|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
24.5.2016 12:49:50   
marketing RR
Zašto je đumbir značajan za mršavljenje?



Svaki tačan odgovor će biti nagrađen sa po jednim bodom a ukoliko niste sigurni u odgovor, pomoć možete potražiti na stranici HERBAFAST KLIK OVDE

< Poruku je uredio marketing RR -- 27.5.2016 12:31:15 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
24.5.2016 13:09:42   
suzi kju
Zato što utiče na povećanje prokrvljenosti u mišićima i povećava stepen iskoristljivosti kiseonika u tkivima i tako dodatno pomaže topljenje masnih naslaga, deluje i kao prirodni suzbijač apetita zbog čega je značajan za proces mršavljenja. Pojačava osećaj sitosti i smanjuje želju za hranom. Poboljšava varenje i stimuliše metabolizam, što dovodi do povećanog sagorevanja kalorija.

< Poruku je uredio suzi kju -- 24.5.2016 13:14:02 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
24.5.2016 13:39:47   
isidora88
Djumbur utiče na povećanje prokrvljenosti u mišićima i povećava stepen iskoristljivosti kiseonika u tkivima i tako dodatno pomaže topljenje masnih naslaga, deluje i kao prirodni suzbijač apetita zbog čega je značajan za proces mršavljenja. Pojačava osećaj sitosti i smanjuje želju za hranom. Poboljšava varenje i stimuliše metabolizam, što dovodi do povećanog sagorevanja kalorija.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
24.5.2016 13:41:05   
nikiteki
Ekstrakt đumbira utiče na povećanje prokrvljenosti u mišićima i povećava stepen iskoristljivosti kiseonika u tkivima i tako dodatno pomaže topljenje masnih naslaga.
Đumbir deluje i kao prirodni suzbijač apetita zbog čega je značajan za proces mršavljenja. Pojačava osećaj sitosti i smanjuje želju za hranom. Poboljšava varenje i stimuliše metabolizam, što dovodi do povećanog sagorevanja kalorija.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
24.5.2016 14:53:27   
Mala Elena
Zato sto utiče na povećanje prokrvljenosti u mišićima i povećava stepen iskoristljivosti kiseonika u tkivima i tako dodatno pomaže topljenje masnih naslaga, deluje i kao prirodni suzbijač apetita zbog čega je značajan za proces mršavljenja. Pojačava osećaj sitosti i smanjuje želju za hranom. Poboljšava varenje i stimuliše metabolizam, što dovodi do povećanog sagorevanja kalorija...

< Poruku je uredio Mala Elena -- 24.5.2016 14:54:30 >

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
25.5.2016 22:25:40   
marketing RR
Ne spavate? :)


Superoksid dismutaza iz Herbafast® gentleman kapsula se dobija iz prirodnog, biljnog izvora kog voća?



Svaki tačan odgovor će biti nagrađen sa po jednim bodom a ukoliko niste sigurni u odgovor, pomoć možete potražiti na stranici HERBAFAST KLIK OVDE

< Poruku je uredio marketing RR -- 27.5.2016 12:31:39 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
26.5.2016 0:02:48   
suzi kju
Dobija se iz ploda DINJE!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
26.5.2016 3:13:26   
isidora88
Iz dinje se dobija

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
26.5.2016 8:27:21   
nikiteki
Dobija se iz dinje.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
26.5.2016 17:02:18   
marketing RR
Šta je detoksikacija, i zašto je bitna?



Svaki tačan odgovor će biti nagrađen sa po jednim bodom a ukoliko niste sigurni u odgovor, pomoć možete potražiti na stranici HERBAFAST KLIK OVDE

< Poruku je uredio marketing RR -- 27.5.2016 12:34:06 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
26.5.2016 17:15:42   
nikiteki
Detoksikacija predstavlja čišćenje organizma od nakupljenih toksina. Detoksikacijom uspostavljamo kiselo-baznu ravnotežu u našem telu.Ovo je veoma važno ako znamo da kiseli sastav u telu pogoduje razvijanju raznih bolesti.
Za zdravlje svakog čoveka dobro bi bilo uraditi detoksikaciju organizma jednom godišnje. Detoksikacija organizma ne predstavlja samo čišćenje organizma od nakupljenih toksina, naprotiv, ona podrazumeva uspostavljanje kiselo-bazne ravnoteže te poboljšanje cirkulacije.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
26.5.2016 17:31:40   
suzi kju
Detoksikacija je eliminacija toksina, štetnih materija iz organizma. Samim tim se gubi potkožno masno tkivo, uništava celulit i postiže se bolji i mlađi izgled kože.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
26.5.2016 18:16:03   
isidora88
Detoksikacija je proces otklanjanja štetnih materija iz organizma. Detoksikacija, kao proces eliminacije toksina iz organizma čini da se naše telo oporavi, obnovi energiju i vitalnost i uspostavi neophodnu ravnotežu.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
27.5.2016 12:00:04   
marketing RR
Bravo dame, super vam ide!

Evo i novog pitanja:

Kako Herbafast® lady utiče na višak vode u organizmu?



Svaki tačan odgovor će biti nagrađen sa po jednim bodom a ukoliko niste sigurni u odgovor, pomoć možete potražiti na stranici HERBAFAST KLIK OVDE

< Poruku je uredio marketing RR -- 27.5.2016 12:31:49 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
27.5.2016 12:21:59   
isidora88
Herbafast® lady kapsula pojačava izbacivanje viška vode koja se nalazi zarobljena u masnim naslagama i celulitu.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
27.5.2016 12:32:12   
nikiteki
Suvi ekstrakt lista koprive iz Herbafast lady kapsula pojačava izbacivanje viška vode koja se nalazi zarobljena u masnim naslagama i celulitu. Na ovaj način se omogućava i ubrzava lipoliza, proces razgradnje masnih naslaga i ubrzava eliminacija toksina iz organizma. Detoksikacijom se gubi potkožno masno tkivo, eliminiše celulit i postiže bolji i mlađi izgled kože. Dodatno, ekstrakt koprive stimuliše rad jetre čime je čišćenje organizma još intenzivnije.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
27.5.2016 12:36:57   
suzi kju
Suvi ekstrakt lista koprive iz herbafast lady kapsula pojačava izbacivanje viška vode koja se nalazi zarobljena u masnim naslagama i celulitu.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
28.5.2016 21:37:05   
marketing RR

Zašto su vlakna bitna kod sagorevanja kalorija?



Svaki tačan odgovor će biti nagrađen sa po jednim bodom a ukoliko niste sigurni u odgovor, pomoć možete potražiti na stranici HERBAFAST KLIK OVDE

< Poruku je uredio marketing RR -- 28.5.2016 21:39:03 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
28.5.2016 21:43:59   
Mala Elena
Superoksid dismutaza iz Herbafast gentleman kapsula se dobija iz prirodnog, biljnog izvora - dinje .

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
28.5.2016 22:13:28   
dddaca

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Krećemoooo :)


Evo prvog pitanja:

Na koji način Herbafast inovativna kombinacija smanjuje višak kilograma?




Herbafast inovativna kombinacija suzbija glad, smanjuje telesnu težinu i eliminiše toksine iz organizma.Zahvaljujući termogenezi ubrzava se metabolizam i pojačava sagorevanje masnih naslaga. Takodje pojačava izbacivanje viška vode koja se nalazi zarobljena u masnim naslagama i celulitu

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
28.5.2016 22:16:11   
dddaca

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Herbafastovanje se nastavlja user posted image

Šta je SOD i zašto ga nazivaju enzimom života?




SOD ILI Superoksid dismutaza je snazan antioksidans i predstavlja prvu liniju odbrane tela od najštetnijih slobodnih radikala koji utiču na pojavu gojaznosti. Enzimom yivota ga nazivaju zbog snaznog antioksidativnog dejstva

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
28.5.2016 22:16:32   
suzi kju
Vlakna posepšuju varenje i od velikog su značaja su za probavni trakt. Treba da predstavljaju obaveznu vrstu namirnica pri svakodnevnom unosu. Većim unosom dijetskih vlakana povećan je i osećaj sitosti, što je svakako od velike pomoći jer će se smanjiti i sam unos kalorija.
Postoje rastvorljiva i nerastvorljiva vlakna. Vlakna vezuju vodu u crevima što i objašnjava njihovo dejstvo na sitost kod čoveka, tako da je bitno unosti ih ali svakako i uz povećan unos vode.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
28.5.2016 22:17:36   
Mala Elena
Herbafast inovativna kombinacija suzbija glad, smanjuje telesnu težinu i eliminiše toksine iz organizma.
Detoksikacijom se gubi potkožno masno tkivo, eliminiše celulit i postiže bolji i mlađi izgled kože.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
28.5.2016 22:18:22   
dddaca

IZVORNA PORUKA: marketing RR


Koja su 2 prirodna sagorevača masti a nalaze se u Herbafast® lady kapsulama?



ekstrakt kapsaicina i crnog bibera


iyvinjavam se sto odgovaram u posebnim porukama na svako pitanje, ne znam kako da sve citiram u jednom postu

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: OSVOJI paket Herbafast lady i Herbafast g...
28.5.2016 22:19:17   
dddaca

IZVORNA PORUKA: marketing RR



Koja su 3 prirodna sagorevača masti a nalaze se u Herbafast® gentleman kapsulama?


ekstrakt kapsaicina, đumbira i crnog bibera

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here