|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2016
22.1.2016 11:51:23   
jocajaca
Ja sam sad nasal ove apartmane http://www.magdahouse.gr/halkidiki/index.php/en/category/2.html meni je prekrasno I ta plaza mi je super zbog prirodnog hlada. Samo što ja ove godine mogu samo da maštam o tome. Porađam se krajem juna I nema pojma da mogu sa tako malom bebom putovati u Grčku, a avio karta za sve nas bi bila oko 2000E što mi je skuplje od čitavog ljetovanja user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Letovanje 2016
22.1.2016 14:22:48   
gagana83
Da te utesim.
Ja sam dve godine za redom slala upit za ovaj smestan i to u decembru i bilo je rasprodato. Tako da vrlo verovatno nema mesta.
A kuca je stvarno na fenomenalnoj lokaciji, zagledala sam je kada smo isli na Lagomandru.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Letovanje 2016
22.1.2016 14:55:23   
dddaca
Da, izgleda da je se ova kuca bas tesko rezervise. I mi smo je merkali kad smo bili na Lagomandri, izgleda odlicno, na super je lokaciji, na jednoj od nasih omiljenih plaza na Sitoniji ali izgleda da treba bas da se pozuri sa rezervacijom.
I hajde da se samocitiram user posted image
Da li moze neki predlog? Da napomenem samo da su mesta tipa Paralija i Leptokarija u startu otpisana

IZVORNA PORUKA: dddaca

Ovog leta bih nesto blize plazi, po mogucstvu da bude pun pansion i sto povoljnije jer nemamo bas veliki budzet. Uz to bi bilo zgodno da plaza bude pescana, ne previse duboka, najbolje plicak zbog bebe, mada ja preferiram plaze tipa Lagomandra, Tristinika, Armenistis isl gde moze i da se zapliva


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Letovanje 2016
22.1.2016 15:25:13   
Jasn@
Ove godine želim nešto drugačije, hrvatsko i crnogorsko primorje me ne zanima user posted image

E sad, zavisno od financija znat će se lokacija.

Lovit ćemo neke last minute ponude, valjda će se nešto uloviti user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Letovanje 2016
22.1.2016 22:54:20   
vonavoj
Dddaco,a Jerisos,Atos? Tu su divne plaze;more..a u Uranopolisu ima hotela na plazi.
Mi smo bili u Jerisosu,vila Elizabet..70m od plaze..plaze kao privatne,nema ljudi na glavi.a more bistro,jer je sitno kamenje..mojs cerka je prepuzala plazu i uzduz i popreko.a na sitan pesak nije htela!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Letovanje 2016
22.1.2016 23:23:24   
Didy

IZVORNA PORUKA: Didy

Mi ćemo, najverovatnije, ovih dana rezervisati hotel koji je i Torbica. user posted image Jedino što ćemo mi ići od 23. jula do 4. avgusta, 12 noćenja, taman ćemo da se mimoiđemo. user posted image Prošle godine nam početkom jula nije bilo lepo vreme, pa nećemo više da se smrzavamo na letovanju. Daju baš velik popust za rane rezervacije (30% ako se rezerviše do kraja januara) i agencija daje još 7% popusta ako se uplati u celosti do 10. marta.


Rasprodat nam je hotel. user posted image Dok smo se mi dogovorili i uklopili, razgrabilo se sve. Sutra idemo do agencije, valjda cemo naci nesto sto nam odgovara. Ima li neko neku preporukj, neki hotel 3-4* u Grckoj, da nije preskup i da je plaza i prilaz moru lep.
Pisala sam na prethodnim stranama - Elea village hotel, par km od Lagomandre nasa nesudjena destinacina ovog leta. Pogledajte ko trazi smestaj u blizini Lagomandre na Sitoniji. Do 20. jula je bas povoljna cena posle malo skuplje.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Letovanje 2016
24.1.2016 22:12:36   
Didy
Evo da dodam nove informacije svom prethodnom postu. user posted image Rezervisali smo more u subotu, prezadovoljna sam. Ići ćemo od 23. jula u OVAJ hotel. Između Parge i Sivote je, gleda na Krf. Nikad nismo bili u tom kraju, a deluje mi tako bajkovito. Pogledajte plažu OVDE. Već dva dana gledam snimak plaže i teleportujem se u mislima. user posted image
Inače, cena je povoljna. 850 evra za nas 4 polupansion, a all inclusive je 1050 za deset_ noćenja. Deca su gratis, tako da je ista cena ako imate jedno ili dvove dece. Za troje dece nema uopšte smeštajnu jedinicu, to mi je neviđena diskriminacija u Grčkoj. Al misliću o tome, nadam se, sledećeg leta. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Letovanje 2016
24.1.2016 22:52:06   
Ana RR
Didy, mislim da je moja koleginica bila u tom hotelu prošlog leta. Baš lepo sve izgleda.

Ne ipak nije, nešto sam pobrkala. A u Sivoti su bili kumovi, prelepo je.

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.1.2016 22:55:15 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Letovanje 2016
24.1.2016 22:55:15   
dddaca
Ne znam vonavoj, nikad nisam bila na Atosu. Uranopolis mi trenutno nije interesantan, mozda gresim, ali posto je odatle polazeste za brodove za Svetu Goru mislim da more nije cisto. Amuljani mi izgleda super, ali ne znam kako je za boravak sa detetom. Ipak bih za nedaj Boze da ima mi nekog doktora u blizini, a mislim da na ostrvcetu to nije slucaj. U Jerisosu nisam nikad bila. Kako je za snabdevanje, ima li lekara u blizini, da li je vetrovito, ima li hladnih struja?
Didy super vam je hotel, plaza jos bolja. Mi cemo sacekati jos neku godinu za ovo. Jos smo mali za toliko pesacenje do plaze

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Letovanje 2016
25.1.2016 8:43:21   
vonavoj
Didy,jedva cekam izvestaj! Mnogo mi se svidja!
dddaco,u Jerisosu ima dva velika supermarketa,Lidl i onaj njihov na M..ahahha (stao mi mozak)..ima lekara..to je staro ribarsko mesto,u smislu ima stanovnika i preko cele godine..plaze su divne,nema hladnih struja,vetrova..nama je more bilo kao staklo... u principu ako ima talasa,ima ih prepodne! Ako ne zelis vasar,Jerisos je idealno mesto...plaze kao privatne,niko nikome na glavi!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Letovanje 2016
25.1.2016 10:17:04   
Didy

IZVORNA PORUKA: dddaca

Didy super vam je hotel, plaza jos bolja. Mi cemo sacekati jos neku godinu za ovo. Jos smo mali za toliko pesacenje do plaze


Ima panoramski lift od hotela do plaze. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Letovanje 2016
25.1.2016 10:49:17   
dddaca
To mi sve odgovara, jedino sto mi se kod njega ne svidja je sto je okrenut ka istoku pa ti sunce dodje iznad glave kad se suncas. Znas na sta mislim... A da li je i u vodi sitan pesak? Nema sljunka, kamencica, trave? Kakva je vegetacija, ima li borova? Mogla bih da ga uzmem u razmatranje, ali bih da cujem jos neki predlog

Diddy, da li si se raspitivala kakvo je more u tom delu? Znam da su oko Parge neke hladne struje? Da li je u tom delu toplo more?

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Letovanje 2016
25.1.2016 11:50:48   
Mariya
Mi još nismo definitivno odlučili ali 90% da ćemo u Nei Pori. Prijatelji su nam predložili da idemo zajedno i tamo,jer se njima tu dopada a mi pristali.Koliko sam do sada pročitala o mestu,ima ono što mi tražimo,plitko čisto more,peščanu plažu,nema gužve,diskoteka ,mirno je i sve se zatvara do ponoći,idealno za porodicu sa malom decom. Jedino što nema je prirodni hlad na plaži.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Letovanje 2016
25.1.2016 13:23:59   
minnica
Mi smo prošle godine bili U NP i deca su se oduševila plažom, pa ćemo ponovo tamo najverovatnije. Samo mesto je ništa za videti, ali ima sadržaja za decu. Za te pare je super.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Letovanje 2016
25.1.2016 17:21:10   
dddaca
Mi smo bili jedne godine u NP. Mirno je mestasce, bez nekih sadrzaja, plaza ogromna, pescana, ali voda ne toliko cista u poredjenju sa Sitonijom. Ima i dosta komaraca...

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Letovanje 2016
26.1.2016 21:40:40   
gagana83
IZVORNA PORUKA: dddaca

To mi sve odgovara, jedino sto mi se kod njega ne svidja je sto je okrenut ka istoku pa ti sunce dodje iznad glave kad se suncas. Znas na sta mislim... A da li je i u vodi sitan pesak? Nema sljunka, kamencica, trave? Kakva je vegetacija, ima li borova? Mogla bih da ga uzmem u razmatranje, ali bih da cujem jos neki predlog

Diddy, da li si se raspitivala kakvo je more u tom delu? Znam da su oko Parge neke hladne struje? Da li je u tom delu toplo more?

2011 smo letovali u Pargi i to u drugoj polovini avgusta i voda je bila poprilicno sveza, ne hladna da se ne moze kupati ali sveza.
Prosle godine smo na putu do Kefalonije nocili u mestu Kanali (izmedju Parge i Preveze) i voda sredinom jula je bila odlicna za kupanje.
Tako da izgleda da nema pravila.

< Poruku je uredio gagana83 -- 26.1.2016 21:41:05 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Letovanje 2016
27.1.2016 18:10:08   
Mariya
Minnice i ostale koje ste bile u N.pori -u, dajte preporuke za smeštaj. Ja ne bih preko agencije već bih lično.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Letovanje 2016
27.1.2016 18:15:10   
minnica
Mi smo bili ovde i zadovoljna sam bila. Na samoj plaži je, internet radi, u dvorištu ima tuš i toalet, garnitura za sedenje. Gazdarica je bila jako ljubazna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Letovanje 2016
27.1.2016 19:12:59   
superm
Jao, Parga je lepa ali ume voda da bude hladna. Tako smo mi barem prošli.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Letovanje 2016
27.1.2016 22:11:27   
Didy
Jonsko more nikada ne može da se poredi s Egejskim, ni po lepoti, ni po toploti mora. Ja sam veliki ljubitelj Jadranskog mora i njegove vode, pa pretpostavljam da će mi se i Jonsko dopasti mnogo više od Egejskog. I ne volim vodu kad je topla kao bara i nisam do sad nijednom bila na Egejskom moru u samoj sezoni. Volim kad udjem u vodu da me rashladi malo, pogotovo ako se usijam na plaži. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Letovanje 2016
27.1.2016 22:20:33   
dunja RR

Ja sam bila u Pargi, i to baš na toj strani ka Lihnosu, pre dve godine, od 25.7. do 5.8., i voda je bila super, ali vreme užasno toplo (inače letujemo uvek kraj avgusta, početak septembra). Rekla sam tada, nikada više u sezoni, ali voda je bila super. Smena pre nas se smrzla, kažu voda ledena bila, ali to je bila ona godina ako se sećate gde je bukvalno svima bilo loše vreme sve do 15.7., komplet Grčka i C. Gora i Hrvatska. More oko Parge je divno, plaže lepe, sam gradić prelep, živ.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Letovanje 2016
27.1.2016 22:27:16   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Didy

Jonsko more nikada ne može da se poredi s Egejskim, ni po lepoti, ni po toploti mora.


Ja sam isto ljubitelj Jonskog mora, ali i Egejsko je prelepo - na Skiatosu. Nema ono na Skiatosu boju kao more Lefkade, Kefalonije, Krfa (onaj deo oko Kasiopija ima onu lepu plavu boju), ali je pre, pre, predivno more na Skiatosu, na jedan drugi način. Mirno, toplo taman koliko treba, a boja neka zelena rajska. Eto tu mi je Egejsko po lepoti takvo da parira Jonskom, iako je neka potpuno druga priča. Taj Skiatos je nekako mali a sav skladan - plaže, more, grad, miris borova, upakovani mali raj na zemlji. A ima i Lalariju, koja ima onu boju Jonskog mora, ali samo se brodom dolazi do te plaže.

A sigurna ima još takvih mesta u Egeju, samo ko će sve stići da pronađe i obiđe :)

< Poruku je uredio dunja RR -- 27.1.2016 22:31:44 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Letovanje 2016
27.1.2016 23:08:17   
vonavoj
Dddaco,nema trave,nema od cega ni voda da se zamuti,jer nije pesak,ali sitno kamenje..kad kazes kamenje prvo sto ti padne na pamet da bode kad se ulazi u vodu,ali nije tako..savrseno je,kad se osusi samo se skine sa peskira,noge.mnema prljavstine od peska,prasine. Nema previse drveca,borova,hlada na taj nacin,ali vec od 17h dodje hladovina od zida setalista...pa se moze i tu zavuci. Meni se Nei Pori nista ne svidja,ogromna plaza sa vrelim peskom kroz koji tones da bi dosao do mora..nekih 30m..ajde bezi,mi smo svratili jedan dan..sa kolicima smo jedva dosli da stavimo peskire..voda je bila mutna,prljava,puna trave..

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Letovanje 2016
28.1.2016 12:32:33   
gagana83
IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: Didy

Jonsko more nikada ne može da se poredi s Egejskim, ni po lepoti, ni po toploti mora.


Ja sam isto ljubitelj Jonskog mora, ali i Egejsko je prelepo - na Skiatosu. Nema ono na Skiatosu boju kao more Lefkade, Kefalonije, Krfa (onaj deo oko Kasiopija ima onu lepu plavu boju), ali je pre, pre, predivno more na Skiatosu, na jedan drugi način. Mirno, toplo taman koliko treba, a boja neka zelena rajska. Eto tu mi je Egejsko po lepoti takvo da parira Jonskom, iako je neka potpuno druga priča. Taj Skiatos je nekako mali a sav skladan - plaže, more, grad, miris borova, upakovani mali raj na zemlji. A ima i Lalariju, koja ima onu boju Jonskog mora, ali samo se brodom dolazi do te plaže.

A sigurna ima još takvih mesta u Egeju, samo ko će sve stići da pronađe i obiđe :)

Dunja, Karpatos ima "onu" boju mora, kao Jonsko. Bar tako izgleda na slikama.
Jonsko je diiivno, narocito ostrva, obisla sam Zakintos, Kefaloniju i delimicno Lefkadu i garantujem da takva boja mora nema nigde vise u Evropi. Kefalonija je "moje mesto pod suncem". Prelepa, i divlja i pitoma u isto vreme sa divnim gradicima, prelepim polupraznim plazama, vidikovcima na planini...pa jezero Melisani... savrsenstvo!
A prosle godine je Jonsko more bilo iznenadjujuce toplo, cak toplije od Egejskog, sto je retkost, ali eto, desava se.

Vezano za Nei Pori, mi smo 2014. god, nakon Kefalonije svratili 2 dana u Nei Pori. Za mog muza je to bio sok, bio je u fazonu "Gde smo ovo dosli". Bezlicno mesto, voda muljava, neki sivkasti pesak... A sto je iznenadjujuce, nije velika razlika u cenama u odnosu na Kefaloniju. E sad, da smo isli pre Kefalonije verovatno bi utisak bio bolji, ali kad se danas kupas na Petani plazi a sutra na plazi u Nei Poriju ne mozes a da se malo ne razocaras. Plus je sto je mesto mirno i porodicno.

< Poruku je uredio gagana83 -- 28.1.2016 12:35:13 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Letovanje 2016
28.1.2016 15:57:05   
emicaa
Ja ću nekako blokirati ovu temu da je ne vidim user posted image Mi ove godine pauziramo a vi mi prkosite user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...
Uskršnja čestitka sa skrivenom porukom
video
Ljubav iznenađuje zar ne? Budite kreativni tokom uskršnjih praznika i zadivite svoje najbliže tako što ćete napraviti pr...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here