|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 7:06:37   
Khaleesi
Dobro jutro mame...
Beba odlucila da se ustajeuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 7:27:52   
bubulence

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Bubi, evo ja, imam sa vanilom i nekkki sa orasima, ako si za, kafica ceka, jesmo se obrukale.
Ne zameri.
Dobro jutro damice....
Ja sam ustala, momci spavaju.



Voci sve odgovara. Kuvaj kafuuser posted image . I to jednu duplu, crnu, gorku... Nista spavala nisam.... Mislim da mi dete dobija laringitis...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 7:29:44   
Sanjica26 RR
I ja mislim za moju Sofi da je na ivici da dobije laringitis. Vec se cuje lepo kako kaslje.
Dobro jutro devojke.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 7:31:01   
Trcosava
Oooo Bubi da naletim i na tebe jednom!!!user posted image

Ja evo kaficu pijem, pa polako na posao posle. Vreme samo da spavaš i da uživaš kući. Ajaaaoooo.



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 7:43:54   
Khaleesi
Uh Trco vreme da ne ustajes iz kreveta...
Ja evo pijem nes a mm ce danas dorucak da spremi... sta god samo neka spremauser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 7:47:09   
vocicana
Sto uopste za promenu nije tako lose!user posted image dorucak.....
Kafa je skuvana, bubi i mini bubu povedi sa sobom, da se igra sa ovom vodenicom, trtlja usta ne zatvara. A nas dve cemo po cebe da ogrnemo ii na balkon, volim ova prohladna suncana jutra

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 7:53:55   
Khaleesi
Ma super... samo neka pravi user posted image
Kad bi malo vise kuvaouser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 7:55:28   
branki*
Zenske,evo i mene na kafi!dobro jutro!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 8:03:51   
mali_mis
Jutro user posted image
Juce brat doneo malo torte sto je snajkica pravila. I naravno, ja alavi stvor morala sam da probam, iako sam znala da u onom belom sto moze biti slatka pavlaka ili slicno ima laktoze. Presela mi torta. Veci deo dana sam lezala u fetus polozaju, imala ludacke grceve (porodjaj mi je u odnosu na te grceve mala maca), trckala do wc ko nenormalna, i na kraju popijem valerijana kapi i smiri mi se malo. A bila je tako lepa torta user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 8:43:27   
wivern
Evo i mene!
Misu bas bzvz, ali po meni bolje da možeš jesti slane specijalitete.
Menjala bih 5000 torti za jedan cvarak. Ili parče prsute. Ili parce sira. Ili malo kajmaka. Ili....
Mnogo sam gladna user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 8:54:42   
mali_mis
Bitno da mogu da jedem slaninu user posted image
Od sireva mogu tvrde sireve i kackavalj. Ma, bre, neprijatno mi je, kad odemo negde, da za tortu pitam "A jel ima mleka itd". Mogu npr da jedem kuvano gde ima zanemarljivo malo mleka, koje je tokom kuvanja gotovo isparilo, onda ta druga hrana, zamajava crevca, i ona glupava ne primete da su svarila laktozu user posted image Idealno bi bilo kad bih nasla suplement laktaze, pa da lepo pijem to, i malcice uzivam u carima sireva svih vrsta.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 9:03:32   
IvanaSK RR
Misu, bas mi je zao, a mogu misliti kako je bila lepa torta :)
I ja sam vise za slane specijaliteteuser posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 9:08:35   
wivern
Misu pa ima onih biljnih sireva. Msm i to je nešto, što je opet bolje nego ništa user posted image
Dje je kafa?? Danas radim od 1 a moraću da odem u 11 na posao :(

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 9:29:15   
Khaleesi
Wiv ti bas punom parom radisuser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 9:36:19   
IvanaSK RR
Wiv, stiže kafa! Sto moras toliko ranije na posao?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 10:22:04   
branki*
Misu,pa je l to bas toliko boli stomak?i od tako male kolicine?a,kad si otkrila da si intolerantna na laktozu?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 10:24:37   
wivern
Ne mogu da stignem da odradim sve izvestaje a sutra sam slobodna.
Vikendom nas kradu kao nenormalni i onda ne mogu da se zabodem u kancelariju i da radim papirologiju.
Jedva cekam sutraaaaa user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 10:38:19   
IvanaSK RR
Wiv, kradu? Musterije?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 10:38:36   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: branki RR

Misu,pa je l to bas toliko boli stomak?i od tako male kolicine?a,kad si otkrila da si intolerantna na laktozu?


Otkrila sam pre nekih 6 meseci, metodom eliminacije. Posle porodjaja su creva pocela da mi zezaju nenormalno, dobijala sam grceve kad nesto jedem, i duze vreme sam mislila da mi slanina ne prija. Pa sam je izbacila, ali i dalje su grcevi postojali, onda sam izbacila salame, iako me je brat koji radi u Neoplanti ubedjivao da nije od mesa. E onda, sam izbacila mleko na nedelju dana, jela sve ostalo normalno, i upali se lampica. Posle probam onaj mekani sir, sou program u stomaku, kisela pavlaka ako je masnija bude gadno, ova sa jako malim % mlecne masti prolazi, ali u malim kolicinama. Jogurt i kiselo mleko nikakav problem, valjda zbog svih onih dobrih bakterija. Pijem mleko bez laktoze, i to samo u kafi.
Cak mi je padalo na pamet da kupim sebi konzervu bebi mleka bez laktoze, i da sam mirna duze vreme sto se tice mleka u kafi, ali sva ta mleka su grozna user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 11:06:34   
emicaa
misu imaju tablete ,popijes jednu prije nego sto ces jesti nesto sa laktozom,nas prijatelj tako.popije nju i onda se najede cega mu volja user posted image
Ja cu castiti cim malo ozdravim,sad sam usla samo da znate da jos mrdam user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 11:07:32   
Animsaj9
Wiv stize prsuta, pa nabodi, a sira nema user posted image .
Mis to je bas zeznuto, moras se paziti, i moja drugarica ima problema sa laktozom, isto nije duuugo skontala od cega je

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 11:23:24   
Khaleesi
Mene su grcevi otkidali duuugo posle porodjaja ali sreca nije nista bilo...
Bas je zeznuta ta laktoza user posted image
Probaj sto kazu te lekove pre jela za laktozu...user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 11:28:28   
Milena18
Helou! Evo i mene. Baš ste se raspričale od jutros... Mi ispratili goste, pa sad malo da odmorimo. Sudoperu neću da gledam. Tako bi mi trebala jedna mašina za pranje sudova.
I ja sam izbacila mlečne proizvode pre nedelju dana da bih utvrdila da li bebi smetaju proteini iz kravljeg mleka, baš mi teško pada. Ali sinoć sam pojela pola parčeta torte, nisam mogla da odolim. I sad mi tata doneo još user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 11:39:22   
wivern

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Wiv, kradu? Musterije?


Ma da, kao nenormalne.
Kako bi im ruke polomila pa vi niste svesne.
U petak nahvataju zenu u H&M sa gomilom ukradenih stvari iz raznih radnji, izmedju ostalih i nasih
Alava kobila koja je vec poznata po tome. Bili murkani, napravili zapisnik i nikome nista. Ona ce opet po starom. Niko ziv za to ne odgovara. A tako bi ih stavila nedelju dana da odleze i da posle toga imaju drustveno koristan rad ciscenje ulica narednih 5 godina.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: OktobaRRska kafanica
2.10.2016 11:59:18   
IvanaSK RR
Milena, daj tortu ovamo :)
Wiv, pa ima ono sto pisti kad iznesu garderobu. Valjda. Mislim, slab sam ja lopov, pa nisam upucenauser posted image
Evo, pitala muza, objasnio mi je user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here