|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JanuaRRski baRR
10.1.2017 22:38:13   
Milena18
Ćao, ženske!
Khaleesi, srećan rođendan! Slobodno dobaci parče torte, ja bih da se malo podgojim user posted image
Mogla bih da popijem šolju kakaa, pa da se polako spremam za krevet.
Lepo spavajte...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: JanuaRRski baRR
11.1.2017 8:00:58   
Anck Su Nmaun
Dobro jutro devojke!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: JanuaRRski baRR
11.1.2017 8:40:41   
Sanjalicaaa
Dobro jutro!

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: JanuaRRski baRR
11.1.2017 9:25:07   
wivern
Dobro jutro i od mene. Napolju haos vidim.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: JanuaRRski baRR
11.1.2017 9:53:44   
suzi kju
Dobro jutro i od mene.
Ova moja dva drekavca nervozna samo kenkaju os jutros a mene glava boli i bolece me ceo dan,tako mi je uvek kad se probudim sa glavoboljom.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: JanuaRRski baRR
11.1.2017 10:16:03   
Sanjalicaaa
Suzi, popi nešto za bolove.
Baš sam se juče bila iznervirala. Deca su u vrtiću celi dan gledala crtani. Ne pola sata-sat, ceeeeeli dan, to su sati i sati. Danas im je mm skrenuo pažnju i eno nisu im pustili. Stvar je u tome da njima tokom celog dana stoji uključen tv sa crtaćima i deci je to zanimljivije nego da se igraju.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: JanuaRRski baRR
11.1.2017 10:41:06   
mali_mis
Jutro user posted image
Napolju sneg user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: JanuaRRski baRR
11.1.2017 11:48:06   
wivern
Sanjalice kod nas u vrticu nije tako, gledaju crtace dok sede na nosi. Ostalo vreme imaju bas aktivan rad.

U ponedeljak sam planirala da putujem za majdanpek a sad mi stigao poziv iz poreske da se javim. Odlepicu. I to samo jer mi postar ne dostavlja postu, i poreska mi uzme pib. Nemam dugovanja nemam nista, firmu zatvaram.
I na kraju cu odmor opet provesti kod kuce. user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: JanuaRRski baRR
11.1.2017 11:54:18   
emicaa
Sanjalice pa one onda rade kako je njima lakse.
Wiv ala je drndaju kako im ke volja.
Mene bolucka glava ali sve se nadam da ce proci i bez tablete

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: JanuaRRski baRR
11.1.2017 12:11:10   
Sanjalicaaa
Danas im je tel ugašen, ali smo im skrenuli pažnju jutros.
Wiw, ne daj se. Vidi da otputuješ.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: JanuaRRski baRR
11.1.2017 14:03:53   
emicaa
Ko kuva kafu user posted image
Sredih stan i crkla sam.Za veceru pravim palacinke,sta god smislim nesto mi fali.Kad mm dodje moramo u kupovinu a ja definitivno ne idem bez spiska

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: JanuaRRski baRR
11.1.2017 15:59:12   
branki*
ja da se javim,pa idem da vezbam sa bozom nesto...sutra novi radni dan..srecom,ostalo je sarmi i mesa od slave,pa ne moram o rucku da mislim jos par dana.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: JanuaRRski baRR
11.1.2017 18:37:13   
vocicana
Jao ja o rucku sutra ne mislim, hvla Bogu. Kako ste? Emice palacinke volem mnogo, ali neka neko vreme, bas se jelo ovih dana, da se malo stomaci odmore.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: JanuaRRski baRR
11.1.2017 21:42:18   
emicaa
Voci ja sam pocela opet sa vjezbama i bas me briga user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: JanuaRRski baRR
11.1.2017 22:32:09   
IvanaSK RR
Emice, blago tebi, ja se ne usudjujem zbog kolena da bilo sta vezbam.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: JanuaRRski baRR
11.1.2017 23:34:19   
wivern
Ja se sve teram da nadjem vreme za vezbanje...ali zaista nije moguce to u ovom trenutku.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: JanuaRRski baRR
12.1.2017 7:52:28   
IvanaSK RR
Dobro jutro!
Ajde, kuvam kafu, neko za?
Wiv, ok su one kratke vezbice, ali meni sad frka da ne krene opet koleno da boli, nije skroz prestalo.
Od juce me zeza donji deo ledja i jajnici, nisam sigurna da li su bubrezi, mokracni kanali... A ne znam ni kako sam uspela da se prehladim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: JanuaRRski baRR
12.1.2017 8:59:34   
mali_mis
Jutro user posted image
Ivana, muza nahvataj da te umaze onim konjskim balzamom crvenim, pa te umota u cebe, i mazi te, da ti skrene misli kad ono pocne da pecka user posted image Em korisno em lepo.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: JanuaRRski baRR
12.1.2017 9:38:20   
suzi kju
Jutro drage. Skuvala sam kafu i caj pa izvolite.
Ivana nije uopšte losa ideja koju ti je napisala mali mis user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: JanuaRRski baRR
12.1.2017 10:16:19   
Sanjalicaaa
Dobar dan.
Ivana, jos mucis muku sa kolenom? user posted image
Ja nocas celu noc kasljala, oka nisam sklopila. Ajde ja sto nisam, nego ni mm jadan nije mogao da spava od mog lajanja. Kad preziveh ovu noc... Valjda ce nocas biti bolje.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: JanuaRRski baRR
12.1.2017 10:18:42   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Od juce me zeza donji deo ledja i jajnici, nisam sigurna da li su bubrezi, mokracni kanali... A ne znam ni kako sam uspela da se prehladim.


Ivančice, i mene je juče ujutru počelo da muči, svaki čas me teralo da piškim, boli stomak... Uglavnom, popila sam jednu kesicu Monurala i tokom dana me popustilo, danas sam skroz ok.

Inače, već dve noći ne spavam, Marko se budi, boli ga stomak, guši ga kašalj, noćas je imao temperaturu... ne gine nam lekar danas.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: JanuaRRski baRR
12.1.2017 11:07:24   
emicaa
Gdje ste zenice,mene i dalje zglob na ruci ubi.Ja bih rekla da nas godine polako muce user posted image
Ivana poslusaj misa,samo se utopli i mazi,ni slucajno haltere dok te ne prodje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: JanuaRRski baRR
12.1.2017 11:59:53   
IvanaSK RR
Hahaha, Emice halteri mogu kad budu temperatura makar za dvadesetak stepeni veća user posted image Stigla mi "spavacica" sa Aliekspresa, ali je za letouser posted image
Misu, mazem se i uvijam, ne briniuser posted image Bolje mi je koleno, ali ga dosta stedim, zaboli kad previše forsiram.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: JanuaRRski baRR
12.1.2017 12:07:50   
suzi kju
Ivana kakva spavacica?
Ja se sve dvoumim oko porucivanja,hocu pa neću i sve tako,nikako da prelomim. Kazu da garderoba i nije kvalitetna ali šminka i tako to je ok.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: JanuaRRski baRR
12.1.2017 12:25:16   
IvanaSK RR
Suzi, seksi spavacica user posted image Pa, znas kako, ovo mi i ne treba biti ne znam kakav kvalitet :) Generalno, kineska je roba, nešto je manje, nesto vise kvalitetno.
Anci, ne znam za taj Monuraluser posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 12.1.2017 12:29:09 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here