|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
20.9.2016 9:20:39   
suzi kju
Jutroo mame.
Sad vidim ima bolesne dečice, duše malene, baš mi ih je žao kad se muče s tim temperaturama i prehladama.

Ja danas u nabavku idem za sutra, sutra da duvamo svećice i zamislimo željice...


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
20.9.2016 10:36:37   
eca89
Evo i nas mamike, hvala što pitate.
E, ovako noć je prošla super, prespavala je cijelu noć, jutros do 07.15h!
Temper.nema nikako, sad se i ne vuče za uši, jede normalno i igra se. Čistim joj nosić i ispiram, sad ne znam šta ću za vrtić, taman se navikla!
Grlimo vas sveuser posted image !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
20.9.2016 10:38:57   
Anck Su Nmaun
Hello zenice
Kako ste danas?
Kod nas je nosic problem al bas smo se resili zelenih slinica uz pomoc Gentokulin kapi.
Vodili smo ga juce na bazen sa slanom vodom , uzevsi sve u obzir nije moglo da mu skodi. Sinoc je lepo disao hvala bogu, a bas je uzivao user posted image
Danas bi trebali na vakcinu popodne ako dr. proceni da je bolje, jer je zbog slinica odlozila vakcinu.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
20.9.2016 10:48:41   
emicaa
Ecika nadam se da je A dobro.
Suzi ja sam te odmah zamislila kako trcis za njima user posted image
Mi smo mrvicu bolje spavali iako je T prije ponoci presla kod nas.Mene glava sinoc bolila mislila sam da cu poludit,nisam mogla pricati a oci bile upola zatvorene.
Vidim Eco da je kod vas sve ok user posted image


< Poruku je uredio emicaa -- 20.9.2016 10:56:33 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
20.9.2016 11:04:39   
sonyasha
Ćao mamike!!!
Nadam se da su dečica bolje!
Mi se borimo, V doneo opet neko sr*** iz vrtića posle 5 dana, temp noćas 39...kao spala je posle sada se pratimo! Mališa puzi vojnički ko lud, traži narafski vraga svuda gde ne sme ali je presladak user posted image
Jedva mu je prošao kašalj od bolesti pre mesec dana, samo da izbegnemo ovo batino sada...moraću da uvedem onaj imunokid i propolis V, ovi drugari iz vrtića svi sa zelenim balama ali guraju a V nedelju dana i cvrc user posted image
Eto iskukah vam se user posted image baš se radujem što se mojoj turi iz Trudnica bliže sada rođendanci, biće tortica, poklončića i dečije radosti!!!user posted image
Idem da prostirem drugu mašinu dok M spavka...ljubim vas!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
20.9.2016 15:11:06   
vocicana
Sony user posted image , M je kao secer, kako je porastao, bas je sladak deckic!
Eco drago mi je da ste mirne da se to cudo nijeprodubilo.
Jbt nisam stala od jutros, sada sam sela, nista se ne vidi da sam radila, ah zenkouser posted image
A mi danas jeli krompir treci dan,. sutra da krenem sa tikvicom, muka me hvata vise, ali lepo rucka mis mali. Izrastao je, svaki put kada ga posmatram malo duze i gledam sta je i kako ja se user posted image , od srece naravno. Lepo mi je biti mama!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
20.9.2016 17:01:41   
Mariya
Dan mame!
Hvala na čestitkama!
Ja ležim, čekam moju slavljenicu! H spava.. I ona je bolje,jedva slini,jede kao ala i super je raspoložena. Nego čekam hoću li se ja razboleti, nako njih 2 moram i ja,grebe me grlo i nos...
Bila sam danas kod frizera, malo sam šišnula krajeve i šiške,isfenirala me,ne mogu da de odvojim od ogledala,gledam se ceo danuser posted image divim se sebi tj mojoj novoj frizuriuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
20.9.2016 17:33:49   
branki*
Sad kad si opomenula trixeranili...frizer place za mnom,ja ne pamtim kad sam isla kod frizera!toliko nemam vremena za sebe da je to strasnouser posted image stavila kupus da se kuva da imam za sutra i nadam se preko sutra,boka sisa,da prebrisem posle parkete i vec mi je vreme da trazim odecu za sutra i veceru i ode dan!nista od dana.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
20.9.2016 18:52:45   
Sandricak
Evo i mene.. nije me bilo tri dana... u subotu imala gostiju punu kucu,dosli da vide I... dvoje spavalo otisli u nedelju popodne... onda daj ribaj sklanjaj i raspremaj... juce Iliju uhvatio nosic, danas ispiram ceo dan i usisavam, dusa bas mi ga zao ne moze ni da spava kako treba.. nocas jedva sastavili tri sata... plus kaslje... ujutru idemo na kontrolu kukova, pa u 3 i 45 u savetovaliste, trebao je vakcinu primiti, mada ne verujem da ce mu dati zbog slinica.. Marko ce od sutra u vrtic mozda mi bude malko lakse...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
20.9.2016 20:44:45   
emicaa
Ja danas bila kod ginekologa,konacno.Sve u redu,moram poceti sa vjezbama jer du se razdvojili misici i nista od pilula.Predlozila mi je spiralu pa cu vjerovatno u decembru kad bude 13 plata jer su nenormalno skupe.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
20.9.2016 21:00:18   
Sanjica26 RR
Mamite masem vam. Deca spavaju. Mm mi je kupio tortu, pa mi je T stavila svecicu i pevale su njih dve pesmicu. Bas me umore casovi. A i deca su sw skroz promenila. Kad dodje kod mene peti ili sesti oni su vec umorni. Mrze sebe i mene, pa se nadvikujemo. A ja se bas trudim da im olaksam. Nema ocena. Opusteno razgovaramo. Ali prosto neka odeljenja kao da su ih spajali nevaljale.
Sofija vec dve nedelje trazi krevet. Tako da smo u potrazi. Dosta je bila u krevecu. A i polako pripremamo sobu, jer T sledece godine krece u skolu. Moramo jedno po jedno da kupujemo. Mnogo nam je sve odjednom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
20.9.2016 21:23:08   
vocicana
Dobro vece mamite.
Mi smo u komi, mali spava, jeo je dva puta danas, sada je namiren i spava vestac.
Pije mi se vino, druzi mi se sa ljudima, isla sam do drugarice danas, njena bebica ima tri nedelje, malena je kao buvica. Uzivala sam. Danas me je RR zezala, toliko me zezala, da sam na kraju digla ruke i vise nisam imala volje da pisem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
20.9.2016 21:38:34   
branki*
Voci,skoro sve prepisujem od tebeuser posted image danas!
Sanjice,isto,bas me iscrpe casovi,danas sest komada,glava mi je kao lonac,kao krpa sam iscedjena!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
20.9.2016 22:01:19   
Sanjica26 RR
Potpisujem i ja kao Voci. Hocu sa nekim da se druzim.
Ne mora vino samo druzenje.
Rr posteno zeza. Nervira me.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 0:45:59   
Mariya
Veče mame!
I mene zeza RR,užasno je sporo...
Mi obeležili rođendan, duvali svećice,oduševila se tortom,stavila sam u temu sliku,da se poslužite.
Toliko o mojoj nadi da se neću razboleti, grebe me grlo i curi mi nosuser posted image H opet plače u snu, doziva me, biće ovo luda noć...
Ja danas nastavila sa spremanjem,sklonila većinu letnjih stvari mislim da je to to,majice bez rukava više nećemo nositi. Pa sam povadila odeću dugih rukava i nogavica.sutra sve isto, nešto treba da izmislim da imam za 2 dana za ručak,pa da ribam kuću.
Ja srećom imam pomoć,pa lako mogu da ostavim devojčice i da odvojim malo vremena za sebe,a odlazak kod frizera vredi svaki utrošen minut.
Odoh da spavam, laku noć drage!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 6:28:32   
branki*
Da se javim i begam!krece akcija!ljubim vas😘😘

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 6:49:20   
Milena18
Dobro jutro!
Opet smo loše spavali noćas. M se budila dva puta, što bi bilo super kad mi ne bi svaki put trebalo po sat - sat i po da je uspavam. Baš je razdražljiva poslednjih dana. Mm sad ide u školu, pa kad se vrati ja kod ginekologa, pa onda on opet na posao...
Ja skuvala kaficu, da probam malo da se opustim sad dok ona spava.
Lep dan vam želim, mamike!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 7:44:48   
suzi kju
Dobro jutro mame drage!!!
Danas nam je divan dan, mojim devojčicama rođendan. Moje sreće najveće, moje zvezde, moji snovi , sve moje!!!!! Ljubim vas sve na ovaj predivan dan...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 7:53:29   
vocicana
Srecan rodjendan lepotice mojeeee!!!!!user posted image user posted image Neka su vam zive iz drave, vesele, vi sa njima!!! Jao sto volim lepo jutro.
Dobro jutro mamice!!!
Pijem drugu kaficu. Ih sto sam spavala, kao top, mali opet zaspao, ja blejim. Danas ruckamo tikvicu, drzite na figiceuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 8:07:59   
Mala Elena
Cestitke Suzi user posted image
Jutro svima uz kaficu! Nije me bilo jer smo bili na odmoru...ali tu sam opet user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 8:09:48   
Milena18
Suzi, srećan vam divan dan! Da budu devojčice zdrave i srećne, a i vi sa njima!
Voci, biće to ok sa tikvicom kao što je i do sada bilo.
Moje čedo spava, pa malo zaplače u snu, onda se opet smiri i tako u krug... Ne znam da li je nešto muči ili jednostavno tako spava user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 10:08:37   
emicaa
suzi srecan rodjendanko.
Mi smo fino spavali ali sam od jutros u strasnom tripu da je David zarazen.Juce je imao dva puta prolivkastu stolicu i jednu jutros i juce se nakasljao tako da ja sada ludim user posted image Ne mogu vise da podnesem ovaj pritisak,pucam od nervoze user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 10:37:44   
Anck Su Nmaun
Suzi srecan vam rodjendankoooo user posted image user posted image

Jao zene kako sam sinoc pala u krevet, iscrpljena sam Totalnoooo. Njega smestila u krevet , i zaspala pored... devojke je tajo sredio ali one navikle da ih ja pratim u krevet i pricam pricu. Starija usla u sobu videla me da spavam , ugasila TV i poljubila me za laku noc... moja lepa devojcica user posted image
Bebac juce primio bocu, merili se , stigli smo do 7 kilica user posted image

Al nosic jos uveka zeza, ne spavamo nikako. Ne znam vise kako to da sredim user posted image Nista ne pomaze nikakvo izvlacenje i slani rastvori, mislim da bi nam trebale bas neke kapi za bebe ali ne znam jel postoji nesto sto bebci smeju?????

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 21.9.2016 10:39:33 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 10:39:52   
IvanaSK RR
Milena, verovatno tako spava.
Emice, nemoj odmah da mislis da je zarazen. Kad cete znati da li jeste ili nije?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 11:44:36   
emicaa
Ivana sledeci petak ide na testiranje,ne vjerujem da cemo znati prije ponedeljka-utorka user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here