|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 9:07:44   
Anck Su Nmaun
Mi se pakujemo pa odosmo malo do.mojih i po trece deteuser posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 9:24:33   
Animsaj9
jutro i od mene , od 3 h jutros ne spavam stomak mr boli kao da cu dobiti , a i ledja me bole jos od neki dan... strasno malaksala sam sva vec. D hoce da ga nisam a nemam snage user posted image

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 9:40:31   
IvanaSK RR
Ana, kako je Mare?
Sanjice, makar joj je pala temperatura. A kako znas da je gljivica u pitanju?
Animsaj, drzi se!
Decice draga, ozdravite sto pre.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 10:24:33   
Sanjica26 RR
Ivancice, trenutno je pala. Ali sad opet ima. Rekla jr dr da tek u nedelju ce da pocne da deluje lek. Nisam trebala da padam na suzi i prihvatim inekcije.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 10:29:22   
emicaa
Dobro jutro,David zaspao opet.Ja sam sva neka bljak,kao da nisam tri noci oka sklopila.
Sanjice ovde doktori odlucuju cime ce lijecit i ne pomazu nikakve suze.meni ni to nije bas ok

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 10:29:29   
IvanaSK RR
Joj, Sanjice, bas mi je zao. I tebi i njoj je teskouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 10:38:32   
Sanjica26 RR
Vise sam ja pala na suze nego dr. Sta je tu je. Ne ginu joj inekcije ako joj ne bude bolje. Nek place sta da joj radim. I ja placem kad su bolesne. Zato dr nista ne prepusta slucaju. I mora da obavi kontrolu da vidi kako napreduje.
Videcemo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 10:42:33   
IvanaSK RR
Da, možda su ipak trebale inekcije... Al se nadam da ce joj biti bolje i da nece biti potrebe za njima.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 11:02:51   
Anck Su Nmaun
Hmmm ja se ne bih dvoumila, nije da ih volim ali imaju brze dejstvo a i bolje za stomacic. Ali dobro sad sta je tu je..samo da sirurup lepo odradi posao.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 11:22:31   
Milena18
Dobro jutro, mame!
Mi jutros spavali do 8:30, divota. Jeste zaspala jako kasno sinoć i posle se budila tri puta, ali sam ipak nekako uspela da se odmorim.
Mm ode da traži poklon za mene, u ponedeljak mi je rođendan. Već danima pokušava da me ubedi da mu kažem šta želim, ali ja neću, volim da pokloni budu iznenađenje.
Juče samo što zmo izašle u šetnju počeo da duva vetar i pada kiša, vratile smo se kući posle dvadeset minuta. Danas je sunčano, valjda se neće pokvariti, da idemo malo ponovo.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 11:38:26   
IvanaSK RR
Milena, super sto si uspela da odmoris. I ja sam nocas. Beba se budila oko četiri, bila budna oko pola sata i posle spavala do osam :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 11:55:33   
Ana RR
Hej mamice, kako ste?

Sanjice, nadam se da će sve biti ok. Duša mala. Marko je prvi put primio injekciju onda kada je imao urtikariju i majko mila, mislim da su ga čuli u drugom gradu koliko se drao.

Ja ne mogu da se načudim koliko se deca brzo oporavljaju. Noćas je lepo spavao, bez temperature, probudio se čio i veseo, gladan naravno. Najeo se,napio i otrčao kod babe i dede. Jbt, ja bih se danima vukla malaksala da sam onoliko povraćala a njemu ništa.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 11:58:53   
IvanaSK RR
Ana, bas mi je drago user posted image
Deca su čudo, definitivno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 12:09:04   
suzi kju
Ana to je divno. Kad bi i ove nase sline prošle tom brzinom user posted image
Emi je vec bolje a Andja je i dalje nervozna i kenkava. Mozda je njoj trebao ab...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 13:18:15   
Maraj
Dan mame.
ana user posted image za deckonju.
mi bili malo napolju. Sad po kuci. Usisavanje , brisanje prasine.... standardno
L gleda Masu i Medu u hramilici. Drugacije ne mozemo usisati kucu od njega. Juri usisivac

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 13:32:17   
Ana RR
Suzi, mi sline vučemo mesecima čini mi se. To ne prolazi tako lako, pogotovo kada su u kolektivu.

Mene počinje da muči stomak. Upucaću se. Sipala sam koka kolu iako je nikad ne pijem da mi malo sredi.

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.12.2016 14:05:04 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 13:52:58   
Anck Su Nmaun
Jao Ana bas tako, kad se ide u vrtic sline non stop. Cini mi se cim prodju evo sledeca serija.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 14:05:38   
Mariya
Dan mame!
Svekrva odnela devojčice, vraća ih tek uveče, muž na ekskurziji, tako da sam sama ceo dan. sela sam da odmorim max. pola sata a evo ležim već sat ipo, gledam "How i met your mother"... nikako da se pokrenem.
Noć nam je bila grozna, H se opet prevrtala celu noć ali je spavala.
Jutros sa ustala da odem do pijace, ostavila sam devojčice ubeđena da se neće probuditi do pola devet sigurno. I vraćam se sa pijace u 8.10, skinula je pelenu sebi, stavila adapter na wc šolju, piškila, oprala ruke, umila se i čeka me u dnevnoj sa čarapama i pantalonama da je obučem, a L je u spavaćoj pripremila sebi odeću, oduševila sam seuser posted image pametnice moje!
Sanjice, mm i ja smo se venčali u katoličkoj crkvi, prethodni pop uošte nije pravio problem oko toga što smo različite vere. A kad smo krstili L, upravo ovaj blesan mi je rekao da mogu da krstim svoje dete, koji su uslovi da se bude kum deteta i rekao mi kako ja ne mogu da krstim tuđe dete katolika. A sad se predomislio, sad mogu. Al ajde, on nije baš svojuser posted image nažalost.
Ana, mora mama posle dece da se razboliuser posted image tako je i kod nas. Ne može mene nijedna njihova bolest da zaobiđe. Jedino što ne dobijem od njih su upale ušijuuser posted image Inače L slini od 7.oktobra. Imala je pauzu od 4 dana kada nije duvala nos. H se desi i 2 nedelje ali L jadniče staln, valjda od vrtića.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 15:07:07   
Animsaj9
Mene malo popustio stomak pa sam izvela D napolje .
Ana bas mi je drago da je deckonja dobar , a mama sad ti pij kole i leci seuser posted image . Ndam se da ce ti biti bolje

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 15:21:22   
Anck Su Nmaun
Napokon sam se malo upristojila i oprala kosu.A mrzim kad mi prljava.
Baka spava sa V dok ja sebe malo doteram user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 16:49:20   
emicaa
od zaove klinci opet bolesni a htjeli smo sutra do njih,sad nista od toga.Andrej stalno kupi viruse u predskolskom i donosi kuci.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 19:39:18   
IvanaSK RR
Emice, ajte kod nasuser posted image Ti i ja sa mucninama, Stefan i Dora nek zabavljaju bebace, a muzevi nek se tornjaju gde hoće user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 20:13:41   
popkica bebic
Dobro vece mamice! I mi se pridruzujemo klubu slinavih. Angelina ima toliko slina, da ih mukica malo malo pa polize. Vaso kaslje, mada mu Bronkamil dosta pomaze. Nadam se da ce nam Marisol pomoci i inhalacije fizioloskim r. Bas mi ju je zao, ne moze da spava. Na svoju muku sam joj strcnula malko Meralisa (nesto poput Operila P). Uh...
Nadam se da ce sva deca brzo da ozdrave. Pogotovo je strasno kad imaju stomacni virus...

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 20:27:11   
Anck Su Nmaun
Klinci napokon u krevetu, citav dan prave zurkicu user posted image

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
3.12.2016 20:34:41   
emicaa
Ivana moze,samo da ne idu u kafanu moj ne pije user posted image
Djeca okupana,jos koja minuta i na spavanje.David do kupanja bio nervozan a sad kao cigrica.Dori sam nalakirala nokte pa je konacno sjela da se osuse user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here