|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
1.4.2016 22:22:06   
sonyasha
Dobro veče user posted image
Zaspali miševi pa ja malo kuliram pa idem i ja. Volim ih ali uzmu sto posto ne ostane ništa za mene, M je mali pa znam da tako mora ali nije uvek lagano.
Vidim da ste dobro i nadam se da su prošli oni grozni i opasni virusi i da će sada biti lakše.
Laka vam noć i lepo spavajte!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
1.4.2016 22:23:28   
nikiteki
Laku noć Sonyasha

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
1.4.2016 22:58:33   
amelia
Laku noc mamice.. Emice nadam se da spavasuser posted image sretan put vam zelim i da se dobro provedete.
Mi okupali A i sad sam ga uspavala jedvaa !!! oprala posudje sredila malo stan da lici na nesto i sad se izlezavam po krevetu a bas mi se spava inace danas sam pesacila oko 9 km da malo zategnem ovu zadnjicu user posted image sutra opet skitnja pa pobogu pijac je u arezzu ne mozemo to propustiti user posted image
Grlim vas :*


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 2:58:22   
Animsaj9
Emici srecan put....
Ja opet uspavljujem D budio se da siki.
Veceras smo kasno legli gledali film

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 3:18:55   
emicaa
Dobro jutro,spavala sam dva i po sata,zamislite kako izgledam i kako se osjećam user posted image ljubim vas sve i javljam se sutra

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 7:58:19   
Mariya
Dobro jutro mame!
Evo da se upišemo u aprilu!
Ja radim za vikend. Bude li ovako divno vreme kao što je bilo ova dva dana,javljaću vam se samo kad radim. Svaki slobodan sekund smo mi proveli napolju,uživam u suncu i toplom vremenu user posted image da li mi verujete da mi ništa nije teško kad sija sunce!!
Juče sam u 4 poslala L u komšiluk kod drugarice,došla je kući u 7.45,a H i ja smo sadile cveće. To malo stvorenjče od 18 meseci je prvo prala saksije samnom,onda ju je mm presvukao jer je naravno bila cela mokra user posted image onda je svojom malom plastičnom lopaticom sipala zemlju u saksije,pa sam joj dala kesice sa semenom,prazne naravno,a ona je, sve uz zvuk -ss-ss- sejala seme cveća user posted image
Neverovatna je!
Inače su obe slinave,opet,mm isto,ja se još držim,nadam se da se neću razboleti.
Bolesni da ozdrave brzo! Jessuser posted image za vas! Brankiuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 8:05:08   
branki*
Jutro i od mene?
Mariya😘!juce skitali ceo dan,moja deca i ja,setali,bili u parku,bili kkd mojih,super nam je bilo.
Voci,jeste,ver su to neke faze,ali uvek se mnogo sekiram kad je u bedaku tom nekom.a,znam za tm,mislim secam se iz pp,a i kazu da su oni hipersenzitivni i da i vreme jako utice,sta znam!
Danas opet imamo neki pregled,a blizi se i da idemo za bg opet.i tako.pije mi se kafa..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 8:32:11   
Trcosava
Branki kad begate za BG???? Molim te reci da onda kad sam ja tamo

Jutro mame. Mi isto juče skitali, doduše ovde nema sunca alije jako toplo. Evo već sad je 12 stepeni, u toku dana se popne i do 19!!!! Prestali smo i da ložimo.

Mm ode da prekopava baštu, naređenje bake... Eeee da bi moja naređenja tako slušao.....user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 8:35:38   
branki*
trco,trazmo stan,cim nadjemo nesto da nam ogovara.nervira me vise to seljakanje tamo amo,ciscenje tudjih stanova,ali sta da se radi,mora.
kako bi meni sad prijalo da sam na selu,da rmbam u basti i oko zivotinja,ne treba mi ni tv,ni mobilni.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 8:42:07   
Trcosava
Pitala bi te posle mesec dana.

Ja psujem sad svaki dan kad idem po Anu. Vreme je lepo, sunce se pokaže tu i tamo, ali najavljea je i kiša za ne znam kad i sad seljaci posipaju user posted image po livadama da bolje raste trava. Smrdi gde god se okreneš. A o nagaznim minama po putu i da ne govorim.

Mi planiramo 22.4. da smo u Bgu.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 8:43:18   
branki*
ih,trco,bez propratnih obaveza tipa deca i dovodjenje i odvodjenje iz skoleuser posted image samo basta ,zivotinje i jauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 8:47:16   
Sanjalicaaa
Dobro jutro.
Marya, bravo za malu vrednicu. user posted image
Branki, tražite da iznajmite stan?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 8:53:05   
nikiteki
Dobro jutro

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 8:54:00   
Mariya
Branki evo za tebe jedna virtuelnauser posted image
A šta je sa onim stanom gde ste bili do januara?

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
ovde nema sunca alije jako toplo. Evo već sad je 12 stepeni, u toku dana se popne i do 19!!!! Prestali smo i da ložimo!


Hahahaha, Trco, baš me nasmeja, vama je 12 i 19 stepeni toplouser posted image Kod nas u četvrtak bilo 25 a juče 23 stepenauser posted image

Vidim opet se javljaju neki no nejmovi i oni što se javljaju samo kad je neka nagradna igra u toku,rekoh hajde baš da vidim šta se dešava kad vidim --nagradna igra u toku!!

< Poruku je uredio Mariya -- 2.4.2016 8:58:02 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 10:07:22   
Animsaj9
dobroooo jutroooo, nama bas i nije lepo krenuo dan imamo proliv verovatno od zubica, ako bude imao jos jednu stolicu tečniju moram mu dati probiotik user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 11:29:08   
branki*
Uvedi probiotik,animsaj.ja se istresla u kafani i sad sam zen!ima i ja da pocnem da se iskljucujem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 11:43:26   
jess021
Cao mamike!
Emice, srecan put!
L i mm spavaju, ja peglala, pa malo spremala stan, onako povrsinski. Ionako mi mm vise ne da da usisavam ni da ribam kupatilo.
Branki, draga moja, znam da zvuci nemoguce, ali ti moras naci vremena za sebe. Bar 2-3 sata nedeljno, neki aerobik, joga ili sl. Muzu i deci za to vreme nece nista faliti, a ti ces se puno bolje osecati. Boza ce biti dobro, ali mu treba zdrava i normalna mama, a ti pucas po savovima. Izvini sto sam ovako direktna, ti znas koliko ja tebe volimuser posted image
I mi cemo danas negde u prirodu. Obozavam vikend kad je mm po ceo dan kuciuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 12:25:06   
IvanaSK RR
Nadam se da ce se organizovati neko druženje krajem aprila :)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 14:25:04   
mama krava
Caos mamike...

Gledam kroz prozor...vidim lepo vreme, a mi ne možemo da mrdnemouser posted image

Od sinoć smo u bolnici...imao je baš gadnu opstrukciju, pa su nas zadržali i sad nema mrdanja do ponedeljka user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 14:27:41   
IvanaSK RR
MK, bas mi je zao. Ljubimo vas!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 14:30:18   
eca89
Mk, da se dečkonja što prije oporavi i da idete kućiciuser posted image !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 14:49:30   
Sanjica26 RR
Mkuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 15:15:27   
vocicana
E moja Branki, sta smo nas dvoje zajedno prosli za ove dve i po godine jos malo, bas sam se toliko puta brinula, razmisljala sta je najbolje i na koji nacin resiti, a nema tu mnogo sta.
Mada, zna da ima moju podrsku i oslonac u meni za sve, samo da sve bude malo boljenego kako je bilo kada smo poceli da se vidjamo, ne bi ga dala ni za sta na svetu, a ni ovu vasku u pupi, moji momci, moje dve ljubaviuser posted image
MK zelim vam da sto pre ozdravite, da vam bude dobro. Zlato malo...

< Poruku je uredio vocicana -- 2.4.2016 15:16:36 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 15:41:22   
Sanjica26 RR
Zenske probila sam danas led, pa smo Teodora i ja vodile Sofi na predstavu. Nije se cula. Sad mm i ona spavaju posto je malo pomereno vreme za spavanje. T se igra, a ja ucim.
Kasnije cemo napolje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
2.4.2016 15:53:43   
mama krava
Hvala dRRugarkeuser posted image

Dobar je on sada...prodiše on i inače kad dobije terapiju, ali me nervira što sad moramo da sedimo ovde do ponedeljka, a realno mu je dobro. Lepo iskašljava, sinoć dva puta povratio šlajm...
Sad bi jurcao a ne sme i nema gde...biće čupavo...smoriće se!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here