|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 9:52:49   
Podrum Š.
Divne su stvarčice user posted image . Meni je Hungary zakon bio i kada je Darko bio mali. I sada smo hteli da idemo ali ....
Idemo čim napravim bebi pasoš user posted image .


_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 10:03:42   
lanajelena
super su Vam stvarcice...obozavam te prve kupovine

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 19:26:07   
Anoniman
Devojke , ja se danas raspala od raspakivanja i slaganja bebeće garderobice !!! user posted image Tetka je nadmašila samu sebe , stvari su FENOMENALNEEE !!! Evo par stvarčica :

Mnogo svačeg nečeg user posted image
user posted image

Ćebenca . Premekana , predivna ...
user posted image

Korpa - kolevka , ima neki stalak , andrak , šta li je , baš je veeeeelika user posted image :
user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 353
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 19:28:38   
Anoniman
VRH! user posted image
Koliko vidim na onoj prvoj slici, apsolutno nema potrebe ništa više da kupiš! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 354
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 19:28:57   
Podrum Š.
Jooooj kako su divne stvariuser posted image user posted image user posted image user posted image

Nije fer, ja nemam tetku, mogu li tvoju malo?

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 19:32:53   
Anoniman
Jedino što sam sada primetila, a ne znam da li samo ne vidim dobro na slikama, jesu svi bodići kratkih rukava? Možda ćeš toga dokupiti, jer se ipak porađaš u novembru... 

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 356
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 19:33:37   
Anoniman
Meni je jaako slatko ovo odelce gde piše : Daddy loves me more than football user posted image   

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 357
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 19:35:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

Jedino što sam sada primetila, a ne znam da li samo ne vidim dobro na slikama, jesu svi bodići kratkih rukava? Možda ćeš toga dokupiti, jer se ipak porađaš u novembru... 


Ima 'vamo desno gomila na duge rukave , nego ih nisam raširila niti uFatila aparatom . Jesenje stvari nisam ni slikala , nisam imala gde da ih raširim . user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 358
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 19:36:13   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 359
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 19:49:15   
Anoniman
Evo malo jesenje kolekcije , i neću više user posted image :

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 360
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 19:53:21   
Anoniman
Kako to sve na slikama izgleda veliko, ne tvojim slikama, nego uopšteno... Ja kada sam slikala, padala sam u iskušenje da stavim pored nešto što bi ustvarili dočaralo kolicko je to sve...

Prelepe su stvari. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 361
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 20:42:26   
pepeljuga
nas novi kompletic, mnogo je sladak:
user posted image

pise: this is what handsome looks like user posted image


< Poruku je uredio pepeljuga -- 30.8.2010 20:43:53 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 20:48:56   
MASHKA
Buba Miro I Pepeljuga prelepe stvarčice!user posted image user posted image user posted image
cipelice su mi naj naj!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 20:49:14   
mtajcica83
Bubo, preslatke su stvari...stvarno extra nema potrebe maltene nista vise da kupujes...
Hocu i ja takvu tetku user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 20:53:20   
Anoniman
pepeljugo, prelepo! user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 365
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 20:56:13   
red sonia
bubo bacices nas sve u bedakuser posted image
pepeljugo mnogo je slatkouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 21:42:08   
choopa choops
Bubo .....pih samo to ti je donjela???? user posted image user posted image user posted image

Salim se. Savrsena je robica!!!user posted image user posted image user posted image

pepeljugo super je komplet user posted image Mi imamo takvu za 'vojčice i pise Daddy loves me!user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 21:44:46   
mtajcica83
pepeljugo, presladak kompletic user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 21:54:09   
Jele
Jao žene što su vam slatke stvari user posted image user posted image Miro imaš tetki da izradiš statuu u prirodnoj veličini user posted image , sve je divno, prosto ne znam šta je slađe...
Ja za bebca još ništa nisam kupila, sve nešto kontam Uroševo će, pa mi onda žao da nema ništa novo...
Videću posle mora...

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 21:54:11   
lanajelena
BM ti imas svari za tri bebe a zamisli sad da rodis decaka user posted image

Pepeljugice predivan kompletic

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 22:17:51   
pepeljuga
user posted image

eee, ali bas ima veci izbor za seke...ja da imam devojcicu, ne bih imala 'leba da jedem, sve bih pare dala na bebi krpice user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 22:21:19   
bebablue
Bubi, presvlaci srecicu kada se rodi sto cesce, jer stvarcice nenormalno brzo omale i bude ti zao jer  su tako medene, a nisi stigla da ih nosis. Ja sam delila prvo na "radna" i "paradna" odela, umesto da sam i ta kao lepsa oblacila i po kuci.

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 22:46:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebablue

Bubi, presvlaci srecicu kada se rodi sto cesce, jer stvarcice nenormalno brzo omale i bude ti zao jer  su tako medene, a nisi stigla da ih nosis. Ja sam delila prvo na "radna" i "paradna" odela, umesto da sam i ta kao lepsa oblacila i po kuci.


A ja danas baš slažem stvari i razmišljam kako će mi biti žao da sve te lepe krpice oblačim bebi "po kući" . user posted image

(odgovor članu bebablue)
  Direktna veza do poruke: 373
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 22:49:14   
Anoniman
Nemoj da ti bude zao,jer ce na kraju imati malih odelaca koje joj nisi ni jednom obukla!Slikaj je i presvlaci,to ja radim i dan danas  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 374
   RE: Prva bebina garderoba
30.8.2010 22:49:40   
Anoniman
Nemoj žaliti... Ne budi luda, ja sam to radila jedno vreme, i sad mi žao! Ma to je tvoje dete, i treba tebi da bude lepo. Ostaviš jedan kompletić sa svadbe i rođendane user posted image , ostalo... samo je presvlači. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična i zdrava užina tokom aktivnih su...
Za više uživanja u prirodi i svežem vazduhu, važan faktor je i odabir zdravih i kvalitetnih alternativa u odnosu na hran...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here