|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 9:38:40   
mama Jo
Ja bih posebno buraniju nagusto ☺
Meni mama naravila sarme i za danas ☺

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1651
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 9:41:04   
Mala Elena
Pozajmi mi mamu user posted image Kako je to dobro kad ti neko spremi rucak!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1652
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 13:51:49   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: isidora88

Izvadila boraniju i snicle, sad se razmisljam da li napraviti kuvanje ili posebno boraniju nagusto i pohovano meso


Isidora, ovo je meni najbolji recept za boraniju klik ja malo propržim meso, izvadim, pa posle vratim da se krčka u boraniji.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1653
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 14:29:23   
dddaca
Sinoc sam pravila gibanicu, pa je bilo i za dorucak, a rucak smo imali od juce

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1654
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 14:41:42   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Pozajmi mi mamu user posted image Kako je to dobro kad ti neko spremi rucak!


Joj to je kao da sam dobila neku super nagradu na nagradnoj igri 😊😊
Nekako, kad imam dan u kojem ne moram da kuvam to mi je postalo nesto super 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1655
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 14:59:24   
Anck Su Nmaun
Rucak kod mame....freedom user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1656
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 15:03:40   
dddaca

IZVORNA PORUKA: mama Jo


Nekako, kad imam dan u kojem ne moram da kuvam to mi je postalo nesto super 😊


Ovo kao ja da sam pisala user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1657
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 15:37:02   
isidora88
Ana zvuci mi mljac, samo meni M ne jede mleko i pavlaku pa otpadauser posted image
Napravila sam kao kuvanje, i ispalo je preukusno, klinci su se razvalili, vise od mene su pojeliuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1658
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 16:32:11   
Mala Elena
Mi imamo pasulj od juce.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1659
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 17:01:06   
Ana RR
Isidora, mnoooo je ukusno. Ja nisam ljubitelj boranije ali ovako zapečena mi je vrhunska. Probaj nekad, barem za ostale koji jedu mlečno.

A ja sam spremala umućenu čorbu, što kaže moje dete, domaće hamburgere pečene u rerni, dinstano povrće (luk, paprike, pečurke, u paradjz sosu), domaće lepinje, zelena salata sa rotkvicama, za dete kukuruz šećerac.

< Poruku je uredio Ana RR -- 11.11.2017 17:02:16 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1660
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 17:02:37   
madre
Boranija sa pavlakom i jajima, zapecena u rerni i skuvala sam razno povrće ( krompir, sargarepa, brokoli, karfiol, prokelj) ocedila, prelila uljem i zacinom i to zapekla u rerni (ovo sam samo ja jela, moji ovo nisu hteli ni da pomirisuuser posted image )

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1661
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 20:34:41   
Ana RR
Da dodam da sam konačno napravila pumpkin pie iliti američku pitu od bundeve. Mm je već pola smazao user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1662
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 20:57:46   
amelia
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Buritosi.

Ana moze li recept kako i cime pravis buritose? Meni se bas jedu ali nemam neki dobar recept. Cesto mm i ja kupimo kod nekog meksikanca ali ne znam kako da ih sama napravim.

< Poruku je uredio amelia -- 11.11.2017 20:59:49 >


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1663
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 21:01:53   
dunja RR
Ja sam jutros pravila pitu po ovom receptu KLIK, i odlična je, tek sada kontam, evo upravo je krkam. Možda je previše jaja, šta kažete user posted image , još mi stavili 10 domaćih, kaže mm mala su user posted image . Sada sam prvi put zalila pitu jajima i mlekom, i jako je sočna, ali nije vodenasta.

E da, zeznuh se pa nisam koristila malu tepsiju već veliki pleh, pa su mi rolnice došle u jednom redu, sledeći put ću na sprat, bao kao na videu, da složim u dva reda. Ali i ovako je super.



< Poruku je uredio dunja RR -- 11.11.2017 21:04:08 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1664
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 21:05:19   
Ana RR
Amelia, nemam neki poseban recept. U suštini najčešće spremim sa nekim mesom koje i dete voli, tipa piletina, ćuretina, hamburgeri itd. A prilog od povrća po izboru. Propržim tanko sečeni luk sa paprikama i začinima, preliv od npr grčkog jogurta sa vlašcem ili tzatziki, guakamole... pre neki dan sam pravila hamburegere, pravila prilog od luka i paprika, pa sam mazala pavlaku sa vlašcem (malo soli i bibera), kuvani kukuruz, prilog od luka i paprike, složila hamburger isečen na trake, zelena salata i paradajz. To je bukvalno od onog što sam imala u frižideru. Čak sam i tortilje kupila, mrzelo me da ih pravim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1665
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 21:09:54   
Ana RR
Suzi, ja bih od toliko jaja napravila 4 pite user posted image ja ne volim jaja u piti sa sirom, ne prija mi kombinacija, pa onda uvek smanjim ili skroz izbacim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1666
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 21:10:21   
dunja RR
Ne pamtim kada sam je jela ovako spremljenu a i kada sam pravila na ovaj način. Taman htedoh da pitam jel pravite i bez mesa, kada videh da ispod recepta piše da može.

Kako češće pravite, bez mesa ili sa, i koju boraniju koristite, smrznutu?


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: isidora88

Izvadila boraniju i snicle, sad se razmisljam da li napraviti kuvanje ili posebno boraniju nagusto i pohovano meso


Isidora, ovo je meni najbolji recept za boraniju klik ja malo propržim meso, izvadim, pa posle vratim da se krčka u boraniji.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1667
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 21:11:55   
dunja RR
Znala sam user posted image i ja po onim regulare pitama kako inače pravim, ali reko aj da probam i ovako i sada mi se svidelo user posted image

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Suzi, ja bih od toliko jaja napravila 4 pite user posted image ja ne volim jaja u piti sa sirom, ne prija mi kombinacija, pa onda uvek smanjim ili skroz izbacim.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1668
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 21:16:02   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja sam jutros pravila pitu po ovom receptu KLIK, i odlična je, tek sada kontam, evo upravo je krkam. Možda je previše jaja, šta kažete user posted image , još mi stavili 10 domaćih, kaže mm mala su user posted image . Sada sam prvi put zalila pitu jajima i mlekom, i jako je sočna, ali nije vodenasta.

E da, zeznuh se pa nisam koristila malu tepsiju već veliki pleh, pa su mi rolnice došle u jednom redu, sledeći put ću na sprat, bao kao na videu, da složim u dva reda. Ali i ovako je super.



Suzi, meni se bas dopala. Samo sto tek sad vidim koliko si jaja stavilauser posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 11.11.2017 21:17:34 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1669
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 21:16:32   
amelia
Probacu sutra sa mlevenim mesom i povrcem. Ili mozda pronadzem neki bolji recept na netu. user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1670
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 21:17:08   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja sam jutros pravila pitu po ovom receptu KLIK, i odlična je, tek sada kontam, evo upravo je krkam. Možda je previše jaja, šta kažete user posted image , još mi stavili 10 domaćih, kaže mm mala su user posted image . Sada sam prvi put zalila pitu jajima i mlekom, i jako je sočna, ali nije vodenasta.

E da, zeznuh se pa nisam koristila malu tepsiju već veliki pleh, pa su mi rolnice došle u jednom redu, sledeći put ću na sprat, bao kao na videu, da složim u dva reda. Ali i ovako je super.



Suzi, meni se bas dopala. Samo sto tek sad vidim koliko si jaja stavilauser posted image



user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1671
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 21:23:10   
Ana RR
Suzi, ja pravim sa mesom zbog mm, što se mene tiče ne mora. Poslednji put sam pravila sa svinjskim šniclama. Njih sam prvo propržila i izvadila pa u istoj šerpi spremila boraniju, na kraju dodala meso, prelila i ubacila u rernu. Ne da je dobro, nemam reči.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1672
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 21:23:54   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: amelia

Probacu sutra sa mlevenim mesom i povrcem. Ili mozda pronadzem neki bolji recept na netu. user posted image


Ali traži na stranim sajtovima, bolji su recepti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1673
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 21:25:11   
dunja RR
Anči super, a koju boraniju koristiš, smrznutu Frikom ili?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1674
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
11.11.2017 21:25:32   
Ana RR
Da, frikom žutu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Čokoladni kolač sa malinama
Ringerajin kuvar: Ana RR
Šampita
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here