|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
13.3.2016 13:34:25   
Zakicaa
Nadam se,zajedno cemouser posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
15.3.2016 14:01:26   
ivannna
treba mi vas savet-od septembra do sada sam uradila 2 iui,jednu vto i jedan fet,svaki mesec nesto pjem ,nekad nesto za stimulaciju a onim mesecima kad pauziram onda kontracepcijske pilule da bi mi se jajnici odmorili
pre neki dan su pocele grudi da me bole,plasim se da je to od silnih tabletica koje sam u ovom periodu popila plus imam fibroadenome u obe dojke koje redovno kontrolisem na ultrazvuku
moje pitanje-kod kog dr mogu da odem da mi vidi grudi osim na ultrazvuk?
plasim se da nastavim sa pokusajima jer svaki put dobijam nesto da pijem,ne znam vise da li smem...

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
15.3.2016 16:06:32   
Zakicaa
Moja drugarica isto ima fibroadenome i kontrolise ih jednom u 6 meseci i ide u Dragisu Misovic..nista drugo ne radi sem ultrazvuka.Tebi je sigurno taj bol u grudima od silnih hormonalnih oscilacija u ogranizmu.Najbolje bi bilo da se posavetujes sa nekim ginekologom u koga imas poverenja.

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
15.3.2016 16:49:09   
vocicana
Jedina metoda za pregledanje dojki je uz, pored rucnog pregleda kod onkologa i ako je neka situacija krajnje alarmantna sto ne verujem da je sa tobom slucaj, radi se mamograf ili magnet dojki. Ne verujem da je u pitanju nesto toliko ozbiljno, preforsiran ti je organizam od stimulacija, hormoni su cudo. Ne sekiraj se Ivanice moja. Mada...ne znam koja je verovatnoca, mozda si i zabebila, jer nisam pohvatala sta je problem sa zacecem, mozda se iznenadis.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
15.3.2016 21:54:35   
vocicana
Crtice samo da vam mahnemo.
Pa nigde vas nema....
Muckajteeeeeeeeee

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
16.3.2016 7:11:41   
nikiteki
user posted image vocicana

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
16.3.2016 7:41:23   
vocicana
I mi tebeeeeeeuser posted image
Bice, bice ovde svasta, cim je ovolika tisina, dolazi vreme bure....user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
16.3.2016 7:52:59   
nikiteki
Od mene nema ovaj mesec nista slabo smo muckali sin se razboleo oko njega non stop neki gosti i nista user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
16.3.2016 7:56:06   
vocicana
Sto ne znaci da ce biti u aprilu, ipak nam je doslo prolece, pa leptirici, a javlja mi se, bice tu lepih novosti.
Ja danas idem na ctg, uskoro se upraznjava moje mesto u user posted image temama, pogodi za koga bi se silno obradovala da me odmeni tamo?user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
16.3.2016 8:01:01   
nikiteki
Ne znam

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
16.3.2016 8:30:58   
ivannna
vocicana-kamo srece da jesam,ali nisam...pocetkom meseca sam dobila,bila kod dr na uz i dala mi kontracep.pilule da mi se jajnici malo odmore,eto cak i kad ne idem kod dr ne mogu ni prirodno da pokusavam user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
16.3.2016 8:39:49   
vocicana
Duso moja, toliko sam mislila na tebe sve ono vreme kada se nisi javljala. Onda sam procitala u vto temi za sve sto si pisala, bas ti od srca zelim da se jos jendom ostvaris kao mama, veruj mi da cu biti srecna kao za sebe!
Drzim pesnice i nemoj se sekirati. Kada ti se telo malo odmori od malih sitnih bomba tabletica,sigurno ce sve biti ok.
Mora tako. Ovo za dojke sto si pisala verovatno je hormonalna oluja, meni je fibroadenom skinut pre 13 godina operativnim putem i znam koliko sam tada brinula kao i sada, a opet ce ta dojka biti dobro. Niz mastitisa bez trudnoce sam imala u tih 13 godina. Videcemo kako cemo siskati posle svega.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
16.3.2016 20:04:04   
Mara05
Samo da vam se javim, ne stizem uopste da pisem ovde, ne znam sta se desava, dani mi prolaze kao minuti. Nema nista novo kod nas, danas mi je 17dc. Ne ocekujem nista, krajem marta idemo u Valjevo na razgovor sa dr, nosimo sve analize pa da vidimo sta nam je ciniti dalje. Hocu da mi kazu da li vredi da radim laparoskopiju ili da se odmah spremamo za vto. Videcemo. Ima li ovde nekih novosti, mrzi me da citam sve. Puno vas pozdravljam sve.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
16.3.2016 21:28:27   
vocicana
Pa nista posebno novo, krin je bila u bolnici, imala je odliv, ne znam sta se desilo, nekakav hematom je u pitanju bio, kaze da je beba bila dobro tada, vise se nije javila.
Dorothy nam je istouser posted image ali ni ona ne pise uopste.
Bas mi nedostajete sve, da pisete, da se druzimo i smejemo i naravno da se pametno savetujemo oko razlicictih problematika.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
16.3.2016 21:32:14   
nikiteki
Ovde mora da je zatišje pred buru. Nema ni doroty ni krin da li su dobro

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
16.3.2016 21:43:34   
vocicana
Za krin ne znam kao ni za Dorothy, nema nikoga ni medju user posted image koje su u kontaktu sa njom, nadam se da je sve u redu, mada nema je da se javi....user posted image


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
16.3.2016 21:49:00   
IvanaSK RR
Zakice, jel nisi dobila?
Iskreno se nadam da je zatisje pred buru!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
17.3.2016 7:26:42   
vocicana
Samo da vam mahnemo, cekamo ako ima neke za pohvalu, da grlimo i ljubimo....
Lepe moje vrednice

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
17.3.2016 7:49:03   
nikiteki
Jutro i u cekalicama

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
17.3.2016 9:08:33   
Daky
Dobro jutro cekalice. Ja pratim ali ne pisem jer nema nista novo. Vestice i dalje nema, izgleda da ce i ovaj mesec da me zaobice a poslednji put sam imala u januaru... Posto znam da nije trudnoca, ovo je prvi put da jedva cekam da dobijem i da mi se ciklus vrati u normalu da mogu da racunam kad je ovulacija, ovako muckanje nema mnogo smisla :-)

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
17.3.2016 9:09:10   
ivannna
dobro jutro!
mene ona dojka prestala da boli,toliko sam se uprpila oko tog bola da sam zaboravila i mm je morao da me podseti da sam i pre par meseci imala isto to,tad sam otisla na uz i dr je rekla da je sve ok,fibroadenomi su tu gde jesu a videla mi je i jednu cistu,rekla je da je sve to ok i da ne brinem,napomenula sam joj da radim vto a ona da dolazim na 6 meseci umesto na godinu dana kao do sada,a kad malo razmislim tad kad sam bila kod dr isto sam pila ove kontracepcijske pilule tako da je od toga,hormoni su cudo!

vocicana-ja fibroadenome imam od 20.god,imam ih nekoliko,rekli su mi da su mi grudi takve i da ih izvadim velika je verovatnoca da se ponovo pojave,ne brini za dojenje,meni uopste nisu smetali,ali savetujem ti da kupis pumpicu za svaki slucaj jer si vec imala iskustva sa mastitisom i kazu da svezi kupus jako pomaze u izvlacenju temperature,koleginica mi je pricala da je u porodiliste krenula sa glavicom kupusa i pomogao joj je

ja pijem kontracepcijske pilule,cekam da dobijem,pa ponovo kod dr,malo sam se opustila i shvatila da moram vise da se koncetrisem na sadasnji zivot,da uzivam u muzu i cerkici a ako drugo dete dodje dobrodoslo! sadasnjost se nece ponoviti pa moram da je prozivim najbolje sto mogu!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
17.3.2016 9:48:49   
IvanaSK RR
Daky, zelim ti da se ciklus sto pre sredi!
Ivana, u pravu si, sadašnjost se nece vratiti! Uzivaj koliko god mozeš, a bebica ce sigurno doci.

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
17.3.2016 9:49:45   
vocicana
Neka je kada je prestala, samo hormonska stimulacija, to je to. Ja sam tada, sa 21 -nom godinom imala to cudo, mesto mu nije bilo tu i resila sam da skidam to, ali je bio porastao mnogo za mesec dana. Naravno ima veze i sa ciklusom, ali bas je mnogo veliki bio.
Ivanna ljubimo te nas dvoje.
Daky, \zelim ti od srca user posted image , bas su ti ciklusi haos, ja sam nekada pomisljala, kamo srece da imam tolike razmake izmedju krvarenja, ali nijeni to prijatno, nikada ne znas sta da mislis. Pih...
Ima li neka od vas vesti od Krin? Bas je dusgo nema....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
17.3.2016 15:24:23   
17 joka
Ivanice, imam i ja taj problem sta god uzimam od hormonskih terapija uzas boli ziga ubija i uvek odem da proverim kazu ok, samo tako nam je sve razvijeno osetljivi smo.

ja ti zelim da sledeci pokusaj bude dobitniuser posted image

Maro, najiskrenije odradi laparoskopiju i pre VTO samo ces povecati sansu za uspeh krenuli sad u postupak ili ne odradiuser posted image

cekalice navijam od srca da u skorije vreme bude puno user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
17.3.2016 15:28:04   
marketing RR


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Dve Ringerajine korisnice koje budu najaktivnije u okviru foruma zatrudnjivanje u periodu od 14.3. do 14.4.2016. osvojiće kao nagradu po kutiju PROXEED WOMEN koja će biti dostavljena na adresu dobitnica u Srbiji (o trošku sponzora)


PROČITAJ VIŠE

user posted image

Jednostavan, siguran i uspešan način da doprineset__e vašem reproduktivnom zdravlju i fertilitetu. Pažljivo odabrani sastojci preparata PROXEED WOMEN zajedničkim delovanjem doprinose boljem kvalitetu jajne ćelije, njenom razvoju i sazrevanju, i potpomažu fiziološke procese vezane za plodnost (fertilitet).

PROXEED WOMEN je dijetetski suplement specijalno napravljen da poveća mogućnost da dođe do trudnoće. Ova patentirana formula nastala je kao rezultat višegodišnjih naučnih istraživanja, italijanske farmaceutske kompanije SIGMA-TAU, metaboličkih procesa u našem organizmu i uloge koju suplementi imaju na naše zdravlje.


user posted image

Vitamini B6,B5,C,D i cink doprinose održavanju normalnog hormonskog ciklusa kod žene

L-arginin je aminokiselina koja povećava odgovor jajnika, kvalitet endometrijuma i šanse za trudnoću kod IVF pacijenata. L-arginin povećava nivo NO (azot monoksida) koji je vazodilatator, tako da dovodi do širenja krvnih sudova i pospešuje propustljivost folikularnog epitelijuma.

L-karnitin, acetil-L-karnitin, L-arginin, gvožđe, selen, n-acetil cistein, fruktoza, vitamini E i C smanjuju oksidativni stres i pomažu biološke procese za normalno funkcionisanje jajnika,matericei cerviksa.

Folna kiselina, cink, vitamini C, E i A imaju važnu ulogu u sintezi DNK, kvalitetu jajne ćelije i smanjivanju oksidativnog stresa kako bi održali u tkivima odnos oksidanti-antioksidanti. Na ovaj način oni imaju pozitivno dejstvo na plodnost i reproduktivno zdravlje kod žena.




(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here