|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
6.3.2016 15:08:59   
inAngel
Beta negativna, a jos mi kasni dva dana... Danas je 17. dan od insem. user posted image bedak, ali sta da radim... Verovatno kasni od Klomifena user posted image Idem i na trecu insem. samo da se doticna smiluje da dodje, pa cu u medjuvremenu polako poceti da skupljam papire za vto.

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
6.3.2016 15:15:21   
IvanaSK RR
Zakice, ajde pa da se i vi pocetkom sledeće godine ljuljate :)
InAngel, glavu gore! Mora da bude, samo da se ne klone duhom!

(odgovor članu inAngel)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
6.3.2016 15:23:36   
Zakicaa
Pre svega da ti se zahvalim Ivana na podrsci i lepim zeljama,uvek si tu da me podrzis i utesis😁.Bilo bi lepo,mozda bi nam se klinci i druzili jednog dana😊.
Angel,zao mi je zaista sto je beta negativna...veruj mi da znam kroz sta prolazis..i ja svaki mesec cekamuser posted image pa se razocaram kada vidim da od toga nema nista,ali opet glavu gore..pre ili kasnije mora da bude😁

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
6.3.2016 15:24:34   
17 joka

IZVORNA PORUKA: inAngel

Beta negativna, a jos mi kasni dva dana... Danas je 17. dan od insem. user posted image bedak, ali sta da radim... Verovatno kasni od Klomifena user posted image Idem i na trecu insem. samo da se doticna smiluje da dodje, pa cu u medjuvremenu polako poceti da skupljam papire za vto.


pocni ti odmah sa prikupljanjem papira,ako uspe sledeca IUI lako ces sa tim papirima puno srece i samo napred user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu inAngel)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
6.3.2016 15:30:33   
inAngel
Hvala devojke na podrsci. Pa razmisljala sam i odmah mozda da pocnem, ali ako mi rade insem. kako onda briseve da odradim? Ne znam da li to nesto moze da utice... ili to kasnije da vadim?

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
6.3.2016 15:45:43   
Zakicaa
Angel,zao mi je ali ti ja sto se tih stvari tice zaista ne mogu pomoci jer mi za sada pokusavamo prirodno da zatrudnimo,ali se nadam da ce ti objasniti neko ko se u to razume.

(odgovor članu inAngel)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
6.3.2016 15:52:07   
IvanaSK RR
Nego sta nego mogu da se druze user posted image
InAngel, pogledaj po temama ovde, ima zena koje su prosle kroz sve to i koje su upućene.

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
6.3.2016 20:37:39   
vocicana
inAngel zao mi je zbog negativne bete, ali sve to nista ne mora da znaci, vazno je da se ide dalje. Kada ciklus prodje, pocni sa skupljnjem papira za vto, ali mozda bude treca sreca. Ja ti drzim pesnice.
Zakicee, ostale muckalice user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
7.3.2016 8:46:03   
nikiteki
Cekalice gde ste ima li neko novosti user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
7.3.2016 9:17:25   
Daky
Dobro jutro cekalice. Unapred se izvinjavam na duzem postu ali moram ovo da podelim sa vama. Mm je danas rodjendan i ja sam zelela da ga iznenadim sa 2 crtice na testu, medjutim nista od trudnoce. Nije mi jasno sta se desava sa mnom, kasni mi 16 dana, i sudeci po tome da nemam nikakve simptome, necu skoro dobiti. Testovi su negativni, beta je bila negativna pre dve nedelje sto znaci da trudnoca nije. Ali ja se osecam cudno, naduveno i nekako tesko, ne umem da objasnim. Da li je moguce da mi se ciklus poremetio od kako radimo na bebi, mozda je neko imao slicna iskustva?

< Poruku je uredio Daky -- 7.3.2016 9:21:20 >

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
7.3.2016 11:12:30   
IvanaSK RR
Naravno da je moguće. Otidji kod dr. Srecan ti muzu rodjendan, a za sledeći mu kao poklon zelimo da ide po tebe i bebu u porodiliste.

(odgovor članu Daky)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
7.3.2016 11:43:42   
vocicana
Daky proveri se kod dr. Ne znam sta bi moglo da bude, mada ti moram reci da sam dva puta, doduse, akda sam bila u dugoj vezi i bez planova za bebicu, imala dva puta jako duga kasnjenja, prakticno dva meseca nisam dobila, ali sve je posle toga bilo ok. Obavezno idi i vidi sta se dogadja.Nemoj se razocaravati, ja ti isto kao i Ivana zelim da se za njegov sledeci rodjendan druzite u prosirenom sastavu. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Daky)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
7.3.2016 13:56:18   
aleksandrici
Nisam trudnica ali sam tri puta videla te famozne dve crte.Divan je osećaj,ugledati te dve male crte koje puno znače.Meni su donele sima i ćerku.Dva bića koja neizmerno volim,najviše na svetu.Treći put su crte bile nepoželjne .Čini mi se da kao da sad gledam one crte koje su me nasmejale,ulepšale dan,godinu,ceo život.Buduće mame od srca Vam želim dve crte.Osećaj koji ulepšava ceo život a to doživite tako malo puta u svom životu.Neko jednom,neko dva,tri,četri puta i vrlo reko više puta.Meni su život promenile,na svet donela živu i zdravu dečicu,moje najveće bogatsvo koje imam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
7.3.2016 14:00:59   
aleksandrici
Može da se poremeti ciklus ukoliko pijete neke lekove,ili ste možda bili bolesni.Možda štitna žlezda nije kako treba.Možda vam treba pregled.Da li ste nekada imali problem sa jajnicima.Možda sve od ovoga je sve u redu,možda se do sad i rešili Vašu dilemu !U svakom slučaju ako ne dobije za par dana obratite se Vašem ginekologu.Može kasniti ciklu ako ste imali stresnu situaciju Ma može svašta biti razlog.Ali sve se dešava s razlogom,pa draga moja ako ne bude dobro obrati se lekaru.I da,želim ti uskoro dve crte.I to one,famozne,koje život obogaćuju i čine da budemo srećne do neba.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
7.3.2016 17:59:14   
Daky
Hvala svima na divnim zeljama :-) Pre malo vise od mesec dana sam uradila sve ginekoloske analize i preglede, i hormone stitne sam proverila i sve je bilo u redu. Sacekacu jos par dana pa cu videti. Sad ne mogu ni ovulaciju da odredim jer ne znam sta je sa ciklusom

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
7.3.2016 23:34:26   
Zakicaa
Daky meni se isto malo poremetio ciklus od kada radimo na bebi...ovih par meseci mi stalno kasni..ali nije toliko...mozda smo pod stresom i pod pritiskom pa to utice i na ciklus..

(odgovor članu Daky)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
7.3.2016 23:37:24   
Zakicaa
Smartam da to nije nista toliko strasno..sigurno smo se opteretile..moj dragi je u fazonu da nije frka ni da dodje beba za godinu..dve..tesi me mucenik i pokusava da me opusti,ali ja cesto mislim na to kada ce,a znam da to nije dobro😕.

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
8.3.2016 20:57:08   
Zakicaa
Cure srecan praznik😗

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
8.3.2016 21:03:10   
IvanaSK RR
I tebi draga :)

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
9.3.2016 7:55:23   
nikiteki
Jutro cekalice

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
9.3.2016 8:11:01   
vocicana
Dobro jutro nikiteki, pisi draga, bas mi nedostajes. Kako si ti? user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
9.3.2016 8:18:17   
nikiteki
Ja sam svaki dan na RR ali slabije pisem citam redovno dešavanja. Dobro sam sad

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
10.3.2016 17:29:29   
Tvitica
Cure...na kojim ste temama zaglavile pa vas nema ovdje?
user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
10.3.2016 17:32:07   
Zakicaa
I ja se to pitam?!😕

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
10.3.2016 18:20:50   
vocicana
Ja ne znam sta se desava sa svim temama, ali user posted image je umrla,niko nista. Krin i Anck imaju decu vc u kuci, malu, veliku, pa i ne stiizu, ne znam sta je sa Krin, bila je u bolnici zbog krvarenja, ali ne znam ko je sa njom i van rr u kontaktu. Ja sam tu, a bas se razocaram kada vidim da se manje pise, ali dobro, sta da radim.
Nema je ni dorothy, isto je user posted image , bas mi je zao sto se vise ne pise.
Niki drago mi je da si dobro. Ovde kisa ne prestaje da pada, bas sam apaticna, a termin se polako blizi, bas sam umorna od pupe, jedva cekam da izadje i da se druzimo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here