|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2017.
31.1.2017 22:35:49   
branki*
mm je danas uplatio,iskoristio je taj popust do 31.januara.ne znam gde,jer jedva da smo se videli danas,znam da je grcka i hotel,polupansion.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Letovanje 2017.
31.1.2017 23:00:18   
branki*
znam gde je uplatio.hotel athos,kalitea.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Letovanje 2017.
31.1.2017 23:08:10   
dunja RR
Branki sjajno user posted image


Ja ću biti prekoputa Atosa, na Limnosu. Ovako izgleda Atos sa Limnosa:

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Letovanje 2017.
31.1.2017 23:20:28   
branki*
dunjacuser posted image meni je lepo da idemo,bilo gde,nismo 2 godine isli zbog boze,bas sdam se uzelela.a,kalitea mi je suuuper,bili smo jednom.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Letovanje 2017.
3.2.2017 10:43:51   
branki*
jao,zvanicno mogu da se radujem,jeeeedva cekam da se pakujemo,da planiramo,da idemo,jeeeeuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Letovanje 2017.
3.2.2017 11:19:39   
emicaa
Branki super,bas ni je drago zbog vas user posted image
Kad idete?
Mi idemo za 215 dana user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Letovanje 2017.
3.2.2017 11:22:07   
branki*
emice,ti si vec izracunalauser posted image kad ti je to?
mi idemo krajem juna,nisam ni pitala muza tacno.tako najvise volim,em su mnogo manje cene,em lepo pocrnim i budem crna celog letauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Letovanje 2017.
3.2.2017 12:14:58   
emicaa
14 septembra idemo.Skinula sam app da mi odbrojava user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Letovanje 2017.
3.2.2017 22:36:01   
lesica
Branki, raspitaj se kad krajem juna, mi dolazimo početkom jula tačnije od 3. Doduše na drugu stranu prsta, al šta je to koji km gore dole user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Letovanje 2017.
12.2.2017 19:45:02   
vonavoj
I ja sam uplatila depozit za Toroni..Sitonija me ocarala..pa da vidimo i jug..uplatila sam preko nikane..tj.direktno vlasniku vile..idemo 1.9user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Letovanje 2017.
12.2.2017 19:47:28   
branki*
ja jedva cekam!!!!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Letovanje 2017.
12.2.2017 21:42:24   
emicaa
Dobro je,nismo jedini koji idu u septembru user posted image
Branki brzo ce to proci user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Letovanje 2017.
12.2.2017 22:09:53   
Sanjica26 RR
Uzivajte i za nas koji ne idemo.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Letovanje 2017.
16.2.2017 16:50:44   
Didy
Von, mi smo gledali Toroni ovog leta preko Nikane i zamalo da odemo, ali posto ove godine idemo s jos dve porodice (kumovi i jos jedni prijatelji s kojima vec nekoliko godina idemo), nismo uspeli naci smestaj za sve nas u terminu kad smo hteli u vilama koje su nam se dopale. Mi smo prosle godine svratili u Toroni i bukvalno se zaljubili u njega. Bice vam divno! Koju ste vilu rezervisali?
Mi smo rezervisali Tasos pre mesec dana. Mesto u kojem smo bili pre 9 godina i gde smo rekli da cemo se vratiti kad budemo imali decu, pa eto naa opet ovog leta. Uplatili smo apartman 12 nocenja od 12. do 22. jula, cena je 47 evra po danu za cetvorokrevetni apartman. Ulazili smo u tu vilu, ima dodatno i mikrotalasnu, elektricno kuvalo i moze masina za ves da se koristi. Bukvalno je na plazi. Plaza divna, pescana. Ove godine idemo na siguricu. I nadamo se dobrom druzenju. Ako nista, bice 6 dece uzrasta od 5 do 9 godina i mi roditelji koji se poznajemo i druzimo 15 godina. Mislim da ne moze da omane.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Letovanje 2017.
16.2.2017 17:59:30   
vonavoj
Didy.uopste nije skup apartman..i mi smo uzeli cetvorokrevetni apartman..40m2.veliki je.ima veliki friz.kuvalo za kafu.rernu...i na plazi je..45e.ali od 1.9. Do 11.9...u sezoni je 65e...Dimitra Studius..bas su hvaljeni na netu..na 3 dana se menjaju peskiri i posteljina..
Sledecw godine cemo i mi na Tasos...u julu...da mi slikas smestaj.cekam izvestaj!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Letovanje 2017.
16.2.2017 18:05:12   
Didy
E, slali smo upit za taj smestaj, super izgleda. Nadam se da ce vam se dopasti Toroni. Sledece godine napravimo veliku rokadu.user posted image
Ovaj nas smestaj je vec proveren. Imamo licni kontakt, ljudi ne idu preko agencije. Ako ti bude trebalo, saljem kontakt, a imaju i sajt, pa mozes videti smestaj. Mi smo trazili da ima rostilj u dvoristu i prostor za druzenje, da mozemo nas 12 da se druzimo, a da ne bude tesno. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Letovanje 2017.
16.2.2017 18:10:25   
serpica
Ja sam i ove godine uplatila preko grckinfo sajta.. nea vrasna od 1 do 10 avgusta 40 e dan cetvorokrevetni app na plazi sa ogromnim dvoristem za decu i hladovinom, to je najpovoljnije sto sam nasla i to u sezoni. Halkidiki sam takodje gledala
ali ispod 60e nista nisam nasla,postoji jos jedno malo mesto i jako povoljan smestaj to je Makrigialos,ali je bas malo mesto,selo nema nicega nisam smela da rizikujem jer moja deca ne vole voznju tako da ne bi ni mogli da idemo dalje.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Letovanje 2017.
17.2.2017 22:43:37   
vonavoj
Serpice.to je super cena!
Zivim za odmor...a sto moram da oslabim 8kg min..to nikom nista..

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Letovanje 2017.
19.2.2017 16:34:22   
serpica
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Serpice.to je super cena!
Zivim za odmor...a sto moram da oslabim 8kg min..to nikom nista..




Von ima jako dobrih mesta i cena je ok ali ja gledam na puno toga tako da nisam imala bas izbor,znam gde cu i kako cu ali za jedno 10 god user posted image

morala sam da gledam da mesto nije puno daleko jer moja deca ne podnose voznju,zatim da plaza bude blizu app,da je kolko tolko urbano mesto,da ima apoteka i dr i prodavnica i da cena bude pristupacna. Dok sam gledala
jedno nadjem drugo ne odgovara,a ako nadjem da mi sve odgovara ono neka luda cena da padnes na nos.
Tako da je ove godine pala Nea Vrasna i u sustini svake god idemo zbog dece njima je svejedno na kom su mestu...user posted image

< Poruku je uredio serpica -- 19.2.2017 16:38:45 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Letovanje 2017.
19.2.2017 16:43:17   
Anck Su Nmaun
Mi bili u Nea Vrasni pre dve godine, lepo, mirno i cisto , super za decicu!
IZVORNA PORUKA: serpica
u sustini svake god idemo zbog dece njima je svejedno na kom su mestu...user posted image

Pa naravno, moje su bile jako tuzne prosle godine sto nisu isle nigde na more user posted image zbog bebana.
Eto za ovu godinu se vec pripremaju i raduju od kad su cule da smo uplatili... cak i dzeparac vec skupljaju za more user posted image a muz ce izgleda menjati posao... samo se bojim da nam se letovanje ne poremeti , da moramo da osustanemo .

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 19.2.2017 16:44:07 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Letovanje 2017.
19.2.2017 16:48:25   
serpica
Anck hvala za info,mi nikada nismo bili u Vrasni ali kazem svake god gledamo da bude blize,pre dve god isli na halkidiki i to busom bese veselo...
Ove god mm,ja i mala deca kolima,devojke ce sa bakom krajem avgusta... nece one sa nama,,izgleda porasle user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Letovanje 2017.
19.2.2017 17:12:24   
Anck Su Nmaun
Mi smo isli u Stavros ali pored je Nea a onda i Asprovalta. Aytom sve obisli do Kavale i Kavalu user posted image
Nea V je spojena set_alistem sa Asprovaltom , tako da je super.
I kazu da se cesto mogu videti Delfini, tako da obratite paznju user posted image ja ih nisam videla user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 19.2.2017 17:13:12 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Letovanje 2017.
24.2.2017 12:59:50   
mali_mis
Kod mene u planu opet Bor user posted image
Samo se sad nadam da necemo obilaziti pecine user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Letovanje 2017.
25.2.2017 16:08:48   
Khaleesi
Ja sam cekala sajam da uplatim more, ali sam uplatila 14.02. jer je do 15.2. bio neki popust 20 procenata pa mi se to ucinilo skroz ok.... Uplatila sam Nea Rodu na Atosu, blizu je Uranopoli i Jerisei a na 2 km je driga strana poluostrva pa moze da se seta dosta... To mi se bas dopada a i na Google maps sam gledala ta vila je 50 metara od vode, drugi red apartmana pa je to bas super.... Jedva cekam avgust user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Letovanje 2017.
26.2.2017 10:00:39   
vocicana
Kakva je Nea Vrasna za mini porodicu nasu? netso msm da plaze nisu bas pekovite? Jos uvek se mislim sta cu sa morem, tj muz i ja.
Khaleesi, bravo za aranzman, bice vam prelepo!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta raditi sa vaskršnjim jajima koja niste...
Kako da napravite ukusno jelo od jaja koje niste uspeli da pojedete tokom praznika.
Uskršnji običaji, tradicija i verovanja
Jaje je simbol obnavljanja prirode i života. I kao što badnjak goreći na ognjištu daje posebnu čar božićnoj noći, tako i...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here