|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Biblioteka
27.7.2017 18:01:38   
Sarav
Nisam još učlanjivala moju malu, kupujem joj ovako knjige pa to čitamo pred spavanje. Inače više voli da joj ja pričam priče, a ako već uzmem knjigu mora obavezno da ima slike i da tako prati radnju.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Biblioteka
27.7.2017 18:33:27   
veselicaa
Pa da sve do skole njima trebaju knjige sa slikama,tako bolje shvate o cemu se radi,lakse mastaju.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Biblioteka
27.7.2017 18:50:54   
Anck Su Nmaun
Pa nije rano u biblioteci imate za sve uzraste.
Ja sam V bas jutroa citala
..obozava da mu citam . Samo se smeska...srecan.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Biblioteka
27.7.2017 19:26:13   
veselicaa
I Nina obozava da joj citam,jos joj imitiram kako kazu zivotinje,pokazujem joj,ona otvara one male stranice,ima neke i sa otvorima na stranicama pa joj je i to zanimljivo.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Biblioteka
8.9.2017 12:37:28   
krin 40
Mpj S nije ljubitelj knjiga i ne radujem se zbog toga.N,hvala Bogu,voli isto kao i ja.Njegova članska karta je služila samo za uzimanje obavezne lektire.Ona ima
širi spektar interesovanja

< Poruku je uredio krin 40 -- 8.9.2017 12:38:16 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Biblioteka
7.7.2018 14:24:25   
Anck Su Nmaun
Dva meseca mi stoje knjige iz bib.
Prvo nisu radili nesto pa posle neko bolovanje pa mi na godisnji tako... mislim da nisad ne rade zbog godisnjeg user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Biblioteka
22.11.2018 9:41:31   
Olga75
Ja sam član biblioteke već 40 godina user posted image a Zver samo 7 user posted image .
Idemo jednom mesečno i ona uzme dve knjige i onda se tegli pa je ja teram da nazove pozajmno da produži zadržavanje, nju je obično blam ali neka se ubrza pa neće morati to da radi.


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Biblioteka
22.11.2018 10:08:53   
Sanjica26 RR
Haha Olga nasmeja me sa ovim 40 godina. Svaka cas_t.
Ja imam manji staz, jer ranije nisam citala knjige.T je od godinu dana clan biblioteke.Pre raspusta je uzimala tri knjige dva puta nedeljno. 
Sad uzima tri knjige jednom nedeljno.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Biblioteka
22.11.2018 10:12:18   
Olga75
Pa mlađa si sestro mila user posted image
Članska u biblioteci je prosto stvar kulture i to mora pa mora i da ide koliko god da joj je to smor. Mada, ja sam ona mama koja hoće da potkupi. Posle biblioteke, zna se na voćni kup i na kupovinu nekih šljokica i tako tih devojčičkih stvari. Ma slomiću je je da ide i bez toga user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Biblioteka
22.11.2018 10:17:23   
Sanjica26 RR
Jao, hocu i ja sa vama. :)

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Biblioteka
22.11.2018 10:20:37   
Olga75
Sanjice, dogovor je pao, sad da l ćemo u Su biblioteku ili kod tebe, stvar dobre volje. Biće i voćni ( tako to Zver- idemo posle na voćni je l da user posted image ) i onda i šljokice i olovka sa pufnom user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Biblioteka
22.11.2018 21:13:43   
milicicak
Jao, ja godinama nisam clan biblioteke. A nije ni T. I nekako mi zao al nikako da se nakanim da odem sa njom do biblioteke.
Mi knjige kupujemo i skidamo sa neta za Kindle. I mini buba "cita" one knjige koje vec zna napamet ali ne voli bas da cita nepoznato gradivo 😂

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Biblioteka
22.11.2018 21:52:49   
smeško
Mi svo svi članovi Biblioteke grada Beograda. Čak sam i roditelje učlanila, pa im ja uzimam knjige za njih, ali još češće za sebe.user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Biblioteka
3.1.2019 22:25:31   
dunja RR
Mi smo u vrtiću dobili karton za biblioteku, na Savino ime, slučajno sam ga našla među slikama koje smo dobili (sa Deda Mrazom), baš sam se iznenadila.
Nisma ni stigla ovih dana da pitam vaspitačicu otkud to.
Nemam pojma da li je dečija biblioteka u pitanju, vidim po ulici da nam je blizu, ali nisam znala da tu ima biblioteka, ja za sebe idem u biblioteku kod Vuka.
Radujem se, otići ćemo zajedno posle praznika.

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.1.2019 22:27:06 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Biblioteka
4.1.2019 10:21:44   
IvanaSK RR
Suzi i maca je letos dobila člansku kartu u biblioteci. Biblioteka je ovde nasa lokalnauser posted image rekli su nam da mozemo uzimati i knjige za odrasle.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Biblioteka
4.1.2019 13:48:14   
pari
I mi smo se upisali u lokalnu bibilioteku,mala je ali ima i za odrasle i za decu. M se baš svidela pa smo uzimali knjige :-) 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Biblioteka
18.4.2019 13:26:33   
mama ivane
Mi smo se uclanili u gradsku biblioteku dok su jos bili bebe , cerkica voli da cita sama zanimaju je pesmice i knjige o princezama a sina zanimju price o automobilima super herojima slikovnice uvek je ogromna radost kada odemo u biblioteku po nove knjige

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Biblioteka
18.4.2019 13:33:13   
bubulence
Starija je uclanjena bas od malih nogu ali smo slabo uzimali knjige jer ona voli jedino bajke a njih ima kod kuce.. I dalje slabo odlazi u biblioteku, mozda jednom u 2,3 meseca a cita svaki dan... Koliko zeli. Nekad je to jedna prica, nekada je to 2 sata...

Mladja nije uclanjena, i kako stvari trenutno stoje nece ni biti😂. Obozava da joj se čita ali mislim da ona sama nikada nece čitati... 

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Biblioteka
15.6.2019 17:40:07   
dunja RR
U nasoj biblioteci dobili divne knjige, glanc nove iz Vulkana. Uzesmo 4, iz ove edicije i mnogo su lepe.Greota samo sto niko ne dolazi. Puno novih divnih dečijih knjiga je stiglo, još mirišu na štamparaiju 

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Biblioteka
15.6.2019 17:45:55   
Sanjica26 RR
Meni je bas žao sto deca slabo odlaze u biblioteku. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Biblioteka
11.7.2019 20:06:59   
flamingos
Idemo u biblioteku,uzmemo po tri knjige,juče je pročitala fazone i fore,potom ima nešto o jednorozima i treća je o srpskoj istoriji


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Biblioteka
11.7.2019 20:16:40   
MimaKos
Ja sam kao dete obozavala dec biblioteku, najvise zbog wnciklopedija koje su bile skupe, nadam se da ce i moja deca zavoleti kao ja :)


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Biblioteka
11.7.2019 20:37:16   
doramar11
Slabije nego pre, sad je sve dostupno preko interneta.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Biblioteka
11.7.2019 20:37:50   
flamingos
Jeste,ali knjga je knjiga


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Biblioteka
11.7.2019 20:38:54   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: flamingos

Jeste,ali knjga je knjiga


slazem se, nista knjigu ne moze da zameni, cak i casopise i dalje volim u stampanom izdanju (nedeljne)


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here