|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 8:38:47   
IvanaSK RR
Juhu, ja se vratila u krevet , nisam ni kuvala kafu. Cim sam videla da maca sklapa oči, šmugnuh i ja. I odspavala do osam. Nije ni kenjkala, ma, ne mogu da verujem.
E, sad bih troduplu kafuuser posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 9:25:54   
wivern
Kako mrzim kad nakucam post i zaboravim da ga kompiram (hahahahahahahahahahahahaha ova greska je nastala iz cistog besa )user posted image pa me izbaci user posted image user posted image

I ja pijem kafu, ostavila M u vrticu, uspela da iskamcim resenje o ostavinskoj i sad da trcim u banku da menjam racune.
Pa od ponedeljka redom APR, knjigovodja, registracija....

< Poruku je uredio wivern RR -- 29.7.2016 9:26:52 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 9:35:30   
branki*
Ako si,ivana!
Wiv,konacno,super!
Bilo bi dobro kad bi ova moja odremala malo sad...u pola 11 opet idemo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 9:41:32   
Khaleesi
Joj Wiv bas imas posla...user posted image
Ja sad skuvala sok od sljive za bebu, rasirila ves a ona vec pisti ne znam sta hoce sada... Samo pistiuser posted image
Ivana ako si, i ja bih u krevet da hoce vristolina da legne malo ali tek za sat sat i po ce....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 9:50:12   
wivern
Khaleese kad spomenu sljive dade mi ideju da se sledece nedelje okusam u pravljenju knedli sa sljivama user posted image

Branki tebi sa takvim tempom ne treba dijeta, dobro je da imas i tih 20kg koliko imas.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 9:54:21   
veselicaa
Jutro 😴
Pijem kafu,nista nisam spavala sinoc ustala sa glavoboljom i uzasnim raspolozenjem.Posle 12 saznajem kada mi je A na programu za operaciju.Vec me hvata panika,strah,bes,ljutnja i sve sto sam spremala sebe psihicki ovih meseci polako pada u vodu.A moram zbog nje da se drzim i da joj odrzavam raspolozenje.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 9:57:22   
branki*

IZVORNA PORUKA: wivern RR



Branki tebi sa takvim tempom ne treba dijeta, dobro je da imas i tih 20kg koliko imas.

user posted image haha,ja vec razmisljam da ako ne jedem do svadbe,mozda mi bude haljina siroka,a to ne bih volelauser posted image ali,dzaba,to je jace od mene,jednostavno onaj osecaj kad potrcim,a osetim da mi se tresu butine,pa iz koze bih iskocila momentalnouser posted image hocu da imam 15 kila kao tiuser posted image
A,sto se tice knedli,imas na rr super recept,ja sam kao pocetnik po njemu pravila,fenomenalne suuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 9:59:03   
branki*
Leleee,preterah sa smajlijimauser posted image necu vise!
Veselice,drzim palceve,bice sve ok😘

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 10:06:02   
Khaleesi
Veselice, ne brini bice ok, polako nemoj zbog beb da se nerviras...
Wiv, ja slucajno kupila prekjuce sljive, a beba voli sokic onaj kupovni od aljive, i ja gledam gledam, pa kilo sljive je 50 din, toliko i onaj minijaturni sokic... I od 4 sljive ja napravim 2,5 dl sokica pije dva dana, jos je i 3 puta gusci od kupovnog... Znaci oni litar soka naprave od 2 sljive user posted image user posted image user posted image
Joj Branki to sa butinama vaku zenu nervira...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 11:00:31   
IvanaSK RR
Veselice, bice sve u redu, nemoj da se sekiras. Kakav ti je pritisak u trudnoći?
Ja prala kosu, ako sretnem Wiv na radnom mestu da joj budem lepa i mirisljava Hahahahah
Wiv, dobro je da se nesto pokrenulo!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 11:14:09   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image
Ja oribala kolica..pa me krenula pa oribala citavu koznu garnituru i police user posted image
sad mislim na koji nacin da spremam pileca prsa....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 12:54:54   
branki*
Zene,ja sam se toliko nesto smlatila i umorila,da ne mogu da se pokrenem,samo bih lezala..joj,da mi je makar satuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 12:59:09   
IvanaSK RR
Branki, daj decu, ti odmori!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 13:04:26   
Khaleesi
Ja ceo dan radim, sad sam sela malo... Kafica i posle opet u krug...user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 13:08:23   
veselicaa
U sredu mi se operise A u utorak nas primaju u bolnicu.
Ivana uglavnom mi je nizak pritisak ali ga redovno pratim,muz mi je medicinski radnik pa vodi racuna o tome.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 13:09:00   
branki*

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Branki, daj decu, ti odmori!

Ivana,draga,hvala😘samo ti ovi moji jos faleuser posted image cirkus!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 13:14:59   
IvanaSK RR
Veselice, ja to sad pitam zbog mog pritiska :) Meni je isto bio nizak, uglavnom. Ili normalan. I kad sam imala glavobolje Suzi i Maraj mi rekle da je mozda visok pritisak, ja rekoh jok, nije. Na kraju se ispostavilo da jeste od toga. :)
Branki, njima nebi bilo zanimljivo sa mnom i bebom, ali sin bi ih super animirao user posted image
Kad se vrati od babe i dede, eto prilike :) a mozemo i na bazen. Ti i moja maca spavajte, mi idemo u vodu user posted image
P. S. I da jedes, nesto :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 13:42:30   
vocicana
Uh ala ste se raspisaleee
Branki, ja sam koma, ustajem da se ne ponavljam vise, rano zorski, jos je mrak bio napolju kada sam se probudila. Katastrofa. Ni za sta nisam. MM sutra ide za CG da uzme cerku, pa sa njom na Zlatibor 6 dana, pa tek onda dolazi kuci. Bas ce mi nedostajatiuser posted image , vec sam otplakala turu.
Za prsa ne znam sta d a ti kazem Anck, imas sto nacina, napravimalo rize, sa crnim lukom i sragarepom, a piletinu na kockice, pa malo susama, crvene paprike, soja sos ako volite i divota, salatica i to je to. Divan rucak, najvise takve stvari volim.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 15:26:16   
branki*
Ja isto ustala jutros u sest,ajd sto sam ustala u sest,nego sam se pet puta budila,jer ova mala sisa i inda iscepkan san totalno i tako stalno.pa,ti izdrzi.jos kad me ovo vreme smlati...no,dobro.bices sama sa D?ma,izguracete vi to,lavovi ste!
Uh,bazen,bas mi se ide!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 15:34:37   
NadaR


Gdje ste drugari user posted image

Pije li neko kafu ? Popodnevnu srknem oko 5 ali danas poranih . Ubi me ovo vrijeme , toliko sam kilava i umorna user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 15:41:41   
amelia
Ja kuvam kafu a jos ni rucala nisam. Imam jos jednu turu vesa da rasirim. Pa da se pakujem. Jedva se na nogama drzim. user posted image vazno da je Ayan odradio svoje. Tj jeo je i kakio i sad samo kmeci. Hoce daga uzmem a ja neznam gde mi je glava koliko posla imam Boze kako cu zavrsiti sve pitam se...

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 16:01:33   
Anck Su Nmaun
Uhh smuckala sam diivan rucak, moram da se pohvalim, a deca naravno filozofiraju user posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 16:04:57   
Sanjalicaaa
Moje dete danas nikako da zaspi, samo kenka. Ne znam sta da mu radim.
Ovo vreme je bas tesko, nije ni cudo sto su svi bljak.
Mi cemo kasnije u skitnju.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 16:44:15   
IvanaSK RR
Amelia, ti si sebi bas napravila posao user posted image
I moja je ceo dan nervozna, vristalina.
Branki, bazen ti je vrloooo blizu :)

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
29.7.2016 16:53:01   
branki*
Znam,bila sam na o!impu sa bratom.misli!a sam da idem i sama,ali sam odustala,ne moze jedan odrastao sa njih dvoje.i nervira me sto je vc bas daleko od bazena,skroz na pocetku.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here