|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MAYBE BABY
23.9.2009 13:38:36   
magnetic

IZVORNA PORUKA: snješka

Taj aparatić je jedno veliko sr..e. Bezveze sam bacila pare na njega. Svaki put mi je pokazivao isto, a mm pokazao da ima ovulaciju....user posted image   Ali to je moje mišljenje, možda nekome baš super dođe.


Jel' ga koristis samo ujutru pre pranja zuba?

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: MAYBE BABY
23.9.2009 14:06:29   
Suncicabg
Magnetic jel tebi radi?

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: MAYBE BABY
23.9.2009 14:12:24   
snješka
IZVORNA PORUKA: magnetic


IZVORNA PORUKA: snješka

Taj aparatić je jedno veliko sr..e. Bezveze sam bacila pare na njega. Svaki put mi je pokazivao isto, a mm pokazao da ima ovulaciju....user posted image   Ali to je moje mišljenje, možda nekome baš super dođe.


Jel' ga koristis samo ujutru pre pranja zuba?


Naravno, strogo prema uputstvu.user posted image U stvari, sad ga više i ne koristim, jer me opasno nervirao. Vidim nema neke vajde od njega i ja ga odložim.

< Poruku je uredio snješka -- 23.9.2009 14:13:13 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: MAYBE BABY
23.9.2009 15:06:14   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Magnetic jel tebi radi?

Za sad mi je ok,pokazuje mi plodne dane odprilike kada i ja predpostavim da jesu,tako isto i ne plodne.Ja sam zadovoljna

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: MAYBE BABY
23.9.2009 15:11:20   
Suncicabg
A izvini sto detaljisem...kako i koliko stavis pljuvacke? Ja ili stavljam puno ili malo, nesto nije u reduuser posted image  a iskreno suva su mi usta ujutru, pa se bas mucim!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: MAYBE BABY
23.9.2009 15:18:05   
magnetic
Stavljam vise,ali kao sto i pise u uputstvu trudim se da ne bude ''baloncica''.I ja kada sam stavljala malo bio je neki bezveze rezultat

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: MAYBE BABY
23.9.2009 15:28:46   
Suncicabg
Onda ja sigurno malo stavljam! Probacu tako od sutra! Inace sam cula da je jako dobra spravica, i imam slucaju u okruzenju kome je pomogao da odredi ~taj~ dan i da zatrudni posle vise godina !

< Poruku je uredio Suncicabg -- 23.9.2009 15:29:43 >

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: MAYBE BABY
23.9.2009 15:32:38   
sladjaaaa
Slažem seuser posted image

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: MAYBE BABY
28.9.2009 14:20:11   
Dudu25
ciaooo svima

ovo mi je prvi mjesec da koristim Maybe baby ... i svaki dan je isto samo tackice prije neki dan smo ugledali linije i odmah smo se bacili u akciju user posted image

i danas ponovo sam provjerila ujutro bile su samo tackice a treba da ne dobijem 10-tog

neznam ni kad treba da imam ovulaciju sva sam nesto user posted image

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: MAYBE BABY
28.9.2009 15:21:39   
Suncicabg
Ako su bile samo linije (paprati) onda je to bio taj dan!user posted image

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: MAYBE BABY
28.9.2009 15:24:18   
Dudu25
jesu bile su i to na sve strane i to je bilo sam jedno jutro i nema ih vise ... sad se samo obicne tackice pojave ...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: MAYBE BABY
28.9.2009 22:21:30   
Suncicabg
Pa uglavnom i bude samo 1 dan! Jeste li muckali taj dan?user posted image

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: MAYBE BABY
28.9.2009 22:23:39   
Lilly*
Ne bi trebalo biti samo jedan dan user posted image Onako šarena paprat sa tačkicama treba da bude jedno 2 dana, pa puna paprat, pa opet šarena. Ali sve jedno, samo nek se pojavi ta puna paprat, ona označava O i AKCIJU! user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: MAYBE BABY
28.9.2009 22:26:34   
Suncicabg
Na to sam i mislila, da bude samo paprat! Valjda bi taj dan trebalo da bude siguricauser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: MAYBE BABY
29.9.2009 8:08:56   
Dudu25
Ciaoooo Suncicabg i lilly.79 ...

user posted image  svasta smo radili taj daj jer smo bili kuci cijeli dan user posted image user posted image user posted image

evo evo juce ujutro kad sam gledala nije ih bilo samo neke tackice a kad sam dosla sposla oko 4.30h ja gledala bzv kad ono puno paprat ... sad neznam jel to vazi ili ne, jer ja uglavnom svako jutro stavljam pljuvacku u 7h kad se probudim i onda oko 7.25h gledam ima li sto ...

user posted image  


(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: MAYBE BABY
29.9.2009 8:16:44   
Lilly*
Piše ti u uputstvu da je najsigurnije ujutru pre bilo kakve aktivnosti, nikako jelo, piće, pranje zuba, najbolje ni vode da ne piješ... Znači, ustaneš "pljucneš" pa onda sve ostalo user posted image
Držim palčeve da se primila ona paprat od neki dan user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: MAYBE BABY
29.9.2009 9:38:14   
Dudu25
lilly.79
ja sam tako i uradila svako jutro stavila sam pljuvacku tacno u 7h cim sam otvorila oci, onda sam oko 7.25 provjeravala itd...

ali juce sam provjeravala istu tu pljuvacku od jutra (sto sam je bila stavila) i bilo je puno linija (poprat) pa neznam jel vazi taj rezultat ako mi je ujutro pokazivala ista pljuvacka tackice a posle podne poprat user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: MAYBE BABY
29.9.2009 10:01:35   
Suncicabg
Dudu, koliko sam ja skapirala moze da se radi i popodne, ali 3 sata posle jela, pica, cigareta... Ipak je najsigurnije ujutru! Meni nikad nisu bile sve paprati, uglavnom mesovito! Mada ja imam neku poteskocu sa stavljanjem pluvacke....izgleda da ne umem dobro to da uradimuser posted image , ali mi muckamo za svaki slucajuser posted image

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: MAYBE BABY
29.9.2009 11:36:12   
Dudu25
Pa ja tako i radim cim otvorim oci uzmem maybe baby ....

i ostavim da se susi pola sata  ...

uhhh kako sam bila srecna kad sam videla linije (paprat) ...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i jutros je bilo ... valjda ovih dana su mi plodni dani

p.s pljuvacku ja stavim direktno u staklo ... neznam jel treba drugacije... kako ti radis ?

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: MAYBE BABY
29.9.2009 12:35:54   
srcomedena

Ćao drage moje,
ovih dana sam u dilemi da li kupiti to ''čudo od sprave'' user posted image .
Pročitala sam sva vaša mišljenja i mogu reći samo UF user posted image hehehehehe - bacile ste me u rebus. Ali pošto bih želela dete a nije mi/ nam išlo do sada pa.....
Nova sam na forumu pa oprostite na stidljivosti user posted image

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: MAYBE BABY
29.9.2009 12:50:46   
Dudu25
srcomedena

pozdrav i dorbodosla

i ja sam od juce tu user posted image

ja sam pocela da je koristim ovog mjeseca ... pa vidjecu kako ce biti ...

cmok i naravno zelim ti da uz pomoc malog aparatica ostanes sto prije user posted image

(odgovor članu srcomedena)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: MAYBE BABY
29.9.2009 14:10:33   
Suncicabg
Dobrodosla!!! Dudu kamo mislis direktno stavis?

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: MAYBE BABY
29.9.2009 14:16:07   
Dudu25
mislila sam na to da ja direktno stavim pljuvacku na ono staklo ... tu pise da treba prvo da stavis na prst pa onda na staklo a ja stavim direktno na staklo i ostavim da se susi 25min i onda gledam ....

user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: MAYBE BABY
29.9.2009 14:22:01   
Suncicabg
user posted image user posted image  Pa ne razumem! Otkud ti toliko pljuvacke ujutru? Ja jedva i malo pa na prsticuser posted image  Zato mi nikad i ne uspeva!

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: MAYBE BABY
29.9.2009 14:31:29   
Dudu25
user posted image To stvarno neznam user posted image normalno imam valjda i toliko koliko imam stavim ali znam da pise da ne treba premonogo ...

i onda toplomjer ... onda caj od zdravca ...

i tako mi pocinje dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo vec nekoliko dana tako radim ...  

a ti draga ... koliko vec dugo radite na user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here