|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 22:25:34   
Ana RR
Joj Sanjice user posted image mukica! Da brzo prođe user posted image

Mare je ipak dobio i temperaturu user posted image oko 5 je imao 38, dala sam mu sirup ali već u 9 je opet skočila, 38.6. Dala sam mu drugi sirup i malopre je zaspao. Nisam ga vodila danas kod dr, on je toliko malaksao da jedva stoji. Nadam se da će noć biti ok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 22:28:32   
eca89
i ja mislim da je muce zubici!
Kud je ona strasno osjetljiva, opet je sinoc dobila temperaturu! One su ovde same vec skoro mjesec dana, jetrva ima dosta familije ovde, ali opet mi je ona nekako bas mala za stalno prebacivanje sa mjesta na mjesta, ovde je bas hladno!

Mm ih je danas vozio u Ljubljanu, pa ga kaze dusa boli za djetetom!
Nije svaki covjek isti i ne gleda svako na dijete isto!

Isto zao minje zbog dojenja, namjerno joj daje dohranu, da je moze kod nekog ostaviti, skoro da je i ne doji, a znam da ima mlijeka! Kaze jos ce malo samo! Mm se bas razocarao, ali ja mu kazem sta tebe briga, sta bi sad! A, onako sitna mrvica, mis mali!
Sad razumijem roditelje sa malom razlikom medju djecom, ja se npr.ne bih smjela usuditi!
Uh, ali se raspisah!

< Poruku je uredio branki RR -- 2.12.2016 22:33:47 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 22:32:58   
branki*
jao,jeste..bebe su to jos,osetljive,nezne.
anci,a sta je maretu,nisam ispratila,mozda si i pisala,izvini.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 22:33:05   
Animsaj9
Joj zene sto smo svi smrcavi, a najvise decica , ma samo da su oni zdravi nas ne treba ni spominjati, kad ih vidim malaksale i nos zapusen dusa mi se cepa.
Mi smo bili u gradu na rođendanu, D je bio oduševljen tolikom decom, mada nije bilo tako malih, ali njemu je sve bilo zanimljivo . Dosli kuci, vecerali, kupanjac i u krevetac. I ja cu jos malo, idem da skinem sminku, pod tus i gotova sam. Vetar uzasno duva i hladno.

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 22:35:35   
branki*
i ja treba da skinem sminku,to me skoro uvek smara,ne znam zastouser posted image u pidzami sam.i ovde vetar duva kao lud,mada je juce bilo hladnije.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 22:39:57   
IvanaSK RR
Branki, mislim da je Mare dobio stomacni virus.
Ana, ljubimo ga Stefan i ja puno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 22:41:56   
branki*
jao,grozan je taj virus,mi smo ga svi imali,mm i ja smo nadrljali,uzas.pola grada je bilo na infuziji zbog stomacnog virusa.bas je gadan.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 22:47:08   
Animsaj9
Najgore sto malaksas, a ne mozes da povratis snagu, jer ne mozes da jedes

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 22:48:47   
Ana RR
Izgleda da je stomačni, nadala sam se da će proći bez temperature ali eto... noćas je počeo da povraća, danas i proliv mada nije često. Mnogo više ga je mučilo povraćanje, prazan stomak a stalno ima nagon. Onda je posle podne dobio i temperaturu. Bzvz.

Ivančice, ljubi nam drugara user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 22:49:44   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Animsaj9

Najgore sto malaksas, a ne mozes da povratis snagu, jer ne mozes da jedes


Baš to. Do kupatila sam ga nosila jer ne može da stoji. A čim se uspravi povraća mu se. Grozno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 22:53:43   
Animsaj9
Ana samo mu davaj tečnosti da ne dehidrira, supicu mu iz kesice skuvaj ona je spas za takve situacije zato sto je jako slana

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 23:42:07   
Mariya
Veče mame!
Da bolesna dečica brzo ozdrave!
Branki, kako bre u pidžami sa šminkom user posted image Ja skidam šminku čim uđem u kuću,a najkasnije pred kupanje. Jao,šminka me podseti, da pitam vas, nek' mi naše RR popadije odgovore, drugarica me pitala da joj krstim ćerku,kažem ja ću vrlo rado ali ja sam pravoslavka a oni su tj dete će biti katolik. Kaže ona, pitaće popa. I pop 'ladno rekao da mogu da joj budem kuma. Drago mi je,ali mi nije jasno,kako bre ja da krstim dete u drugu veru?

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 0:00:44   
Sanjica26 RR
Maryia kod njih sve mozeuser posted image Pitaj ti svog svestenika da li mozes.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 0:07:32   
Mariya
Sanjice,tebe sam čekala da mi možda odgovoriš!
Kod ovog našeg pogotovo sve može,samo da platiš.
Neću ni da pitam ništa, krštenje je u subotu,za nedelju dana, kad smo se već dogovorili neću da je dovedem u situaciju da traži kumu nedelju dana pred krštenje. Zaboravila sam da pitam ranije, trudnički mozak. Čudno mi je bilo da može.

< Poruku je uredio Mariya -- 3.12.2016 0:09:03 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 0:20:11   
Sanjica26 RR
Mislim kod katolika sve moze. Bas cu sutra da pitam muza sta kaze. Mada, ovako razmisljam zasto bi bila prepreka kad ti dete ciji su roditelji katolici krstavas u njihovoj crkvi. Npr vencanje sa katolikom/katolkinjom u nasoj crkvi ne moze da se obavi dok se taj neko ne krsti u pravoslavnoj crkvi. To je druga stvar. Pitacu, pa cu da ti kazem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 6:46:07   
Anck Su Nmaun
Jutric devojke

Jao Ana bas se namuci malisa user posted image taj stomacni naj vise iscrpi user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 7:05:30   
vocicana
Dobro jutro mame, ljubite mi decu malenu, da brzo ozdrave.
Sanjice mi smo hteli katolika za kuma nasem detetu, svestenik mi je rekao da ne moze, moze da bude svedok na vencanju i to, ali kum ne, toliko sam se user posted image , to je nas prijatelj, nas najbolji drugar.
mI smo budni od pola 7, mrtva sa,. kasnije sam legla, sa muzem pricala o autu, sinoc ga je dovezao, pa slusaj ovo, jao da ti ispricam jos ovo, ja kazem, ode Pepeljuga pre ponoci u krevet da se ne povampiri, necu ni spavati ako jos malo ostanem budna.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 7:08:38   
Anck Su Nmaun
Haha i kod nas slicma situacija, pocel ada gledam fim da bih na pola flma videla da iati traje 3 sata user posted image i mucila se avw so samog kraja. Naravno mali "budilnik " u 6 budan.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 7:18:12   
branki*
jutro,mame!
mariya,pa da,dosli od mojih kasno i ja se presvukla odmah u pidzamu kako sam se raspremala,pred spavanje skinula sminku.inace,ne skidam sminku cim udjem u stan.
voci,tako i ja,sve i sto bih ostala nekad kasnije uvece da nesto odradim,odgledam,procitam,meni odmah u glavi kako ce se ova mala buditi 100 puta,ujutrru ustati rano i nista od sna.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 7:24:55   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Haha i kod nas slicma situacija, pocel ada gledam fim da bih na pola flma videla da iati traje 3 sata user posted image i mucila se avw so samog kraja. Naravno mali "budilnik " u 6 budan.

Kad smo kod jutarnjeg lupetanja...ismejah se sta sam napisala.Jos preko mob

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 7:47:52   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. T spava. Nema temperaturu od kako smo joj dali pre spavanja lek.
Sofi se upiskila. Izgleda opet ima gljivicu.user posted image Imala je na prolece, pa smo zalecili.
Ja leskarim i citam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 8:11:16   
vocicana
E Sanjice bas si se izmaltretirala, kada je krenuo onaj laringit samo se nizalo jedno za drugim. Stavrno bzv.
Branki, veruj mi, ne sto se on budi u toku noci, nego sto sam ja ujutru slogirana, jutros sam se opidila u futer od vrata, nestabilna sam kao da sam citavu noc bancila u kafani. Tako daaaa, kada je provod u pitanju, samo kazem, izvinite ja imam maloletno dete, veoma zahtevno i ne mogu ostati a radoooooo biiiiiiiuser posted image user posted image . Utepacu se.
Pili smo mleko, sada trenutno stavlja prekrivac preko lica zagusuje se njim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 8:23:24   
Sanjica26 RR
Voci, ja se sinoc uooste ne secam da sam ustala da merim T temperaturu. Dogovorili smo se da ja ustanem u 2, a mm u 5. Mog budjenja se ne secam. Posle mi kaze mm kad je ustao on da meri isao je i do Sofije. Ona se upiskila. Nista ni to nisam cula. Obicno cujem i to kad trazi stvari.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 8:26:40   
vocicana
Stavrno je podvig biti mama. Srce moje, pa ti si se premorila sa svim, zato se i ne secas. Brzo da prodje sve
Anci ljubi mi lepotana, proci ce, ali svakako treba izdrzati. Marence, bas se izmucio dobro.

< Poruku je uredio vocicana RR -- 3.12.2016 8:32:19 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 8:27:44   
suzi kju
Uh Ana jadnicak bas se namuci maleni. Sanjice bitno da nema temperaturu.
Mi smo nocas malo bolje spavali,eno ih u krevecima igraju se nešto "pricaju"user posted image
Mame nama izbise gore jedinice i dvojke dole jedinice i stop ,kad ce joooos zuba?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here