016
29.11.2015 13:12:21   
Maraj
Adulence lagomandra je bese drugi prst jer da kod Neos Marmarasa. Super je al da u Grčkoj se na gotovo svakoj plazi placaju lezaljke osim na bazenu od hotela. Mada ti ubek na plazi mozes da poneses svoj suncobran i peskiric pa da se "zabodes" gde hoces.
Jeste drugacije nego u Egiptu i Tunisu al tu slobodu, taj miris mora , to nema nigde ko u Grckoj.
Imas na Tasosu manje plaze na kojima se ne placaju lezaljke i koje su od hotela. I Tasos je super za ljude sa malom decom. Mi cemo mozda na Tasos ovo leto. E sad mi smo navikli svaki dan nova plaza , videcemo kako cemo sad sa malim detetom. Sve mi se cini da to necemo skoro praktikovati ;-)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Letovanje 2016
29.11.2015 13:16:51   
adulence
Jeste,jeste drugi prst,plaza me je odusevila bas....ma placacu ako bude trebalo,ali je bezobrazluk po meni,ako je vec all...ali to mi se za sada cini kao fino...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Letovanje 2016
29.11.2015 13:20:39   
Maraj
Joj Grčka je extra. Ja se osecam ko kod kuce.... adulence ima plaza na kojoj kafici postave lezaljke. Tu ne placas lezaljku vec popijes piće. Npr voda im je uvek 0,5e pola litre ili coca cola/fanta u limenci oko3,5e . Mi pre preferiramo takve plaze. Bar popijem pice i dobijem lezaljku ;-)

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Letovanje 2016
29.11.2015 16:00:49   
adulence
Joj maraj i meni je to skroz ok mislim svakako bi popili nesto ...ma ja grcku mnogo volim ali bejah devojka kada sam isla pa mi je bilo svejedno,sa decom mi je malo drugacije...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Letovanje 2016
29.11.2015 19:33:39   
jess021
Lagomandra je predivna, ali ima jos lepih plaza u okolina.
U Neos Marmarasu ne placas lezaljke vec uzmes pice i imas lezaljku ceo dan, samo sto to mesto nije za porodice sa decom jer je brdovito.
Eventualno neke vile npr. na Lagomandri ili sl.
Ja bi najvise volela kad bi sa prijateljima uzeli vilu, ali to je bas tesko iskombinovati.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Letovanje 2016
30.11.2015 8:51:02   
Maraj
Joj jeste jess. Tesko se dogovoriti s nekim. Jos ako i oni imaju dete pri tom svako dete svoj bioritam.... zeznuto kad su mali. A najbolje naravno vile /hoteli koji su nadomak plaze. Ja gledala na booking-u Tasos. Ima super hotela na privatnim plazama. Hoteli all inclusiv koncept sa 4 zvezdice. Ma milina....i free lezaljke na plazi ;-)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Letovanje 2016
30.11.2015 11:08:11   
jess021
Ma da, ali s druge strane je super. Svako vece druzenje, rostilj, sva ta dvorista imaju zanimacije za decu.
Ja cekam sajam, pa da nadjem nesto. Iako mm planira da kupuje neku vikendicu, pa mi je vec negde nabacio da mozda od mora nece biti nista sledece godine.user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Letovanje 2016
30.11.2015 23:24:30   
Didy
IZVORNA PORUKA: Maraj
Ja gledala na booking-u Tasos. Ima super hotela na privatnim plazama. Hoteli all inclusiv koncept sa 4 zvezdice. Ma milina....i free lezaljke na plazi ;-)


Baci koji link, nemam vremena da tražim.
Mm i ja smo bili na Tasosu pre 7 leta user posted image kad sam ja bila trudna sa Stefanom i obećali smo da ćemo ponoviti Tasos s decom, baš nam se dopao, ali, eto, još nismo ispunili obećanje. user posted image
Meni se Nikiti nije dopao za letovanje. Doduše, ja volim selendre, mir i tišinu kad idem na letovanje, tako da možda baš nisam kompetentna da iznosim svoj sud. user posted image
Von, letos smo bili na tom potezu između Kasandre i Sitonije i rekli smo - nikad više. More jeste malo ustajalo, nije onako lepo kao na poluostrvima, što je i logično.


< Poruku je uredio Didy -- 30.11.2015 23:25:03 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Letovanje 2016
1.12.2015 7:32:20   
Maraj
http://www.booking.com/hotel/gr/thassos-hotel.sr.html?label=gen173nr-15CAEoggJCAlhYSDNiBW5vcmVmaMEBiAECmAEkuAEEyAEE2AED6AEB;sid=7f37a703bd6c75ec45f17470bb54c91b;dcid=4;checkin_monthday=1;checkin_year_month=2016-7;checkout_monthday=10;checkout_year_month=2016-7;no_rooms=1;req_adults=2;req_age=0;req_children=1&

evo mi gledali ovo na Tasosu. Valjda se vidi

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Letovanje 2016
18.12.2015 11:59:28   
adulence
Zene jel neko nasao nesto zanimljivo,meni Relja zaspao pa cu sada da gledam...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Letovanje 2016
18.12.2015 12:19:13   
vonavoj
Mi uplatili,Nikiti,Vila Aleksandra..23.8.-2.9... 4apartman.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Letovanje 2016
18.12.2015 13:05:16   
isidora88
Von koliko placate?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Letovanje 2016
18.12.2015 20:20:57   
vonavoj
367e i 3400din.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Letovanje 2016
1.1.2016 20:44:30   
Torbica
Mi ponavljamo prethodnu godinu, Theoxenia 4*, Atos, polupansion, sjajan hotel na obali sa 4 divna bazena, 21 nocenje, 2200 eura i 3000 din, ovaj put Loft od 75 kvm, kucica. 25.6-16.7.
Jedva cekam!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Letovanje 2016
1.1.2016 22:53:49   
vonavoj
Torbice,prosli smo tuda kad smo isli u Uranopolis,setila sam se vas.
More je tu prelepo,i u Jerisosu.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







U godini jubileja dm nagrađuje vernost kupaca
Beograd, 23. april 2024 – U godini kada proslavlja dve decenije poslovanja, dm drogerie markt kreirao je nove pogodnosti...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here