|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MAYBE BABY
4.11.2009 12:20:59   
iva kv
ja sam koristila mejbi bejbi i pouzdan je bar meni je pomogao

_____________________________

slatko iscekivanje bebice...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: MAYBE BABY
4.11.2009 13:48:51   
Tara
Ne znam da li vam nesto znaci ali meni pokazuje bas dosta paprati,
ni kad nisam bila user posted image mi nije pokazivao ovako veliku papratuser posted image
Mislim krupnu user posted image

(odgovor članu iva kv)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: MAYBE BABY
4.11.2009 15:21:58   
Suncicabg
Tara, draga sad kad si trudna ti pokazuje paprat??? Ujutru pre pranja zuba?

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: MAYBE BABY
4.11.2009 20:09:44   
Tara
Da sad kada sam trudna .
Nije pre pranja nego popodne, nikad ga nisam ni koristIla prepodne user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: MAYBE BABY
4.11.2009 21:34:25   
Suncicabg
Uh, kazu da treba ujutru pre svega da se koristi! Ovako hrana i pice mogu uticati na rezultat.

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: MAYBE BABY
4.11.2009 22:45:48   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Tara

Da sad kada sam trudna .
Nije pre pranja nego popodne, nikad ga nisam ni koristIla prepodne user posted image
Koristis ga iskljucivo ujutru kad se probudis,pre pranja zuba,jela i pica.Samo tada pokazuje tacno.Ali tebi je sada svejedno kad siuser posted image user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: MAYBE BABY
5.11.2009 13:57:26   
Tara
Zenske probacu ujutru pre pranja zuba ,pa vam javljam rezultate user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: MAYBE BABY
5.11.2009 13:58:11   
Suncicabg
Tara cestitam i ovde! user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: MAYBE BABY
5.11.2009 14:03:50   
Tara
Hvala, i ja tebi zelim da ovaj mesec ugledas svoje user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: MAYBE BABY
5.11.2009 14:04:20   
Tara
IZVORNA PORUKA: Tara

Hvala, i ja tebi zelim da ovaj mesec tj. sutra ugledas svoje user posted image

Nesto sam zeznula user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Tara -- 5.11.2009 14:05:07 >

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: MAYBE BABY
5.11.2009 21:50:46   
Suncicabg
Hvala, Tariceuser posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: MAYBE BABY
19.11.2009 11:21:46   
Mari86
Ja sam drage moje kupila juce...po kalendaru danas mi je poslednji plodni dan za ovaj mesec...
Juce mi je MB pokazao bas gustu paprat a danas vec manje..sto se pokazalo kao tacno....user posted image user posted image user posted image
i jako mi je drago zbog toga..sad jos samo da se malo strpimo i bice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: MAYBE BABY
19.11.2009 11:25:13   
mejra81
Navijamo,ne za Maybe baby, nego za baby 100%
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: MAYBE BABY
19.11.2009 11:25:48   
Mari86
IZVORNA PORUKA: mejra81

Navijamo,ne za Maybe baby, nego za baby 100%
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hvala draga!!!


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: MAYBE BABY
19.11.2009 11:27:18   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: mejra81

Navijamo,ne za Maybe baby, nego za baby 100%
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: MAYBE BABY
20.11.2009 9:50:26   
Mari86
Juce pokazao poslednji plodni dan..vec manje paprati,a danas samo tackice...do sada je bio tacan!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: MAYBE BABY
20.11.2009 9:57:13   
Dudu25
Bravo Mari

user posted image   user posted image  user posted image user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: MAYBE BABY
20.11.2009 10:18:21   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Dudu25

Bravo Mari

user posted image   user posted image  user posted image user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: MAYBE BABY
25.11.2009 16:43:15   
Suncicabg
Mari i ovde navijam za tebe user posted image user posted image user posted image .

Htedoh da pitam, posto planiram da pocnem da merim BT, a imam i MB sta od ta dva prvo da uradim ujutru? Da li moze MB da smeta sto je toplomer bio pre toga, cak mi tako odgovara jer nikad nisam imala bas dovoljno pljuvacke user posted image  Izvinjavam se na opisu!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: MAYBE BABY
26.11.2009 10:08:37   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Mari i ovde navijam za tebe user posted image user posted image user posted image .

Htedoh da pitam, posto planiram da pocnem da merim BT, a imam i MB sta od ta dva prvo da uradim ujutru? Da li moze MB da smeta sto je toplomer bio pre toga, cak mi tako odgovara jer nikad nisam imala bas dovoljno pljuvacke user posted image  Izvinjavam se na opisu!


user posted image    hvala mila!!!
Iskreno da ti kazem ja prvo odradim MB bas iz razloga sto posle imam vise pljuvacke...Mislim da to ne smeta user posted image ali nisam sigurna...
ja ti kazem kako ja radim i mislim da je to ok...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: MAYBE BABY
26.11.2009 10:12:16   
Suncicabg
 user posted image Mari ! Meni je nekako lakse prvo BT, ali bojim se da posle ne smeta user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: MAYBE BABY
26.11.2009 10:19:26   
Mari86
Pa koliko znam devojke su govorile da ne sme da se pije i jede...ne znam kako bi ovo moglo da smeta...user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: MAYBE BABY
26.11.2009 10:26:26   
indy_25
Trebas prvo da radis BT jer to moras da radis cak i prije protezanja dok si jos u krevetu i prije svih aktivnosti, a nece ti skoditi za MB jer toplomjer nema soli i nije slan. A MB mozes isto raditi u toku dana samo da nista ne jedes i ne pijes 3 sata prije.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: MAYBE BABY
26.11.2009 12:54:24   
Suncicabg
Indy i ja tako mislim! Joj Boze kad ustanem ujutru ne znam gde cu pre...user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: MAYBE BABY
26.11.2009 12:57:45   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Indy i ja tako mislim! Joj Boze kad ustanem ujutru ne znam gde cu pre...user posted image

Zato navijaj sat 15 min. ranije nego preuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here