|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
24.11.2016 17:14:02   
krin 40
Zemunka srećno.MM ima 38 a ja 41 pa smo treći put trudni.Ljubav ne priznaje godineuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
24.11.2016 17:38:37   
emicaa
Zemunka zelim ti da ti se ostvari ta tvoja zamisao user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
24.11.2016 21:06:41   
Zemunka85
Jaoooj zenske bas ste me raznezile, hvaalaaa user posted image .
Necu vas izneveriti user posted image .

Kod mene su i ciklusi i O u dan, tako da znam kada da budem vrednija.
Sada sam u totalno neplodnim danima.

MM je rodjen 29.12. Prosle god sam u DMu uradila porodicni album. Ove godine sam zamislila onu "poklon kocku" nzm da li ste videli. Mnogo je dobra stvar.
Msm sve na istu foru, ali ne umem bolje.
Pa sam zamislila da tu bude jedna od slika, slika testa.

Ili, znate one torte sto su sada in,cokoladne a na vrhu kinder jaja. E u jedno bih stavila test. Samo mi to bzv ima gosti da se zgade ahahaha user posted image .

E sad, jos da zatrudnim user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
25.11.2016 7:58:30   
dejana007

Dejana, verovatno se radi o anti miler hormonu koi se radi iz uzorka krvi


Vocicana, jeste taj hormon pitanju, nesto citala na forumu da je ipak najbolje da se radi 2-og dana ciklusa. Pa cekam da vidim sta ce biti ovog meseca.

Zemunka, prelepa zamisao user posted image user posted image I neka bude tako user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
25.11.2016 9:12:18   
vocicana
Dejana znas da volim ovu temu, samo napred i neka sve bude u redu! Javi kakav je rezultat.
Zemunka, lepa zamisao, mm je imao 45 kada smo nacinili nase dete, godine su nevazne, ti si mlada pa ce ti doci i druga srecica, nista se ne brini, ja imam 34.
Veliki user posted image podrske!!!!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
25.11.2016 16:53:40   
nikiteki
Dobro veče cekalice moje. Samo da se javim ja sam trebala da dobijem 21,ali nisam probada me levi jajnik a juce i danas malo braon na vesu. Mora da ce da krene user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 7:27:38   
nikiteki
Dobro jutro cekalice moje. user posted image Stigla.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 8:49:32   
dejana007
Dooobroo jutroooo devojkeee!!!! radila sam test. kao da vidim roze blagu crtu. Kad gledala prvih pet min nista nisam videla, posle legla da odmorim i sad kad ustala vidim drugu roze crtu. Kolena mi se presekla. dal je moguce.. Moram sto pre da radim betu! kako se radi beta? Mora li svaki dan il svaki drugi?

user posted image
user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 9:17:48   
IvanaSK RR
Dejana, i meni se cini da vidim bledu drugu.
Ne, idi sad izvadi krv, betu i znaces uskoro da li si trudna. Drzim palčeve.
A to sto se posle radi beta, gledaju se neke druge stvari.

Znaci, odes u privatnu ambulantu i kazes da vadis krv zbog sumnje u trudnocu. Rezultati uglavnom budu brzo gotovi. Idi odmah :)

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 26.11.2016 9:19:48 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 9:20:52   
dejana007
Bas sam gledala cene, kosta 1000 din, a muz mi raci u klinickom centru pa mi mogla za dz u ponedeljak i sad se mislim sta cu user posted image Ovulacija mi je po bazalnoj bila pre 12 dana tj 13. ili 14.11.2016. Potrosila ovakvih testova na desetine i sve mi bilo belo, sad prvi put pokazalo blago roze. Ziva nisam.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 9:25:37   
IvanaSK RR
Dejana, onda sacekaj ponedeljak. Ali je vrlo verovatno da je trudnoca mala zato je test bled.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 9:37:09   
dejana007
muz resio, idemo prvo u klinicki ako ne mogu danas da mi odrade, onda idem do poliklinike. Lele ziva nisam. Ali kad videla test tacno me presece neki strah , neki cudan osecaj, nesto.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 9:42:38   
IvanaSK RR
Dejana, srecno! Bice to sve u redu. Javi cim saznas!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 10:36:44   
emicaa
Navijamo da je to to user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 11:25:33   
dejana007
Hvala devojke, javljam u ponedeljak i naravno navijam i za sve druge devojke na temi! user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 11:48:48   
Zemunka85
Dejanaaaaa navijaaaaaam user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 12:27:14   
vocicana
Jao ja sam se sva oduzela isto. Jao maco, dace Bog, javljaj!!!user posted image Kako sam se friska podsetila kada sam videla test svoj, znam da jesam ali oci ogromne kao kuca u strahu da test ne pokaze opet jednu ccrtu! Mnogo si me obradovala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 13:00:44   
Bejbili*
cao cure. prvo Dejani da cestitam i ja vidim tu blijedu crticu koja je najvjerovatnije pokazatelj bebice..a ja evo opet u problemima. imala sam bol u lijevom dijelu ledja i stomaka.vestica kasnila test bio negativan i onda odem ginekologu koji mi kaze da na lijevom jajniku imam neko zuto tijelo i kaze mi ili je cista ili vanmatericna trudnoca user posted image user posted image i dao mi nekakve tablete koje trebam da pijem 5 dana da bi mi menstruacija stigla i nakon sto prodje da opet dodjem na pregled. jao kad me pregladao toliki sam bol imala da sam jeedva do kuce dosla uhh..eh boze i ja sad neznam sta da mislim i sta da radim user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 13:07:11   
AnaAna1
Samo da pozdravim cekalice i da ih povucem malo u trudnicke teme, ajde do Nove Godine bar jos nekoliko cekalica da nam se pridruzi user posted image

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 13:25:40   
dejana007
Vocicana upravo to. sada strah dal ce se obistiniti da je to to, pa da se cuju prvi otkucai srca, itd itd. uvek se nadovezuje neki novi strah ali i nova nada user posted image

Bejbili, bas bezveze. Ali je dobro sto si otisla na vreme, sigurno ce se to srediti, otisla si u pravo vreme!

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 15:36:34   
Bebana17
Dejana, ja vidim crticu, trudna siiiiii!!!! Jeeej, mnogo mi je drago, nas dve cemo zajedno da trudnujemo ovaj put! Javljaj betu!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 16:33:19   
degu
Dejana navijam da je to to user posted image
Bebana jesi li ti bila na pregledu?

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 18:52:24   
Bebana17
Degu, bila sam na pregledu, gestacijska starost trudnoce 6+2, po uz 6+0, srculence kuca, crl 3,2mm. Dr kaze sve ok, beta je niska, duplala se pravilno (osim poslednji put bas dan pre pregleda, ali sam merila u drugoj laboratoriji, a dr kaze da se uvek prati u istoj lab). Takodje, dr kaze da je opseg normalnih vrednosti ogroman i da se vise ne smaram betom, a da je svaka trudnoca lutrija. Kaze: misli pozitivno, sve je dobro za sada. Tako da mi ostaje samo jedno: misli pozitivno i kako Bog da, tako ce biti.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 19:16:07   
Ed83
Pre napisah post i izbaci me...

Bebana; bas mu je drago sto si trudna.. Jel'' i ivog puta vto ili prirodno? .. Nemoj da brines, bice sve u redu ako Bog da, telo sad vec zna sta treba da radi jer je proslo vec kroz jednu trudnocu i to ne tako davno.. samo pozitivnouser posted image

< Poruku je uredio Ed83 -- 26.11.2016 19:17:23 >

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 19:23:44   
serpica

IZVORNA PORUKA: dejana007

muz resio, idemo prvo u klinicki ako ne mogu danas da mi odrade, onda idem do poliklinike. Lele ziva nisam. Ali kad videla test tacno me presece neki strah , neki cudan osecaj, nesto.




Dejana da uradis betu u KC treba ti uput izabranog ginekologa,znaci prvo moras kod svog dr pa da ti da uput za kc,mada iskreno mislim da nece da ti da uput jer daju samo ako nesto nedaj boze nije u redu pa da se kontrolise,
za utvrdjivanje trudnoce nece da daju,ali probaj. Uglavnom dok sve to zavrsis i odes ukc i cekas rezultate,za to vreme ce u Humanu da ti budu gotovi. U humanu je 800din beta i rezultati za dva sata na mejl. Srecnouser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here