|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 10:24:06   
nikiteki
Jutro vocicana

(odgovor članu Lady T)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 10:40:36   
mm30
Pozdrav i od mene! Meni je danas 22. dc, još nedelju dana do testa ili user posted image .

(odgovor članu Lady T)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 11:05:34   
Tinkerball
Jutro.. Meni je danas 26. dc. HAh, smesna sam sama sebi, osetim kao neko curkanje iz nje sinoc, kad sam idjurila do kupatila da vidim da li je meca noge da slomim, i sve me strah bilo da pogledam, i usudim se ali nije. user posted image
Nadam se i brojim dane. Zelim srecu svim cekalicaa da vide user posted image

(odgovor članu mm30)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 11:25:16   
nikiteki
Isto tako i ja od prevelike zelje za user posted image imam sve simptome kao iuser posted image smesno ali je tako

(odgovor članu Tinkerball)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 11:26:56   
AnaAna1
Nove cekalice dobrodosle i sto pre otisle u trudnicke teme :)

Krin cestitam za srculence, sada mozes malo da se opustis :)

Meni je danas 21.dan, temperatura tek sad skocila tako da je ovulacija bila juce, malo je kasnila ali tu je :) mi nismo muckali juce nego dan pre, nadam se da je nesto prezivelo user posted image

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 4.2.2016 11:34:35 >

(odgovor članu Tinkerball)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 11:29:56   
IvanaSK RR
Ana, i ja mislim da sam imala odnose dan ili dva pre ovulacije, i ostalo :)
Samo nek se nada ne gubi!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 11:59:27   
AnaAna1
Pa ja se malo plasim zbog loseg spermograma da li i oni mogu da "prezive" malo duze :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 12:10:51   
17 joka
Drage moje nadam se da sam propustila lepih vesti ovde

novim cekalicama zelim da sto pre odleprsaju u one lepse teme

i da sve sto pre ugledate user posted image

ja cekam mojuuser posted image s obzirom da imam cistu pitanje je hoce li doci i tako ja tapkam u mestu i tapkacu jos dugo

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 12:13:44   
Tinkerball
17 joka, tapkamo zajedno.. ja nisam ziva vec dva dana od neizvesnosti. :) ALi nekako nemam osecaj da cu dobiti mecu, nema ni bubuljice. Non stop pipkam sisice i one bole jos uvek, a kad je meca onda prestanu nakon dan, dva. Sinoc mv spava a ja buljim ovde i pocela sam da pritiskam sisice da vidim da li bole, i on se u tom trenutku budi i sav zbunjen me gleda sta radim. :D

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 12:47:17   
krin 40
Hvala drugarice,zelim Vam da mi se sto pre pridruzite.Doroty pisacu cesce samo da me ovo zlo od povracanja prodje.Citam redovno,ali jedva smognem snage da nesto napisem

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tinkerball)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 13:26:12   
17 joka
Krin pocele slatke mukeuser posted image

Tinker, polako bice ,nemoj misliti na simptome i to, neznam koliko dugo radite na bebici ? ja sam komplikovan slucaj i nase mogucnosti su samo sa VTO da dodjemo do bebe i zato ko zna kad cemo opet u postupak

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 13:50:08   
Tinkerball
Pa iskreno, do pre mesec dana uopste nismo razmisljali o bebi. I onda nakon nove godine smo rekli kao kad bude bicemo srecni i ovo nam je prvi mesec da pokusamo. S'tim sto stvarno nisam imala neku veliku zelju da se to desi. Ali sad kad smo pokusali, ne znma zasto ta zelja je ogromna. I jedva cekam da imam stomace i da se pridruzzim trudnicama. Ali kao sto kazes treba da se opustim pa cu videti za dva dana da li ce biti mece ili ne. :)

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 14:15:42   
IvanaSK RR
Tinker, pokusaj da se ne opterećujes time. Znam da je to lako reci, a tesko uraditi. Znaju najbolje devojka koje ko zna koliko dugo pokusavaju... Ja sam sa prvim detetom ostala trudna od samo jednog odnosa u toku celog meseca i bilo je ako bude beba, ok, ako ne bude, ok. I ta beba sada ima osam godina... Imali smo odnose posle, ali samo taj jedan je bio da smo isli do kraja.
E sad, za drugu trudnoću, "pokusavali" smo tri meseca, tj. nismo se cuvali ta tri meseca, ali se potrefilo da je muz bio poslovno odsutan po par dana bas u sredini ciklusa. I veruj mi, zeskoto sam se smorila kad vestica na kraju dodje. I septembar (kad sam zatrudnela) sam mislila da nismo pogodili dan. Plodni dani po sekretu-sluzi su mi bili tek negde oko 19, 20 dana ciklusa, a boluckanje jajnika i nelagodnost oko 14 dana ciklusa.
Imali smo odnose otprilike svaki drugi dan, a cak, koliko se sećam nismo imali odnose dva dana pre tog sekreta-sluzi.
Radila sam test dan pre ocekivane menstruacije i bio je negativan. Kad mi je vec kasnilo nedelju dana, bas sam se zabrinula i pomislila da nesto nije u redu, drugarica me natera da uradim test u tri popodne. Test pozitivan.
Sa prvom trudnocom sam uradila test dva dana pre ocekivane mens u devet uveče i bio je pozitivan.
Samo zelim da ti kažem da se opustis koliko god mozes.
Evo jednog primera iz bliskog okruzenja:
Drug od mm i njegova zena se oko pet godina nisu pazili i tada odluce da na prolece idu na vantelesnu (to je bio oktobar). Ona me zove u januaru da mi kaze da je trudna :). Sada imaju troje dece :)
Bilo bi dobro kad bi tako mogli da se "iskljucimo"...

(odgovor članu Tinkerball)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 15:05:11   
Tinkerball
Ja i jesam bila iskljucena do sada. Ali sada sam bas nestrpljiva. Ali evo, vec se opustam citajuci vase komentare. I znam da necu klonuti ako ne vidim user posted image . a i da cu biti presrecna u suprotnom. Jos dva dana samo i eto mi rezultata. :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 15:49:29   
nikiteki
Jedva čekamo rezultat

(odgovor članu Tinkerball)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 16:15:57   
Mara05
Ja sad i ne znam tačno koji mi je dc, dobila sam 16. januara poslednji put. Ali malopre videh nešto braonkasto na gaćicama, kad sam se obrisala, nema ništa. Baš sam se prepala. Nije valjda user posted image , nemam simptome a i mnogo je rano. Danas je 18 ili 19 dc, ne znam kako se tačno računa.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 16:18:18   
Doroty
Maro, ako si dobila 16. 1., danas ti je 20 dc

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 16:21:30   
Doroty
Mene stomak bolucka onako na mahove, sekreta više nema, definitivno je bila kasna O.
Danas je 24 dc

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 16:25:20   
Tinkerball
A moze li da bude da si imala dve O? user posted image

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 16:30:24   
Doroty
Pa , može otkud znam. Meni se sekret pojavio 21 dc, onako bilo vlažno dole poprilično. Tako da sam ja skontala da je O. Pošto me jako zanima šta se desilo, sledeći ciklus pratim trakicama.

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu Tinkerball)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 16:42:28   
Tinkerball
Pa ako... A jel taj sekret sto se pojavljuje kada je O je onako providan i iam ga poprilicno? Ja znam kad mi je O po tome sto mi je tada bas bas do sexa. Dobijem nagon strasni, mv mi ludi tih par dana... user posted image

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 16:44:33   
IvanaSK RR
Plodni sekret je providan, sluzav, kao belance.
Maro, moguce da ti je to ovulacija.

< Poruku je uredio IvanaSK -- 4.2.2016 16:45:32 >

(odgovor članu Tinkerball)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 18:12:41   
Mara05
Braonkasto? Ne verujem da je O? Ne znam, nije mi se nikad desilo. Videćemo.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 18:24:31   
Doroty
Maro, ako je braonkasto, ni ja ne verujem da je Ouser posted image

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
4.2.2016 18:39:29   
BubaBubica
Maro, danas ti je 20. dc i može biti implatacijsko krvarenje user posted image ja vas vučem i dalje svom snagom da nam se što pre pridružite u trudničkim temama user posted image

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here