|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avgustovska RR plaza
28.8.2016 14:42:22   
eca89
Ja udjem da me zelja mineuser posted image !
Za djecu nije strasno, a kvalitetna im je garderoba.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Avgustovska RR plaza
28.8.2016 14:55:46   
emicaa
Za djecu pojma nemam,nisam znala ni da imaju dječije user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Avgustovska RR plaza
28.8.2016 21:01:54   
branki*
Eco,ja nesto ne mogu da otvorim jaknu,samo mi pokazuje naslovnu.
Emice,bravo za svekrvu,ali bzv za godisnji.iskombinujte nesto,da budete svi zajedno.
Wiv,draga,da te zagrlim,joooj,ti si premorena,da bar mozes malo tereta da prebacis na necija tudja pleca..
Mi bili na bazenu,okupali se,jeli,deca sad zaspala,ja nesto ko usporen film sam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Avgustovska RR plaza
28.8.2016 21:42:36   
vocicana
Drage moje, sada bi mogli da popijemo po pivce, sa limunom, ja cu seslogirati od umora!. Brankiuser posted image
Emice, pogledaj slike u messinger-u, da vidis moju preporuku. Msm da ces biti zadovoljna. Uzivaj u nemackoj nabavci. Ih, sto nemam prilike da se ja opustim, kao sto sam ti rekla, tacno bi znala gde da odem i sta da kupimuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Avgustovska RR plaza
28.8.2016 23:26:08   
wivern
Ja cu sad da drmnem 'ladan somersbi.
Mrtva sam, sad stigoh kuci.
Eco znam da ce proci, ali pravo da ti kazem boli me uvo sto ce proci kad budem imala 70 godina. Ja sad treba da zivim a u srbiji ne mogu da stignem ni dete da vidjam od posla a ne da zivim.
Da me ne shvatis pogresno, muka mi je vise od tesenja. Zelim sad da olaksam sebi i da ugodim.
I zato cu veceras raditi izvestaje opet do pola 2 user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Avgustovska RR plaza
28.8.2016 23:40:06   
Khaleesi
Pozdrav zene ....
Ceo dan tupkam,noge ne osecam... haos...
Radujem se ovom moru sto dolazi...
Emice bas lepo sto je sve proslo i sad ste ok .

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2016 7:37:04   
Modessty
Dobro jutro! Ništa nisam spavala. Ovo moje malo dete počelo da se budi noću. Vrti se po krevetu, traži sok i vodu, nije mi jasno šta mu je?!
Neko reče počinje škola... Ja krećem u prvi razred u četvrtak user posted image I umirem od treme i uzbuđenja i straha, sve pomešano!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2016 7:53:44   
mali_mis
Jutro user posted image
Juce mi mm rekao kakav sajt hoce da mu napravim, a meni prvi put. I to kao imam fore do 16. pa cu onda da mu "prezentujem" user posted image Makar vezbam ono sto naucim, i nije mi dosadno user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2016 8:08:12   
Modessty
user posted image mišu i samo napred! Šta radiš?joomlu ili nešto drugo?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2016 8:14:39   
mali_mis
html i css user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2016 9:24:16   
Modessty
ooo pa ti si opasno ušla u programerske vode user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2016 9:30:02   
vocicana
Bravo Mishuuser posted image
Mod, neka je srecan pocetak, verujem da si uzbudjena, sva se najezim od pomisli u najpozitivnijem smislu.
Dobro jutro plazne zenske, lep dan, samo sto me sunce ne pece...otisao mi je moj ptic jutros u Holandiju, toliko sam bila tuzna. Ali ovaj bljesak u krevetu pored mene, sada mi je sreca najveca pa me njegov osmejak i ovo ravnoerno disanje greju kao sto sunaca...
Stavljam kafu, imam i strudlu sa makom.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2016 9:50:28   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: Modessty

ooo pa ti si opasno ušla u programerske vode user posted image


Trudim se user posted image
Da sam pre 15 godina znala da me to zanima i cini me zadovoljnom, gde bi mi bio kraj user posted image Al nikad nije kasno...da se ljubi strasno user posted image
Odosmo malo u setnju, da provetrim misli.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2016 9:52:04   
IvanaSK RR
Misu, bravo user posted image kao što kažeš, nikad nije kasno :)
Mod, mi krecemo u treci razreduser posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2016 11:39:59   
Khaleesi
Misu bas lepo. Meni jw to sa programima bilo uvek zanimljivo ali nikad dalke od worda nisam stigla...user posted image jesi sama ili kurs nwki kako? Bas me zanima...
Ja jedva uspavala ovu deratorku malo...
Rekla mi je drugarica da drugom polovinom avgusta cveta ambrozija . Pojma nisam imala. I povezem to i sto mi beba pocrveni i dobije koprivnjacu u parku... Tri dana nismo iali u taj park, setali smo gde nema puno trava, najvise Bulevarom i ona se ne osipa vise izadje joj nekoliko tackica samo... Nismo vise iali kod lekara, ali mislim da je alergicna na tu ambroziju... Jel zna neko nesto o tome... user posted image mislim na tu travu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2016 11:59:09   
mali_mis
Khaleesi, sama na online kursevima koji su naravno besplatni, ovde smo pisale o tome. Sto slusanjem predavanja, usputnim vezbanjem, citanjem blogova domacih i stranih (mada mi vise odgovaraju strani, vise razumem, ne mogu da objasnim kako user posted image ), razgledanjem sajtova (desni klik, view page source; ili inspect element, pa se tu malo igram)...Ne dam im vise ni dinara za kurseve, kad se sve nadje na netu.

Napolju pakao, jos se A. umorio, pa je radio mamabus, otpale su mi ruke.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2016 12:50:52   
Sanjica26 RR
Voci, daj tu strudlu. Ja obozavam. I sibni taj recept za kiflice. Ja imam neki sastanak sa mojim kolegama. Tamo cu da rucam.
Mi sledece nedelje krecemo u prvi.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2016 13:17:28   
branki*
Sanjice,zar teodora cpvec u skolu!?
Mod,gde si zeno,nema te 100 godina😘
Sanjice,imas pp za kiflice,obavezno pravi,super su,voci je majstora!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2016 14:10:42   
vocicana
Sanjice, moja Branki, moj duboki naklon. Kiflice su zakon, za cas i cao! Hvala , hvala!!!
Strudla je ja nemam reci, lepse testo mi u zivotu nije bilo! I ona je prosta kao pasulj.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2016 14:23:13   
veselicaa
Evo i mene na plazi user posted image
Zaova ode kuci,ja se spremam da operem prenosni krevetac sa muzem.Sva sam usporena,sve mi se cini da bih mogla svaki cas da krenem u porodiliste.A jos nisam uradila sve sto sam planirala hahha.
Emice,Eco Zara je meni omiljena,toliko lepe stvari imaju za decu,mojoj A sam svasta narucila pre neki dan za skolu.A i kvalitet im je ooodlican.
I moja S polazi u prvi razred,vec smo sredili ranac,knjige,sveske,pribor a sva mi je jos bebasta i sve mi se cini da je nnjoj jos rano za skolu.Sto se tice znanja ne,vaspitacica je hvalila u predskolskom da je bas pametna i da je najspremnija bila od sve dece u grupi.
Mali mis svaka cas_t za to sto se zanimas,ja volim kada se neko razume u kompjutere a sama pojma nemam.
Voci domacice i kiflice i strudla user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2016 14:38:07   
suzi kju
Voci deder send mi taj recept za kiflice na msg.
A sa čime je štrudla?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2016 15:23:15   
IvanaSK RR
Ljudi, postala sam tetkaaaa! Presrecna sam!
Sestra mi je pre par godina imala prekinutu trudnocu, Daunov.....
Sada je rodila divnog decaka od 2750 gr i 50 cm!
Castim! I da jedete i da pijete sta hocete!
Do sada sam od bliskih postala strina, ujna, a prvi put tetka!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2016 15:37:52   
suzi kju
Čestitkeeeeeeee tetka!!!!
Jel to od rođene sestre?
Ja sam tetka tri puta i četvrto je na putu (od rođenih sestara) prelep osećaj, divnooo nešto!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2016 15:46:04   
IvanaSK RR
Nije od rodjene, od tetke mi je sestra, ali kao da je rodjena, bas, bas smo bliske. Jedino mi je krivo sto je daleko, u Nemackoj, nasa deca nece odrastati zajedno, kao moja sestra i ja sa njom i njenim bratom.
Nase mame (dve rodjene sestre) su dobile mene i njenog brata iste godine, tako sad i nas dve :).
Suze su mi krenule, bas sam srecna zbog njih.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2016 16:05:07   
emicaa
Ivana čestitam ti i ovde,divno je to.Ja još nisam tetka,samo sam ujna ali ih obožavcm.Moja dva indijanca.
Veselice možda i krene,odkud znaš.Javljaj nam se redovno pa da znam kad te ne bude da je to to.Ako ti bude do pisanja pošalji mi porukicu kad krene.
Voci ako su slatke kifle hoću i ja recept user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here