|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 13:51:33   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

i stojim iza toga da su nam mozgovi isprani i to pravo ... zar se mi i dalje osjećamo ugroženo i neravnopravno?????????????????????? Zašto???? mene to zanima ??? pa ako nije problem da čujem 





Ja se uopšte ne osećam neravnopravno! naprotiv, smatram da je previše bitnih odluka baš na mojim leđima!

Takođe,upravo tako!!!
Eto i ja sam postavila isto pitanje,nisam vidjela Vuletov postuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 13:51:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

on ne ceka mene da se vratim sa puta i do tada da spava u prljavoj posteljini, nego je sam zameni.


ama Lilika to sam i rekla ...neće ni on mene čekati da je ja promijenim ako sam ja negdje, isto ako je on negdje na putu ja ću i cijev u podu promijeniti neću ga čekati da se vratim.

Eugi slažem se da smo jače , i zato i oni budu uspješniji jer ih mi filujemo, pa sam se trebamo osvrnuti pa pogledati da zaista je na mjestu ona "da iza svakog uspješnog muškarca stoji žena"

i da Tasho ja se ne osjećam ni ugroženom, ni rijetkom vrstom meni je super

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 13:54:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

i stojim iza toga da su nam mozgovi isprani i to pravo ... zar se mi i dalje osjećamo ugroženo i neravnopravno?????????????????????? Zašto???? mene to zanima ??? pa ako nije problem da čujem 





Ja se uopšte ne osećam neravnopravno! naprotiv, smatram da je previše bitnih odluka baš na mojim leđima!

Takođe,upravo tako!!!
Eto i ja sam postavila isto pitanje,nisam vidjela Vuletov postuser posted image



Dopisah malo u taj post. user posted image  To jeste neravnopravnost, ali u neku drugu stranu! user posted image  Naime, bilo bi pravilnije da sam napisala  da se ne osećam ugroženo, omalovaženo!

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 13:59:22   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.




Eugi slažem se da smo jače , i zato i oni budu uspješniji jer ih mi filujemo, pa sam se trebamo osvrnuti pa pogledati da zaista je na mjestu ona "da iza svakog uspješnog muškarca stoji žena"





Oh yes... ali i iza neuspešnog... Žensko može itekako s*ebti stvar.
Mi smo vladari iz senke, ako znaš na šta mislim.. Jovanka Broz, Mira Milošević, Carica Milica...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 14:03:19   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

i stojim iza toga da su nam mozgovi isprani i to pravo ... zar se mi i dalje osjećamo ugroženo i neravnopravno?????????????????????? Zašto???? mene to zanima ??? pa ako nije problem da čujem 





Ja se uopšte ne osećam neravnopravno! naprotiv, smatram da je previše bitnih odluka baš na mojim leđima!

Takođe,upravo tako!!!
Eto i ja sam postavila isto pitanje,nisam vidjela Vuletov postuser posted image



Dopisah malo u taj post. user posted image  To jeste neravnopravnost, ali u neku drugu stranu! user posted image  Naime, bilo bi pravilnije da sam napisala  da se ne osećam ugroženo, omalovaženo!

...i da se mogu uvijek osloniti na svog muškarca kad imam problem ili nedoumicuuser posted image
Što se tiče zajednice,pa žene imaju sva prava kao muškarci,a koliko se one bore da im bude onako kako žele to je druga stvar!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 14:03:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.




Eugi slažem se da smo jače , i zato i oni budu uspješniji jer ih mi filujemo, pa sam se trebamo osvrnuti pa pogledati da zaista je na mjestu ona "da iza svakog uspješnog muškarca stoji žena"





Oh yes... ali i iza neuspešnog... Žensko može itekako s*ebti stvar.
Mi smo vladari iz senke, ako znaš na šta mislim.. Jovanka Broz, Mira Milošević, Carica Milica...



znam ... nabrojali si sasvim dovoljno... naravno i iza neuspiješnog razlog...zvocanje...kinjenje( oooo...itekako žene znaju da sjeuser posted image muškaraca svojim zvocanjem), jednostavno treba biti mudra, pametna...prešutjeti u pravom momentu, prižiti podršku (afera Clinton kad mu je ona malo popuuser posted image )

jedino što mogu reći jeste da je ženama jako jako teško sve to postići

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 14:05:57   
LillyT
U mediteranskim kulturama je taj matrijarhat bas izrazen. Npr. jedan Italijan moze da se kurva koliko hoce, da radi ne znam ni ja sta, ali kada zena podvikne i kada njoj dodje na ispovest, gotov je, manji od makovog zrna. To je prica jednog poznanika, kod koga je taj porodicni odnos jako izrazen. Njemu je zena kraljica, doterana kao zvezda, ali, kako se on ponasqa bez nje, nije za komentra. Medjutim, kada su zajdno, ma boljeg muza od njega nema. njegova mama je issto prava dama, a tata ko tata, veseli Italijan, kontam da je i on svstario kojekude. Eto, sada odoh na drugu stranu, skorz izvan teme, ali eugenija me inspirisala user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 14:07:53   
Anoniman
Lillyka dobro si se sjetila talijančića ... ma ženske su zmajčeki tamo 

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 14:10:15   
Anoniman


... e vala i kod nas žene kako umeju od dinara da naprave dva! pa i da izgledaju i lepo i negovano i raspoloženo (ako im možda nije do života),  ma ima i da mi da celu tu platu na uvid ko mu *ebe user posted image , pa će biti i njemu dobro! popuser posted image sam....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 14:11:29   
Lu
Talijani se kurvaju ali i talijanke(normalno,jel pa s kim se kurvaju muškarciuser posted image ) i uvijek viču i galame jedni na druge...ma oni su opičeni ali su mi simpauser posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 14:11:45   
Anoniman
naravno Kaliopi da se zna koje glavni ...samo mu šakom o hastal user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 14:12:01   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Lillyka dobro si se sjetila talijančića ... ma ženske su zmajčeki tamo 

A tek Madjariceuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 14:14:08   
Anoniman
ma nije ni nama mane dajte ba ... kad mi podvrisnemo trese se sve 

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 14:16:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

naravno Kaliopi da se zna koje glavni ...samo mu šakom o hastal user posted image




ma samo ga pogledam i sav se zaledi  user posted image

ma hajde , pa za 2 godine plafon ću zarađivati više nego on, sve će to na gomilu...ma nisam ni ja više pametna.. čitam sve ove postove, kako reče eugi sva sam se zamrsila... na kraju sve je individualno.... bitna je ljubav , žene, i sex naravno  ... i u to ime - http://www.youtube.com/watch?v=KEvtWMObp28  user posted image user posted image user posted image toliko od mene....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 14:20:30   
buhla
IZVORNA PORUKA: kaliopi

i u to ime - http://www.youtube.com/watch?v=KEvtWMObp28  user posted image user posted image user posted image toliko od mene....


hm sta li si ti ovo postavila, posto ne mogu da vidim, kad kliknem na stranici se pojavi The URL contained a malformed video ID.



_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 14:21:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic


IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Lillyka dobro si se sjetila talijančića ... ma ženske su zmajčeki tamo 

A tek Madjariceuser posted image


Šta sa njima? user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 14:23:54   
Anoniman



user posted image aj staviću u Muzika da me ne išibaju user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 14:25:00   
Lu
IZVORNA PORUKA: kaliopi

... na kraju sve je individualno.... bitna je ljubav , žene, i sex naravno  ...


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 14:26:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: kaliopi

... na kraju sve je individualno.... bitna je ljubav , žene, i sex naravno  ...


user posted image


Obraća se nama...

"Žene, bitna je ljubav i sex naravno..." (drugačije napisano)

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 14:29:26   
Anoniman
nisam imala nameru da vas zbunim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 14:37:15   
Lu
IZVORNA PORUKA: kaliopi

nisam imala nameru da vas zbunim user posted image

Pomislih na trenutak da si TRANDŽAuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 17:32:13   
Anoniman
DJE JE TRANDZA, KO JE TRANDZA????????

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 18:58:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: kaliopi

nisam imala nameru da vas zbunim user posted image

Pomislih na trenutak da si TRANDŽAuser posted image


IZVORNA PORUKA: Diabla

DJE JE TRANDZA, KO JE TRANDZA????????



user posted image user posted image user posted image user posted image   joj, umreću .... ne bih ja menjala onu moju žensku stvar ....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 23:46:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Diabla

DJE JE TRANDZA, KO JE TRANDZA????????


A ženo ti ne odustaješ da saznaš ko je trandža, jel? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Ravnopravnost polova
19.11.2017 12:30:21   
mama Jo
😂😂
Kakav razgovor, sjajno 😂

Ma nikada mi necemo biti ravnopravni, izes i pricu o tome da zene mogu sve, zene treba kao muskarci i bla, bla, bla...
Do cega smo dosli?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here