|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
23.10.2017 16:48:52   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Postovanje

Moj sincic 17 mes. Ima na vratu iza uva dve tri zlezdice velicine graska koje su mu izrazene vec dize vreme. Doktorka je gledala kaze nije to nista, one se ne povlace. Nama je to malo sumnjivo. Jel to normalno i usled cega se to javlja?
Hvala

Zlezde na vratu i na drugim mestima se povecavaju , obicno u virusnim infekcijama i kod nekih ozboljnih bolesti. Zlezde na vratu se povecavaju kod virusnih infekcija , infekcije zuba, infekcije grla, kako bakterijske tako i virusne. Postoje i osobe kod kojih su te zlezde uvecane i to su limfaticni tipovi. Da li ste vi ili muz imali tako sta, pitajte vase. Ako je dorkor pogledao i opipao te zlezde i video da li ima zlezda na drugim mestima i rekao da je uredu nemojte brinuti, samo pratite da li se povecavaju ili smanjuju, ali ne moze to brzo. Javite se za deset dana da mi kazeta kolike su, ako su sada kao zrno graska.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
23.10.2017 16:48:56   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Postovanje

Moj sincic 17 mes. Ima na vratu iza uva dve tri zlezdice velicine graska koje su mu izrazene vec dize vreme. Doktorka je gledala kaze nije to nista, one se ne povlace. Nama je to malo sumnjivo. Jel to normalno i usled cega se to javlja?
Hvala


To ima i moje dete. Više doktora nam je reklo da nema razloga za brigu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
23.10.2017 16:53:25   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: dddaca

Postovana dr Julka,
devojcica ima2 god i 8 meseci. Nekoliko puta prilikom oblacenja pantalonica sam primetila nesto kao "skljocanje" u desnom kuku. Ona se ne zali na bolove, trzi, hoda, sve kao i do sad. Da li je to razlog za brigu i treba li je zbog toga voditi na pregled?

To puckeranje zglobova je obicno posledica hiper elasticnih zglobova, ali ja vas molim da se obratite decijem ortopedu koji je jedini merodavan da da pravi odgovor. tada ce te biti apsolutno spokojni ,a i ja.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
23.10.2017 16:56:22   
Anck Su Nmaun
On te zlezdice ima vec par meseci.
Praticemo svakakoi hvala puno na odgovoru!

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
23.10.2017 16:59:13   
Sanjica26 RR
Postovana dr, prosle nedelje smo zavrsili sa terapijom posto smo imali bronhitis. Nos cist kao suza. Prestala je i da kaslje. Medjutim, sinoc u toku noci je pocela da kaslje i to suvo. Koji je razlog suvog kasljanja i da li treba nesto da primenimo?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
23.10.2017 17:10:26   
dddaca
Hvala Vam na odgovoru. Zakazacu pregled

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
23.10.2017 23:53:59   
Dragce86
Postovana dr, imam jedno pitanje za majke ovaj put :) Naime, unazad mesec dana imam neopisiv svrab prvo od stopala i clanaka pa onda krenu urtike da izlaze i na tom mestu a i na drugim mestima pritiska...ne znam zasto se to desava, sta sve moze biti uzrok, napominjem da sam dojilja 9 meseci. Pocela sam Aerius 5mg na preporuku intrniste jer kaze da moze od kada beba ima 6 meseci da se koristi, posto su mi tegobe zaista nesnosne...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
25.10.2017 13:42:22   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Postovana dr, prosle nedelje smo zavrsili sa terapijom posto smo imali bronhitis. Nos cist kao suza. Prestala je i da kaslje. Medjutim, sinoc u toku noci je pocela da kaslje i to suvo. Koji je razlog suvog kasljanja i da li treba nesto da primenimo?

Uvek, kod suvog kaslja treba poslusati pluca, pa tek onda mozemo da pricamo o suvom kaslju, ovako nema smisla. Javite mi se kada pedijatar poslusa pluca pa cemo razgovarati. Neophodno je slusanje pluca zbog opstrukcije.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
25.10.2017 13:47:09   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Dragce86

Postovana dr, imam jedno pitanje za majke ovaj put :) Naime, unazad mesec dana imam neopisiv svrab prvo od stopala i clanaka pa onda krenu urtike da izlaze i na tom mestu a i na drugim mestima pritiska...ne znam zasto se to desava, sta sve moze biti uzrok, napominjem da sam dojilja 9 meseci. Pocela sam Aerius 5mg na preporuku intrniste jer kaze da moze od kada beba ima 6 meseci da se koristi, posto su mi tegobe zaista nesnosne...

Da se i ja ukljucim i kazem da pojava urtika po telu je siguran znak alergije. Aerius je neophodan, ali posto to krece od nogu, iskljucite prvo carape i cipele koje nosite, pa da li ste kupili neku novu podnu prostirku po kojoj hodare i da li ste jeli nesto novo, razmislite i pisite.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
25.10.2017 21:23:56   
Dragce86
Hvala na ovim savetima, Dr. Cudno je sve to kod mene - kao da je u pitanju kombinovana alergija. Kupila sam nove patike u Deichmannu tada i nove carape pa povezujem da je od toga pocelo. Trpela sam neko vreme, prala noge sumporovim sapunom misleci da nije prvo gljivica jer je u pocetku bio samo svrab. Jednom se desilo da mi oteknu oba skocna zgloba uz svrab stopala ( pripisujem to angioedemu?! ) Proslo je do sledeceg jutra, sve se spontano povuklo kao da nikad nije ni bilo.
Posle par veceri na unutrasnjoj strani rucnog zgloba me zasvrbelo, pocesah i izadje mi slivena urtika precnika oko bar 1.5 x 2cm i ceo dlan mi pocrvene. To sve je trajalo oko sat vremena i spontano se povuklo. Sledece vece na drugom rucnom zglobu ista prica i sve se to desava nocu. Pomislih da nije nesto od posteljine ili grinje, spavala sam sa rukom ispod jastuka i na toj ruci gde mi se desavala promena. Sve se desavalo uvece ili tokom noci te nisam mogla urtike pokazati ni koznom ni alergologu. Na osnovu anamneze, alergolog je pretpostavio da je rec o alergiji na aditive iz hrane, te da izbacim mnogoo toga iz ishrane. To sam pokusala ( verovatno ne bas 100% uspesno jer svugde ima emulgatora :( ). Nisam uvodila Aerius pokusavajuci da samo uklonim uzrok ali nije mi uspevalo. Toliko mi je koza postala iziritirana da mi se javljalo crvenilo uz ivice donjeg vesa kada me usece, ostajale su crvene linije ( dermografizam ) skoro do 24h i javljale su mi se urtike u preponama i na gluteusima. Onda mi se javljale urtike i prilikom pokusaja da obucem uske pantalone, na oba kolena bi iskocile istog trena pa sam odustajala. Znaci, bukvalno na svakom mestu pritiska bi ubrzo iskocila urtika - zatkolene jame, donji deo ledja nakon ustajanja, gluteusi, prepone...
Jednog dana mi je otekao i srednji zglob 3.prsta sake iz cista mira ( bez svraba, bezbolan, bez crvenila koze, samo obican otok - visak tecnosti ), sve se povuklo kroz sat, dva.
Prilicno me ova prica zabrinula, ali su se simptomi poceli povlaciti sa upotrebom Aeriusa, koji takodje dobih na preporuku i koji sam morala uvesti. Sada nema urtika, ali primetih da kada pojedem nesto suhomesnato osetim blag svrab oko butina i trupa,ali bez promena po kozi.
Sta bih sve trebalo uraditi od nalaza? Da li je moguce da je ovo samo neka alergija ili ispod cele price se moze kriti nesto ozbiljnije - AUTOIMUNA ILI MALIGNA? Lab. je pre mesec bila uredna, CRP <2, leukocitna formula uredna, transaminaze mirne, urea, kreatinin mirni, glukoza uredna, masa bakterija u urinu. Imam uskoro kontrolu kod dermatologa, pa se nadam da cemo uraditi neke detaljnije pretrage, alergo test sad ne mozemo jer pijem terapiju, ali nadam se da ce iskljuciti druge potencijalne uzroke ovoga...

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
27.10.2017 7:09:07   
serpica
Postovana doktorka,

da li deca koja su vakinisana mmr vakcinom mogu biti prenosioci virusa? Tj da li mogu nositi virus u sebi bez ikakve klinicke slike i preneti ga nevakcinisanom detetu? Moja starija deca su primila mmr,najmladja zbog dg koju ima ne sme
obzirom da su se u nasem gradu pojavile male boginje,kolika je opasnost za moje dete koje nije vakcinisano?
Hvala unapred na odgovoru.


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
28.10.2017 15:29:34   
Mala Elena
Da li domaci, prirodni propolis smeju piti trudnice i deca, i ako mogu deca, od kog uzrasta? Hvala.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
28.10.2017 18:41:23   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: serpica

Postovana doktorka,

da li deca koja su vakinisana mmr vakcinom mogu biti prenosioci virusa? Tj da li mogu nositi virus u sebi bez ikakve klinicke slike i preneti ga nevakcinisanom detetu? Moja starija deca su primila mmr,najmladja zbog dg koju ima ne sme
obzirom da su se u nasem gradu pojavile male boginje,kolika je opasnost za moje dete koje nije vakcinisano?
Hvala unapred na odgovoru.


Deca koja su vakcinisana su zasticena od bolesti i ne mogu oboleti , ne mogu preneti bolest drugom. Samo manifestno obolela deca mugu preneti bolest.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
28.10.2017 18:44:28   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Da li domaci, prirodni propolis smeju piti trudnice i deca, i ako mogu deca, od kog uzrasta? Hvala.

Ja to stvarno ne znam, Nisam imala prilike da procitam nesto zvanicno sto se odnosi na decu.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
28.10.2017 22:34:39   
serpica

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: serpica

Postovana doktorka,

da li deca koja su vakinisana mmr vakcinom mogu biti prenosioci virusa? Tj da li mogu nositi virus u sebi bez ikakve klinicke slike i preneti ga nevakcinisanom detetu? Moja starija deca su primila mmr,najmladja zbog dg koju ima ne sme
obzirom da su se u nasem gradu pojavile male boginje,kolika je opasnost za moje dete koje nije vakcinisano?
Hvala unapred na odgovoru.


Deca koja su vakcinisana su zasticena od bolesti i ne mogu oboleti , ne mogu preneti bolest drugom. Samo manifestno obolela deca mugu preneti bolest.




Hvala vam puno doktorka,veliki pozdrav!

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
29.10.2017 11:35:40   
Cvetic17
Draga doktorka, posto je sad aktuelna prica o MMR vakcini - recite mi, kada je najbolje da se ista primi? I da li cekati da dete prohoda i progovori ili to nema uticaja? Cuo sam razne price da se desavalo da naizlged normalna deca posle vakcine postanu autisticna. Ne verujem u to, mislim da se dize panika nestrucnih, ali bih voleo cuti Vase misljenje. Hvala lepo.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
30.10.2017 11:34:34   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Cvetic17

Draga doktorka, posto je sad aktuelna prica o MMR vakcini - recite mi, kada je najbolje da se ista primi? I da li cekati da dete prohoda i progovori ili to nema uticaja? Cuo sam razne price da se desavalo da naizlged normalna deca posle vakcine postanu autisticna. Ne verujem u to, mislim da se dize panika nestrucnih, ali bih voleo cuti Vase misljenje. Hvala lepo.

Kosultovala sma se sa logopedima i defektolozima i vakcinu treba dati kada dete progovori. Ja sam je uvek davala nakon petnestog meseca i vidim da to rade i druge kolege.

(odgovor članu Cvetic17)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
7.11.2017 20:09:28   
dunja RR
Draga Dr Julka,

Kada deci počinju da se javljaju mladeži?

Mom sinu koji ima 3 godine i 4 meseca pojavio se pre par mesci jedan mladež na grudima prema mišci, a skoro i drugi, odmah pored prvog. Da li imam razloga za brigu ili je normalno da izlaze već sada? Inače, moj suprug je pun mladeža.


Hvala unapred

< Poruku je uredio dunja RR -- 7.11.2017 20:14:37 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
7.11.2017 21:19:08   
vocicana
Draga dr. Julka, opet evo nas.
Mali je dobio MMR i revakcinu Pentaxym 30.10. Sve je ok, ali od pre tri dana, poceo je da kija, sada malo slinavi, ali produktivno kaslje. Noic ispiramo, standardno fizioloskim, od orl dobili i Adrianol kapi, to koristimo, ali sam se sinoc sokirala velicinom zlezde ispod donje vilice sa desnne strane, koja je velicine veceg oraha, danas smo dali kks koja je super, jedino limphociti ukazuju na virus, mada temp nema.
Moje pitanje je, da li ce ta zlezda ostati i najavljivatio mi svaku sledecu infekciju, jako je velika, ali su mi svi rekli da me tone brine. Svasta mi je kroz glavu danas prolazilo. Prokletstvo zdravstvenih radnika.
Unapred zahvalna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
8.11.2017 18:01:51   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Draga dr. Julka, opet evo nas.
Mali je dobio MMR i revakcinu Pentaxym 30.10. Sve je ok, ali od pre tri dana, poceo je da kija, sada malo slinavi, ali produktivno kaslje. Noic ispiramo, standardno fizioloskim, od orl dobili i Adrianol kapi, to koristimo, ali sam se sinoc sokirala velicinom zlezde ispod donje vilice sa desnne strane, koja je velicine veceg oraha, danas smo dali kks koja je super, jedino limphociti ukazuju na virus, mada temp nema.
Moje pitanje je, da li ce ta zlezda ostati i najavljivatio mi svaku sledecu infekciju, jako je velika, ali su mi svi rekli da me tone brine. Svasta mi je kroz glavu danas prolazilo. Prokletstvo zdravstvenih radnika.
Unapred zahvalna.

Vlada virusna infekcija. Cesto , kod dece povecanje limfnih zlezda je prateca pojava virusne infekcije, to vam je i KKS pokazala. Naravno da zlezda nece ostati, smanjice se i nestati. Ne razumem zasto ste toliko uplaseni, posavetujte se sa svojim pedijatrom, koji ce pogledati KKS i opipati tu zlezdu i ostale limfne zlezde, poslusace pluca zbog kaslja. Mnogo ce te se sekirati dok vam dete porase u coveka i preboli sve decije bolesti. Sve ce biti u redu, Treba puno strpljenja i obavezno saradjujte sa svojim pedijarom koji poznaje vase dete.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
8.11.2017 18:12:43   
Ana RR
Draga dr Julka,

nemam nikakvo pitanje, samo želim da kažem kako ste divni jer sa toliko strpljenja i pažnje odgovarate na naša pitanja. Hvala vam na tome user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 8.11.2017 18:13:16 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
9.11.2017 13:23:32   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Draga dr Julka,

nemam nikakvo pitanje, samo želim da kažem kako ste divni jer sa toliko strpljenja i pažnje odgovarate na naša pitanja. Hvala vam na tome user posted image

Hvala vam ako tako mislite. Deca su moj zivot.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
10.11.2017 0:27:54   
mama Jo
Postovana i draga doktorka, imam dva pitanja:

1. Koliko i zasto su stetne kreme sa kortikosteroidima za upotrebu kod dece? Sta moze da se izazove njihovom upotrebom?

2. Da li su stapici za ciscenje usiju zaista jako stetni?
Ja ne znam cime jos da cistim usi deteru, ponekad se bas stvori dosta cerumena koji viri iz usiju... i to mi deluje jako neuredno, i uvek ga ocistim stapicima jer ne znam cime bih jos mogla da izvadim?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
10.11.2017 11:28:16   
vocicana

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Draga dr. Julka, opet evo nas.
Mali je dobio MMR i revakcinu Pentaxym 30.10. Sve je ok, ali od pre tri dana, poceo je da kija, sada malo slinavi, ali produktivno kaslje. Noic ispiramo, standardno fizioloskim, od orl dobili i Adrianol kapi, to koristimo, ali sam se sinoc sokirala velicinom zlezde ispod donje vilice sa desnne strane, koja je velicine veceg oraha, danas smo dali kks koja je super, jedino limphociti ukazuju na virus, mada temp nema.
Moje pitanje je, da li ce ta zlezda ostati i najavljivatio mi svaku sledecu infekciju, jako je velika, ali su mi svi rekli da me tone brine. Svasta mi je kroz glavu danas prolazilo. Prokletstvo zdravstvenih radnika.
Unapred zahvalna.

Vlada virusna infekcija. Cesto , kod dece povecanje limfnih zlezda je prateca pojava virusne infekcije, to vam je i KKS pokazala. Naravno da zlezda nece ostati, smanjice se i nestati. Ne razumem zasto ste toliko uplaseni, posavetujte se sa svojim pedijatrom, koji ce pogledati KKS i opipati tu zlezdu i ostale limfne zlezde, poslusace pluca zbog kaslja. Mnogo ce te se sekirati dok vam dete porase u coveka i preboli sve decije bolesti. Sve ce biti u redu, Treba puno strpljenja i obavezno saradjujte sa svojim pedijarom koji poznaje vase dete.

Doktorka, obozavam Vas.
Hvala, ne sekiram se bas toliko, ali eto, desi se ovo pa ono, danas je on super raspolozen, a ja sam zbog odbiojanja hrane i utiska da mu je hrana grozna, gorka juce videla naslage po grlu i ukljucila Nystatin kapi, danas je vec poceoda jede. Malo bolje. Stalno nesto ima.
Ljubim Vas i jos jednom veliko hvala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
10.11.2017 14:29:15   
isidora88
Svaka cast za dr, detaljni i umirujuci odgovori za zabrinute majkeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here