|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2017.
30.8.2017 9:44:50   
Ana RR
Peace, nema uvek osa na Tasosu, ja sam bila u drugoj polovini jula i bilo je perfektno, dok je smena pre nas imala i ose i oluju i neki mini cunami user posted image često smo išli na plažu Metalia (otprilike negde između Limenarije i Potosa) i tu nam je bilo sjajno, kao mala privatna plaža sa jednim kafe barom. Fenomenalno. Ne znam da li se nešto menjalo od tada, ja sam bila baš davno.
Panagia je prelepa, ja sam bila oduševljena user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Letovanje 2017.
30.8.2017 9:45:26   
krin 40
Ima li neko da je letovao u Turskoj ove godine?Sad ću da čitam unazaduser posted image Čekam sajam turizma u februaru i first minut ponude.Planiramo Tursku avionom u junu.Svi koje poznajem bili su u Grčkoj.Moja ćerka je letovala u Turskoj i prenela mi sjajne utiske tako da sam destinaciju odabrala.Još da čujem ovde neku preporuku

< Poruku je uredio krin 40 -- 30.8.2017 9:47:46 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Letovanje 2017.
30.8.2017 14:46:15   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Peace, nema uvek osa na Tasosu, ja sam bila u drugoj polovini jula i bilo je perfektno, dok je smena pre nas imala i ose i oluju i neki mini cunami user posted image


Pravilo je da pravila nema. Mi smo bili od 24.07.-03.08.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Letovanje 2017.
30.8.2017 20:48:47   
nata11
IZVORNA PORUKA: Sarav


IZVORNA PORUKA: nata11

Skotina pored Leptokarije - koliko ima od Lidl-a do plaze? nasla sam lep smestaj ali mi se cini mnogoooo daleko od plaze.

Ima dosta od Lidla do plaže, ako idete peške nikako ne preporučujem. Ovo što je ispod pruge je 8k,ovo iznad je mnogo daleko.



Auuuuuu ala sam ga ubola. Rezervisala sam smestaj kod Lidlauser posted image

A jos mi zena kaze laganom set_njom vam treba 8 minuta do plaze.user posted image

< Poruku je uredio nata11 -- 30.8.2017 20:50:08 >


_____________________________





(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Letovanje 2017.
30.8.2017 21:19:39   
Sarav
Bila sam u Leptokariji 2012. i sad idemo opet. Obično svi traže smeštaj ispod pruge. Sad ću da gledam mapu pa se javljam opet, ali mislim da nisam pogrešila.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Letovanje 2017.
30.8.2017 21:36:17   
Sarav
IZVORNA PORUKA: nata11

IZVORNA PORUKA: Sarav


IZVORNA PORUKA: nata11

Skotina pored Leptokarije - koliko ima od Lidl-a do plaze? nasla sam lep smestaj ali mi se cini mnogoooo daleko od plaze.

Ima dosta od Lidla do plaže, ako idete peške nikako ne preporučujem. Ovo što je ispod pruge je 8k,ovo iznad je mnogo daleko.

user posted image

Auuuuuu ala sam ga ubola. Rezervisala sam smestaj kod Lidlauser posted image

A jos mi zena kaze laganom set__njom vam treba 8 minuta do plaze.user posted image

Evo gde je Lidl, ispod autoputa, ali iznad pruge.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Letovanje 2017.
30.8.2017 21:47:41   
nata11
Ma znam sad sam se setila da ukljucim satelit.
Videcu sa mm, ili cemo naci neki drugi smestaj ili cemo kolima na plazu.
Tnx

_____________________________





(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Letovanje 2017.
30.8.2017 21:57:29   
Anck Su Nmaun
Tash hvala na info, jedva cekam Novembar da ugrabim First minut
Sto se tice osa, sta znam kazu ljudi ima ih ali nista strasno, vise se lepe na ostavljenu hranu.

A za ovu godinu citam da su bile neverovatne guzve i na Tasosu i na Kasandri i Sitoniji, ja svakako ne mislim da idem u srce sezone. Naj vise volim kraj Juna pocetak Jula.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Letovanje 2017.
30.8.2017 22:03:25   
dddaca
Verovatno imas 8 min do najblize plaze, a do gradske ima dosta vise. Ukljuci street view, pogledaj kako izgleda plaza u blizini, pa odluci. Ako niste uplatili depozit, jos ima vremena da se predomislite

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Letovanje 2017.
31.8.2017 7:53:15   
Peace*
Na Tasosu jeste bila gužva. I nekako imam utisak da se cela Srbija preselila na Tasos. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Letovanje 2017.
31.8.2017 7:58:14   
krin 40

IZVORNA PORUKA: Peace*

Na Tasosu jeste bila gužva. I nekako imam utisak da se cela Srbija preselila na Tasos. user posted image


Ovaj post i onaj o osama ću da "poturim mm pod nos"user posted image .Već je krenula diskusija jer hoću u Tursku sledeće leto a on na svoj ljubljeni Tasos,btw ja sam alergična na ujed oseuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Letovanje 2017.
31.8.2017 8:02:23   
Peace*
Koliko su nam pričali (a i videli smo posle kad smo obratili pažnju), krajem jula se prenose košnice na Tasos jer ima bujnu vegetaciju.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Letovanje 2017.
31.8.2017 8:09:57   
krin 40
Peace volim te,hahaha.Da li se javljala Mama krava?Ona je letovala u Turskoj pa da čujem utiske.Moja ćerka je sa tetkom bila ovde https://m.youtube.com/watch?v=yQhO-9ngblw
All lux inclusive..ali ovo je prejako za moj džep.Mada su dva deteta gratis.D će imati godinu dana a N i dalje 11 kada uplatim..videćemo.Biće predloga i od vas do tada

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Letovanje 2017.
31.8.2017 9:41:38   
Sarav
Ja imam dvoje dece za gratis još samo da nađem pare za mm i meneuser posted image
Krin, predivno je, verujem da su se odlično provele.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Letovanje 2017.
31.8.2017 10:46:07   
krin 40
One kažu da jesu a ja ne sumnjamuser posted image Frizer,masaža,spa,klopa i piće-švedski sto od 7 do 23 h.Sobe su duplexi.Gornji nivo spavaći donji dnevni boravak,terasa,kupatilo,djakuzi..ma idi..uhh

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Letovanje 2017.
31.8.2017 11:59:20   
Anck Su Nmaun
Jao Krin svaka cas_t kad imate hrabrosti otici u Tursku. Ja skoro pricala sa mm on spominje...al kod mene Hrvatska i Turska, Egipat...precrtani! Ne zelim da mislim o tome uopste user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Letovanje 2017.
31.8.2017 12:43:52   
isidora88
Ja nigde ne vidim ponude za troje dece, sve sto gledam je 2+2. Mi cemo sledece godine nadam se otici negde ako beba bude saradjivalauser posted image Planiramo Grcku, mada mi je nesto i Albanija mozda u opticaju, jako su jeftini, a ono sto sam videla na slikama mi deluje super. Apartmani za 20, 30e u sezoni da biras i to su sa odvojenim spavacim sobama, svi su preko 60kv. Videcemo jos

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Letovanje 2017.
31.8.2017 13:00:46   
bojana92
Jetvra i ja sa troje male dece smo pocetkom avgusta bile u CG u Susnju,bilo je lepo,samo da nas nisu odrali z asmetaj,al sad sta je tu je.Oko 20-tog septembra idemo u Grcku u Olimpik Bic,da li je neko bio tamo ovog leta ili ranije?Kako je tamo,jel lepo?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Letovanje 2017.
31.8.2017 13:10:07   
IvanaSK RR
Anck, moja kozmeticarka bila u Turskoj sa muzem i decom pre mesec dana. Isto im je bilo fantastično.
Ja u Hrvatsku ne bih. Ostalo sve dolazi u obzir.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Letovanje 2017.
31.8.2017 13:58:45   
krin 40
I ja ne bih u Hrvatsku.Što Anck se plašiš Turske?Sad je tamo mirno.Meni je lepša i egzotičnija od Grčke.Grčke mi je "preko glave".A ako se izuzmu ovi ludi aranžmani koje plaća moja zaova(od 1500e pa na više) ima divnih aranžmana tamo u junu za pristojan novac.Nadja je sada došla oduševljena.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Letovanje 2017.
31.8.2017 14:17:21   
Rosita
Моји пријатељи уживали у Кемеру... Све одлично.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Letovanje 2017.
31.8.2017 14:49:57   
nata11
Prijatelji se vratili iz Albanije kazu da je strasno prljavo. Jedina prednost je sve jeftino od smestaja do hrane.

_____________________________





(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Letovanje 2017.
31.8.2017 14:56:55   
krin 40
Ni tamo ne bih išla

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Letovanje 2017.
31.8.2017 15:09:49   
dunja RR
I mi smo bili u Kemeru (tj. u selu Gojnik blizu Kemer) pre 2 godine, bilo je sjajno. Hotel, plaža, morE, hrana, priroda u okviru hotela (birala sam jedan baš u zelenilu).
Mana su male sobe i velika vlaga, i to što se vratiš kući sa par kg više user posted image


IZVORNA PORUKA: Rosita

Моји пријатељи уживали у Кемеру... Све одлично.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Letovanje 2017.
31.8.2017 15:38:05   
isidora88

IZVORNA PORUKA: nata11

Prijatelji se vratili iz Albanije kazu da je strasno prljavo. Jedina prednost je sve jeftino od smestaja do hrane.


U kom mestu su bili? Ja sam razmatrala Sarandu, za Drac sam cula i da je prljavo i da je lepo pa sad valjda zavisi i ko kako kategorise cistocu i sta gleda.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...
Pernod Ricard, nastavak podrške „Bitka za ...
photo
Beograd, 29. april 2024. – Kompanija Pernod Ricard i ove godine, osmi put za redom, donirala je sredstva za inicijativu ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here