|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
23.9.2016 9:21:45   
Maraj
Jao ivana , srce si. Ajd vidi pa mi javi. Ima ovih obicnih belih kosulja , al znam da ce ga svi nosati , a pi tom jos nije samostalno prohodao .... ta klasicna kosuljica ce mu se izvlaciti stalno. Meni to deluje neuredno. Bas bi me spasila bodi kosulja. Bila je u Zari , al smo zakasnili. Komsinica mi skoro rekla , mi bilo pre 3 dana i naravno , nismo nasli. Izgleda da su se sve prodale.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
23.9.2016 9:40:14   
jabudic
Ćao mamike, samo da vam mahnem. NIsam vas zaboravila, nego nešto ispala iz štosa user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
23.9.2016 10:19:06   
eca89
Joj jabude zeno, nema te milion godina. Kako su djecica? Djevojka je velika sad! Ljubac

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
23.9.2016 10:55:48   
sonyasha
Dobro jutro mamike!!!
Jabudić, kako ste, kako princeza? nema te sto godina!
Maraj možda da izguglaš, ove ženske što preko nabavljaju pa ti stigne za par dana.
Kod nas standardno ludenje, V bolje pa je u školici, M puzi vojnički pa ode na parket i zaladi tibu pa malo brinem a ne možeš da ga zaustaviš sada sve hoće da vidi...nikako da se digne na kolena...jel ima neko neki savet?

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
23.9.2016 10:56:30   
Ana RR
Maraj, Carter's i OshKosh su imali te košuljice, proveri da li imaju sada.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
23.9.2016 11:19:09   
Mariya
Dan mame!
Danas RR izgleda radiuser posted image
Maraj,ja nisam zagledala do sad stvari za dečake ali nešto takvo sam videla u H&M. Ili kao što Sony kaže,vidi na faceu one žene što donose odeću,možda ti nađu za nedelju danauser posted image Ako ne,moraćeš košulju.
Mojoj Heleni danas 2.rođendan user posted image u ovo vreme pre 2 godine sam već bila u sali,ona se rodila u 11.45user posted image za danas sam joj napravila tortičicu u obliku mačke,večeras ćemo da duvamo svećice,a sutra veliko slavlje!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
23.9.2016 11:42:38   
dijana1*
Pozdrav mame, kako ste miuser posted image
Jedan velikiuser posted image za sve.
Gledam nesto, dosta dRRugara slavi ovih dana prvi rodjendan. Kako samo vreme leti, pa kao da smo juce bile u trudnicamauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
23.9.2016 14:08:54   
emicaa
konacno i ja da vam mahnem,nekako smo danas ispali iz rutine i sve mi ide naopako.Dora je jedva popila sirupe,nece pa nece.Jedan od njih je uzasno goran,pomjesaju ga i sa sirupom od jagode ali opet nista.Meni se glava raspada,jedva cekam da pocne vikend pa da je i mm tu.
Voci dva preponska sam imala,jedan prije 10 godina i onda prije 5 se pojavio novi i tad su mi stavili mrezicu.
Jabudicu cesce da nam dodjes ovde user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
23.9.2016 15:26:06   
Maraj
Mame ja danas bila u Piramidi. Tamo nema te kosuljice. Nisam se setila tih zena....odoh da vidim na fb

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
23.9.2016 18:41:57   
IvanaSK RR
Maraj, ova kosulja je bila obicna, nažalost, nije bodi. Pronasla sam na Halooglasima, ali isto obicnu.
Jesi pronašla tu bodi?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
23.9.2016 22:11:00   
vocicana
Emi, slobodno se utegni u neki malo uzi pojas i radi trbuisnjake slobodno, mrezica se apsorbovala do sada, nemas brige.
Dobro vece mame. Ja sam slogirana potpuno.Mali zaspao, bas se zabrinuh, oko desno mu je crveno, bas se mislim sta mu bi. NIje se opizdio ni sa cim, jedino neka infekcija, a ni to ne znam odakle. Pih, da ga propratim, pa da vidim sutra sta cemo.
Maraj ako u Bg-u ne nadjes, ne znam gde ces, ja bi te rado uputila gde da potrazis, ali ne znam nikoga , nisam to dugo videla.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
24.9.2016 7:36:18   
vocicana
Mame, kako ste?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
24.9.2016 7:41:46   
eca89
Dobro jutro mamike, evo i mene. Samo da vas pozdravim. Kod nas stanje haotično, ne spavamo nikako. A., kenjka i plače po cijelu noć.
Naime, juče sam je ponovo vodila dr, jer me straha da je upala uha. Ona nju ponovo pregleda, prepipa, pogleda joj grla, usta i kaže da su joj petice nabubrile i da je od toga i uho možda zaboli. Pa, ljudi da li je to mogućeuser posted image ?
Je li imao iko sličan slučaj? Mnogo je nervozna, više ne slini, ali sada kašlje i tako.
Danas mi dolaze brat i snajka.
Nasmarah vas pošteno!

Maraj, nadam se da ćeš naći bodi, znama kako je to kad nešto sebi zamisliš!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
24.9.2016 8:26:30   
emicaa
jutro,kod nas nocas veselo bilo.U dva se probudio David i zaspao oko pola 3,onda se Probudila Dora i zaspala oko pola 4 i cim je ona zaspala probudio se opet David user posted image
Odoh sad trazit dorucak.
Eco nedajte se,i uzivaj sa bratom i snajkom

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
24.9.2016 8:28:24   
Maraj
Jutro mame.
voci , probaj fizioloskim i gazom da samo malo obrises oko , mozda ga je trljao pa se zacrvenelo.
eco , kako ne , ja se secam i meni kad su izbijali kutnjaci da me udaralo na uvo. Jao , ti zubi....i moj L je nervozniji , ocekujem gornju levu trojku. Stalno tu drzi prst

Kosulju i dalje ne nadjoh. Ima klasican bodi dugih rukava sa kragnom i na njemu nasivena mala leptir masna. To je h&m. Al je ipak to bodi. Jako je tanak. Videcu , ako ne nadjem kupicu mu klasicnu belu kosulju. Mozda bi uzela i taj bodi iz h&m da je malo toplije.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
24.9.2016 8:43:29   
IvanaSK RR
Maraj, a bodi i kosulja zajedno? Videla sam to juce na netu dok sam ti trazilauser posted image
Voci, kako je oko?

< Poruku je uredio IvanaSK -- 24.9.2016 8:44:06 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
24.9.2016 8:46:36   
Mala Elena
Dobro jutro!
Nas dve budne od 7 ,ostatak ekipe jos spava...
Danas imam u planu da sredim stan , ne bas generalku celog stana nego jednog dela , nekih fioka. Ormare sam juce sredila, inace deciji prepakujem jednom mesecno , izdvojim male stvari ili koje nisu za sezonu...
Nisam ni stigla da iscitam sta ste pisale ... pozzic

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
24.9.2016 9:11:15   
suzi kju
Dobro jutro mame. Mi budne od 6h, mm noćas radio pa smo bile same, nisam spavala ma ni sat vremena user posted image al ja sam i navikla na nespavanje mada baš zavidim mamama čija deca prespavaju noć ili se probude jednom dva ili tri puta.
Danas će, čini mi se biti lep dan, pa ćemo napolje, samo da mi mu dođe kući.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
24.9.2016 10:02:51   
bebilule
Jutro i od mene!
Maraj, i ja trazim takvu kosulju za M. I nama se, eto, priblizio rodjendan. Sad sam nasla na netu komplet Carters zelena kosulja sa predobrom sarenom leptir masnom i farmerke. Taj h&m bodic smo imali mi, bzv mi je totalno. Ovo iz prve nadjoh, vjerovatno ima toga jos. Mozda trazis nesto svecanije,meni ovako nesto vise odgovara.

url=http://www.Slikomat.com/slika/6043791.htm]user posted image [/url]

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
24.9.2016 11:59:21   
vocicana
OKce nam se ip;ak nije inficiralo, hvala st pitate, Maraj hvala za savet.
Sada veselo cavrlja i drobi, spavao je malo sa tatom. Ja mu kuvam brokoli, da dam odvojeno, a ako mu se ne dopadne, spremila sam ipire od krompira i tikvica, to voli svakako.
MM je otisao sa roditeljima u Vrnjacku banju, ja sam ostala sa malim kuci, ne mogu da mlatim sa serpicama, flasicama, mlekom i ostalo, uvodimo hranu, bas i da ne odemo. A narocito mrzim kada mi se saopsti u 5 do 12 ej idemo ili isli bi. A ja kao da sam sa kruske pala

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
24.9.2016 12:27:23   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: bebilule

Jutro i od mene!
Maraj, i ja trazim takvu kosulju za M. I nama se, eto, priblizio rodjendan. Sad sam nasla na netu komplet Carters zelena kosulja sa predobrom sarenom leptir masnom i farmerke. Taj h&m bodic smo imali mi, bzv mi je totalno. Ovo iz prve nadjoh, vjerovatno ima toga jos. Mozda trazis nesto svecanije,meni ovako nesto vise odgovara.

url=http://www.Slikomat.com/slika/6043791.htm]user posted image [/url]



Pa ja rekoh ima u Cartesr''s ali niko me ne sluša user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.9.2016 12:28:19 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
24.9.2016 12:33:58   
jess021
Cao mame, evo i mene. Sve sam citala i nista nisam zapamtilauser posted image
Mi danas idemo u svadbu, pa sam dosla kod frizera. To mi je jedina prilika da pisem na miru. Samo neko jurcanje, jos nisam zavrsili sve oko krstenja jer smo proslu nedelju svi imali neku groznu kijavicu. Inace, Lenku sam vodila kod homeopate, javljam rezultate.
Bila sam na uz, beba je poprilicno velika i dr mi rece da se ne iznenadim ako porodjaj krene ranije. Samo da se docepam novembra user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
24.9.2016 16:42:15   
Sandricak
Cao mame...
Nema me cesto, pao mi sisteem na kompu a na mob mi je jako spora RR... citala sam vas pa vidim da imate isti problem...
Nadam se da su rodjendani svima lepo prosli i da ce oni koji dolaze biti divni...
I mi se prehladio, prekljuce isli u Deciku jer se bljuckanje pojacalo, ali tamo rade debili, cast izuzecima, ali ova dr sto nas je primila samo mu pogledalla grlo i poslusala ga i zakljucila kako nema potrebe da se radi uz stomaka da se proverava zeludac da nije ger...prepisala mu hrpu antibiotika, kako kaze da sebe ogradi, ja popizdela... kad je nas pedijatar to videla nije htela sa ispise recepte... slinice izvlacimo i prskamo fizioloski, pijemo bio gaju probiotik i bolje je... danas bili u setnjici i tako...
A sto se tice kosuljice bodija te Carters su odlicne Marko mi je dobio slicnu ovoj zelenoj, odlicne su


_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
24.9.2016 16:44:06   
Sandricak
Jess javi rezlutate... ja sam Iliji pocela da dajem homeopatskre kapi za grceve cini mi se da pomazu...Colikind...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
24.9.2016 21:19:53   
Anck Su Nmaun
Cao mamike, mi danas bili do mojih, malisa opet nervozan.. al cim mu poremetimo rutinu haos. A mama se pita zasto je on nervozan kad dodjemo kod njih,,,a sta da radim kad je tako.
Uzasssno sam ne ispavana i dalje, mm je obecao da ce mi decu sutra odvesti bar na 2 sata da malo na miru spavam...nadam se da ce i biti tako jer se jako lose osecam. Koncentracija na nuli, brljam kad pricam... bas bas se osecam iscrpljeno user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 24.9.2016 21:24:41 >

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here