|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
9.8.2011 11:13:23   
viking
Izvini Soni, tek sam sad videla tvoje pitanje... važno je da ti ne iscuri fil, zato :)
U svakom slučaju, drago mi je da su ti dobro ispale :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
9.8.2011 11:28:06   
Anoniman
viking, ja moje rolnice stavljam direktno na papir i nije mi dosad nijednom iscurio fil user posted image tek sad vidim da ti stavljaš testo ispod

(odgovor članu soni)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
9.8.2011 11:29:16   
viking
Nina, takav je recept i ja sam uvek tako radila. Ne znam, možda ne bi ispao fil da ga ne stavljam, ali nisam probala...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
1.11.2011 16:25:38   
smeskicTB
evo i mojih cimet kiflica-rolnica
user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
13.1.2012 23:51:06   
Ana RR
Planirala sam danas da ih pravim ali mi ceo dan nije radio net user posted image a recept nisam prekopirala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
14.1.2012 11:14:08   
viking
eh, pa što me nisi zvala na mob? baš si blesava user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
14.1.2012 19:47:57   
Ana RR
Pa nije mi se baš toliko pravilo user posted image user posted image kaže mm da samo tražim izgovore user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
14.1.2012 20:42:32   
Anoniman
Ja sam ih danas prvi put pravila. Toliko su lepe da nemam reci. Dodala sam i malo seckanih brusnica i suvog grozdja u fil i prelepe su.  Citava kuca je mirisala na cimet i orascic.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
17.1.2012 22:12:58   
Ana RR
Konačno sam danas napravila. Ukus je fantastičan ali nešto mi testo nije uspelo. Nisu mnogo narasle i malo je hlebasto testo. Možda sam previše brašna dodala, nemam pojma. Kako god, mm je pojeo gooooomilu user posted image

Evo kako izgledaju

user posted image

A od one trećine testa koja se odvaja za podlogu ja sam napravila školjkice sa čokoladom

user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
17.1.2012 22:25:02   
Tea2
Postavicu jaaako glupo pitanje.
Prvi deo recepta-puter.Verovatno onaj standardni.Drugi deo recepta -neslani puter.Koji je to?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
17.1.2012 22:27:12   
Ana RR
Ja sam u oba slučaja stavila president jer sam samo njega imala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
17.1.2012 22:29:05   
Tea2
Koristim ili President ili Imlekov,ali su oni valjda slani...Sta znaci neslani,verovatno neka posebna vrsta..?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
17.1.2012 22:34:33   
snješka
Mmmmmmmmm, obožavam cimet. MOraću i ovo probati.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
17.1.2012 23:20:28   
viking
Ma sve je to isto, ja sam izgleda bukvalno prevela recept pa napisla neslani, ali je u suštini isto. Ima i kod nas slani puter /zeleni President/ ali to svakako niko ne stavlja u kolače. Dakle, koristi isti puter i za prvi i za drugi deo recepta user posted image


Ana, mislim da je ipak do kvasca u prahu. Ja sam jednom pravila sa kvascem iz kesice i ispalo mi je tako. To tada nisam shvatila, ali sada mislim da je to. Takođe, ne znam da li si znala, u one kućne pekarice za hleb ne sme da se stavlja kvasac koji NIJE u kesici jer testo previše naraste.
Super ideja za školjkice sa kremom!

< Poruku je uredio viking RR -- 17.1.2012 23:28:04 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
17.1.2012 23:31:49   
Ana RR
Eto, nisam to znala. Znači sledeći put sa svežim kvascem user posted image ja sam pojela dva komada i prejela sam se user posted image rekla sam kako su slatke a mm je dodao e mogla bi sledeći put da ih preliješ čokoladom user posted image ko je tu lud user posted image

Super su ispale školjkice, bilo mi je žao da bacim testo pa sam ga iskoristila user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
2.2.2012 9:10:03   
minavb
Pravila juče i ja nisam fascinirana, ali sam oduševljenja što je Vanja pojeo jednu rolnicu, požvakao. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
8.2.2012 15:04:21   
viking
ma, nešto si zeznula sigurno! user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
21.2.2012 22:35:33   
minavb
Vanji se toliko sviđaju rolnice da ih pravim svaki četvrti dan. Upravo sam ih stavila na pleh, jer on voli kad odstoje. Napravila sam pla mere po normalnom receptu, a pola od ovsenog brašna i fruktoze za mog tatu dijabetičara. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
3.3.2012 17:37:42   
soni
sada cu da ih pravim..njam...bas mi se prijele user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
3.3.2012 18:28:45   
soni
samo se nadam da ce mi ok i ispasti... nesto mi testa ne uspevaju...user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
5.3.2012 11:32:18   
Anoniman
Kakve su ove rolnice , kiflicas_to testo, kao kroasan ili kao zu-zu sto se mrvi ?

< Poruku je uredio ribizla -- 5.3.2012 11:33:44 >

(odgovor članu soni)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
5.3.2012 11:53:19   
Silvi TD
mmm... Ovo moram da probam!...pravim nesto slicno, mada...ne znam nisam sigurna, u pitanju su puzici sa orasima i suvim grozdjem, malo se razlikuje i recept za testo...Ove mi bas deluju mekano, socno.
Nisam ni ja neki strucnjak za testa, i uvek mi predstavlja izazov da mesim...samo je vazno da imam dovoljno vremena i da me niko ne prekida, zato retko kad mesim u poslednje vreme

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
15.3.2012 13:41:46   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ribizla

Kakve su ove rolnice , kiflicas_to testo, kao kroasan ili kao zu-zu sto se mrvi ?


Jel ima neko vremena da mi napise user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
15.3.2012 13:47:09   
NadaR
I mene zanima . user posted image
Probacu sada za vikend pa javljam kako je ispalo .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Norveške rolnice sa cimetom
15.3.2012 13:47:41   
minavb
Kifličasto testo. Ja ga pravim svake nedelje i Vanja ga lepo jede.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šampita
Ringerajin kuvar: lesica RR
Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here