|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majska kRRčma
27.5.2016 20:43:13   
suzi kju
Ja bih radije somersbi ali mi dijeta ne dozvoljava user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Majska kRRčma
27.5.2016 21:01:55   
IvanaSK RR
Ja pijem bezalkoholno pivo user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Majska kRRčma
27.5.2016 21:28:02   
emicaa
Pojedoh kebab i sladoled,sad pijuckam sprite i mrzim samu sebe jer hoću puknem user posted image
Brzo ću i na spavanje jer vjerovatno ni večeras nema puno spavanja.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Majska kRRčma
27.5.2016 21:39:59   
Mala Elena
Valjda ce biti dobra noc!
Ja sam danas pojela Kapri i bas mi je legao iako me je boluckalo grlo.
Sad pijuckam nes i udovoljavam E pa da je istusiram i uspavam bar oko 22h da uhvati rutinu za vrtic.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Majska kRRčma
27.5.2016 22:25:05   
suzi kju
Ivana pivo je super za mleko. Ja sam umela da popijem po čašu posle nadođe mleka ihaj, milina!! user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Majska kRRčma
28.5.2016 7:57:26   
nikiteki
Dobro jutro krcmarice! Jeste li za user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Majska kRRčma
28.5.2016 8:03:00   
suzi kju
Dobro jutro. Kafa upravo skuvana, izvol'te drage!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Majska kRRčma
28.5.2016 8:05:54   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Majska kRRčma
28.5.2016 8:12:53   
Mala Elena
Mali misu, okasnila si...user posted image
Jutro!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Majska kRRčma
28.5.2016 9:33:43   
vocicana
Dobro jutro krcmarice...
Ja sam posle ppiva spavala kao top, beba kao da je i on popio. Sada da vidim stacemo pojesti na danasnji dan, kakva mi je gnjavaza ta kuhinja, sto ne izmisle neke tablete, pa ovo ti je meso, ovo salata...posisas sta holces i cao.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Majska kRRčma
28.5.2016 10:28:49   
mila83
Dobar dan!
Kafa se popila ali moze jos jedna.Kod nas je vrucina,evo spremamo se kod bake u Sm na vikend...veliko dvoriste,vocnjak,milina...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Majska kRRčma
28.5.2016 11:06:57   
nikiteki
Lep provod mila. Ja evo decu izvela napolje dok jos nije jako sunce da se izigraju

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Majska kRRčma
28.5.2016 11:13:47   
suzi kju
Mila lep provod!!! Mi ćemo juna kod mojih malo malo kod muževljevih, neki dan ćemo u banju neku, jedva čekam. Dosadilo mi je ovde, a tamo priroda, dvorište, trava, voćke, uh

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Majska kRRčma
28.5.2016 13:16:36   
branki*
Gde ste,zene!
Evo ja kuliram uz pivce i ne da mi prija!!!deca spavaju,jeeee!
Meni bas fali kuca sa dvoristem,videla sam jednu u oglasima kod nas,oci mi ostale na njoj,ali nista od toga,vec smo kupili stan,ali srce mi pati za kucom i dalhe.
Eto,sad kad sam u krcmi,nigde nikoguser posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 28.5.2016 13:33:00 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Majska kRRčma
28.5.2016 14:51:58   
NadaR
Ćao drugari user posted image

Je l neko za kafu?

user posted image

Moje dijete na trening pa i ja da predahnem . Cijeli dan vježbamo matematiku . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Majska kRRčma
28.5.2016 14:56:00   
emicaa
Dančić i od mene,spavala sam sa T po podne i još nisam došla sebi.Sad trknemo do marketa pa ćemo roštiljati.
Branki i meni fali kuća sa baštom,ma i da je stara koliko hoće nije bitno ali hoću kuću user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Majska kRRčma
28.5.2016 15:12:07   
Mala Elena
I ja mastam o prizemnoj kucici sa velikim dvoristem...
Popih nes sa puno pene i kuglom sladoleda! user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Majska kRRčma
28.5.2016 16:55:01   
mila83
Jao Nado koji merak! Ja sam evo kod moje mame,veliko dvoriste,hlad,i najbolja mamina kafa na svetu! Zelim i vama da uzivate !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Majska kRRčma
28.5.2016 17:28:27   
emicaa
E što sam se sad iznervirala,počeli roštiljati i crče a ovo je drugi put da ga koristimo.Na kraju prebacuj u roštilj tavu da završimo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Majska kRRčma
28.5.2016 18:10:51   
IvanaSK RR
Emice, jel to onaj roštilj sto si kupila muzu? user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Majska kRRčma
28.5.2016 18:24:39   
amelia
Krcmarice hajdete na kafu upravo skuvanauser posted image . Emice joj mogu misliti kako si nervozna nego sta pecete ne nudisuser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Majska kRRčma
28.5.2016 18:27:37   
emicaa
Ivana taj taj,u ponedeljak idemo da zamjenimo,htjeli smo odma danas ali radili su samo do 5.
Amelia ćevapčići,roštiljska ljuta,krilca i šampinjoni user posted image danas je bio roštilj po mom izboru jer ja samo to volim izroštiljano user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Majska kRRčma
28.5.2016 18:29:42   
suzi kju
Pd Emice imate roštilj a od meni dezert čoko mafine, pa izvolite!!!
Za pićence se snađite user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Majska kRRčma
28.5.2016 18:34:09   
amelia
Iskoci ce neko ko ce i picance doneti user posted image . Emice ja mnogo volim krilca a i cevapcici isto uhhh jos kad bih sad stvarno mogla da se posluzim user posted image . O daaa volim i coko mafine user posted image jos kad ih neko drugi napravi..

< Poruku je uredio amelia -- 28.5.2016 18:35:26 >


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Majska kRRčma
28.5.2016 20:00:16   
mila83
Uuuu zene,sto dobro uskocih,i rostilj i mafini,divno! Ja mogu da vam posluzim pivo,kolace sa jagodoma a zavrsavamo i pasulj u kotlicu ! Vece je divno,nije vruce,bas je taman!

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here