|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 10:38:43   
suzi kju
Sanjalice bas cu da probam tako, uglavnom to mora da se promeni.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 10:48:59   
Milena18
Dobar dan!
Serpi, grliša za tebe i tvoje maleno! Javi se kad možeš.
Žene, čuvajte jajnike. Ja sam po tom pitanju skoro kao neka baba. Promaja mi ne smeta, ali zato veš majicu ne skidam do jula user posted image Jednostavno volim da mi je tu toplo.
Sanjice, tako i meni torta ispadne, uvek negde stavim malo manje fila, negde više. Sve je to stvar vežbe.
Noćas sam baš loše spavala, iscrpljena sam. Čekam da beba zaspi, ali ona bi se samo igrala.

Greška...Htedoh da pišem u Razgovorima mama.

< Poruku je uredio Milena18 -- 15.1.2017 10:52:06 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 11:04:01   
Sanjalicaaa
Branki, G su prosle, a Iki danas tacno dve nedelje kako su izbile. Skoro da su prosle samo je ostalo jos par krastica da otpane i kraj. Hvala sto pitas. Kako su tvoji klinci? Jeste spremini za sutra?

Suzi, drzim fige da uspe. Bunice se i plakace svakako, ali po meni bolje tako nego da je pustis skroz samu da place.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 11:36:11   
emicaa
cao curice,cekamo da prodje sat vremena od lijeko pa da jedemo.
Ivana mozda te iznenadi i na kontrolnom user posted image
Super za mini bubu,nisam znala da je alergicna.
MM pogodio Doru frizbijem i malo joj rasjekao celo,htjela dama hvata zubima user posted image posle je plakala jer nije uspjela u zamisli a ne sto je boli.
Posle cemo malo na snijeg,i dalje pada.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 11:58:07   
vocicana
Dora carica!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 12:06:56   
suzi kju
Haha Emice nasmeja me. user posted image
Ne znam da li da ih šaljem u vrtic sutra. ..
Kod nas sunce, cini mi se da nije hladno. Moje beke zaspale a ja odoh do maksija i taman da prošetam malo.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 12:11:08   
Sanjica26 RR
Suzi mi saljemo sutra Sofi, pa sta nam Bog da.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 12:13:03   
branki*
super,sanjalice!ja sam se bas naplasila ono kako sam citala na internetu svasta.boza ko boza,slicno,a bojana je pravi razbojnik,bas pricam kako je odjednom pocela da prica i sve kapira,do pre mesec dana nista posebno,mama,tata,a sad recenice celeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 12:29:01   
Ana RR
E da, htedoh da vam dam savet oko stavljanja fila... sipajte fil u špric ili vrećicu za ukrašavanje, stavite najširi nastavak i samo lepo istiskajte fil. Biće vam svuda ravnomerno nanesen.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 12:48:26   
suzi kju

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Suzi mi saljemo sutra Sofi, pa sta nam Bog da.

I ja cu njih da vodim sutra pa kako bude. Nije mi nikakvo rešenje da ih čuvam u kući od prehlade.
A mozda je bolje da se razbole jos koji put dok sam na bolovanju.
Da im opeglam posle jastucnice i pižame.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 13:45:10   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Ana RR

E da, htedoh da vam dam savet oko stavljanja fila... sipajte fil u špric ili vrećicu za ukrašavanje, stavite najširi nastavak i samo lepo istiskajte fil. Biće vam svuda ravnomerno nanesen.

Hi, hi, i ja to radim. Mada, meni su cesce problem neravne kore nego fil user posted image al sve se to da ukriti i srediti i izravnati, treba samo malooo (ili malo vise) vezbe user posted image mislim, niko se nije naucen rodio, samo treba pokusavati i biti uporan. Ja nemam opciju narucivanja torti, sve pravim sama. Mrziiim fondan al sam i njega naucila da pravim i ukrasavam torte njime jer slag ne smem. Verujte mi zene, sve se da nauciti (osim operskog pevanja i napredne teorijske matematike i fizike).
Mi mini bubu necemo sledece nedelje u vrtic, rekla je dr da je jos malo pricuvamo, rovita je.
Serpi, grlim puno i drzim palceve da sve bude super user posted image
Ivana, super za sina, mozda te i iznenadi na kontrolnom

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 14:43:37   
Sanjalicaaa
Branki, user posted image za pricalicu! Moj G je nesto kasnije progovorio, tj. poceo da sklapa recenice, ali bas sam bila zatecena sta sve zna i sta sve pamti samo nije znao da kaze.
Ja planiram Iku pocetkom februara u vrtic.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 18:44:09   
eca89

IZVORNA PORUKA: branki RR

super,sanjalice!ja sam se bas naplasila ono kako sam citala na internetu svasta.boza ko boza,slicno,a bojana je pravi razbojnik,bas pricam kako je odjednom pocela da prica i sve kapira,do pre mesec dana nista posebno,mama,tata,a sad recenice celeuser posted image

Branki draga moja, moja isto, prate se! Ovde se svi cude kako prica!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 18:50:17   
emicaa
Uh sto me glava boli,nije mi godio svjez vazduh user posted image otisli smo do zaove pjeske a vratili se vozom.Nahodali se posteno.
Napravila sam americke palacinke pa izvolite.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 19:34:07   
suzi kju
Emice i ja sam ih pravila, super su. Mm se bas svidjaju, i deca su pojela po dve.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 21:19:45   
IvanaSK RR
Dobro vece. Sluzi li se ovde neki alkohol?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 21:22:39   
Ana RR
Ivančice, evo nudim vino user posted image doduše, ja neću moći, izgleda da sad mene lomi prehlada, OPET user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 21:23:52   
LauraAndrija
Vece! Ako se sluzi neki alkohol i ja sam zauser posted image , taman da lepse zaspim.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 21:26:10   
suzi kju
Mi smo jos budni, valjda ce da im se prispava a noćas će mozda komšije da zovu centar za socijalni rad user posted image
A sutra ih vodim u vrtic pa sta nam Bog da user posted image
Da uspavam decu pa ćemo ja i mm po času vina ili neki čoko liker, videću vec.

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 21:40:32   
emicaa
Suzi meni su cak ukusniji od onih nasih ali nase i dalje cesce pravim.
Srecno veceras user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 21:44:20   
Sanjica26 RR
Anci, nije valjda opet grip.user posted image Molim samo Boga da deca budu zdrava i da sacekaju moj raspust da bi ih poske povukla.
Od sutra sam na dijeti. Nema vise krkanja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 21:53:55   
IvanaSK RR
Ana, nadam se da nije prehlada.
Suzi, zelim ti mirnu noc.
Ja nudim neki Ruski liker od brusnice :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 21:54:52   
Ana RR
Nemam pojma ali osećam peckanje u nosu, boli me želudac... to su obično znaci. Popiću večeras fervex, možda mi bude ok sutra. Treba da idem ujutru do grada, jbg.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2017 22:17:20   
Sanjalicaaa
Moja deca poludela, nece da spavaju. Ovaj mali pogotovo.
G oci crvene, izgleda da je konjuktivitis opet.
Suzi, sreco veceras.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2017 7:35:09   
Khaleesi
Pozdrav zenice.
Ja ne stizem ni da se naspavam. Maloj rastu trojke pa se budi nocu strasno. Onda u pola 6 na posao i tako ceo dan gore dole do 22 kada legnem i zaspim kao umlacena....
Sad za vikend malo pocistila kucu bili do nekih prijatelja sa decicom i tako.
Ljubim vas sve mamike drageuser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here