|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avgustovska RR plaza
22.8.2016 10:25:15   
mali_mis
Vreme je stvarno user posted image
Mozda ako me prodje glavobolja, obujem A. gumene cizme i pravac Bas dzabe (ionako mi je tu iza coska) da vidim to snizenje, mada u poslednje vreme nisam ocarana kako je sasiveno, opara se dok kazes keks. Ajd sto se opara, nego mi se napravila rupica na rukavu ispod lakta user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Avgustovska RR plaza
22.8.2016 11:00:20   
wivern
Dajte alkohol.. Pusi mi se glava...
Mrzim kad mi neko kaze jedno a onda sa pravi blesav kako mi je rekao nesto drugo...
Jedva čekam slobodan dan, a onda ću dobro razmisliti koliko još dajem sebi fore da radim ovde.
Trco blago vama kad je lepo vreme, ovde potop i hladno.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Avgustovska RR plaza
22.8.2016 11:07:20   
Anck Su Nmaun
Uhh al bih spavala..ovo vreme nije ni za sta drugo!

Sad sam lepo zakazala dezinsekciju za sredu, dosta mi je vise ovih napasti, ne spavam normalno od njih user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Avgustovska RR plaza
22.8.2016 11:43:24   
IvanaSK RR
Wiv, nije bas kako je trebalo biti?
Anck, kako ide dezinsekcija i beba?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Avgustovska RR plaza
22.8.2016 12:19:07   
mamin mish
Halooo zene!
Samo da vam mahnem. Dugo me nije bilo. Prosli godisnji odmori i guzva na poslu sad cu valjda imati vise vremena i da se druzim sa vama.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Avgustovska RR plaza
22.8.2016 12:50:19   
wivern

IZVORNA PORUKA: IvanaSK
Wiv, nije bas kako je trebalo biti?



Ahahahahahah, bas. Trebalo je samo biti bez svakodnevnih prekovremenih. Ali to u Srbiji izgleda ne postoji.
Neka ispadam lenstina i neradnik po 100 puta ali ne zelim da radim svaki dan prekovremeno, ni za koje pare.
Zelim da imam vremena za sebe, tacka.
Zeznuh se malopre i izasla da setam psa u kratkim rukavima...skocanjila sam se user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Avgustovska RR plaza
22.8.2016 12:54:28   
IvanaSK RR
Pa, i ja sam onda od tih neradnika. Koliko god je potreban novac, potrebno je vreme bez posla.
Koje ti kuče imaš?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Avgustovska RR plaza
23.8.2016 7:41:31   
mali_mis
Jutro user posted image

I ja sam neradnik, em nikakve plate, em prekovremeni retko kad placen.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Avgustovska RR plaza
23.8.2016 7:51:18   
vocicana
Ja cu prvo posluziti kafu. Dobro jutro.
Kod nas je prekovremeni rad podrazumevana stvar narocito ako nam dodje trovanje, udar groma, struje, slucajna trovanja. Svasta se desava, ali kada imate neodgovorne kolege, ljude koji se ponasaju apsolutno nedolicno, neodgovorno i nezrelo a pritom imaju 44 godine, onda popijete kaznu i naguze vas( da izvinete) da radite 12 sati.
E to je onda za mene za kaznu, da se posalje na odeljenje sa natezim bolesnicima, da radi 12 sati,sama u smeni! JUce sam se jako iznervirala kada sam cula za novosti u svom kolektivu.
Zato ne treba raditi prekovremno, treba imativremena za sebe, u ovoj zemlji apsolutno, jer se niiti ceni, niti placa! Pih, kakva katastrofa

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Avgustovska RR plaza
23.8.2016 8:10:40   
Trcosava
Voci uzimam fuka samo ako je ratluk uz nju user posted image

Ovaj mali otegnuo noćas 12 sati neprekidnog sna. Otkinuo se od spavanja!!!!

Za prekovremeni ću da ćutim user posted image mislim radi se i ovde po 10 sati.. kako će biti kad ode studentarija pojma nemam.... Nema nas dovoljno ni ovako, a kako će posle biti.. Ja sam pukla prvo u subotu, a onda i u nedelju. Sreća pa jedna vođa smene me kapira, tj videla je da me dotaklo kad je uleteo upravnik u kuhinju i krenuo da puni sve živo... I kaže nemoj da te dotačinje, na jedno uvo uđe, na drugo izađe. I ajd, ok ja ću to da iskuliram, ali bre ne mogu da iskuliram kad u kuhinju dobijem ljude koji ne znaju da rade. kuhinja se tad sruši. No jbg... neću mislim o poslu na slodobne dane user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Avgustovska RR plaza
23.8.2016 8:17:37   
vocicana
Ratluk se podrazumeva. Bravo za spavanje,
A da znas davno sam se naucila da mi na jedno udje, na drugo izadje. Ni manje firme ni vise sefova. Verujem da je padanje na nos od posla, ali sta ako se pogresi, pa zivi smo ljudi, svi gresimo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Avgustovska RR plaza
23.8.2016 8:28:43   
Sanjica26 RR
A nemamo pravo da pogresimo, a ne daj Boze da se suprostavis. U ovoj nasoj zemlji ne smes ni svoje misljenje da iskazes da te ne "nokautiraju".

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Avgustovska RR plaza
23.8.2016 9:58:13   
wivern
Ivana imam srpskog iliti balkanakog gonica.
Ja cu kafu ali bez ratluka user posted image , bljaks user posted image

E, umalo da zaboravim. Jutros stavim M na nosu, i on naravno ne uradi nista. Ali zato na putu od wc-a tj nose do sobe se tako ukenja u pidzamu da je bio sav zamazan user posted image
Lepo mi je poceo dan, nema sta. :)))))

< Poruku je uredio wivern RR -- 23.8.2016 10:01:42 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Avgustovska RR plaza
23.8.2016 10:07:14   
IvanaSK RR
Jutro.
Wiv, oni su preslatki!
Ja cu vise izludeti od ovog sisanja, kako je stavim na grudi, ona vristi. Mislim da cu praviti zurku kad prestane sisanje!
Izvinjavam se na off-u!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Avgustovska RR plaza
23.8.2016 10:19:02   
wivern
Ahahahahahah, Ivana a mi tek mesec dana ne sikimo ni uvece vise user posted image
Mene ovo idiotsko vreme unervozi. Cim moram da blacim jakne, dzempere i ostalo nije mi dobro.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Avgustovska RR plaza
23.8.2016 10:45:05   
IvanaSK RR
Wiv, imate dobar stazuser posted image
Ma, ja ludim, preznojim se milion puta dok ona pocne da sisa. I jos zaspi na grudima, pa budi je, ona nece, onda opet u dreku aaaaaa
Ni ja ne volem da se oblacim, zimogrozljiva sam i natrontam se, pa licim na lopticu!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Avgustovska RR plaza
23.8.2016 11:22:01   
Ana RR
Ćao devojke! Grozno vreme, pravo novembarsko. Sitna kiša pada, ne mili mi se da izađem iz kuće. Kad samo pomislim na posao, povraća mi se.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Avgustovska RR plaza
23.8.2016 12:09:03   
wivern
Vreme je skandalozno. Leto kao da nismo ni imali.
Trebalo bi da krenem da sredjujem stan a tako me mrzi. Užas.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Avgustovska RR plaza
23.8.2016 15:48:03   
Khaleesi
Pozdrav mame...
Ja ceo dan nisam stala,ves,usisavanje, ribanje podova,rucak, rasklanjanj.... nema kraja.... Poslw idemo da vidimo nove gume da kupimo i nesto za frizider, skroz smo ga isprazniliuser posted image
Meni je vreme ok, ja volim kad je kisno user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Avgustovska RR plaza
23.8.2016 22:09:15   
branki*
Zenske,evo i mene konacno na plaziuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Avgustovska RR plaza
23.8.2016 22:33:27   
bubulence
Dobro vece drugarice, kako ste mi?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Avgustovska RR plaza
24.8.2016 7:41:30   
mali_mis
Jutro user posted image
bubi nema te user posted image
vreme kao malo bolje nego juce, ne volim ja sparinu i kad je tesko vreme da ne mozes disati, ali ovo sad ova kisurina i spic kad mu nije vreme jos manje volim.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Avgustovska RR plaza
24.8.2016 7:48:55   
vocicana
Dobro jutro.
Ovo vreme me asocira na Holandiju i proslu godinu kada sam otputovala, kako je mocno bilo, ovde 50 stepeni, a tamo, lepota, malo vetra, kise, pa malo sunca, ali daleko od onog pakla ovde. Kako sam se nadisala najlepseg vazduha na svetu!
MOze coffee, pa da radimo nesto pametno danas. Juce stala nisam, odvalila sam se od poslova raznog tipa.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Avgustovska RR plaza
24.8.2016 8:37:01   
Anck Su Nmaun
Dobro jutro

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Anck, kako ide dezinsekcija i beba?


Rekose da nista ne smeta, ni za bebu, ni za decu... jedino da ne ribamo 15- tak dana, s obzirom da sutra putujemo ( a trebali smo danas) taman.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Avgustovska RR plaza
24.8.2016 9:31:24   
IvanaSK RR
Anck, ipak idete na odmor?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here