|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 48 [49] 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
24.10.2017 14:20:22   
mama Jo
Sve price su predivne, zaista... i prosto neverovatne. Zene kraljice ❤

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
26.1.2018 23:48:03   
MamaNecaVo
Price su predivne.Ja moju ne bih iznosila da ne remetimo koncepciju divnih porodjajnih prica.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
28.1.2018 9:19:32   
vocicana
Degu, prica je takva da sam jos uvek najezena. Strasno kakav pakao.
Pisite mamite divne price. Kako god, rodile su se nase srecie, samo neka nas je sto vise.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
28.1.2018 11:49:50   
isidora88
Uskoro i moja treca prica stizeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
28.1.2018 12:05:34   
Duškić
Jake majke, prelepe price!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
17.2.2018 14:21:46   
Dragce86
Majka ne moze biti svako!! Svako iskustvo tesko na svoj nacin ali prelepo :) Svaka cast mamama sa vise dece user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
17.2.2018 16:15:50   
mama Jo
Bukvalno svaka preca je specificna a svoj nacin!! Za sve mame jedan veliki naklon user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
1.3.2018 12:39:19   
Dora89
Bravo za sve mame! user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
1.3.2018 13:40:23   
Sarav
Žene kraljice user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
1.3.2018 20:02:04   
Mala Elena
Otkad nisam citala price..uvek se najezim...user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
2.5.2018 17:42:50   
mama Jo
Napisacu uskoro i ja svoje iskustvo 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
2.5.2018 17:44:40   
MimaKos
Tesko prvi put, bebi i srce stalo, drugi epidural i puno lakse... bitno da su bebe dobro, ovo cu nadam se da zaboravim..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
1.11.2018 4:08:49   
marketing RR
Mame, mame, baš zabušavate, a treba nam svima emocija i emotivnih priča, ajde pišite, pišite user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
1.11.2018 7:08:08   
mama Jo
Mogla bih se ja potruditi da napisem 😊


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
1.11.2018 8:59:41   
emicaa
Msma Jo i maju si pisala da trebas napisati 😂 jel to sad opet cekas maj 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
28.1.2020 22:35:24   
marketing RR
Baš ste zatajile, mameeee!
Šta je ovo!!


Ajde, ajde, pišite.

Upps, pa nisam ni ja, za drugo dete, aaa, odoh, pišem, a čekam i vas, ajte user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
28.1.2020 22:52:16   
bubulence
Mogla bih i ja 😁


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
28.1.2020 22:59:26   
marketing RR
Može Bubi, ajde otvori novu sezonu, vidiš da spavamo user posted image
A tako lepe priče čekaju da budu napisane user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
29.1.2020 11:35:56   
MamaNecaVo
Kako lepa tema. ❤️

Mi cemo nasu ispisati za koji mesec. Bas jedva cekam. 

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
14.2.2022 23:00:03   
marketing RR
Stigla nam je nova porođajna priča ♥

"Prvi put sam ostala trudna sa 19 godina, bez problema. Kada je sin imao neke tri godine, želeli smo jos jedno dete, ali jednostavno nisam mogla da ostanem trudna. Odlazim kod mog ginekologa i nakon mnogobrojnih testova i pregleda, doktor mi kaže: "Svi nalazi su u redu, međutim materica Vam je jako zavaljena, imate veliki oziljak na materici (verovatno od prethodnog porođaja) i tanki su Vam zidovi materice, tako da su Vam šanse da zatrudnite 98:2, žao mi je".

Osećala sam se slomljeno. Vremenom sam se ipak pomirila sa činjenicom da više ne mogu da imam dece. Godina za godinom, sin napunio 9 godina, meni ciklus kasni..."


...PROČITAJ CELU PRIČU...

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 14.2.2022 23:03:30 >

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Nova rubrika "Porođajne priče"
15.2.2022 7:13:40   
flamingos
Prelepa priča.Da ste živi i zdravi.❤


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
16.9.2022 19:02:47   
marketing RR

Čekamo i vaše priče user posted image


IZVORNA PORUKA: guppy RR


Rubrika: POROĐAJNE PRIČE <-- klik

user posted image


Drage forumašice!

Na Ringeraji postoji deo portala predviđen za porođajne priče. Manje-više svaka od vas je već negde opisala svoj porođaj, i ne bi voleli kada bi delovi foruma, predviđeni za to, zamrli zbog ove novine koju uvodimo, pošto na forumu ipak može da se komentariše, pruži podrška. Ringerajin tim smatra da bi bilo lepo da se sve priče mogu naći na jednom mestu, nevezano za to da li je porođaj protekao prirodno, potpomognuto, carskim rezom...

Pozivamo vas da popunimo deo portala stvarnim pričama --> vašim pričama. Vidite ovde: KLIK

Tasha je probila led svojom pričom, znamo da se ljudima obično ne mili da budu prvi.

Na raspolaganju vam je mail adresa: info@ringeraja.rs. Takođe, na istu adresu nam kao i do sada možete slati i sve upite, sugestije, molbe za rešavanje problema.

U kom obliku napisati porođajnu priču?

Kopirajte tekst u mail i popunite ga svojim podacima. Napišite nam svoju porođajnu priču.

Dajte Ringeraji dušu, kao što ste to i do sada činile... user posted image




Ringerajin korisnik: nick sa Ringeraje.rs

Datum: mesec i godina

Tip porođaja: carski rez / prirodni porođaj / ...
 
Broj dana u porodilištu: brojem

Porodilište: naziv porodilišta i mesto

Ocena porodilišta: od 1 do 5, gde je 1 najniža, a 5 najviša ocena

Komentar ocene: napišite rečima

Saglasna sam da se moja priča objavi na mestima gde se Ringeraja oglašava
: DA ili NE

Molimo da koristite sva slova, uključujući š đ ž č ć :)


Ukoliko želite, možete nam poslati i sliku iz porodilišta, za objavu uz vašu priču.







(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
17.12.2022 23:10:24   
marketing RR
Stigla nam je nova POROĐAJNA PRIČA ❤️
Pošalji nam i ti tvoju😊

"Kad mi je legao na rebra.. Sve sam zvezde videla! Prvi put, drugi put... Ništa. Kaže ajde okreni se na bok i guraj. Pa ajde sidji sa stola, u polučučanj i guraj. Ništa. Vrate me na stolicu. Vidim da pripremaju salu za carski, tačno prekoputa mog boxa su vrata za ulaz. Pitam, jel to za mene? Kaže babica-mila, ništa se ne brini, pokušaćemo sve, odlično ti ide! Gurala sam još malo, doktor mi opet seo na stomak i kaže babica- evo ga! Ja presrećna, onako zajapurena vičem toooo sine, vidimo se brzo! Popadali su od smeha.

Kad se gospodin setio da izađe, izašao je u 2 napona. U pola 10 ujutru. Secnuli su me, ne znam ni sama kad. Doktor me je ušio, kako on kaže, dok je još vruće, tako da mi ni to nije bilo nešto bolno. Naprskao je on KAO neku anesteziju, rekla sam mu samo da mogu nekog drugog da lažu, vodom me prsnuo samo 100%, donose mi dete posle merenja i svega ostalog što ide. Stvaljaju mi ga na prsa. On onako topao, prestao da plače, stegao me rukicama i otvara usta... Traži da jede.

E tada sam postala svesna svega. Plakala sam kao kiša. Sami nas dvoje, moja smrzlica i ja. Sami na svetu tih sat ipo vremena, koliko su nas ostavili da se upoznamo. Ispričala sam mu sve. Koliko ga volim, koliko smo ga čekali, kako tata jedva čeka da ga vidi.. I da je ceo svet njegov. Još uvek osećam toplinu na tom mestu gde su mi ga spustili. Moj miš, moj borac, moj svet."


PROČITAJ CELU PRIČU...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
18.12.2022 12:02:09   
flamingos
Bože,koliko je dirljiva ova priča.Bravo za sve mame.One su te koje moraju sve da izdrže.Koje su hrabre -pravi borci.❤

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
18.12.2022 15:36:21   
Dragica Draga
Predivno, preemotivno ♥️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 48 [49] 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 48 [49] 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here