|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
6.4.2016 8:44:28   
Sanjalicaaa
Dobro jutro.
MK, nadam se da danas izlazite.
Niki, da i vi brzo ozdravite i izađete.
Dan je divan. Da se Ika probudi i idemo napolje. Juče je ceo dan prespavao u napolju, jedva da je bio budan. Mislila sam da neće spavati u toku noći, međutim lepo je spavao i noćas. Biće da mu prija promena i to što je više na svežem vazduhu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
6.4.2016 9:08:11   
Mariya
Dobro jutro mame! Ja naravno radim! Za danas su najavili pretopao dan,rekoše na radiju 27-30 stepeni!!
Iskreno, zaista uživam u ovom toplim vremenu!
Juče smo se vozili biciklom, Lu baš voli da vozi a H voli da se voziuser posted image
Mi smo dobro, nego što mi je noć bila kratka... L je
počela kašljati čim je zaspala i tako na svakih 3-4 minuta. Pa mi je u 1 dosadilo,ustala sam i dala joj sirup,pa je posle pola sata prestala,tad sam i ja uspela da zaspim. A mm je naravno hrkao, počinje sezona alergija i njemu se odmah zapuši nos...ko šta radi,ja njega udaram da prestane

Sanjalice, vidiš da je dobro što ste otputovali, ti da odmoriš a malci da uživaju.
Von,kako ste danas?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
6.4.2016 9:41:05   
IvanaSK RR
Hahaha, tako i ja kad muz krene da hrče. Inace ne hrče, ali se desi da je nos zapusen ili da mu je nakrivo jastuk. A obavezno se desi da on i kuče naizmenično hrču. Pa onda ustajem i idem u predsoblje da budim kuce :)

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
6.4.2016 9:59:03   
vonavoj
Lep dan najavljuju,a mi unutra..user posted image
Deca su bolje,niko nema temperaturu,bolje jedu,ne sline..
A ja sam usla u sledecu fazu,kupila sam kapi za nos,grlo me i dalje grebe,ali temp.nemam..evo na posluuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
6.4.2016 10:08:41   
Maraj
Dobro jutro mame. Da ozdravite svi.
Ja oko L ceo dan
Idemo napolje , ja izgorela , grudi i ruke su mi ko na gradjevini da radim....
bebilule , suler za basticu. Bas je to divno. Ja mogu samo u saksije na terasi....


75 godina od bombardovanja Beograda...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
6.4.2016 12:13:48   
mama krava
Mamike....nas otpuštaju! Evo čekam otpusnu listu! Dobili smo pumpicu! Moram taman da se konsultujem tamo na temi za astmu....


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
6.4.2016 12:23:16   
IvanaSK RR
MK, drago mi je da idete kuci!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
6.4.2016 12:45:03   
Mariya
Maraja, gde si bre izgorela? Na ovom suncu što sija 2 danauser posted image
Von,bitno je da su curice dobro. Mama se uvek teže i duže oporavljauser posted image Znam...
Ni mm ne hrče inače,ma ne bih mogla sa njim da spavam da on meni redovno hrče,a sve mogu da podnesem,ali hrkanjruser posted image user posted image
Ja očistila prekjuče bašticu ispred kuće (sad sam krenula da sređujem i sadim cveće pošto sam protekle 4 godine u ovo vreme ili bila trudna ili imala malo deteuser posted image ) i pita me L šta ću tu da zasadim. Kažem ja njoj,pa cveće. A ona će meni 'Mama, a što ne paradajz? 'user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
6.4.2016 13:15:32   
Sanjica26 RR
Maryija lepo ti kaze dete.user posted image Ja cu na mojoj terasici ceri paradajz. Malo pre smo se dogovarali da mm napravi sedeljku sa jastucima. Takvu istu je napravio za hodnik tapaciranu ali za delom za obuce.
Sad cekam osmake vragolane koje sam uhvatila u bezanju. Sad su se vratili.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
6.4.2016 13:27:26   
IvanaSK RR
I ja slabo podnosim hrkanje :)
Posadi ti malo paradajza, malo cveca :)
Sanjice, tebi bas veselo sa tinejdžerima user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
6.4.2016 13:55:17   
nikiteki
Mk bas mi je drago sto idete kuci

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
6.4.2016 15:53:36   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Mariya

Maraja, gde si bre izgorela? Na ovom suncu što sija 2 danauser posted image

Draga , verovvala ili ne , al stvarno sam izgorela na ovom suncu. Bole me i ruke i grudi
Tako da sam se i juce u danas namazala sa kremom za suncanje...
bas mi je osetljiva koza. U poslednjih par godina , dobih i alergiju , al izlazila mi samo na moru.
Al i mama moja dobila boju. Jako ovo sunce bas. I to sve od boravka napolju od sat i po vremena...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
6.4.2016 15:59:34   
suzi kju
Dobar dan, mi smo po čitav dan napolju.
Maraj verujem da si izgorela, i ja sam, još ja imam alergiju na uv zrake, pijem presing od prekjuče, ubi me svrab, kad sam unutra nije strašno, ali kad sam izložena suncu češem se ko šugava.
MK super da ste izašli.
Niki da što pre odete kući.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
6.4.2016 19:10:27   
branki*
gde ste,mame!moji muski odose u setnju i bokici po pampers,a ona spava.ja skuvala 3 u 1,pa malo pospremila igracke i ostalo da spremim veceru za b i da vidim sta cu nama.sutra rekosmo da idemo kod drugara ,uzeli novi stan,pa da ih posetimo,moramo nesto i tu da kupimo.vreme bas toplo.treba garderobu da preslozim i svoju i deciju,ovo letnje i tanje da vidim sta ima..i tako..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
6.4.2016 21:09:42   
Mariya
Ja došla kući sa posla,pipam H-topla. Da joj izmerim T, 37,3 u uhuuser posted image user posted image inače ke raspoložena,malo ponekad kenjka ali verovatno je umorna jer nije spavala popodne. Malo još i slini,ne znam da li su zubi ili je virus user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
6.4.2016 22:38:16   
nikiteki
Mozda su i zubici

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
7.4.2016 5:43:39   
Mariya
Nikiteki, molim te, počni da koristiš tačke i zareze kada pišeš. Kad ovako pišeš,post mi je tako bezličan,bez emocija,kao da pišeš da bi samo napisala nešto zbog nagradne igre. Ja volim da je post lepo napisan, da kad ga pročitam ima smisla i prenosi neki stav,misao,emociju... Recimo,kad pročitam post Ane RR,Jess,Branki,Sanjice,Trce, kao da mogu da oset__im šta su one osećale kada su ga pisale-radost,tugu,zabrinutost, bes, sreću...

Sinoć mi je i L povratila user posted image najverovatnije joj je zasmetala večera. A H je imala 38T ispod pazuha,dala sam joj pola doze nurofena i spavala je dobro, sad ni nema T.
Da, sad razmišljam da nije neki stomačni,meni je loš stomak zadnja 2 dana a H je juče imala čudnije i tečnije stolice nego inače user posted image
Odoh na posao...

< Poruku je uredio Mariya -- 7.4.2016 5:48:35 >

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
7.4.2016 7:38:37   
eca89
Dobro jutro mamike, kako ste sve?
Evo i nas, ja pijem kafu, a A.na tuti nešto obavljauser posted image !
Ništa novo nema!
Ovde bas hvali ženica, Emica nedostajeuser posted image !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
7.4.2016 7:44:33   
branki*
Jutro,mame!
Mariya,moguce onda da jeste neki virus,valjda ce se brzo stabilizovati!
Eco,jeste,emica je u bosni,da,ona bas fali...
Mi ustali,stavila za kafu i da dodjem sebi..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
7.4.2016 7:53:14   
eca89
Branki i ja dolzim sebi od noći.
Svaku noć kad legnem, pomislim noćas joj neću dati sisu, ali kad se probudi u sred noći, a ja onako sanena i umorna, dam joj i tako po cijelu noć!
Nikako da joj izbija druga gornja dvojka, poludiću!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
7.4.2016 7:57:54   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Probudila sam pre svih. Jupijee. Obicno oni mene bude.user posted image
Sad cu da izvadim ribu i sa decom idemo u crkvu. Kasnije imam casove.
Sinoc sam se rasplakala. Iz nepoznatog razloga. Valjda sto putujem. A i T je svaki cas govorila da cu da joj nedostajem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
7.4.2016 8:14:45   
branki*
E,isto,ledja mu ubijaju ,posto celu noc spavam u nekom neprirodnom i ukocenom polozaju.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
7.4.2016 8:18:33   
Anoniman
Jutro mame.
Lepo vreme. Mi smo po citav dan napolju ili u dvoristu.
Juce konacno dobih. Ide mi uzas. Svaki misic me boli.
I takoooo ...

Ljubimo vas.❤

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
7.4.2016 8:22:59   
nikiteki
Dobro jutro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 04/16 [chat]
7.4.2016 8:42:19   
Sanjica26 RR
A ja sam se prehladila. Bas mi to treba sad kad idem na put.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
Sinovi kao mame, ćerke kao tate. Zašto lič...
Genetika je komplikovan posao. Jedina stvar koju znamo je da smo uvijek priklonjeniji jednom roditelju, što ponovo zavis...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here