|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
11.5.2020 10:51:44   
Slavkic
PHARMALIFE proizvodi su spas u svaki čas. Tri dečaka mala uz vas rastu nije šala. Iako je prošla zima kod nas vaših proizvoda uvek ima. Nema virusa ni prehlada više, uz PHARMALIFE proizvode lakše se diše. Hvala Vam što postojite i što se sa nama zajedno borite. 👋👋👋


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
11.5.2020 16:38:26   
physio70
Za svaki krug se pisu novi komentari, ne mogu da se ponavljaju.

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
11.5.2020 17:16:48   
flamingos
PHARMALIHE izbor je pravi,svako od nas mora njihove preparate da nabavi.APIS GOLA svaku upalu i bol pri gutanju će da odnese,jer propolis može samo zdravlje da donese.FITOBALM olakšava disanje i kašlju je došao kraj,zato svojoj bebi,a i starijem detetu,ovaj preparat daj.IMMUNO je ono što našim mališanima treba,jer ne zna se odakle opasnost vreba.Zati imunitet ojačajte vi i budite bezbrižni svi.BRONCAMIL će svaku prehladu da savlada,kašlju spasa nema,jer nam PHARMALIFE predivne preparate sprema.Možda mi pisanje stihova i nije jača strana,ali jedno sigurno znam-Vaši preparati su bez mana.❤



(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
12.5.2020 12:23:55   
nikann
Da, resenja puno ima ali nikuda ne idem bez Broncamila, kasalj uporan, plus alergije, tesko je podneti kada dete kaslje stalno i nadrazajno. Ovaj sirup je nas spas, bila sam na ivici da izludim od stalnog kasljanja mog mezimceta. Apis gola je takodje tu u nasoj maloj apoteci, stalno prisutan.
Uzimali smo i toplo preporucujem i Islax sirup kod zatvora i bola u stomacicu.
Mapez ce uskoro biti potreban , pa ga planiram uzeti ovih dana.
Pharmalilfe preparati su nasi stalni i nezamenljivi prijatelji, prijatelji zdravlja!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
26.5.2020 15:22:40   
marketing RR
Dobitnik broj 1, koji osvaja sjajni Pharmalife paket user posted image

IZVORNA PORUKA: Tamara MINA

<span style="font-size: 12.6px;">Otkako sam postala mama, najviše me plaši februar😟😟😟 Evo i ove godine, kako se februar bliži svi se razbole, i zaista ceo mesec se mucimo sa virusima, kašljem, raznim upalama😭😭😭 Jedini spas su Pharmalife proizvodi, i uvek pomognu. Trenutno nas Broncamil spasava, a pomaže mojoj bebici da pluća ostanu zdrava 💕 Starija cerkica pije Imumo i odoleva svim prehladama a i apetit joj se poboljšao značajno, bukvalno je kao neki štit od kog se odbijaju virusi. Hvala Vam na tome 😍 Trenutno stanje sa bebicom je ozbiljno, ali dok je naš moćni medica uz nas, sve će ovo brzo proći 🙏🙏🙏</span>user posted image


(odgovor članu Tamara MINA)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
26.5.2020 15:23:34   
marketing RR
Dobitnik broj 2, koji osvaja sjajni Pharmalife paket user posted image

IZVORNA PORUKA: princezica1

Bio jednom jedan kašalj
Mislio je da je sila
Al'' pobeže brže bolje
Kad oset_i snagu Broncamila.
Kada dete grlo zaboli
Prskamo ono što najviše voli
Uzmite i vi Apis golu
I recite zbogom bolu.
Imuno sirup pun je cinka, bakra i vitamina
Kakva je to kombinacija fina!
Nema virus šta da traži dok je Imuno na straži.
Kad Fitobalm zamiriše lakše se diše
Od malih soba pravi borove šume
To Fitobalm samo ume!
Bilo da je proleće, leto, jesen ili zima
Pharmalife formulu za zdravlje ima.



user posted image

Evo naseg Imuno viteza u jos jednoj uspesnoj borbi protiv virusa. 



user posted image


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
26.5.2020 15:24:14   
marketing RR
Dobitnik broj 3, koji osvaja sjajni Pharmalife paket user posted image

IZVORNA PORUKA: nikann

Da, resenja puno ima ali nikuda ne idem bez Broncamila, kasalj uporan, plus alergije, tesko je podneti kada dete kaslje stalno i nadrazajno. Ovaj sirup je nas spas, bila sam na ivici da izludim od stalnog kasljanja mog mezimceta. Apis gola je takodje tu u nasoj maloj apoteci, stalno prisutan.
Uzimali smo i toplo preporucujem i Islax sirup kod zatvora i bola u stomacicu.
Mapez ce uskoro biti potreban , pa ga planiram uzeti ovih dana.
Pharmalilfe preparati su nasi stalni i nezamenljivi prijatelji, prijatelji zdravlja!


(odgovor članu nikann)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
26.5.2020 15:25:09   
marketing RR
Dragi dobitnici, pošaljite nam do 1.6. na pp podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona, kako bi vam sponzor poslao nagrade.

Čestitamo user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
26.5.2020 16:01:38   
flamingos
Čestitam svim dobitnicima.❤


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
27.5.2020 10:06:38   
nikann
user posted image user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
27.5.2020 10:15:52   
physio70
Cestitke dobitnicima Pharmalife paketa.

(odgovor članu nikann)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
28.5.2020 8:58:36   
Tamara MINA

Hvala puno, poslala sam podatke na Facebook stranicu, molim proverite :) Hvala jos jednom :) 
IZVORNA PORUKA: marketing RR

Dobitnik broj 1, koji osvaja sjajni Pharmalife paket user posted image

IZVORNA PORUKA: Tamara MINA

<span style="font-size: 12.6px;">Otkako sam postala mama, najviše me plaši februar😟😟😟 Evo i ove godine, kako se februar bliži svi se razbole, i zaista ceo mesec se mucimo sa virusima, kašljem, raznim upalama😭😭😭 Jedini spas su Pharmalife proizvodi, i uvek pomognu. Trenutno nas Broncamil spasava, a pomaže mojoj bebici da pluća ostanu zdrava 💕 Starija cerkica pije Imumo i odoleva svim prehladama a i apetit joj se poboljšao značajno, bukvalno je kao neki štit od kog se odbijaju virusi. Hvala Vam na tome 😍 Trenutno stanje sa bebicom je ozbiljno, ali dok je naš moćni medica uz nas, sve će ovo brzo proći 🙏🙏🙏</span>user posted image





(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
28.5.2020 10:41:03   
princezica1
Hvala na svemu RR i Pharmalife user posted image Kad mozemo da ocekujemo paketic?

(odgovor članu Tamara MINA)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
18.6.2020 8:01:45   
bikicaV
Cestitke nagradjenima

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
28.6.2020 15:12:58   
marketing RR
Hvala vam puno na mnoštvu divnih komentara, ovu temu zaključavamo jer pripremamo nešto novo što se tiče Pharmalife proizvoda,
neke zanimljive aktivnosti za celu porodicu, ali otom potom, još koji dan pa krećemo:)


< Poruku je uredio marketing RR -- 28.6.2020 15:59:06 >

(odgovor članu nikann)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
6.12.2020 23:18:30   
marketing RR

Dragi Ringerajci,


Dobrodošli ponovo u vašu omiljenu temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda user posted image

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju Pharmalife proizvoda, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa nekim od Pharmalife proizvoda. Želimo da čujemo vaše utiske, na koji način su ovi preparati pomogli članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da Pharmalife program pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.



Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije) konkurišete za PHARMALIFE PAKET proizvoda koji sadrži IMMUNO (sirup sa Cinkom), BRONCAMIL (sirup), APIS GOLA (oralni sprej) i FITOBALM (gel).

PROČITAJ VIŠE...
user posted image


Žiri (koji čine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.rs) odabraće 3 pobednika kojima će paket biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Konkurisanje, podrazumeva i da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic, odnosno da će fotografija ukrasiti isti sajt. Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila verodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Lifemedic. Tokom trajanja kampanje, dobitnici se ne mogu ponavljati.


U svakom paketu se nalazi:


APIS GOLA (oralni sprej), 20ml, dodatak ishrani

Antibiotska terapija u lečenju prehlada nije adekvatna jer antibiotici ne deluju na viruse pa se preporučuje alt_ernativna terapija (Herbalna i Api terapija) koja brzo, efikasno i bezbedno može ublažiti ove neprijatne simptome a naročito je pogodna za primenu u dečijem uzrastu. Kao najpoznatiji predstavnik api terapije i najkorisniji u tu svrhu se već dugo godina koristi prečišćeni ekstrakt propolisa koji dokazano poseduje antinflamatorno dejstvo (smanjuje crvenilo - upalu), antimikrobno i antifungicidno dejstvo (sprečava rast bakterija i gljivica), antivirusno dejstvo, pospešuje zarašćivanje rana – oštećena sluzokoža (afte) i umanjuje bol prilikom gutanja.
user posted image
Apis Gola oralni sprej - Dodatak ishrani za decu sa sokom acerole, ekstraktom propolisa, etarskim uljem žalfije i timijana koji doprinosi umirivanju iritirane sluzokože grla. Timijan doprinosi umirivanju iritirane sluzokože grla. Žalfija doprinosi prirodnoj odbrani organizma.

FITOBALM (gel) - OLAKŠAVA DISANJE, UMIRUJE KAŠALJ

Bebe odmah po rođenju poseduju imunitet koji nasleđuju od svoje majke, ali nisu potpuno zaštićene od velike grupe virusa (Adeno,Rino virusa ….preko 200 različitih virusa) koji uzrokuju infekcije gornjih disajnih puteva-PREHLADU. To znači da će većina zdravih beba imati šest do osam prehlada pre prvog rođendana. Naučno je dokazano da esencijalna ulja Bora, Srebrne jele, Mirte nanešena na grudi i leđa deteta isparavaju pod uticajem telesne temperature, dete ih inhalira te uspešno razređuju gustu nagomilanu sluz i opuštaju glatke mišiće bronhija. Na taj način detetu smiruju kašalj i olakšavaju disanje a pri tome su potpuno prirodni i bezbedni za upotrebu od rođenja ( od 0 meseci) kao i za decu starijeg uzrasta.
user posted image
Prva pomoć kod bebine prehlade, sadrži esencijalna ulja Bora, Mirte i Srebrne jele


IMMUNO koncentrovani rastvor, 200ML

IMUNITET predstavlja odbrambeni sistem organizma. U zavisnosti od njegovog statusa i pravilnog funkcionisanja predstavlja ključ za sve bolesti – od prehlade do težih oboljenja. Međutim, u najranijem uzrastu imunitet nije dovoljno efikasan i razvijen tako da nije spreman u potpunosti da se efikasno bori protiv svih zaraza.
user posted image
IMMUNO koncentrovani rastvor, 200ML, dodatak ishrani za decu sa biljnim ekstraktima, vitaminima E i B6 i mineralima cinkom i bakrom za normalno funkcionisanje imunog sistema. Cink, bakar, vitamin B6, koren astragalusa i koren sibirskog žen-šena doprinose normalnoj funkciji imunog sistema. Vitamin E doprinosi zaštiti ćelija od oksidativnog stresa.



Broncamil koncentrovani rastvor, 200ml dodatak ishrani

Statistika pokazuje da predškolsko dete ima 5-8 prehlada u toku godine sa prosečnim trajanjem od 8-9 dana, što znači da je kašalj prisutan najmanje 60 dana godišnje. Takođe, jedan od čestih uzroka nastanka kašlja kod dece je postnazalno slivanje, kao posledica akutnih ili hroničnih upala sluznice nosa, trećeg krajnika ili sinusa. Kašalj je složen kataralni proces koji se sastoji iz više faza (nadražajna faza, inflamacija, produktivna faza). Zbog toga se preporučuje upotreba složenih biljnih sirupa koji sadrže veći broj različitih biljnih ekstrakata koji mogu efikasno pokriti sve faze kataralnog procesa (od nadražajne faze, inflamacije pa do produktivne faze).
user posted image
Broncamil, koncentrovani rastvor 200ML - Dodatak ishrani za decu i odrasle sa biljnim ekstraktima za normalnu funkciju gornjih disajnih puteva. Listovi divljeg suncokreta i etarsko ulje iglica srebrnog bora, eukaliptusa i timijana doprinose normalnoj funkciji gornjih disajnih organa.

user posted image
Pharmalife research je farmaceutska kompanija iz Italije sa dugom tradicijom proizvodnje prirodnih dijetetskih i kozmetičkih preparata namenjenih deci i odraslima.
Svi proizvodi su proizvedeni po najvišem proizvođačkom standardu (GMP).
Za sprovođenje farmakoloških analiza i kliničkih studija, saradnja se ostvaruje sa najznačajnijim institucijama koje rade na području fitoterapije (Univerzitet MESSINI, Centar za prirodnu medicinu bolnice u Empoliju, univerzitetski centri u Italiji). Stručni radovi redovno se objavljuju u poznatim farmaceutskim časopisima.




Radujemo se unapred vašim iskustvima, porukama, sugestijama i prema potrebi pitanjima, vezano za upotrebu Pharmalife proizvoda.





< Poruku je uredio marketing RR -- 8.2.2021 1:27:46 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
6.12.2020 23:35:25   
flamingos
Divno.Bravo za našu rr i sponzora.Srećno svima.Pharmalife proizvodi su odlični.❤


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
7.12.2020 17:28:47   
Animsaj9
Pharmalife proizvodi su omiljeni u našoj kući, jednostavno bez njih ne bi mogli da zamislimo našu "kućnu apoteku". Jednostavno to mora da ima svaka kuća, bilo da su deca mala ili odrasla.

Broncamil nas je spasao prošle zime, kada smo imali dugotrajan kašalj, bila je to jedna duga borba, svi znamo koliko je deci teško da mirno spavaju dok im se sekret sliva kroz disajne puteve, tako je bilo i nama noćima smo bukvalno presedeli, dok nisam po preporuci apotekarke uzela Broncamil, jer kako me je ona ubedila u tri reči... "Odličan je uzmite, ja mojoj deci uvek uzimam njega" Nije mi morala nista vise reći. Od tada ga uvek imamo kući. Vodeći se time koliko nam je pomogao Broncamil uzela sam da probam Apis Golu zbog sebe. Imam česte padove imuniteta, zbog neredovnog sna i stresnog posla, često mi se pojavljuju afte. I mogu vam reći da sam prezadovoljna, jako brzo se povuku i nisu toliko bolne ako se na vreme krene koristiti. Imuno je nesto sto imamo u planu da probamo ove zime, i jedva čekamo. 😁

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
17.12.2020 12:59:36   
Tatjana.87
Pharmalife proizvode koristimo verno pune tri godine, imali smo tu sreću da imamo divnog pedijatra koji nam je preporučio vaše proizvode. Krenuli smo od Fitobalm gela, koji nam je spas i dan danas, Imuno sirup sa cinkom nam je pomogao da izgradimo imunitet i smanjimo izostanke iz vrtića 🤗 Broncamil sirup nam je takođe spas za dosadan kašalj a sa fitobalmom je dobitna kombinacija i brz oporavak. Što se tiče Apis Gola spreja njega koristi najviše naš tata (uvek je uz njega) jer često ima problema sa afltama u ustima, a apis Gola mu je za to spas. Trudimo se da koristimo sve što je na biljnoj bazi tako da su Pharmalife proizvodi prvi i jedini izbor ❤user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
18.12.2020 18:38:19   
Duškić
Koristimo Pharmalife proizvode od rodjenja , prve godine pa i sad sa punih 6.god i 4.god obozavaju ih. Immuno im je omiljeni( njega najvise i piju). Prvo i osnovno je bilo "fitobalm", a onda i ostali kako je vreme prolazilo. Apis Gola je savrsen za decu zbog lakog i prakticnog prskanja u grlo , zbog pumpice.
Broncamil piju i sin i cerka bas sad jer kaslju, a Apis golu redovno prskamo.
Pravp je utrkivanje ko ce prvi da pije sirup, stavim u dva dozera , kucnu se i U Zdravlje! Uz vase proizvode, lako je prebroditi vrticke i sezonske viruse i prehlade user posted image

user posted image

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
20.12.2020 22:18:46   
marketing RR
Ajmo mamike, pišite user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
21.12.2020 0:33:09   
Sugi
Kad je vreme lose , kasalj tada krene i stvara probleme, a sirup Broncamil je resenje!
Uz Apis Golu-recite zbogom bolnom grlu!
Da, Immuno sirupu kazite "Zdravo", uz njegovo konzumiranje bicete zasticeni od mnogih virusa i bakterija!
Fitobalm, 2x na dan i za miran san, otpusice nos i umirice vas skroz..

Mnogi preparati Pharmalife su tu da bi olaksali odrastanje i jacanje organizma , prate nas od rodjenja i na dalje , koristite ove preparate i sa sigurnoscu znajte "preporucuju ih mame"!


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
24.12.2020 0:19:08   
Maria.lev
Imuno sirup nam je bio spas prosle godine posle boginja i pri povratku u kolektiv. Od tada ga pijemo redovno i deca ga bas vole. Moje subjektivno misljenje je i da pozitivno utice na apetit, barem kod mog deteta. 😁 Takodje, sprej Apis Gola uvek imam u nasoj kucnoj apoteci, jer ne postoji stvar koja brze i efikasnije pomaze kod kaslja i bola u grlu. Bez dobro poznatog spreja Mapez leti ne izlazimo iz kuce, volim sto nije ''tezak'' i sto prijatno mirise. Sledeci proizvod iz PharmaLife asortimana koji cemo sigurno isprobati jeste Fitobalm, mnogo pozitivnih utisaka sam cula, kako od pedijatra, tako i od drugih mama. 


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
25.12.2020 8:37:20   
Maraj
Mi uvek u kuci imamo neki od Pharmalife proizvoda.

Neizostavna nam je apis gola. Cim se neko od dece pozali na grebuckanje u grlu, par prskanja apis gole i neprijatnost prolazi. I ja se ponekad posluzim sa apis golom 😁Broncamil nam pomaze, kada je kasalj tu.Za lepo spavanje bez kaslja i otpusenog nosica, namazem deci fitobalm na grudi i malo ispod nosica.A cortinat krema, neizostavna u ovim hladnim danima, kod cerke koja ima izuzetno oset_ljivu kozu, ja sa ekcemom na rukama.... nista nam ne pomaze kao cortinat ❤user posted image

(odgovor članu Maria.lev)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
26.12.2020 17:23:01   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Duškić

Koristimo Pharmalife proizvode od rodjenja , prve godine pa i sad sa punih 6.god i 4.god obozavaju ih. Immuno im je omiljeni( njega najvise i piju). Prvo i osnovno je bilo "fitobalm", a onda i ostali kako je vreme prolazilo. Apis Gola je savrsen za decu zbog lakog i prakticnog prskanja u grlo , zbog pumpice.
Broncamil piju i sin i cerka bas sad jer kaslju, a Apis golu redovno prskamo.
Pravp je utrkivanje ko ce prvi da pije sirup, stavim u dva dozera , kucnu se i U Zdravlje! Uz vase proizvode, lako je prebroditi vrticke i sezonske viruse i prehlade user posted image

user posted image


user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here