|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
21.3.2016 22:03:27   
Zakicaa
Nisam stigla ceo dan da vam se javim cure moje,obecavam da cemo vise muckati Ivancice😀...Niki daj nas i ti obraduj...ima li jos ko da je vredan?Vocicana cekamo bebanauser posted image ...stize ti ubrzo..jupi😁.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
21.3.2016 22:06:44   
vocicana
Stize, stize, da me izgurate iz user posted image teme, a ja da budem " draga Saveta" kada se zaglavite u devetomesecnu ekskurziju zvanu trudnoca user posted image .
Spremila sam i stvarcice za porodiliste, sada je ostalo samo jos da ih naguram u koferce, jer ovde sa ovim spiskom, samo koferce radi stvar!

< Poruku je uredio vocicana -- 21.3.2016 22:07:20 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
21.3.2016 22:10:32   
Zakicaa
Super Vocicana,ovo su ti najlepsi momenti..sta ces lepse od iscekivanja da ti za koji dan dodje beban na svet,pokusaj se jos malo odmoriti,naspavati..skupi dosta energije jer uskoro krece zurka.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
21.3.2016 23:15:12   
sandra123
Zdravo devojke, muz i ja radimo na bebi oko 7 meseci. Pre toga biohemijska trudnoca. Od sutra krecem sa Proginovom, imate li iskustva sa njima? :*user posted image

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
22.3.2016 7:48:19   
nikiteki
Jutro devojke od mene nema ovaj mesec slabo muckali tako da ja necu sigurno da vas obradujem zato valjda zakice ti ces

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
22.3.2016 7:59:42   
vocicana
Hajde hajde nikice moaj, bice, ja user posted image jako.
Zakiceee, spremna sam ja, malo mi je i stomak dosadio, bas sam sebi ogromna, jedva cekam da se raskrstim.
Sandrice dobrodosla, Cykloprogenova nisu kontracepcijske pilule, ne znam zasto ih pijes, da li imate neki dijagnostifikovani problem, pije se radi uredjenja menstrualnih krvarenja, ja iskustva nemam, pilla sam kontracepciju 7 meseci, godinu dana pre trudnoce zbog neurednih krvarenja i haosa sa hormonima. Moras datimalo vise informcija a tema imas jakooo puno. Rado cu ti ja licno odgovoriti ako znam i mogu da pomognem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
22.3.2016 8:09:53   
Tvitica
Cao cure.... meni o definitivno nije bila juce... sta cu kad su mi neredovne..aplikacija obiljezi prosijek... Ni ja ne mogu da objasnim mm da moramo biti mnogo aktivniji ako zelimo bebu.... A sve sam misla da sam jedina sa takvim problemom user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
22.3.2016 8:10:29   
nikiteki
Ja se trudim ali ovaj mesec nesto slabo sledeći mesec bice bolje

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
22.3.2016 9:15:32   
sandra123
Hvala na dobrodoslici Vocicana :) dr mi je prepisala da ih pijem, imala sam blagi poremecaj hormona pa zbog toga, da se regulise.. Ja se nadam da uskoro ugledam II muz i ja bas radimo na tome, najveci problem je moja psiha, pokusavam da se opustim i ne razmisljamo tome, kazu kad se najmanje nadas ono dodje

:) :*

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
22.3.2016 9:23:36   
nikiteki
Upravo tako sandra kad se najmanje nadas bude

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
22.3.2016 11:25:48   
IvanaSK RR
Sandra, dobro dosla. Zelim ti da sto pre predjes u trudnicke teme.
Tvitice, muškarci to drugačije shvataju od nas. Ti, onda, kreni sa plesom, vešom svakakvim i tako to user posted image
Moj muz bi da imamo odnose stalno, a bas u tom periodu kad smo pravili bebu te mu ovo bilo, te ono.... user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
22.3.2016 13:45:20   
sandra123
Hvala puno Ivana na dobrodoslici, i lepoj zelji. :)
Nikiteki ja se ''trudim'' da ne razmisljam, ali sve je jace i protiv mene. Dok je moj muz bas opusten, i ne brine se kao ja. Kaze mladi smo, ja imam 21 a on 23 godine
.user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
22.3.2016 16:21:59   
vocicana
Opustanje je najgore sto sam mogla cuti svojevremeno kada smo bili u fazi "vajanja". Uh kako je to sa vremenom pocelo da me nervirra kada cujem.
Ja sam ti radila hormonske statuse dva puta, stitnu, briseve, imala sam jedno 50 gin pregleda raznih prosle godine, radila lh tracice, pila cajeve, virak, kljukala se suplementima, kao pospesuje se fertilnost...ma nikako i nikako. Onda sam se stvarno opustila, zadnje sto sam radila je bilo merenje bazalne temperature, imas temu, rekla sam da je to zadnje sto cu raditi, tada je i uspelo, da se ne bi ponavljala 1000 puta, samo sklopljene kockice na idealan nacin. videces. Mladi jeste, ali to nema nikakve veze.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
22.3.2016 20:32:31   
sandra123
Onda znas kako mi je, pokusacu da se opustim i nadam se da cu uspeti. :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
22.3.2016 20:34:22   
IvanaSK RR
Sandra, jeste mladi i treba da bude opusteno, iako znam da je to tesko kada nesto zelis.

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
22.3.2016 21:14:59   
Zakicaa
Sandra,evo i ja zelim svecano da ti pozelim dobrodoslicu.Bas ste mladi i zaista imate vremena,ali sto kaze Vocicana...godine nisu za to merilo.Pokusaj da vam das malo prostora,vremena i naravno aktivno radite na tome,sigurno ce ubrzo doci i do zeljene trudnoce..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
22.3.2016 21:18:21   
Zakicaa
Tvitice draga,vidis da nisi jedina😃😃😃.Ja sam se sa Makijem dogovorila da cemo ovaj mesec biti malo aktivniji..on je mislio da ako to uradimo par puta...eto odmah i rezultata😂.

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
22.3.2016 22:12:02   
sandra123
Devojke, hvala vam puno. Trudicu se da se opustim i mozda dodje bebica.Zakice Radimo na te bas cesto imamo bas redovne odnose :)

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
22.3.2016 22:17:52   
Zakicaa
Sandra,bravo za redovne odnoseuser posted image ..to je vec pola uspeha..samo veruj i bice uskorouser posted image .

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
23.3.2016 7:19:47   
vocicana
Dobro jutro, volim optimizam, user posted image Sandra, samo se nemoj zaboraviti, vodi ljubav sa muzem i uzivaj u svakom odnosu, lepo je, neka rezultati svakako budu neizostavni, ali ne zaboravi da uzivas i nadas se na najpozitivniji nacin!
ljubimo vas.
MI smo danas punih 38 nedelja, a vi vidite user posted image cekamo novu user posted image da nas izgura iz teme, i Pipiku i mene...

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
23.3.2016 8:13:47   
nikiteki
Jutro u cekalicama

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
23.3.2016 9:52:17   
sandra123
Jutro devojke :)

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
24.3.2016 10:04:42   
Zakicaa
Jutro jutro...😊

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
24.3.2016 18:52:40   
nikiteki
Cekalice ima li novosti

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Čekamo II crtice 03/16 [chat]
24.3.2016 19:46:57   
17 joka
ajmo cekalice sto pre da nas obradujete user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here