|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JanuaRRski baRR
1.1.2017 13:23:21   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Da da zdravljaaa..da su nam deca zdrava odmah je sve lako! Pogotovo sto vec mesec dana ovaj virus reedom ide user posted image
Misu mislim da nema nikoga...juce smo bili. Al bila guzva pa smo ostavili za danas. Ja znam da klizam ono..da ne.padam ali da u isto vreme pomazem i detetu nema sanse...slomila bih se.


A cemu onda sluze oni pingvini na iznajmljivanje sto kostaju 200 din?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: JanuaRRski baRR
1.1.2017 13:25:18   
Anck Su Nmaun
Pa kao tome valjda... da pripomogne. Mislila sam.da mislis na ziva bica user posted image
Ne znam mozda im i to iznajmim.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: JanuaRRski baRR
1.1.2017 13:28:10   
mali_mis
Ima besplatna skola za najmladje svakim radnim danom od 10-12h

Meni ni pingvin ne bi pomogao, tacnije morao bi da bude ko od stene odvaljen, da ne povucem i njega kad krenem da padam user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: JanuaRRski baRR
1.1.2017 13:31:50   
Anck Su Nmaun
E bravoo sad sam citala...idemo onda ujutru. Hvala misuuu super si mi dala ovaj link, nisam znala za skolicu.
Svakako nas cekaju neki prijatelji sad pa ostavljamo za sutra user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: JanuaRRski baRR
1.1.2017 14:16:23   
veselicaa
Srecna Nova godina drage moje,sve najlepse i najbolje vam zelimuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: JanuaRRski baRR
1.1.2017 15:57:29   
emicaa
Ja sam isla jednom sa mm na klizanje,naljutila se otisla sjela user posted image nikad vise,vodicu Doru kad poraste i nek se uci,ja cu navijati user posted image
Bili smo kod zaove,izigrali su se za sve pare,nisu se vidjeli destak dana i bas su se pozelili.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: JanuaRRski baRR
1.1.2017 16:08:27   
Animsaj9
Sve najlepše Vam zelim!
Da Vam samo mahnem u kafani , sinoc nisam ni docekala ponoc, jutros sam ustala ukocena na jednu stranu .

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: JanuaRRski baRR
1.1.2017 16:25:11   
mama micki
Drage moje, ja samo da vam se javim i da vam poželim sve najlepše u novoj 2017. godini.
Puno zdravlja, sreće, ljubavi, uspeha i para i da nam se rodi još punooo ringeraja dečice!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mladost imamo da činimo gluposti, a starost da za tim glupostima žalimo...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: JanuaRRski baRR
1.1.2017 20:17:41   
Milena18
Da se upišem i ovde i poželim vam srećnu Novu godinu i u njoj zdravlja i mnogo, mnogo radosti!
Nadam se da je doček svima bio lep. Odoh sad da čitam šta ste pisale.


(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: JanuaRRski baRR
1.1.2017 20:32:20   
veselicaa
Ja bila kuci sama sa decom,muz radio trecu.Velike smizle legle tek u 1,ja se istusirala,gledala tv i zaspala oko 2,pola 3.Jedan od najlepsih doceka,Ninina prva Nova godina user posted image
Nego gde ste sve?Nesto lenjo danas,juce smo se svi prejeli izgleda.I ja danas usporena,cak sam i dremala kada je Nina spavala.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: JanuaRRski baRR
1.1.2017 21:30:51   
IvanaSK RR
Samo da vam pozelim laku noc. Idem polako u krevet, ako od ovog virusa uspem zaspati.
Mirnu noc, mame, vam zelim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: JanuaRRski baRR
1.1.2017 21:54:49   
Ana RR
Ivančice user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: JanuaRRski baRR
1.1.2017 22:06:23   
suzi kju
I ja da vam poželim laku noć i slatke snove.
Mene uvo boli još uvek, bolje je bilo da su mi inekcije prepisali.
Kako su ostale mame,deca?Nešto sam čitala u decembarskoj temi al sam zaboravilauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: JanuaRRski baRR
2.1.2017 8:22:41   
suzi kju
Dobro jutro mame,ajmo user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: JanuaRRski baRR
2.1.2017 8:29:09   
wivern
Zdravo zenskaci...
Da vam mahnem pa odoh na posao...
Uzivajte u danasnjem danu..

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: JanuaRRski baRR
2.1.2017 8:35:14   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Kuvam i caj i kafu.
Virus me bas drma, a taman me je malo popustilo koleno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: JanuaRRski baRR
2.1.2017 8:47:39   
Anck Su Nmaun
Jutro cure
Ja upravo popila kafu, V budan od 6h , popio mleko i gledao crtace a ja malo jos dremnula.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: JanuaRRski baRR
2.1.2017 10:34:03   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: JanuaRRski baRR
2.1.2017 10:40:17   
Animsaj9
Jitro u kafani , D i ja sami kuci, smisljam sta cu sutra jos da spremim od slanisa pre podne, oko podneva idem po tortu i tako.... godinica prodje kao dlanom o dlan.


_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: JanuaRRski baRR
2.1.2017 11:19:36   
Sanjica26 RR
Ja sam opet bolesna. Kad ce da stane ovo ludilo. Nisam odlezala i onda se vratio virus.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: JanuaRRski baRR
2.1.2017 11:40:34   
emicaa
Sanjice ozdravi brzo,virusi i dalje haraju.
Cekamo mm da dodje na rucak,bas mi je neobicno opet bez njega.Navikli smo za ovu sedmicu da je sa nama.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: JanuaRRski baRR
2.1.2017 14:50:38   
Anck Su Nmaun
Mi sad stigli sa.klizanja bas smo se.dobro proveli! Devojcice presrecne 😄

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: JanuaRRski baRR
2.1.2017 15:46:56   
Khaleesi
Sanjice to u krug u krug...
Mi smo sada dobro hvala Bogu samo kasljemo i mm i M i ja beba je ok...
Proci ce i to...
Mi bili na klizanju kod Aviva super se poveliuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: JanuaRRski baRR
2.1.2017 15:59:35   
suzi kju
Dan mame.
Mi sad rucali. Meni od ovog antibiotika ništa nije bolje. 5 dana već pijem i ništa user posted image
Mm je slobodan danas sutra i prekosutra a ja bi ga rado poslala na posao jos danas.
Dosadno mu je kući, helloooooo a kako je meni svaki dan kod kuće!?!?Bas me nervira. Doduše i mene drma pms al svakako preteruje user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: JanuaRRski baRR
2.1.2017 16:23:33   
eca89
Suzi, razumijem te potpuno, a ti bar imas posao, a ja nista!
Muka mi je od kuce!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here