|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2017.
4.1.2017 9:56:23   
Anck Su Nmaun
Ne, mi idemo 4 Jula, a od 6 Jula su malo jace cene pa do mislim 20 tog Avgusta.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Letovanje 2017.
4.1.2017 9:58:42   
branki*
aha...znam da su do 20.juna bas niske cene,stvarno,a hotel je super!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Letovanje 2017.
6.1.2017 19:29:37   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

https://youtu.be/rJSYnJvl2hU

Mi razmisljamo da uplatimo ovaj hotel.




Super izgleda hotel, a i plaža je divne, peščana čini mi se? Kakve su cene?


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Letovanje 2017.
6.1.2017 21:21:00   
gagana83
Jeste, pescana je. A na par kilometara ima bas lepih plaza. Nisam ni znala da u okolini Kavale ima bas finih plaza. A i Tasos je blizu za neki izlet, malo da se prisetimo. Cena je oko 800e za nas troje, smestaj i PP, pocetak jula.
Pre neki dan sam bila resena da uplatimo, cak mm isao do agencije ali nisu radili. Sad vec ne znam, videla sam povoljne ponude za Krit preko Eurojet-a.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Letovanje 2017.
6.1.2017 22:31:39   
dunja RR
Da, ni ja nisam znala da ima lepih plaža. Par puta sam gledala Kavalu, jer se tamo avgustom igra dobar šahovski turnir (mm je šahista). I uvek mi je bilo sve skupo, i generalno sam na forumima čitala da je Kavala skup grad, ali ne znam da li je istina.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Letovanje 2017.
10.1.2017 11:46:02   
dunja RR
MK, znam da si i ti pikirala Samos, pa da javnem šta sam saznala (piše mi u poruci na drugom sajtu dečko koji je bio prethodne dve god na Samosu i Karpatosu).

Oba ostrva prelepa, ali kaže da je Samos lepši, da kida koliko je dobar. Samo izbeći Maratokampos, jer liči na Halkidiki (kaže, ko hoće Halkidiki može bliže da ga nađe, greota ići na Samos a biti na Halkidikiju ). Sve ostalo odlično.

Za decu, Potokaki savršen, on je blizu Pitagoria. Plaža u Potokakiju lepa (šljunak-pesak), voda topla (ne previše), nema preterano vetra. Od Potokakija 10-15 minuta šetnje do Pitagorija, koliko sam skapirala postoji i lepo šetalište uz plažu. Pitagorio divan (kažu da je lepši od Pigadje na Karpatosu).


Karpatos-Pigadia ima finu peščanu plažu, prelep gradić. Voda na plaži topla, lepo za decu.


Ono što me sada nervira je što uglavnom nude 9 noćenja (i sa Samos i za Karpatos), mislim da sam samo na jednom mestu našla 10. Još ću da tražim. Volela bih da nađem,12-13 noćenja, to bi bilo savršeno, ali slaba vajda. To je izvodljivo jedino na Rodosu, i on mi je u opciji, najviše zbog tog borja dana, i naravno zbog grada. Ali bi njega rado ostavila za kasnije, kada S bude malko veći.

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.1.2017 12:48:21 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Letovanje 2017.
10.1.2017 18:51:04   
gagana83
Dunjci, ja bih sa malim detetom pre na Rodos nego na Karpatos i Samos. Ne znam sto mislis da Rodos nije za letovanje sa decom a Samos i Karpatos jesu.
Rodos jeste veliko ostrvo ali mozes naci smestaj u samom gradu koji ima i kakvu-takvu plazu a ako pozelis negde da odes,svuda mozes busom jer iz glavnog grada bus cesto ide ka poznatim plazama i vecim mestima.
Da se razumemo, nisam bila na na jednom od ovih ostrva ali planiram pa sam malo istrazivala.
Kad malo bolje razmislim, bolje ne slusaj mene, ja sam sa bebom od 11 meseci isla na Zakintos user posted image
Elem, sto vise gledam sve manje znam gde cemo ove godine.
Ako budemo isli autom verovatno ce biti Kavala, a ako se idlucimo za neko ostrvo, onda avion. Mm bi autom, a meni je dosadilo klackanje kolima po 1000km. Omatorilo se.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Letovanje 2017.
10.1.2017 21:46:51   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: gagana83

Dunjci, ja bih sa malim detetom pre na Rodos nego na Karpatos i Samos. Ne znam sto mislis da Rodos nije za letovanje sa decom a Samos i Karpatos jesu.
Rodos jeste veliko ostrvo ali mozes naci smestaj u samom gradu koji ima i kakvu-takvu plazu a ako pozelis negde da odes,svuda mozes busom jer iz glavnog grada bus cesto ide ka poznatim plazama i vecim mestima.



Lupam, ali recimo da je Rodos ok od detetove 4. godine, kada dete kapira više, pa možeš i da mu pričaš šta vidite u gradu, jer je Rodos grad prelep veliki i sadržajan. mog sada zanimaju samo parkovi i igračke user posted image

A sada bi Karpatos ii Samos, zbog plaža koje su manje i pitomije za decu, imaju mahom prirodni hlad (posebno na SAmosu). Bilo bi super još da su i skroz peščane, amada mi i ovaj šljunak deluje ok za decu (šta mislite iskusnije mame?) a voda je baš čista na oba ostrva.

I jači je vetar na Rodosu, zato mi je bolje da je dete veće, može da uskoči u veće talase user posted image

Ali možda prevagne i Rodos sada, zbog broja noćenja, videću kada izbace sve agencije ponude.

IZVORNA PORUKA: gagana83

a meni je dosadilo klackanje kolima po 1000km. Omatorilo se.



I meni, vratim se umorna.

Mogu s vremena na vreme i busom, kolima (i nadamo se da će ih uzeti uskoro, pa put juga, do Peloponeza), ali moram na 2-3 god da ubacim avion, da se odmorim bar eto na 2 godine user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.1.2017 21:47:49 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Letovanje 2017.
10.1.2017 21:50:15   
dunja RR
Gledala sam čak i Lutraki, avonom, ali čitah u julu, neka čudna klima vlada na Peloponezu. Vetar i oblaci ...
Ipak ostavljam Peloponez za Naflio, Eginu i za opciju sa kolima.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Letovanje 2017.
11.1.2017 13:34:20   
Maraj
Dunja meni Rodos nije za decu. Na ta druga dva ostrva nisam bila. Prejak je vetar na Rodosu. Par ljudi iz nase grupe islo na ušno na Rodosu. Sve ih je produvao vetar. Suncobrani samo lete na plazi. Mene jedan zamalo nije dokusurio.. Stari grad je prelep al sve mora uzbrdo i nizbrdo da se ide plus je put od onih kamencica . Ja sam tamo u starom gradu unistila papuce. Tako da ljudi koji planiraju da voze kolica sa decom , ima da istruckaju decu tamo. Da se razumemo , meni su najlepsa ostrva Krf i Rodos. Najvise zbog grada Krfa i Rodosa. Tamo bi se uvek vratila. Cak su i cene sad ok za rani booking , al ja ne bi sa L isla na Rodos. Bar jos par god.

Mi smo prosle god isli u Metamorfozis sa L . Tada je imao 9 meseci. Sad bi usto neko mirno mesto. I smestaj sa polupansionom u blizini plaze
Ne mogu sa L da obilazim plaze. To cu ostaviti kad bude veci. Ima li neko predlog gde ici? Na prvom i drugom prstu smo bili. Na trecem nismo. Koliko se putuje kolima od Soluna do treceg prsta?

< Poruku je uredio Maraj -- 11.1.2017 13:37:07 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Letovanje 2017.
11.1.2017 18:12:36   
gagana83
Sva ova ostrva su vetrovita. Maraj, u kom ste periodu bili na Rodosu? Koliko ja znam taj jaki vetar koji duva izmedju ostalog i na ovim ostrvima - Maltemi duva u julu i avgustu. U junu bi trebalo da je mirnije.
E sad, u vezi Rodosa trebalo bi da je mirnije i sto se tice vetra i sto se tice talasa na istoku, narocito na severoistoku a mene taj deo najvise i interesuje. Gledala sam ranije onaj sajt Poseidon system i tu se bas primecuje da je taj deo po pravilu mirniji.
Dunja, baci pogled na taj sajt, ako te brine vetar i talasi, mozes tu pogledati i unazad,recimo za 5. jul 2016.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Letovanje 2017.
11.1.2017 19:31:43   
Maraj
Gagana , kraj jula pocetak avgusta. Tako smo bili. Bili smo smesteni u gradu Rodosu. Dakle na severoistocnoj strani. Zapadna je jos vise vetrovita. Koliko sam videla na zapadnoj strani su hoteli bolji al su plaze losije. Mi smo se najvise kupali na gradskoj i u kazinu Rodos. Bila sam ja i na Krfu , Kritu , Tasosu , Lefkadi , Pargi.... al nigde ne duva kao na Rodosu

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Letovanje 2017.
11.1.2017 20:51:53   
dunja RR
Da, i ljudi na putovanjima.info, kažu da je Rodos ubeldjivo najvetrovitiji, imam utisak da je i Kos takav. Mada i Krit mi zvuči tako.

A na Karpatosu i Samosu, u tim uvalama, baš gde su Pigadia i Pitagori, ima malo vetra, nije strašno, po onome što sam čitala.


A što Gagana reče, jeste, sva ostrva su vetrovita. Osim Skiatosa user posted image


Što se tiče pešačenja, to mi nije problem, a ni S, jer mi dnevno prelazimo po par kilometara u Bg user posted image



Iskreno, ja bi najviše volela Tasos, neki smeštaj na peščanoj plaži, ali pod uslovom da ima avion do tamo. Baš me nervira što Tasos nema aerodrom.
Jer ove godine bih isključivo avionom.



Gagi, i ja, što više tražim, manje znam gde ćemo ove god. Ali, ima to i prednosti. Uživancija u traženju, a toiko sam iščitala o ostrvima (i Peloponezu) da sam pokrivena za narednih 15 godina, što se letovanja tiče user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 11.1.2017 21:04:34 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Letovanje 2017.
13.1.2017 11:34:45   
lesica
Mi idemo od 3.7. u Nea Skioni, pre toga dva dana u Solun.

Mm je jos u novembru uplatio, naleteo je na neki nenormalni popust povodom rodjendana agencije, pa je sve lepo isplandovao, dogovorio sa gazdom oko odmora i uplatio i zatim sa sve masnom stavio vaucer pod jelku ( ja sam neke 3 nedelje pre toga nasla vaucer user posted image ali pravila sam se iskusno da sam iznenadjena)

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Letovanje 2017.
13.1.2017 12:18:07   
Ana RR
E Les, u koju vilu idete? Mi smo trebali da idemo u Nea Skioni, pretprošle godine čini mi se, pa se Mare razboleo pred put.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Letovanje 2017.
13.1.2017 12:34:15   
lesica
Anci editovah user posted image Ja krele. U Iridu idemo.
Nije na samoj obali, al je tu koji metar daljeuser posted image

Ali cuj, obzirom ko je i kako uplacivao- ne bunim se. Ponajmanje sto je dve vezane smene uplatio, i to za 3 krevetni app i za manje para nego sto bi u tom periodu za bilo gde dali za studio.

Rekoh vec, kolega iz firme im je nasao i rekao za taj rodjendanski popust, bilo je 40% popusta plus po osobi umanjenje od 40e za sopstveni prevoz, plus dete ako spava samo u krevetu dobija jos 10% popusta... Pa su lepo svi dogovorno odredili jul za kolektivni i pouplacivali po dve smene.

edit: ja glupača ni ne znam gde idemo user posted image , vila Irida je ipak (ovaj peristerianos mi je ostao u glavi zbog fb-a, i pogleda na morence) Sad gledah vaučer.

< Poruku je uredio lesica RR -- 13.1.2017 12:58:36 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Letovanje 2017.
13.1.2017 19:11:17   
Ana RR
Pa super user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Letovanje 2017.
14.1.2017 7:46:50   
Maraj
Juce ponovo krenem u potragu za letovanjem. Naletim na hotel Tosca beach u Kavali. Jel bio ko? Meni deluje super. Cini mi se da bi nam takav odmor prijao. Blizu je grada. 6km od Kavale. Na svojo je plazi. Lezaljke se ne placaju(sto mi je isto plus, koliko para potrosimo na lezaljke...). Bas sam se zagrejala za ovaj hotel a ne znam ni sama kako sam dosla do Kavale rovareci po aranzmanima....
plus je i mogucnost polupansiona , kao i cena ispod 1000e za mm i mene. L ne placa (tada ce imati manje od 2 godine)

< Poruku je uredio Maraj -- 14.1.2017 7:48:56 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Letovanje 2017.
14.1.2017 9:43:19   
gagana83
Maraj, i ja sam se zainteresovala za ovaj hotel. Pisala sam bas na prethodnim stranicama. Cekam da jos neka agencija izbaci ponude za ostrva avionom pa ako ne nadjemo nista, onda cemo u Toscu pocetkom jula.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Letovanje 2017.
14.1.2017 11:22:29   
Animsaj9
mi smo se definitivno odlucili ove godine nece biti grcka , jer dewru kozu sa ledja , a nista ne dobijes , plaze su standard , a smestaj svuda isti razlike su male . Definitivno ce biti Spanija , sad ne znamo preko koje agencije , jer nisu sve ponude izasle , cekaju sajam , ali tipujemo na Costa Bravu .Ako je neko isao , ako ima neke preporuke koje agencije kakoo sta , neka pise

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Letovanje 2017.
14.1.2017 11:56:17   
Sanjalicaaa
Anim, mi smo proslo leto bili u Ljoret del Maru kraj juna pocetak jula. Voda je bila hladnna, nista se nismo okupali tamo. Ne znam da li bih ti preporucila. Mm i ja smo se i malo okupali, deca skoro nista. Dva tri dana pred put smo saznali da je tamo voda hladna.
Sto se tice agencije ne znam, mi smo isli u sopstvenom aranzmanu, autom, obisli smo Italiju, Francusku i zavrsili u Ljoretu i Barseloni.
Ja bih ti pre savetovala ako mozete da uhvatite neki dobar popust na sajmu za Majorku.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Letovanje 2017.
14.1.2017 15:33:21   
Maraj
Gagana stvarno! Pa i mm i ja se zagrejali za ovaj hotel. Mi bi isli nesto oko druge nedelje jula. Bas mi deluje ok..

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Letovanje 2017.
14.1.2017 17:10:24   
Animsaj9
To sam citala na nekom forumu o putovanjima , da se desava da voda bude hladna , a i citala sam negde da im i u septembru bude topla...sad ko kako ubode . A mi bi isli avionom , nikako autobusom .

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Letovanje 2017.
14.1.2017 17:45:29   
dunja RR
Anim, na tom potezu, voda je u junu ledena. Možda čak i u julu. Avgust i septembar su ok, ali da znaš da je to Mediteran, otvoreno more, voda je obavezno i uvek hladnija za par stepeni od Grčke. O talasima popodne da ne govorim. Mi smo bili krajem avgusta-početkom septembra, i tada je more relativno toplo jer se grejalo par meseci pre.

Mi smo bili u Calelli, veća je od Ljoreta i mnogo lepša. U Ljoretu nema ništa osim hotela. Što se plaža tiče, dugačka i široka, i u Calelli i u Loretu (mada Ljoret ima jednu slatku uvalicu, mislim kod hotela Savoy). Calella ima jednu dugsčku ulicu koja ide maltene kroz ceo grad, i puna je radnji, lepih kuća, zgrada, kaktusa, divnih terasa, španske arhitekture. I najvažnije, od Calelle do Barse se stiže brzim vozom koji ide pored mora za 1 sat. Od Ljoreta nema voz do Barse. Meni nije jasno što naši ljudi biraju Ljoret pored Calelle. Mada, hm, i inače se pitam što naši iredovno idu u neke delove Grčke, pored toliko lepših, za iste pare, ... moguće da sam ja previše izbirljiva, ne znam. U stvari znam, jesam izbirljiva user posted image Ali uvek bi izabrala Calellu umesto Ljoreta.

Što se smeštaja tiče, bili smo u Hotelu Garbi, on je na plaži. Lep porodičan hotel, uglavnom Nemci letuju ali porodično, naših nema. Voz za Barsu prolazi ispred hotela, ali to je brzi voz, ni ne oset___i se. Do plaže se dolazi iz hotela malim tunelom koji prolazi ispod pruge. Ne mogu da se set_____im imena agencije, nešto je na T i radili su samo Španiju.



Možda, za decu, ipak Majorka. SAnjalice, kakva je voda u julu, i u kom mestu se bili smešteni, hotel?

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.1.2017 17:53:41 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Letovanje 2017.
14.1.2017 17:56:39   
Sanjalicaaa
U pravu si Dunja! Calelle je divno mestasce. Posle Ljoreta hteli da predjemo tamo pa da vozom idemo do Barse u obilazak, ali smo na kraju odseli u Barseloni. Bas smo pricali ako ponovo budemo isli za Spaniju ici cemo u Calellu.
Kakava je voda tamo? Mada vrv nema velike razlike.

Majorka je raj i za decu i za odrasle. Odseli smo u hotelu Amic Gala u Kan Pastilji. 10 min autom do Palme.
Mi smo bili u septebru i voda je bila super. Mada mislim da je tamo tokom celog leta voda topla. Kazu da je najlepse u junu i septembru.

Anim, svakako avionom. Mislim da bi za dete bas bilo mucenje toliki put busom.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 14.1.2017 17:59:34 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
Pernod Ricard, nastavak podrške „Bitka za ...
photo
Beograd, 29. april 2024. – Kompanija Pernod Ricard i ove godine, osmi put za redom, donirala je sredstva za inicijativu ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here