|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avgustovska RR plaza
3.8.2016 21:40:07   
eca89
A.je super, uziva sa bakom! Vise mi ne postojimo, ja kad izadjem do trg.i ne pita za mene!
Jeste mama jos tu, kaze kako je A.super, kaze sa njom samo neko da se igra. Pa, rek'o da ja mogu samo da se igram sa njom, da nista ne radim. Cudno joj kako nikako ne place i ne kenjka, rek'o gdje si bila prije par mjeseciuser posted image !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Avgustovska RR plaza
3.8.2016 22:46:43   
Ana RR
Wiv, ma ne mogu ja bez kratke kose user posted image

IZVORNA PORUKA: eca89

Ana, zurka ti je odlicna, a ti si bas lijepa zena, nisam te nikad vidjela ovako!user posted image !


O Eco, pa hvala ti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 3:53:35   
IvanaSK RR
Juhu, ima neki koktel razbudjivac?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 5:16:17   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Wiv, ma ne mogu ja bez kratke kose user posted image



Gldam ti sliku juče i mami me da se ošišam i ja (o čudna li čuda) tek će mm ''Si ti luda????''

Jutro od mene, ja još 2 srka i odo na posao. Ništa nisam spavala. U 2 sam se probudila ukočena do neba, nezgodno se namestila da spavam

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 5:45:43   
branki*
Jutro!ja se nesto probudila bzv...
Super eco,nek se druze baba i unukauser posted image
Trco,nek ti bude lep dan na poslu!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 7:11:59   
mali_mis
Jutro user posted image
A. se budio na svaka 3 sata, i jos mi je telefon zvonio u pola sedam umesto sat kasnije, zaboravila sam juce da ga namestim.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 7:52:45   
wivern
Sad cu turim lonac kafe.
Misu, kod mene spavali sestrici a M je toliko bio odusevljen da je zaspao poslednji oko 1 jutros. Deca popadala u nesvest a on skace preko njih kikoce se.. Sestric ustao da ide u WC a M ga gura u fazonu lezi dole, ne ides ti nikuda.
Hranio ih grodzdjem, kazu sestrici u zivotu ovoliko grozdja nismo pojeli a i necemo jer nam se smucilo user posted image

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Wiv, ma ne mogu ja bez kratke kose user posted image




Ja se borim nekako user posted image

< Poruku je uredio wivern RR -- 4.8.2016 7:54:32 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 8:00:52   
vocicana
Dobro jutro, kaficaaaaa
Ja vec dve popila. Danas je praznik, idem do crkve posle. Na danasnji dan pre 13 godina sam operisana.
Ja sam moju skratila, opada li opada, trebala bi da se ofarbam, kako cu ne znam. Bas se osecam jadnom sa ovom secernom vunom na glavi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 8:08:17   
wivern
Ajmo dRRugarke, sluzite se

user posted image


Voci to je normalno da ti opada kosa posle porodjaja, ali je bas frustrirajuce. Nego sta ja da radim kojoj kosa opada a porodila se pre 100 godina user posted image
Jos malo bih pustila kosu, da me mine zelja za konjskim repom pa cu opet da je skratim.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 8:13:40   
vocicana
Jao znamuser posted image ah, lepo mi stoji paz, do ramena sam je skratila, a sada sam se opasno zagrejala za brazilsko ispravljanje. Bas budem ocajna ponekad. Tebi je i od stresa, sve razumem, alopecija dodje iz milion razloga, nasi su ocigledni.
Zelim ti od srca sve najlepse, hrabra zeno, zelim ti da zivot provedes srecna, zdrava, vesela i voljena. Ali najiskrenije!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 8:19:27   
wivern
Moram da vidim sta je brazilsko ispravljanje user posted image

Hvala Voci user posted image . Cesto se postidim kad mi neko uputi takve reci hvale, jer ne vidim da ista spektakularno radim osim da se borim. Ali to je ono sto moram, i sto na kraju shvatim da ipak nije mala stvar.
Daj lepse teme, sad me Mod podsetila na neki video klip.. Umirem od smeha. Moram i ovde da ga postujem za dobro jutro

POGLEDATI ZA DOBRO JUTRO


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 8:27:15   
IvanaSK RR
Wiv, previse si skromna :*
Daj tu kafu, pola lonca moze!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 8:30:30   
vocicana
Wiv, zena je stena, koliko sam bila sokirana kada sam cula sta se desilo, a citala sam sve tvoje postove, razmisljala i pricala sa tobom u sebi. Naravno da vidis samo kako se boris, isto!!! Ja isto!!! Borba je medalja za izdrzljivost i hrabrost, ako ti se ucini da lutas, nije tako, to sto se desava je samo put u sledece iskusenje i sledeci korak koji zivot cini...zivotom!
LJubimo te., klip cu pogledati kasnije, vristalina spava.
Sta je sa emicom? Jel Dora bolje? Bas sam stoka, nisam se puno unazad vracala da citam nema je.

< Poruku je uredio vocicana -- 4.8.2016 8:37:10 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 8:54:09   
Khaleesi
Jutro mame, pravim mes ko hoce :-)
Voci, kako sklopis post, kao neki pesnik :-)
Wiv svaka cast za borbu, nisam sve citala nikako da se vratim, ali stvarno si zena,strasna, u poz smislu...
Kada citam neke postove pomislim koliko smo svi razlociti sa razlicitim sudbinama... Muke i problemi, pa onda radosti...
Sve je to zivot...
Aj sad ovo je plaza, mi nesto tesko poceli da pisemo dajte opet onog crnca od pre nedelju dana u minicu sa pajalicom da se zene dignu na noge

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 8:59:19   
Anck Su Nmaun
Cao devojke ..svakoj po user posted image
Sta ima na plazi? Jeste rasirile suncobhrane user posted image
Ja bih tako isla negde u setnju al malisa opet zaspao.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 9:33:42   
Khaleesi
Suncobrani Anck... tako mi se ide na more, da legnem na plazu i suncam se a ovi moji neka rade sta hoce user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 9:49:56   
nikiteki
Dobar dan zene, nikako da stignem da se javim od jutros u nekoj zurbi. Jeste za kaficu na plazi

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 10:22:07   
Sanjalicaaa
Slazem se. Wiw, je kraljica user posted image
Ja cekam da se mladji probudi pa da idemo do prodavnice. Inace jos smo u pidzami G i ja. On je bolestan pa se pekmezi, a ja se solidarisem user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 13:29:51   
Khaleesi
Mi dosli iz parkica, moze kafa naravnouser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 14:15:31   
Sanjalicaaa
Ja tek sada rucak stavljam user posted image Najvise volim kad odradim to prepodne i mirna sam posle.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 14:26:56   
Khaleesi
Nama jos malo gotov ruckicuser posted image user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 21:18:19   
wivern
Gde ste se razbezale, nikoga na plaži user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 21:45:50   
branki*
Evo,ja se suncamuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Avgustovska RR plaza
4.8.2016 22:06:17   
Khaleesi
Evo mene moze nesto zestoko na plaziuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2016 7:02:18   
branki*
Gde ste,zene!ima li koga ovako rano ujutro!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here