|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JanuaRRski baRR
29.1.2017 11:37:12   
Khaleesi
Dobar dan mamike.
Ja nikako da se sastavim i nadjem vremena za net...
Ove dve su mi se razbolele neki virus sa temp. Vec nedrlju dana ga vuku a starija sonoc celu noc plakala od temp i kaze boli je uvo. Sad je zaspala a bas poceli da se spremamo za lekara. Bzv danas nedelja pa samo dezurni ko zna koja je guzva..
I tako... ljubac mamike

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: JanuaRRski baRR
29.1.2017 13:02:34   
branki*
khaleesi,bas te nema..zao mi je,nadam se da ce brzo ozdraviti lepojkeuser posted image
meni bila baka iz komsiluka na kafi,samo sto ode,svi dremaju,spavaju...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: JanuaRRski baRR
29.1.2017 15:55:26   
emicaa
mi se vratili kuci pa se uhvatili sredjivanja balkona.12 stepeni je a prije tri dana je bilo toliko u minusu.
Khaleesi bas te dugo nije bilo,brzo ozdravite.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: JanuaRRski baRR
29.1.2017 17:04:36   
milicicak
Khaleesi, brzo ozdravite.
Nama ovaj vikend bas bio lenj, gledali crtace, igrali se, jedva smo jutros otisli do pijace. Sad zamesih pogacice sa cvarcima, mmm jedva cekam da ih ispecem.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: JanuaRRski baRR
29.1.2017 17:56:05   
Ana RR
Milicicak, baš je lenj vikend. Ja sam za ceo vikend uspela da usisam, obrišem prašinu i oribam pola kupatila, mm je danas završio. Evo smućkala mramorni kolač pa da skuvam kaficu. Željna sam sunca i šetnje, ne mogu više da podnesem ovu zimu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: JanuaRRski baRR
29.1.2017 19:14:25   
vocicana
Dobro vece devojke...
Evo konacno kuci, zaboravih danas, ali ni sada nije kasno, jedna casa tamnjanike, Anci mramorni kolac i da pevamouser posted image
Khaleesi, brzo zdravite. Anci, kako je Marence?
Mi smo dobri, danas smo imali vanredne situacije vise puta sa presvlacenjem, ali tako je kako jeuser posted image
Smucio mi se ovaj minus, da nema gde vise, jedva cekam da bebana izvedem sutra u pooduzu set_nju!

< Poruku je uredio vocicana RR -- 29.1.2017 19:15:06 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: JanuaRRski baRR
29.1.2017 19:17:14   
veselicaa
Ana bas lenj vikend,i ja se samo vucem po kuci.Prehlada me neka drma,pa pijem cajeve,limunadu,med,svasta nesto da me ne stegne jace.Ne smem nista ni da popijem zbog dojenja.
Nina spava,A i S luduju po kuci,morace negde da proset_aju za raspust,postale su nemoguce.Dosadno im,razumem ih.Muz radi drugu,jos malo dolazi.Juce radio drugu i trecu zato nista nisam uspela da odradim po kuci.Samo usisavanje,prasina i spremanje hrane.
S kaslje,ali nista joj ne dajem od lekova.Prskam joj apis golu i pije cajeve kao ja.Valjda ce je brzo proci.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: JanuaRRski baRR
29.1.2017 19:28:02   
Ana RR
Može Voci user posted image da uspavam dete pa ću da nam sipam po čašu vina user posted image

Mare, slinav i zapušen ali nadam se da će ostati na tome i da će brzo proći. Inhaliram ga ali nema promene.

Nego, moram da vam kažem kakav sam kreten user posted image često u kolačima deo brašna zamenim sa pudingom jer bude ukusnije i jako lepo miriše, pogotovo vanila. I često to radim i kada pravim ovaj mramorni kolač. Pomešala ja brašno i puding, dodajem polako i mutim, ali mi je čudno jer iako dodajem i jogurt i ulje, testo mi je sve gušće user posted image I onda se setim... izvadim iz kante kesicu od pudinga kad ono instant puding user posted image on se od mućenja zgušnjava. Tako da mi je moj divni mramorni kolač malo gnjecav unutra...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: JanuaRRski baRR
29.1.2017 19:30:15   
vocicana
E bize...Anci user posted image , ali verujem po svemu do sada sto sam procitala, da su sve djakonije koje spremas preukusne. Pojesce se.
Sto sam nesto umorna....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: JanuaRRski baRR
29.1.2017 19:33:09   
IvanaSK RR
Anci, ali ja ne sumnjam da je ukusan :)
Khaleesi, brzo ozdravite.
Maca mi "pomogla" da spremim palacinke, pa mi to nudimo. Nije imala od sinoć temperaturu, nadam se da ce tako i ostati. A sin krenuo da smrcka danas.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: JanuaRRski baRR
29.1.2017 19:44:00   
Ana RR
Pa jeste ukusan ali nije to to... skroz je tanak user posted image e pa svašta, kad ne gledam. A nije baš da su iste kesice..

< Poruku je uredio Ana RR -- 29.1.2017 19:45:18 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: JanuaRRski baRR
29.1.2017 19:49:04   
vocicana
user posted image , ma ti si sjajna, bez obzira, imas puno obavez ai stresa ovih dana zbog ispita, tako da i ta greskica nije strasna, samo ti mesi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: JanuaRRski baRR
29.1.2017 20:29:34   
Sanjalicaaa
Ja za večeru spremila tople sendviče.

Ana, kako dodaješ puding? Daj objasni malo, deluje mi zanimljivo.

Koje vam je inače vino omiljeno? Mi retko kad kupimo vino pošto ga u kući imamo i previše, ko god da dođe donese vino. U poslednje vreme su mi se ni jedno ne sviđa.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: JanuaRRski baRR
29.1.2017 20:30:11   
Ana RR
Baš sam rastrzana... i učenje, i godišnjica sestri... već noćima ne spavam kako treba.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: JanuaRRski baRR
29.1.2017 20:35:19   
Ana RR
Sanjalice, onako u prahu samo smanjiš brašno za toliko. Bude jako lepo i mirišljavo. Imaš i kore za tortu u koje uopšte ne ide brašno npr već samo puding.

Što se vina tiče, probala sam ih baš, baš puno. Ne prijaju mi jaka vina kao što je npr portugalsko, čileansko.. Volim Malvazija belo, prelepo je. Mm obožava Tamjaniku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: JanuaRRski baRR
29.1.2017 21:28:44   
Khaleesi
Vece devojke hvala na podrsci .
Sad gledamo mm i ja Mimicu nasu kao da je malo otekla u obrazima... kaze da nisu zauske? Mi smo u petak bili kod dr na kontroli gledala joj je usi i grlo sve nista nema samo inhalaciju je dala. Ali ona ima svakog dana temp do 38.5 evo i sada je ima... Vodicu je sitra opet ali da li je neka imala iskustva sa zauskama. Ona se i zali da je boli desno uho ne da da joj pipnem uvce place...user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: JanuaRRski baRR
29.1.2017 22:45:34   
vocicana
Anci idealno bi se slozile sa klopom i sa vinima. Obozavam te blaze varijante, a msm da sam pisala negde u temi za tamnjaniku, pordum Spasic, Aleksandrovac....mmmm, obozavam!
Znam da si rastrzana user posted image , sve ce valjda na svoje doci....grlim te
Brankiiiiii, pa gde siiiiii?

< Poruku je uredio vocicana RR -- 29.1.2017 22:46:04 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: JanuaRRski baRR
30.1.2017 7:55:34   
Anck Su Nmaun
Dobro jutro devojke
Ja popila kafu, sad smisljam sta danas da radim, imam vesa za peglanje user posted image vise me mrzi izvuci dasku i sve spremiti nego peglati.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: JanuaRRski baRR
30.1.2017 8:23:41   
vocicana
Isto! Dobro jutro.
Ustali jutros u pola 7, haos, ali neka, celu noc se pomerio nije.
Doruckovao, a ja se sada mislim da skuvam jos jednu kafu?
Khaleesi kako su devojcice? Kako ste sve?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: JanuaRRski baRR
30.1.2017 9:05:46   
Sanjalicaaa
Dobro jutro.
Jel se javljala juce Suzi?
Ja se probudila u sred noci, bacim pogled na forum, a ono samo trudnice aktivne u trecoj smeni user posted image

Moracu da probam Tamjaniku kad je toliko hvalite.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: JanuaRRski baRR
30.1.2017 9:54:16   
mali_mis
Jutro user posted image
Sta je Tamjanika? Vino, rakija, eliksir mladosti?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: JanuaRRski baRR
30.1.2017 9:58:52   
IvanaSK RR
Misu, vino, koliko ja znam user posted image
Suzi bi danas trebala kuci, nadam se da se spremaju.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: JanuaRRski baRR
30.1.2017 10:21:25   
Sanjalicaaa
Ivana, kako je tvoja curica? Jel ima T?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: JanuaRRski baRR
30.1.2017 11:09:37   
IvanaSK RR
Draga, nije imala od preksinoć. Nadam se da je to to. Nisam je vodila danas kod lekara, nije imala nikakve druge simptome osim temperature.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: JanuaRRski baRR
30.1.2017 11:31:03   
emicaa
ko nudi kaficu,mogla bih jednu.Milion puta su mi prekinuli san.David se vrti dok me ne probudi,onda se umiri i nastavi spava.Taman opt zaspim Dora me pocne u snu dozivati i tako u kruguser posted image
Suzi nadam se da ste vec kuci user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here