|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
3.2.2016 19:00:42   
Lady T
Zdravo drage cekalice, pre svega želim svima srećan februar i puno lepih vestiuser posted image Moja situacija je sledeća.Sa dečkom sam imala odnose u vreme plodnog perioda i samu O.Danas mi je 28 dan ciklusa, u toku godine su bili kraci, ali su se poslednja 2 regulisala na skolskih 28.Zadnjih 10 dana imam simptome tipa otečenih grudi, dva broja vece, učestalo mokrenje,hronicno spavanje što baš nije tipično za moj pms.E sad, planirala sam da uradim test za dva dana, ali me je u popodnevnim časovima preduhitrio svetlo roze trag na papiru prilikom mokrenje, polako se čini mi se smiruje.Da li jeuser posted image ili nesto drugo ne znam, ali kod mene s ciklusom krene drugačije, odmah obilno i svi simptomi nestanu dan ranije.Ovo bi mi bila prva trudnoca, te sam htela da se posavetuje sa iskusnijim od mene.Da li da ujutro radim test,bezobzira na iscedak ili sačekam još koji dan ako ne pređe u klasičnu user posted image .Hvala unapred.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
3.2.2016 19:12:25   
vocicana
Draga Lady T dobrodosla u cekalice.
Sacekaj do sutra, ako je danas taj 28-mi dan, da se ne bi razocarala nesto, sve smo uglavnom sve to prosle, ali sacekaj, uvek sacekaj da li ce krenuti, ako ne i kasni, svakako mozes uraditi test. Koliko godina imas i koliko dugo radite na bebici?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Lady T)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
3.2.2016 19:24:27   
Lady T
Hvala vocicana na dobrodošlici.Imam 23 godine i zaista nismo konkretno usmereni na to, uživamo pa kad se desi, ali moram priznati da imam veliku želju.Ovog meseca zaista sam se drugačije osećala nego pred predhodne cikluse.Poznajem svoje telo i uglavnom kao svajcarca pogodim kaduser posted image stiže.Odnose smo imali 14. i 15.dana ciklusa, ovaj mesec toliko s obzirom da smo oboje zbog poslovnih obaveza bili na putu.Grudi me užasno bole i otečene su I dalje, a obično pred ciklus hormoni naglo padaju a samim tim i simptomi pms.Sačekaću i sutra da vidim sta ce dalje da se dešava, mada sam nestrpljiva, ukoliko samuser posted image verovatno je progesteron kritičan pa ne bih sa tim da se zezam.Zanimljivo ovaj iscedak se pojavio nakon što smo imali odnos pred popodnevnu dremkuuser posted image .Ako bih sutra radila test koliko je pouzdan na 1 dan kasnjenja, baby rapid pločica je u pitanju?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
3.2.2016 19:31:12   
Doroty
Lady, dobrodošla. Ja sam ti od onih što čekaju da zakasni 2, 3 dana. E , sad ako si nestrpljiva možeš uraditi sutra, ako ne dobiješ u međuvremenu.

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu Lady T)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
3.2.2016 19:37:57   
Lady T
Hvala Dorothy i ja bih sačekala 2 -3 dana, takav mi je i bio plan pre ovog danas , ne volim da se istrcavam pa razočaram.Cele godine sam mucila muku sa progesteronom i preuranjenim ciklusima na 21-24 dana i to se resilo sa kontraceptivima koje ne pijem od septembra, sad je skolski i ja se uzelela muckanja i tog slatkog i mucnog iscekivanja.Hvala Vam na savetuuser posted image user posted image .

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
3.2.2016 19:50:22   
vocicana
Sacekaj najbolje onda pa uradi testic, inace je jedan od osetljivijih, ja navijam jako da bude to sto zelis.
Vrlo je moguce, tu smo za svako pitanje i nedoumicu i najvaznije podrsku. Devojke su sjajne.
Moguce je da se ovulacija pomeri, ali najvaznije je da uzivas sa svojim dragim, opusteno i trezveno razmisljas i sve ce biti ekstra lepo. Navijam jako user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Lady T)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
3.2.2016 19:53:39   
Lady T
Hvala vocicana na podršci, znači pogotovo nama novajlijama user posted image .Javljam vam ishod, nadam se sa lepim epilogom.Vama želim isto uskorouser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
3.2.2016 19:54:54   
vocicana
user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Lady T)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
3.2.2016 20:03:35   
Lady T
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
3.2.2016 22:01:26   
IvanaSK RR
Lady, zašto ne odes da izvadis krv? Jel ti stalo to krvarenje? Možda da odes kod ginekologa da se posavetujes.

(odgovor članu Lady T)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
3.2.2016 22:09:54   
Tinkerball
Pridruzujem vam se i ja cekalice..
Mv i ja smo imali odnose bas kada su mi bili plodni dani, i pokusali smo pa ako se desi desilo se. Sada imam stvarno i ja cudan osecaj, sve se nekako nadam. A sto mi je najsmesnije, pre odnosa nisam zelela toliko da budem trudna, sadda dok cekam da vidim sta ce da bude imam ogromnu zelju da vidim user posted image . Moji plodni dani su bili do 28.januara, imam neke promene, i stvarno se nadam da cu ubrzo ugledati pozitivan test. Moji simptomi jesu slicni pms-u, ali me tesi to sto ja do sada kada retko bas imam pms. A i sada se desavaju neke novine koje do sada nisam imala, kao sto je neugodnost tokom sexa zbog nekog cudnog osecaja dole, e sad, ne znam da li to moze da se tumaci kao znak trudnoce, to je ono sto sam primetila jer do sada nije bilo nikada, i pojacan sekret sa cudnim mirisom, iskreno ne da smrdi samo ima miris sperme. Ne znam zasto, jos jedna promena je to sto mi jos uvek nema bubuljice koja obavezno istrci u pms-u. Sad samo cekam 7.kada treba da dobije i brojim dane u nadi da nece stici ovog meseca.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
3.2.2016 22:10:55   
Lady T
IvanaSK, nije još uvek, ali se nije ni pojačalo.Videću kakva je situacija ujutro, pa ću znati da li je stiglauser posted image ili da se bacim na testice i izvadim betu za svaki slučaj. Uglavnom za razliku od ciklusa,grudi i dalje prisutne i bez bolova onih tipičnih kad user posted image kreće.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
3.2.2016 22:33:59   
IvanaSK RR
Onda otidji ujutru i uradi betu iz krvi, najsigurnije je. Ako je trudnoća, onda odmah kod lekara zbog tog krvarenja.
Tinker, cekas jos koji dan, pa testic.

< Poruku je uredio IvanaSK -- 3.2.2016 22:35:06 >

(odgovor članu Lady T)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 9:01:02   
nikiteki
Držimo palčeve zauser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 9:26:00   
Nimfa
Cekalice samo napred pa da popunite malo i temu trudnice user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 9:52:09   
Lady T
Jutro drage cekalice, kod mene i danas standardno, uložak ništa, na papiru svetlo crveno, user posted image još nije krenula.Cekamo😊😴

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 9:55:15   
nikiteki
Lady koliko ti kasniuser posted image

(odgovor članu Lady T)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 10:02:35   
Lady T
Nikiteki, danas 29.dan, inače na skolskih 28 zadnja 2 ciklusa, a pre toga uglavnom baš preuranjene.Kapiram ja da je možda i počela user posted image , ali mi nije tipično kao do sad.Prvo splasnu grudi i krenu blagi menstrualni grcevi, sad nista od toga.Kako god uradiću test u subotu, s obzirom da mi je progesteron u prethodnoj godini bio niži od idealnog.Ako nijeuser posted image , možda je to u pitanju.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 10:02:56   
Doroty
Jutro i od mene..

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 10:04:02   
Doroty
Biće ovde trudnica kažem vam jauser posted image

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 10:04:24   
Lady T
Jutro Doroty😊☕☕

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 10:04:49   
nikiteki
Ako ne krene uradi test držim palčeve da buduuser posted image .
Dobro jutro Doroty

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 10:08:07   
Lady T
Hvala Nikiteki,kod mene je inače familijarno zenski deo poznat po ne baš tipičnim početkom trudnoće, pa valjda nece iver daleko od klada 😂😃😃

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 10:11:49   
vocicana
Doroty, nikiteki, stare crtice jutric, a novoj Tinkerball zelim dobrodoslicu i da sto pre napusti crtice, Lady, javljajuser posted image , ko zna mozda se tradicija nastavi. Javljate se zene, radite, odose nama trudnice, krug se malo suzio...

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Lady T)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 10:15:49   
Lady T
Jutro Vocicana, spremam detaljan izveštaj sa licu mesta 😁ispraticemo mi zajedno same sebe u "debele "teme uskoro,kako se bliži proleće mirise na lepe novosti i user posted image 😉

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here