|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
30.9.2019 23:36:46   
jane1
Dobre jesu, samo ne ocekujte efekte posle nekoliko tableta..


(odgovor članu Matija2018)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
4.10.2019 17:51:25   
marketing RR
Prvi dobitnik Fitolat-a je AnaTamara user posted image

IZVORNA PORUKA: AnaTamara

Porodjaj je sve blize, pripremaju se stvarcice, izmedju ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju! Preporuka buducim mamama 👍


(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
4.10.2019 17:52:19   
marketing RR
Drugi dobitnik Fitolat tablet je Bebana17 user posted image

IZVORNA PORUKA: Bebana17

Ja sam blizance dojila punih godinu dana i da sam tada znala za Fitolat sigurno bi mi bilo mnogo lakse, ovako sam se bas namucila da imam dovoljno mleka za oboje. Trece dete sam takodje dojila godinu dana, ali i kod njega sam imala problema sa kolicinom mleka. Sad je na redu cetvrto dete , koje stize ubrzo. Dobro je znati da postoji Fitolat, jer za mene su prihvatljiva samo sredstva koja su potpuno prirodna.




(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
4.10.2019 17:52:55   
marketing RR
Treći dobitnik Fitolat tablet je dacamrvica user posted image

IZVORNA PORUKA: dacamrvica

Za Fitolat tablete sam cula od drugarice koja ih je koristila za dvoje dece. Oba puta tokom dojenja ih je hvalila i govorila kako bez njih ne veruje da bi uspela u dojenju. 
Trazeci po internetu informacije o tabletama videla i ovu temu. Definitivno cu ih uskoro kupiti i poneti sa sobom u porodiliste. Prva beba stize krajem godine i nadam se dugotrajnom i uspesnom dojenju uz Fitolat.


(odgovor članu dacamrvica)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
4.10.2019 17:54:24   
marketing RR
Drage naše dobitnice, pošaljite nam svoje podatke (ime I prezime, adresa u Srbiji I kontakt telefon) do 9.10. kako bi nagrade bile poslate!

Čestitke još jednom!user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
4.10.2019 18:25:57   
branki*
cestitam dobitnicamauser posted image user posted image
mene vezu epe uspomene na fitolat,dojila sam cerku do 2.godine.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
4.10.2019 20:12:18   
flamingos
Čestitam dobitnicama❤


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
6.10.2019 17:48:45   
AnaTamara
Hvalaaa punooooo 😍

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
6.10.2019 18:21:58   
Mirko Svirko
Cestitam dobitnicama 👏

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
28.10.2019 20:03:33   
lesica
Drage mame, i buduće mame, pišite iskustva ili svoje planove po pitanju dojenja! user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
18.12.2019 6:54:28   
lepic
Da pohvalim preparat, nisam jos u drugom stanu ali se radi na tome, dete mi je jos malo, a dojila sam ga naravno, i opet bih, moj pomocnik je bio uopravo Fitolat,. MOja kuma je u drugom stanju i cekamo prinovu, po mom nagovoru i poklonu (fitolat) obecala je da ce probati i nadamo se uspehu. Prvo dete nije uspela zbog stresa i nedostatka mleka a sada uz POMOC FITOLAT tableta OCEKUJEMO USPEH I puno mleka!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
18.12.2019 18:58:17   
Tulip
Posle koliko vremena se ocekuju vidljivi rezultati?

Popila sam vec jednu kutiju fitolata,3x na dan, sad pijem drugu kutiju al ne primecujem neko poboljsanje.. malisi je i dalje nedovoljno sisanje, moram da ga dohranjujem :/

(odgovor članu lepic)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
18.12.2019 19:42:16   
dunja RR
Tulip, meni je mleko navrlo bukvalno posle 2-3 tablete, a krenula sam kada je sin stariji imao mesec dana, onako sluđena od porođaja i prvih dana sa bebom, ragada itd, nisam setila Fitolata, pa smo se prvi mesec mučili sa sisanjem. Tako da je početku bio na kombinaciji sisanje-AD, kasnije smo izbacili flašicu, sisao do 2,5 godine.

Sa ćerkom sam sa Fitolatom krenula u porodilištu, kod nje nije bilo potrebe za AD, samo sisa.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tulip)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
19.12.2019 8:16:05   
Tulip
Wow to je bas lepo cuti.. ne znam sto ja ne reagujem na njega:/ a grudi su mi mekane tek ako nekoliko sati , obicno nocu, prodje da ne sisa onda budu tvrde i osecam punocu


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
31.12.2019 16:46:11   
marketing RR
Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje vas pozivamo da napišete svoje iskustvo u korišćenju Fitolat-a.


Želimo da čujemo vaše utiske, jer nam vaša iskustva znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Na kraju meseca žiri (koji čine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.rs) odabraće tri pobednika kojima će Fitolat biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Konkurisanje, podrazumeva da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic.
Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila verodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Lifemedic.

user posted image


Fitolat tablete- za dovoljno mleka i lakše dojenje


Dojenje je blagodet za majku i dete!

Majčino mleko je najveće bogatstvo koje mama može da pokloni svom detetu odmah po rođenju.
Majčino mleko je nezamenjivo i jedinstvena hrana po svom sastavu koja omogućava pravilan rast i razvoj deteta pored hranljivih materija sadrži: imunoglobuline, lipozome, makrofage odnosno sve neophodne faktore rasta i razvoja.
Mleko je za novorođenče prva imunizacija koja ga štiti od mnogih bolesti a to je veoma značajno jer imunološki sistem beba fiziološki-prirodno po rođenju nije kompletno završen i sazreo.
Još je veoma važno naglasiti da dojenje blagotvorno deluje na emocionalni, psihički i intelektualni razvoj deteta što su pokazale brojne studije širom sveta.

Naša zemlja se po procentu majki koje doje nalazi na veoma niskom mestu jer se manje od četvrtine beba doji manje od 6 meseci!


U cilju stimulacije laktacije, bržeg nadolaženja mleka i povećanja količine majčinog mleka, tu su Fitolat tablete!

Fitolat tablete su prirodni tradicionalni preparat namenjen dojiljama za:

* poboljšanje laktacije
* održavanje laktacije tokom celog perioda dojenja


Pročitaj više ...

(odgovor članu Tulip)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
31.12.2019 17:06:01   
flamingos
Bravo za našu RR i sponzora👏Srećnu i uspešnu 2020-u želi vam vaš Flamingos❤


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
23.1.2020 18:00:39   
Despacito
Zdravo svima... Nemam još uvek iskustva u korišćenju ovog Fitolat preparata, ali čitajući iskustva korisnica zaključujem da je mnogima pomogao. Kao buduća majka blizanaca jedna od briga koje mi se nameću je svakako da li ću imati dovoljno dobar i izdašan kvalitet mleka pri dojenju. Iz tog razloga volela bih da u nekom momentu probam ovaj vaš proizvod koji sponzori poklanjaju. Trenutno sam 14+5gn.poz

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
10.2.2020 15:19:27   
MamaNecaVo
Fitolat sam koristila dok sam dojila prvu bebu, unazad par stranica je nase tj moje iskustvo ali i bebono jer je mleka bilo i vise nego dovoljno.Sada svakako planiram da se ponovo vratim ovom tableticama, jer ne zelim da razmisljam da li ce mlekceta biti dovoljno, iako kazu da ga svaka majka ima dovoljno za svoju bebu, ja zelim da se obezbedim na vreme, da ne razmisljam kasnije. Od mene zaista svaka preporuka! 

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
10.2.2020 15:21:39   
MamaNecaVo


IZVORNA PORUKA: MamaNecaVo

Fitolat mogu da preporucim svima majkama kao i trudnicama koje planiraju bebu da doje.
Pocela sam ove tablete da pijem 5dana pre termina.
Ono sto je prednost-mleko mi je jurnulo odmah posle porodjaja.A bilo ga je.. Morala sam tufere da nosim,a cinjenica da sam trosila po veliku kutiju tufera dnevno sve govori,
Pri podoj nam je prosao divno-mleka je bilo i vise nego sto treba.
Ujedno,tokom staza dojenja uvek je bio uz mene.
Moram napomenuti da je u sastavu i komorac-idealan za grcice.
Sam osecaj da bebac sisa a mleko uveliko nadlozi je nesto najlepse.Dojenje je dar koji svaka zena treba da oset_i a Fitolat je tu da nam pruzi podrusku u onim prvim,najtezim danima za svaku dojilju.



Ovo je nase tadasnje iskustvo. 

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
14.2.2020 18:08:09   
Sanidej
Steta sto je ova tema slabo posecena, Fitolat je odlican preparat za stimulaciju laktacije.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
19.2.2020 1:21:14   
marketing RR
Čekamo iskustva user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
19.2.2020 9:15:53   
flamingos
Drage mame,pišite iskustva i osvojite divne nagrade.❤


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
19.2.2020 9:52:21   
Sanidej
Fitolat mi je pomogao kada je kod bebe doslo do skoka u razvoju, a nisam bas mogla da ispratim njene potrebe. Treba ga piti redovno i rezultat nece izostati. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
6.3.2020 17:38:33   
marketing RR
Prvi dobitnik Fitolat tableta je Despacito user posted image

IZVORNA PORUKA: Despacito

Zdravo svima... Nemam još uvek iskustva u korišćenju ovog Fitolat preparata, ali čitajući iskustva korisnica zaključujem da je mnogima pomogao. Kao buduća majka blizanaca jedna od briga koje mi se nameću je svakako da li ću imati dovoljno dobar i izdašan kvalitet mleka pri dojenju. Iz tog razloga volela bih da u nekom momentu probam ovaj vaš proizvod koji sponzori poklanjaju. Trenutno sam 14+5gn.poz



< Poruku je uredio marketing RR -- 6.3.2020 17:40:51 >

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
6.3.2020 17:39:44   
marketing RR
Drugi dobitnik Fitolat tableta je MamaNecaVo user posted image


IZVORNA PORUKA: MamaNecaVo

Fitolat sam koristila dok sam dojila prvu bebu, unazad par stranica je nase tj moje iskustvo ali i bebono jer je mleka bilo i vise nego dovoljno.Sada svakako planiram da se ponovo vratim ovom tableticama, jer ne zelim da razmisljam da li ce mlekceta biti dovoljno, iako kazu da ga svaka majka ima dovoljno za svoju bebu, ja zelim da se obezbedim na vreme, da ne razmisljam kasnije. Od mene zaista svaka preporuka! 



IZVORNA PORUKA: MamaNecaVo



IZVORNA PORUKA: MamaNecaVo

Fitolat mogu da preporucim svima majkama kao i trudnicama koje planiraju bebu da doje.
Pocela sam ove tablete da pijem 5dana pre termina.
Ono sto je prednost-mleko mi je jurnulo odmah posle porodjaja.A bilo ga je.. Morala sam tufere da nosim,a cinjenica da sam trosila po veliku kutiju tufera dnevno sve govori,
Pri podoj nam je prosao divno-mleka je bilo i vise nego sto treba.
Ujedno,tokom staza dojenja uvek je bio uz mene.
Moram napomenuti da je u sastavu i komorac-idealan za grcice.
Sam osecaj da bebac sisa a mleko uveliko nadlozi je nesto najlepse.Dojenje je dar koji svaka zena treba da oset__i a Fitolat je tu da nam pruzi podrusku u onim prvim,najtezim danima za svaku dojilju.



Ovo je nase tadasnje iskustvo.




< Poruku je uredio marketing RR -- 6.3.2020 17:41:06 >

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here