|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crteži
8.7.2015 14:32:44   
amdn
Veselice mi imamo 4 god i lenji smo, decica tog uzrasta bas lepo crtaju, sa dosta detalja, njega je bas tesko naterati da crta, ja se nekad iznenadim sta zna da nacrta.
Mada i mi imamo dosta crteza koje moram fotkati, user posted image

< Poruku je uredio amdn -- 8.7.2015 14:44:10 >

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Crteži
8.7.2015 14:33:47   
veselicaa
Hhahah pada kisa,kakva masta user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Crteži
8.7.2015 14:44:47   
amdn
pa da kad posara mora da se izvuce, zato i ne ucestvujemo na kokursima sa medom

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Crteži
8.7.2015 15:01:13   
mila83
Mali snalazljivac user posted image i videces,odjednom ce pocetilepo dacrta,poceo i moj sin,postavicu vam fotku njegovog bagera.user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Crteži
8.7.2015 15:06:32   
vikiveki
amdn, ne brini se nije lenj,ja u grupi imam dece koja isto tako crtaju sa 5 godina...tako da se ne brini,samo polako,meni je jako bitno to što on za sve što nacrta ima objašnjenje,odmah se setih Malog princa,ako si ga čitala znaćeš o čemu ti govorim...sećaš kako je i on tako na početku crtao

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Crteži
8.7.2015 15:10:35   
mila83

IZVORNA PORUKA: vikiveki

amdn, ne brini se nije lenj,ja u grupi imam dece koja isto tako crtaju sa 5 godina...tako da se ne brini,samo polako,meni je jako bitno to što on za sve što nacrta ima objašnjenje,odmah se setih Malog princa,ako si ga čitala znaćeš o čemu ti govorim...sećaš kako je i on tako na početku crtao


E sad si me odusevila objasnjenjem Viki !Obozavam Malog princa. A ja sam u temi vodene boje napisala amdn,da je to znak inteligentne dece...sa tim objasnjenjima i apstraktnim pojmovima.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Crteži
9.7.2015 10:56:52   
amdn
Viki, Mila hvala a jest Veki objasnila super za Malog princa, Slon u zmiji = sesir,
Juri ima bas za svaki crtez objasnjenje, moracu jos neki da stavim ovde da viditeuser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Crteži
9.7.2015 18:56:56   
aleksandrici
Samo strpljivo i polako.Sve se nauci i zaista je bitno sto ima objasnjenja za sve.user posted image user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Crteži
9.7.2015 20:37:40   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: amdn

Viki, Mila hvala a jest Veki objasnila super za Malog princa, Slon u zmiji = sesir,
Juri ima bas za svaki crtez objasnjenje, moracu jos neki da stavim ovde da viditeuser posted image

Ma već sam rekla,samo ti stavi crtež...ja obožavam kada mi deca objasne šta su nacrtali.Ja u grupi obavezno svako dete pitam šta je tačno na crtežu,i često pored imena i prezimena pišem i objašnjenje.Sećam se prošle god posle onih poplava radili smo razne radionice kako bi se deca oslobodila straha i svega što su preživeli jer imalo je i evakuisane dece.E sećam se jednog dečaka koji je nacrtao crtež na kome se teško šta moglo razaznati.Kada sam ga pitala šta je nacrtao dobila sam celu priču

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Crteži
9.7.2015 20:42:08   
vikiveki
A priča je da je on u jednom uglu nacrtao malu kućicu ,a u njoj njega i mamu,on kako plače a mama ga grli.Izvan kuće je kao reka,tako sam bar ja mislila,a on je rekao da to nije reka nego bara od njegovih suza.Tek u daljini je bila reka a iznad helikopteri koji su trebali da ih spasu(to je verovatno sa TV a pokupio).
Evo i sada se naježim kada se setim tog njegovog objašnjenja,verujte mi ,jedva sam se onda uzdržala da ne zaplačem

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Crteži
9.7.2015 21:47:08   
aleksandrici
Deca su ukras sveta.Sta god da urade ili nacrtaju u tom uzrastu je vrlo zanimljivo i interesantno.Ja cuvam crteze,zalepljene na ormarima sa unutrsasnje strane i divna je uspomena,verujte mi.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Crteži
9.7.2015 22:06:32   
vikiveki
user posted image imam i ja čitavu kutiju njihovih crteža iz vrtića

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Crteži
9.7.2015 23:52:18   
mila83

IZVORNA PORUKA: vikiveki

A priča je da je on u jednom uglu nacrtao malu kućicu ,a u njoj njega i mamu,on kako plače a mama ga grli.Izvan kuće je kao reka,tako sam bar ja mislila,a on je rekao da to nije reka nego bara od njegovih suza.Tek u daljini je bila reka a iznad helikopteri koji su trebali da ih spasu(to je verovatno sa TV a pokupio).
Evo i sada se naježim kada se setim tog njegovog objašnjenja,verujte mi ,jedva sam se onda uzdržala da ne zaplačem


Dusa mala ! I moji klinci su imali u vrticu likovni rad na tu temu,slikala sam Mimin crtez sa panoa,kad ga nadjem,stavicu vam...sta sve prolazi kroz te male glave u tim situacijama...

a o cuvanju crteza iz vrtica,ne smem da pocnem.Nekoliko fascikli imam,ne cuvam sve,pravim izbor.Ali ima ih posvuda user posted image svi su mi dragi.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Crteži
10.7.2015 7:52:07   
vikiveki
Ja se teško odlučujem da ih selektujem,pa ih sve čuvam,i trudim se da na svakom crtežu napišem kada su ga crtali,a na onima iz vrtića ako nema zapisan datum ,ja makar zapišem god.Veoma je zanimljivo porediti ko je kako od njih troje crtao

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Crteži
28.9.2015 2:13:15   
dunja RR
Drage mame, imam pitanje, nema veze baš sa crtanjem-crtanjem, ali mi treba savet, gde ste kupovale prve bojice za mališane?
Trebaju mi prema savetu logopeda debele bojice da dam bebcu da škraba. Debele, pretpostavljam da se ne bi povredio ..
I još, po čemu da mu dam da škraba, po papiru ili da nabavim neku tablu?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Crteži
28.9.2015 9:56:59   
branki*
debele,bice mu lakse da ih drzi,njihovi prsti su nespretni.pogledaj u knjizarama..daj i po papiru,a imaju i one plasticne table po kojima pises,pa kad povuces ono se obrise,pa opet pises,mozes i to da mu uzmes.user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Crteži
28.9.2015 14:13:53   
mila83

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Drage mame, imam pitanje, nema veze baš sa crtanjem-crtanjem, ali mi treba savet, gde ste kupovale prve bojice za mališane?
Trebaju mi prema savetu logopeda debele bojice da dam bebcu da škraba. Debele, pretpostavljam da se ne bi povredio ..
I još, po čemu da mu dam da škraba, po papiru ili da nabavim neku tablu?


OVE
te su odlicne,debele,trostrane,lakse im je drzati a i odmah se uce pravilno koristiti bojice, i jako su lepe boje.J asam bas zadovoljna.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Crteži
26.10.2016 22:15:15   
lesica
E tako!

Objasnio čovek KLIK user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Crteži
26.10.2016 22:31:30   
choopa choops
Jao strava!user posted image

Ali žirafa????!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Crteži
26.10.2016 22:33:34   
choopa choops
A zaboravih da napišem...MM neki dan dolazili doktorica i medicinski brat da mu daju injekciju jer ga boli kičma. L sva pod utiskom cijeli dan i na kraju nacrta cijelu situaciju. Možete da zamislite crtež na kome MM leži a pored njega medicinski brat stoji i drži ogromnu duguljastu stvar u nivou muževih kukova! Umirali smo od smijeha MM i ja user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Crteži
26.10.2016 22:35:43   
lesica
Žirafa je hit nad hitovima user posted image

A ti Čupo, daj taj crtež user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Crteži
26.10.2016 22:36:37   
mali_mis
user posted image user posted image

Juce se A. naljutio na mene i moju mamu, i nacrtao je sebe, i mamu i babu, i onda nas je fino izvrljao user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Crteži
26.10.2016 22:38:50   
dijana1*
Meni je i auto hituser posted image
Cupo bio bi to zanimljiv crtezuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Crteži
26.10.2016 23:08:56   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Žirafa je hit nad hitovima user posted image

A ti Čupo, daj taj crtež user posted image


Mala je zaspala, a L ga je nacrtala na jednoj kutiji u sobi. Ako se sjetim sutra, slikaću user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Crteži
27.10.2016 7:56:04   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: lesica RR

E tako!

Objasnio čovek KLIK user posted image user posted image user posted image

Hahaha zebra i slon su mi najjaci user posted image zuser posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here