|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 20:50:21   
suzi kju
I moje mrve su danas mnoge nervozne, odoh da ih kupam panna spavanje.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 20:59:44   
Animsaj9
Ivana , nervozna je zbog nespavanja , moj D se tako unervozi oko 19 h pa bude nemoguc stalno cici , pre neki dan je tako od 15 h bio nervozan ,ja to pripisujem zubima , nema sta drugo , zdrav je , napredan , samo nece da spava . Sinoc mi se probudio oko 1 i do 2 bio budan , to nije radio ni kad je ima dva meseca.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 21:24:40   
emicaa
Ljiso u manjini si,ispuni im zelju user posted image
Djeca spavaju,mislim da je i mm zaspao sa Dorom,jos ne izlazi iz sobe user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 21:51:13   
eca89
Samo da vam mahnem, mamike!
Super Emice da je Davidenko ok!
Ljiso, pa daj djetetu sekanu kad ima volju!user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 22:03:58   
Animsaj9
ja sam se bacila na trosed i grickam krusku, nadam se da ce D veceras spavati, da nece biti repriza od sinoc

< Poruku je uredio Animsaj9 -- 1.11.2016 22:08:26 >

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 22:04:11   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ljiso u manjini si,ispuni im zelju user posted image


a ne ne ne padam ja na to moljakanjeuser posted image . Nemam bas neki izgovor nije da mi je bio tezak porodjaj ili komplikovana trudnoca ali zene drage ja se jos uvek NISAM NASPAVALAuser posted image user posted image ja jedva oci drzim otvorene na poslu do 23h. Srecom pa sam kuci i u 23:00 upadam u krevet a u pidzami sam jos od 21 valjda. Ja samo hocu da se naspavam.

Emice ti me bar razumes. Moja eto budila se budila budila kad ona prestala da se budi ja prvo radila onaj posao i to i u trecoj smeni pa ne spavam dan noc dan noc, pa onda konacno pocela da radim od kuce al do 23h , pa nekad sefa cekam i do 1 nocu, ustaj u 6. I u krug. Umorna sam kao ker. Tako da nista od jos jednog nespavaca. Ispustila bih bre bebu u toku noci. Stvarno vam kazem da nisam za touser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 22:10:20   
Animsaj9
Ljiso, nemoj samo da ti se osladi spavanje... cim se malo naspavas,, a ti ispuni im zelju

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 23:57:28   
Mariya
Veče mame!
Ljišo,good to have you back!

IZVORNA PORUKA: Maraj
. Al nama je stvarno problem sto ja kad god prodjem pored njega , njemu dune da sisa. Nekad sednem dalje , na distanci; da me ne vidi , kako ne bi trazio da sisa


Aahahahaha maraja,skrivaš se od svog deteta,sve te zamišljamuser posted image
Ti njega prvo prebaci u krevetac,čim nisi pored njega,manje će da traži da sisa. I odmah angažuj i muža,neka on spava ili ustaje zbog njega. Kad Lazo skonta da nema (*) počeće da spava. Danju ga zamajavaj, daj ga mami ili mužu kad traži da sisa a ti dotle nestani iz vidokruga user posted image i postepeno smanjuj podoje,recimo svakih 7-10 dana izbaci jedan. Tako će ti se regulisati količina mleka i nećeš imati problema sa grudima.
Uh,mislim da je vreme da spavam,uspava me ono kuvano vino, baš je bilo ukusno, stavila sam u njega začin za medenjake i vanilu,između ostalog,i mm se dopalo! I grlo me manje boli. Pa vi sad recite da alkohol ne lečiuser posted image
Laku noć mame!

< Poruku je uredio Mariya -- 1.11.2016 23:59:26 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 11/16
2.11.2016 6:35:30   
serpica
Dobro jutro drugarice user posted image primate li me u drusvo?
Ja sam za vikend bila lose,izgleda trovanje hranom,iako je izgledalo ko klasican stomacni virus,ali bas sam se namucila.Evo sad imam par minuta samo da vam se javim da vas user posted image i kazem da mislim na vas.Sutra maldjd cera
ide na Kopaonik,nastava u prirodi sedam dana,nikad se nije odavajala plasim se kako ce da podnese to.
Mala deca u vrticu,Toma bojkotuje jer je bio na pauzi pa se odviko,a Manja je super,bar tu ne brinem.
Kako ste vi? Decica? Ostajte mi zdravo i veselo do sledecih nekoliko minuta kad opet ugrabim vreme. user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 11/16
2.11.2016 6:38:57   
suzi kju
O Serpi pa gde te nađe još i trovanje hranom ccc? Biće njoj super na Kopu, s društvom kad je, dan ispunjen, neće ni misliti na vas toliko user posted image

Jutro i od mene, noćas nisam ni spavala, plakale su na smenu jedna pa druga, ne znam zašto plaču user posted image
Sad kao spavaju a ja leškarim, sad ću da ustanem kafu bar da skuvam sebi.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 11/16
2.11.2016 6:57:03   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame.

Mi se evo spremamo za vrtic. Curio joj je nos 3 dana i prosao je vec Bogu hvala. Eno je pije cajic pa cemo u akciju. Eto kako deca rastu sve te tegobe brzo prolaze.
Serpi bice curici super. Ne brini ni pomisliti nece na kucuuser posted image . Inace to trovanje bas zna da bude nezgodno i ja sam tako zaglavila i mislila da imam stomacni kad sam posle saznala da smo svi iz drustva koji su bili u tom restoranu tad imali iste tegobe tek sam tad shvatila da je bilo trovanje.

Suzi procice to plakanje samo treba vremena. Cini se kao vecnost znam ali evo ja ti kazem iz prve ruke da je proslo a moje dete nije do godinu i po jednu noc prespavala bez plakanja i budjenja. Onda se proredilo i na kraju eto spavaju kao topovi kad treba da ih probudis ne mozes user posted image .

Danas cu mozda da skupljam lisce ali me vec muka hvata tri ogromna oraha i lisca kolko ti srce iste

Piskaracu kasnije

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 11/16
2.11.2016 7:09:17   
suzi kju
Joj MiLj kad bi to trajao do godinu ipo bilo bi super, one sada imaju 13 ipo meseci, i dosad nijednu noć da su prespavale celu, niti da su se probudile dva i tri puta, uglavnom je toga mnogo više. No dobro, proćiće i to.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 11/16
2.11.2016 7:12:07   
Anck Su Nmaun
Dobro jutro mame
Serpi nadam se da si sad bolje, kakvo trovanje hranom?
Devojke odose u vrtic , V se valja po podu uziva , ja pipila kafu i razmisljam sta da kuvam...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 11/16
2.11.2016 7:12:09   
Ed83
I ovde da vam se pridtuzun, nadam se da me primate u drustvo...
Sto se nespavanja tice, moja deca kao da se dogovaraju, kad se jedno probudi i zaspe, odmah se drugo budi... imam osecaj ponekad da celu noc samo iz jedne sobe u drugu idem i uspavljujem decuuser posted image ... volela bih makar jedan dan da imam da se naspavam kao covek, u kontinuitetu nekih 10 satiuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 11/16
2.11.2016 7:15:08   
Maraj
Jutro mame.
Mariya , pa moracu da prelomim i vratim ga u krevetac a mm u krevet user posted image to je citava rokada...user posted image
suzi , jel ti se one bude istovremeno? Ne mogu da zamislim kako je to kad su dve bebe.... jel ih nosas , sta im radis?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 11/16
2.11.2016 7:19:44   
Anck Su Nmaun
Cao Ed drago mi je da si nam se i ovde pridruzila user posted image
Moj bebac cim ustane nije gladan user posted image pa uvek sacekam oko pola sata da ogladni.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 11/16
2.11.2016 7:27:48   
suzi kju
Ed naravno da te primamo u društvo, dobro nam došla.
Maraj kako kad, ili naizmenično plaču ili jedna počne pa probudi drugu i sve tako. Veruj, iz priča sa drugima mamama, samo onaj ko ima blizance može da zna kako je.
Kad plaču probam da dam lažu, ako nastave onda ih uzmem, nosam, ljuškam pa spustim, i tako po celu noć. Žurka non stop!

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 11/16
2.11.2016 7:29:14   
Ed83
Hvalauser posted image

Ni moj bebac nije gladan ujutru kad se probudi, jer obavezno se budi sat nakon dojenja.. Ali, dok sam ja to shvatila,proslo je dosta vremena.. jadnicku sam sve vreme samo sisu u usta trpalauser posted image a on pokusavao onda sve vreme da je izbaci, ja se tripovala da strajkuje i da nece da dojiuser posted image , i tako...

A Suzi, jel'' spavaju u istom krevetu/sobi? Mozda,ako imate mogucnosti, da ih odvojite uvece, makar da ne bude jedna drugu? Mada, moja deca spavaju u dve razlicite sobe, pa se bude naizmenicno... Mozda su takve bebe... Sin, 3 god, jos uvek se budi makar 2x

< Poruku je uredio Ed83 -- 2.11.2016 7:34:10 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 11/16
2.11.2016 7:30:23   
IvanaSK RR
Ed, dobro dosla i ovde.
Meni se, makar, sin ne budi. Opet imam glavobolju, ovo je vise uzasno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 11/16
2.11.2016 7:32:42   
Animsaj9
Jutrooo i od nas iz kreveta... D se dva puta budio, ne verujem da je gladan nego iz navike
Ooo serpi, pa kako... uhhh

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 11/16
2.11.2016 8:15:03   
Maraj
Jao suzi , pretpostavila sam da ti je zurka non stop. Zato sam i pitala....

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 11/16
2.11.2016 8:39:21   
Animsaj9
mi smo upravo doruckovali, smazao je palentu, nadam se da cemo regulisati stolicu.
Danas ce biti lep dan, pa cemo ici napolje.
Vesa imam da sirim, D sam ubacila u ogradicu da se zanima, al vec su mu sve igracke dosadile

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 11/16
2.11.2016 8:45:30   
Anck Su Nmaun
Ja jos uvek po malo skupljam ves user posted image
Svuda je po kuci jer ako ga ostavim napolju nikad se nece osusiti.
sad se pentram da dohvatim naj visu policu u ormanu i seeeljo stanem na donju onako samo se naslonim i puce i srucila sam se.. malo izgrebala ruku, al sam sad sebi napravila posao user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 11/16
2.11.2016 8:59:26   
Animsaj9
Anck dobro si prosla dobro nisi srušila orman na sebe.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 11/16
2.11.2016 9:02:14   
IvanaSK RR
Kuvam jos kafe. Bas sam nikakva.
Jedva čekam proleceuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here