|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2016 14:07:47   
branki*
Pipi cico😘
Mi dodjosmo,pa u pet opet idemo..moracu da kupim nesto protiv temperature,strah me da boka ne dobije,bas je zaribalauser posted image
Stavila rucak da se krcka..i tako..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2016 14:25:56   
Mala Elena
Mi ipak bili na bazenu, bukvalno nam preko puta ulice, steta bilo da ne odemo. I danas sam oslobodjena od kuhinje, divno. Sutra ja spremam neko pecivo... sad da rucamo. Pozzic

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2016 16:31:02   
Sanjalicaaa
Dobar dan.
Ja skuvala rucak. Pa cu sad da turim jednu kafu, ako je ko za nek' izvoli.
Mi smo ceo vikend skitali, isli na bazene. Juce smo bili na nekom bazenu u Surduku i bilo je predivno.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2016 17:34:25   
wivern
Khaleesi ja sam trenutno nezaposlena user posted image , malo samo da danem.
Ivana nemam pojma, čekam neki rasplet...
Ja danas ne popih ni jednu kafu.
Sad da prošetam psa pa ću nešto smutiti.
U surduku je sjajno na bazenu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2016 17:43:43   
Anck Su Nmaun
Jao bre padam u depresiju kad procitam naslov teme user posted image user posted image

Ovde bas zahladilo, cekam malisu da se razbudi da idemo malko u setnjicu, pravo vreme za setnju.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2016 17:44:58   
milicicak
Wiv, nadam se da ces se sad malo odmoriti i uzivati sa Maksom
Pijem kafu i jedem sladoled, kucu sam uglancala, kofer spakovala i sad samo da sedim i cekam :)
Kako sam sama sebi bila smesna danas. Smorila sam se ko buba svaba kad sam shvatila da tanjir od rucka ne mogu da ubacim u masinu, vec moram rucno da ga operem... Navika je cudo

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2016 17:52:31   
Sanjalicaaa
Wiw, vidim nema te na radnom mesu user posted image Ajde, na kafu, ja smuckala nes.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2016 18:29:15   
wivern
Ma ima me bre, nego sam se sakrila.
Stizem na nes user posted image

Mene smara ovo vreme, sunce-oluja. Neka se odluci vise sta bi.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2016 19:33:20   
veselicaa
I ovde se sprema neko nevreme,duva vetar i zahladnelo.
Bila do brata,poceo da zivi sa devojkom pa bili na kafu.Jedva sam se dovukla do stana izgleda ove promene vremena deluju na mene.Najela se lubenice i dinje sad podigla noge i odmaram.Imam da opeglam neke stvari za sutra za bolnicu,da okupam decu i sebe i nadam se odspavam jer ko zna kada cu sledeci put lepo spavati.Raspolozenje mi je haos,sutra ce joj sigurno raditi hiljadu analiza a njoj jos modre rukice sto joj vadili krv pre vise od 10 dana,sva mi je neznauser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2016 21:04:04   
Khaleesi
Jao Veselice, mi kupili lubenicu ona prezrela... Sundjerasta i mekana fuj... Sad se smorila sto nije g=hrskava i socna...
I ovde kisica... Malo i struja nestala...
Ma oni ne znaju ni odrasoom da izvade krv kako treba ne detetu, uzas.... Bice dobro ljubimo vas Veseliceuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Khaleesi -- 1.8.2016 21:08:32 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2016 21:05:53   
IvanaSK RR
Veselice, bice to sve dobro. Mislimo na vas!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2016 21:12:52   
vocicana
Vesela drzim fige, sve ce biti super.
Ja sam danas odradila x stvari kao da imam propeler u pozadini., nisam stala. Opet se frajer drao posle kupanje, ali neutesno se zalio, trpao je ruke danas u usta, svrbi ga samo tako.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2016 21:17:57   
branki*
Veselice,drzim palceve!!
Ja legla,nadam se da ce biti bolja noc od prethodne dve...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2016 21:40:58   
Khaleesi
Voci jeste probali Kamistad. Ima ga u Liliju, mi ga tamo uzimamo, bas joj pomaze a nju trojke bole....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Avgustovska RR plaza
2.8.2016 6:30:35   
vocicana
E Khaleesi, ja tek sada videla poruku, ne, nisam, ali sam dobila Dentinox gel iz Austrije, Nemacke, pa sam mu sinoc stavila malo na donju vilicu, a pogledacu i to sto si mi rekla, on se bio smirio, sada bas me zanima da li je to ili ne, ali ekstremno je nervozan nekoliko dana. Ako je zubic na mene je skroz mali.
Hajde zenke kaficaaaa...ja cu da se slognem od kafe, a kako bi odspavala jos jedno sat sat i po. Bas je osvezilo i fino je.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Avgustovska RR plaza
2.8.2016 7:30:15   
mali_mis
Jutro user posted image
Evo i mene user posted image
Bilo je divno, ja bih ponovo.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Avgustovska RR plaza
2.8.2016 7:54:46   
wivern
Dobro jutro i od mene.
Veselice user posted image
Ja jedva oči drzim otvorene.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Avgustovska RR plaza
2.8.2016 7:58:16   
Anck Su Nmaun
Dobro jutro devojke, a bas je osvezilo jutros
Odvalismo citavu noc ja i malisa, eno ga smeska se u kreveticu, valjda je i on basss naspavan user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Avgustovska RR plaza
2.8.2016 8:02:45   
branki*
Jutro,zenske!
Ovde oblacni.bar nije vruce.samo da ne pada kisa kad krenemo na casove..pijem kafu,upravo skuvala,izvolte!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Avgustovska RR plaza
2.8.2016 8:50:34   
Sanjalicaaa
Dobro jutro.
Da, bas je zahladnelo. Nisam znala kako G da posaljem u vrtic.
Ja pijem kafu, da iscitam rr, pa da ucim testove. Resila da privodim to kraju.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Avgustovska RR plaza
2.8.2016 8:56:01   
IvanaSK RR
Sanjalice, bas si vredna :)
Zahladnelo bas, evo nas dve pijemo kafu na terasi :)

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Avgustovska RR plaza
2.8.2016 9:09:35   
wivern
Evo i ja pijem kaficu.
Odvela M u vrtic, da popijem kafu pa da jurim papirologiju za preregistrovanje firme, registraciju, platim ostavinsku.....

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Avgustovska RR plaza
2.8.2016 9:12:29   
IvanaSK RR
Wiv, dosta obaveza. Samo da zavrsis sto pre.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Avgustovska RR plaza
2.8.2016 9:13:32   
Sanjalicaaa
Ma gde sam vredna, razvlacim tu voznju kao prava da studiram user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Avgustovska RR plaza
2.8.2016 9:20:40   
Khaleesi
Jutro mame, meni prija malo hladnije vreme ne volim kada je stalno vruce pa ne moze da se spava i samo se znojis i lepis...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here